Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
NO tak tady v Besedě snad stál pilates 45,-Kč, ale ona se ti asi více věnuje no! To je jak v té magnolii! No vidíš Mílo to je přesně to co potřebuju ten seznam co jsi tam dodala?
Profilova fotka
No ,ale stejnak je to dost,to je asi jako,ze cvicis s hvezdou?? :-D :-D Nee ,ale taky bych sla,jenze ja se znam ja tak nikam budu dojizdet ty vado :-D ja zacnu od zari chodit tady na cvico a bude uz to rikam,kazdy zari asi tri roky,lae treba letos to vyjde :-D uz je mala vetsi
Jo to je tadyta ta Andrea?
Jo jo Vránová - Kloboučková!! Hodně se teĎka pilatesu věnuje no!! HOlky musím psát!!
Profilova fotka
No asi pres dva roky,myslim rikala to i v nakym videu na netu ;-) nepis prd na to??ja dneska musim do mesta pro Sunar se mi teda nechce ,ale musim,to zase zabloudim do meho krasneho levneho kramku :-D tam me to bavi :-D jen nevim jak to vydrzi prcek ,koupim pet rohliku a bude :-D
Helouuuuuuuu bejby :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
No co jeee kde se falakte?? Holky ja mam hlad a tady opet u chudejch nic neni,vsechno jsem dala rodine a pro mamu nic ty vado ]-(
Profilova fotka
Miru, ten seznam je ale od flexi-barů ne od pilatesu ;-)
Profilova fotka
no holkyyyy jdete se vycpat co to je tady nikdo nikde No jo makate
Jo aha Mílo!! Už to mám napsaný, jenom to musím zkompletovat! :-D No makáme né, ty na mateřský máš času! :-D
Profilova fotka
No,ale jen kdyz spi, :-D hele ja makam taky od rana,ale vam to ve tri konci me az kolem 7 -8to je sichta :-D
No jo ty pracantko!! Jsem tu měla teď návštěvu Agátku! Byla tu s ní kámoška, že jí hlídá, že se rodiče rozvádí! Hm síla no, tak se přišly holky na mě podívat! Hele frajerka prej na mě "Čauuuuuuuuuuuu""!! :-D
Článek se načítá
Koukam ze tam mate spis samy navstevy co ? :-)
Mám pár těch foteček takže za chvíli vám to pošlu ;-) Ale zatím jsou asi jen 3 :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jakou Agatku?, venku se nak zatahlo hele :-D
Profilova fotka
Jo Miru, mohu počítat s tím, že mi odpolko uděláš toho taxíka na družbu? =-) ;-)
NO Mílo nevím to bude drahý hele!! No Agátku jsem tu měla na návštvě no, děti do jednačky nesmí, tak tady vyfasujeme vždycky dítko na hlídání, když ho nemá máma kam dát!! Dneska jsem si koupila čistící čas a čaj na vlasy, zuby a nehty! HOlky co konce roku mám háro až na zem! :-D
Profilova fotka
Jooo to je neco takovyho jo?ja ho chci taky potrebuju na pacesy neco a na okousany nehty asi nic nemaji vid?? :-D no a se zubama uz asi nic neudelam,kdyz jsou vsechny pekne okovany :-D ja je chtela mit vzdycky okovany jako tatinek :-D holky kluci mazu paaaaa Jak se jmenuje
Tak ještě pořád posílá takže to bude za trošku dýl :-D :-D :-D Jinak tady je marťa... ta úplně poslední http://www.gstyl.cz/liceni_6
ta ma asi pripojeni vyzaceny ne? nebo neposila:-)
Profilova fotka
Mílo, rezetka porodila!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koukni na koně, je hned na první stránce..rocker je tu
Hele Mílo tam je i Jana co tu dělala?? Tam asi taky zajdeme se něchat proměnit sakra!!
Nemám vaše maily....
Profilova fotka
Jdu tam
Hm je to pěknej kus teda rocker????? :-D
Profilova fotka
to teda jo :-D :-D Je to kus chlapa
Jo jinak ten kdo chtěl vidět mýho starouška Zdenouše tak mám na chvíli fotku v albíku
Upozornuju... na vlastní nebezpečí :-D
NO neke jdu se juknout!
Profilova fotka
Maji, ty jsi ho vymazala jo? NO tak čekej tedy IP no! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?