Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ted prestalo,bylo i slunicko,ale asi dve vterinky,a ted je zase hnusne no nerikam nic a budu doma to je jasny kynout
Profilova fotka
Co jeee
Profilova fotka
éééééééééé, že by čtvrtek? :-D
a s tím spojená ordinace :-D
Profilova fotka
No ,ale vypada to tu na sobotu
neremcej :-D :-D :-D
Profilova fotka
Co je kde si byla ty jako ,nikam jsem rekla tady budete si semnou psat :-D
No já už zase jdu.... mám tu manžela :-D
Profilova fotka
Ty vado ja potrebuju umyt okna,jak nam delali to zateplovani,a neni kdy je umyt o vikos jsme v haji,a teta Mirka si malou asi na hlidani neveme :-D toz nevim jak je umyju :-D :-D
Profilova fotka
ajo, zas ordinace.... ikdyž mi přijde, že už to není ono, jak tam není přímo růžovka :-S
Profilova fotka
vid ja to rikam taky,jak to neni to co pred tim,ale to je o zvyk zase no,ted jsem si vzpomela ja zapomela v pondeli na manzelky ty vogo
Tedy Vy jedete! Já se cpu chlebíčkem máme oslavu, já budu teprve kynout!! Ségra co mě zase drbeš ty voga??? Jsem si říkala mi ji přivez né?? Já ti ji pohlídám a můžeš si umejt okna!! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Si pis zabalim veci na mesic a pojede :-D no ted uz neni moc teplo a na Trebu nemuze kdyz prsi :-|
Profilova fotka
Manželky dávaj ve čtvrtek někdy po 22 hodině....
Profilova fotka
A jo vlastne uz ne v Pindili vid?tak to je ok takze dneska juuuale az v 10 jo at jdou do prr haje
Profilova fotka
Hele tak kde mame Denisu :-D
Profilova fotka
No já si je taky nahrávám, ale taky mě naštvali... zas je to samej seriál a soutěže a nic kloudnýho a když už si člověk na něco zvykne tak mu to přehodí na blbej čas ]-(
Profilova fotka
to je fakt no
Profilova fotka
ty voe tady to jeeeede
Profilova fotka
:-p :-p :-p :-p
Jsem zase tady... to teda byla návštěva... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Cus Vcera jsme taky meli navstevu kamose byli s Jardou na hristi ja byla strihat,a kdyz jsem prisla tak Jarda rika,oni se semnou nebavej a jenom ji pozorujou jak neustale nekoho mlati,a schödli se ,ze mame nejzlobivejsi dite na hristi ne jenom,ze je nejmladsi,ale este zlobi,a do finale se ji zacinaji deti bat coz me teda docela vadi takze celaaa teticka Mirunka kdyz byla mala cely hriste se ji balo ;-) :-) to zdedila vec teda
No vy teda máte dítě.... :-S tyhle jsou nejlepší :-S :-D :-D :-D
Profilova fotka
No to jo no,a to byla nejhodnejsi ze vsech do roka :-| Ja nevim cim to je ,ale me se nezda,ze ji rozmazlujeme :-D to jsou geny
Tak zase se jí budou všichni bát :-D No ale pak si s ní nikdo nebude chtít hrát :-S :-(
Profilova fotka
No to nechci prave,nechci aby se ji kazdej bal,ale aby taky nebyla otloukanek no,coz byla,a teeed se neda proste :-D uz je vzhuru uz tam litaj veci z postylky
Hele ta si umí rovnat pořádek!! NO tak třeba až bude hezky o víkendu tak mi ji přivezeš a já s ní pojedu na výlet na Třébu, tam se jí bude líbit, tam bude mít kámošku Lucku a bude spokojená, mají tam i písek!!
Ono jí to přejde... děti mají taková období... nechtějí půjčovat hračky, mlátí ostatní... nech to být, ono jí to přejde!
Profilova fotka
No tak o hrackach ani nemluvim,vsechno je totiz jeji desny.. Tajten vikos jsme ,ale u nasich??
NO tak příště to je jedno, já ji chci!! Chci se s ní pochlubit na Třébě!! Dáš jí ten krásnej háčkovanej čepeček jééé a ty kalhoty růžový, aby až přijede byla frajerka! Jééé to se těším!!!!! Tam jí pak převlíknu do něčeho!!!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?