Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Miluško, už jsem to našla. Moc hezké fotečky, Nelča si asi taky hezky užívala dovču, co? Vypadá moc suprově, jak byla mokrá.Koukala jsem, že jak jsi jí tam držela, tak jsi asi dostala hezkou vlnu i s Nelčou.... :-D :-D Hezký.
Profilova fotka
Ahojky Vendul, jj.... tu noc byla v noci někde bouřka a moře bylo ještě rozbouřený, takže jsme jich pár schytaly :-D
Profilova fotka
Ahojky Lit, tak já na Janu prásknu, že to má opravdu za pár, neb termínek má vypočítaný na tuhle neděli =-) :-D
Profilova fotka
Jů, tak to už to má teda fakt za bukem :-D Snad už se Jaňulka brzy vyklube :-) A co ty, Miluš, jak jsi si zvykla v práci? Bruslíky už jsem dneska nedala, neb cestou z práce mě chytil deštíček ]-(
Profilova fotka
Jani, blbě.... ke všemu opět omarodila kolegyně co ji zastupuju, takže je občas i veselo 8-(
Profilova fotka
Ajaj, to je teda fakt tvrdý dopad do reality, co? ]-( A co jí furt je? =-) No nic, já si jdu trošku aspoň zacvičit, když nevyšly bruslíky... Jo, o víkendu budu v Liťáku, neplánujete nějaký srazík? ;-)
Profilova fotka
Prý má problémy s tlakem :-| Jani, mno plánujeme, ale až v týdnu, že se konečně slezeme i se Sabbi a Ondráškem, tak uvidíme jak to vyjde. Jinak já o víkend můžu max. v neděli, v sobotu jedeme na návštěvu k Prot ;-) Ale pokud by byly holky pro, tak si klidně můžeme v neděli zajít na kávičku, v kolik se asi tak budete vracet do Práglu?
Profilova fotka
Aha. Ještě nevim, kdy pojedeme zpět, asi někdy odpoledne nebo v podvečer :-) Asi tam opráším mámino kolo, tak kdybyste se chtěl někdo přidat... ;-)
Profilova fotka
Klíďo bych jela, ale podle počasí, tak si kdyžtak v neděli písnem, ju ;-)
Profilova fotka
Počasí se taky bojim.. :-| Tak kdyby bylo hezky, tak dej vědět ;-)
Profilova fotka
JJ, ty když tak taky :-p Zatím se měj, musím pádit
Profilova fotka
no koukam, ze tu mam svyho mluvciho ;-) jj Lit, termin mam uz v nedeli,ale nevypada to, ze by to nasi slecnu nejak zajimalo... proste se ji ven jeste nechce ;-)
Článek se načítá
Bré páteční ránko :-N Vendul a Jani - díky za přáníčka, včera byla menší rodinná oslava, takže jsem se odbourala po dvou deckách červeného a u zpráv jsem usínala, takže sem už jsem nedorazila :-p Jinak Jani s tím víkendem - já bohužel nemůžu, máme to pěkně našvihlý kvůli tomu svátku, takže se moc omluvuju, ale fakt teď nestíhám :-( nestíhám ani v práci, takže na skypu taky moc nejsem, nevím, co se děje, ale mám teď období nějaký pitomý :-( chjo Takže už teď dopředu přeji krásný víkoš, jdu makat do depa :-x
Profilova fotka
Marti ahojky, tak si ty víkendové oslavy užij a nezapomeň, že ve středu máme spicha (viz. koník) Měj se, taky pádím něco dělat :-p
Profilova fotka
Jani, hele nevíš náhodou jak si na picasaweb najdu album někoho jiného? =-) Nějak na to nemůžu příjít :-|
Profilova fotka
Nazdárek, Jani, já se jí ani nedivím... Co ve světě, jenom samý starosti... :-D Ale třeba si to ještě rozmyslí, až jí začne být těsno x-) Marti, to neva, užívej si oslavky a moc se neupracuj :-) Mílo, to nevím, když neznáš nick... Jedině zkusit vyhledávání na picasaweb.google.com, vlevo je vyhledávací okno, kde se dá vyhledávat podle klíčových slov. Takže když někoho hledáš a tušíš, třeba místo, kde byl, tak se to dá najít... Jinak fakt nevim... :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase po delší době nakoukla. Malinko jsem doplnila album o to, co už máme doma. Akorát se nám to trochu začíná komplikovat. Část pozvaných dělá jakoby svatba vůbec nebyla a odmítají se o ní bavit, případně na otázky typu, zda dorazí, reagují tím, že je to ještě za dlouho. No a paka jsou tací, co zvaní nejsou a zvou se sami.
