Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Sestřenka by mohla být tak nějak váš ročník- Pavlína Zounová se jmenuje, teď už Křivánková ;-)
pak tam znám ještě Česalovi-hlavně Bětku a ještě Jirku Černýho :-D
Profilova fotka
S Pavlinou chodila segra do tridy ja znam hodne tvyho bratranka bydli tady v Usti ma mimi uz ne ,dlouho sem ho nevidela,ale dost se bavil bejvalim
Petr už má dvě děti... dvě holky- Natálku a Klárku ale toho jsem viděla naposledy na svatbě Pavlínky
Profilova fotka
Uz dve dokonce,ty vado tak to sem ho videla nooo to je dlouho,byl tu u nas tenkrat pro linku,a pak jen v aute tak vidis toto leti
A Pavla má zase dva chlapečky- Mirečka a Matýska ;-) :-D Já u nich byla hooodně na prázdinách jako malej harant.... ;-)
Já vůbec nevím co s ním je a ani mě nějak nazajímá....nikdy jsme si nějak nerozumněli, on je taky o dost starší takže co by si s prckem povídal :-D
A ještě vedle nich bydlel nějaký Míra... neznáš ho???
No tak já asi pádím.... musím si ještě narovnat pačesy :-S A pak půjde "Jste to co jíte"
Profilova fotka
Jezdila jo??no vidis a my bydleli hned vedle tech panelaku,oni bydleli v novejch a my ve starejch,treba sme se potkaly ani nevim eja jsem stara jako ty skoro... Mira znam jich vic nevim presne koho myslis?jak starej a tak vis
Profilova fotka
Na to koukas?tam se prihlasim asi
No tak to já už si nepamatuju když bydleli v paneláku, teta se potom rozvedla a nastěhovali se do baráku k Ďurindům... právě tam bydlel i ten Míra, byl tak nějak stejně starej jako vy.... Jinak mě bude brzo 20....
Článek se načítá
nooo... už to zase půjde, nový díly ;-)
Hele já byý tebou tak tam jdu, potřebuješ to teda děsně :-( :-D :-D :-D :-D Si prdlouš!!!
Profilova fotka
No este tak 4 kilka hele a neudelam nic nejde to a nejde to seru na to No pak se rozvedla no to si pamatuju,prijmeni nevis Durindovi znam to je jasny Mira Mira ted jakej tam bydlel sakra
Noooo... Ďurindovic děda i babička jsou po smrti :-S Jinak na Míru kašli, to není nutný, já jen že jsem ho milovala... sestřenka mě jednou jako malou vzala s sebou na "diskošku" a on mě tam vzal naruku a tamcoval se mnou :-D :-D :-D Já byla v nebíčku :-D :-D :-D A to tam měl holku :-D
Taky k nim jezdila Laďka a ten její brácha... doprkýnka... jak se jmenuje :-N No neva ;-)
Tak já pádím na ty moje vlasy.... Páček ;-)
Profilova fotka
Ladka tak to nevim znam babicku,milovala jo takze je starsi nez my o hodne??jo na dizu jako na detskou??do Diskace jo?
Profilova fotka
Tak pa noo cuuus si je nespal hlavne vy rovnacky :-D
Jo jo... na dětskou do Diskače... to bylo :-D :-D :-D ne ne, bude tak nějak ve vašem věku ;-)
Profilova fotka
No jasne tam ja byla se segrou kazdou nedeli parada,tak sme parily hele na parkete Cola za 10kc :-D
:-D :-D :-D joooo... to byly časy :-D :-D :-D
čučkáš na to "jste to co jíte" ???? slečna hubne kvůli svatbě!
Profilova fotka
Nekoukam,ja mam tv daleko Hele ale obdivuju je jak to vydrzej co??ja to vydrzim ale tak tri dny a jdu si pro Margot nebo Milu :-D
:-D :-D :-D No jak ta paní nesmí ani sýr :-N to bych umřela :-D
Profilova fotka
neee tak ja jsem Syrova jako ja nemusim maso ani salamy ale syyyry muzu noo,ale jsou pekne tucny no :-|
a ten její tlak... 190 na 115 :-N =-)
No tak si kupuj ty s nejnižším obsahem tuku néééééé ;-) :-D :-D
Profilova fotka
Tyyyyy voe to je sila tak¨to jo ja bych sni mohla soputezit ja mela 60 na 45 :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?