Profilova fotka
Ahojky Ilčo, takže prostě klasika. Ono je to stejný asi tak nějak všude. Hele já takhle tenkrát měla problém se strejdou, od ledna věděli že bude svatba v červenci a 14 dní před, když jsem se ho výslovně zeptala jestli tedy přijdou mi řekl, že v tom termínu odjíždí na dovču 8-( takže jsem na rychlo předělávala zasedací pořádek :-S
Profilova fotka
Tak to jsi mě trochu uklidnila, že nejsme jediná taková rodina. Jinak jsem chtěla napsat: A pak jsou takoví, co se zvou sami - ne paka.
Ilon nic si z toho nédělej - přesně jak píše Míla - tyhle lidi se vyskytnou všude, my je měli taky, někdo se tímhle stylem vyjádřil týden před svatbou, jeden dokonce tři dny před svatbou. Takže jsem už vytištěné a připravené jmenovky hodila do koše a myslela jsem si svoje... :-D a nakonec jsme uznali - že na svatbě nám nikdo z nich opravdu nechyběl 8-)
Ahojky lidičky! Tak co jak se všicí máte?? No já si myslím, že dobře!! V neděli se těším na kávičku, hlavně na Janču tu jsem fakt opravdu neviděla jak je rok dlouhý! :-D No a co to vidím je tu zase Vendulka jo?? No ne??
Tak jsem si tak nějak pár stránek dočetla co je nového, ale je tam toho opravdu moc a moc, to se prostě nedá!! Vendula koukám, že staví nebo budou co jsem tak nějak pochopila a mimčo příští rok! No a hup n koňa no!! Hele ségra tak mě tak napadlo máte vůbec Torinku napsanou v pasu??
Profilova fotka
Cusik Jo sestricko ty jsi asi 10,to je jasny ,ze mame uz davno hned jak to bylo jsem si zasla zazadat,a bylo to na pockani za paado ;-)
Aha no tak to jo! No tak za zeptání nic nedáš hele!! Teď s tím dělají obštrukce tak, aby jste nemazali zpátky!! No už se Vám to taky blíží a hele Vy vlastně ani nebudete na pouti co???
Profilova fotka
Ahojky...Mirčo, kde jsi byla na dovče? Koukala jsem dneska ráno do kalendáře, a zítra oslavíme 1 výročí...strašně rychle to uteklo. Jojo, budeme stavět baráček a mimčo příští rok....taky do toho musíme praštit, když chci dvě děti do 30let. :-)
Profilova fotka
Nazdááárek lidičky, ooooooooooooooo koukám že Mirka taky žije :-D :-D :-D :-D Jak se máš bábovko???? Hele?!!!!?!?!?!?!?!?! Jak JAK kafe s Janou????? já o ničem nevím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kdy se scházíte, že bych přijela?
Profilova fotka
Jinak lidičky, byli jsme včera s Pepanem a ještě dalšíma 3lidičkama pod Lípou na tý Oldies párty a musím říct, že fakt bomba!!!!!!! Nejdříve jsem si myslela, že z toho nic nebude, páč mi ještě bylo v sobotu bylo u Pepy blbě..Páč jsem to přepískla opět v pátek :-N , ale hele bomba!!!!! Celý večer jsme všichni protancovali, přišli jsem domů v půl 5, ještě ted nemůžu mluvit jak jsme zpívali..No zpěv tomu říkat nebudeme. :-D .Tak řvali, ale fakt bomba, takhle jsme se už dlooouho nepobavili. Takže kdo bude chtít jít, tak všem doporučuji.!
Profilova fotka
Nadzáder, Jéé, Denis ono to bylo totiž docela rychlé rozhodování, neb nejdříve jsme s Jaňulkou plánovali, že vyrazíme dneska na kola podle počasí a pak mě napadlo napístat Mirce, jestli náhodou nechce jít na kafčo a pak už to jelo. No a ty jsi měla program, tak jsem spíše předpokládala, že budeš ještě vylehávat..... takže tolik na vysvětlenou. Ale dobře jsme pokecaly, probraly všechno možný, a šly po skoro 3 hodinách dom. Jo a viděly jsme i ty motorkáře, jak si to štrádovali do Ltm na náměstí a teďky jsem koukala na televizní noviny a byla to prý nějaká pietní jízda =-) ale fakt ty některé motorky byly dobrý ;-) to se jim musí nechat :-p
Profilova fotka
Zdravím všechny, chtěla bych se zeptat, zda některá nevíte, kde by se po obřadu dalo najíst někde v okolí Ploskovic?? Večer si pak chceme jít sednout v Ústí, takže se nám spíš jedná jen o oběd a aby to nebyla moc velká zajížďka od toho Ústí...Děkuji. Jestli bych mohla poprosti, kdo o něčem víte, napište mi to do IP-já pak zapomenu, kam jsem to napsala a tudíž kde to mám hledat. Jste zlaté, děkuji :-)
Profilova fotka
Ahojky Ruzenkas, tak jsem ti tedy do IP dala nějaké typy, snad si něco vybereš. Jinak krásné ranko všem ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?