Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Aha jiz vcera :-o toto uteklo pane boze Milo na smazenici nic neni myslim,ze ji umis ani o tom nevis :-D
Profilova fotka
jj, nakonec to uteklo rychle,ale tyhle posledni dny jsou nekonecny... jak pro nas, tak pro pribuzenstvo :-D jeee, smazenici bych si dala taky...
Profilova fotka
To verim,sami vyptavani vid to jsem nesnasela,furt sms tak co???a jak to???ty vado to je na pest
Profilova fotka
Je fakt, že to příbuzenstvo nechápu, přece kdyby něco bylo, tak jim dáš věděť ne? Jako já jsem taky zvědavá, jako jestli jsou u Jaňulek nějaké změny, když lezu na koňa, ale to vyptávání se mi taky moc nelíbí. Prostě kdo si počká ten se dočká ;-)
Profilova fotka
No presne,sama toho mas takhle dost ten posledni mesic vsechno te macka vadi,a este vyptavani to je hruza a to ma snad kazda no a kdyz se narodi,tak ti zase kazdej leze do kocarku :-D
Profilova fotka
jj Milo, ale nezakazes jim to ;-) kazdyho ubezpecuju, ze jim pak urcite dame vedet a stejne... no co, snad uz to budem mit brzy za sebou... a Peto, kupodivu spim naprosto v pohode... ani na zachod nemusim a spi se mi fakt suprove... jak rikala Denca, ja zaspim i vlastni porod :-D no jdu jeste vysat a budem doufat, ze se nerozprsi,az pojedem odpo pro Toma a na nakup...
Profilova fotka
=-) kde fou? Nešly jste náhodou na houby? :-.
nO MALA jANA NA HOUBACH JE. A MY SE NA NE CHYSTAME O VIKEND. TAKZE ASI TAK :-D
Profilova fotka
Jo Jani a jak dopadla sněhová nabílka vůbec? =-)
Profilova fotka
Dobry Milu. nic drastickyho to nebylo. Ted se tam pro zmenu neda slapnout, ptz. ma na zemi vsude barbiny, saticky, sponky, hrebeny atd... no klasika....;-)
Profilova fotka
Krásné ranko, mám novinky z koníka. Janě praskla v noci voda, tak už si užívá pohostinnosti roudnické porodnice, ale prý zatím nic. Malá Jaňulka se prostě čančá ;-)
Profilova fotka
Mílo, díky za zprávu, až se zase něco dozvíš, tak dej vědět. Držím palce, ať to mají holky rychlé a bezbolestné ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tyyyyyyy joooo prasklaaa vodicka joo to je superrr
Profilova fotka
Pepo, prosímtě jestli budeš mít chvilku, juknul bys do diskuse "svatba v ploskovicích"? Díky Jinak zatím žádné novinky. Buďto ještě někde heká, nebo odpočívá a nebo už je na sále..... těžko říci. Event. by jsi mohla Péťo zavolat tchýňulce, rodí totiž v Rce :-x
Profilova fotka
No jo to bych mola,ale ona tam taky nemusi byt moje tchynule ona u kazdyho porodu neni,spis je u cisaruuuu :-)
Profilova fotka
tady jsou vsechny na konovi co??hmm :-|
Profilova fotka
S každou sms jsem tu jak na trní a ne a ne přijít ta správná
Profilova fotka
Teda lidi zažívám docela šok! Ještě jednou sem ta slepice k nám domů příjde a pošlu jí doprdele i v angličtině.. Dneska když pro mě jel Jarda tak mi vyprávěl, že tady u nás v ulici je nějaká ženská..Mluví jenom anglicky. Prý Jardu odchytila 3x a že jí nejede auto.Ale ono jede, jenom prostě neumí strčit klíč do zapalování, otočit s ním a rozjet se!!!!!!!!!A stojí u nás v ulici prý už od 4 hodin..... Jarda jí to 3x ukazoval a nic.....Sedne si otočí klíčkem a nic..Asi si myslí, že si sedne a ono to pojede samo či co..Tak jí to Jarda znovu vysvětlil...A ona Ok a děkovala... Za 20 minut co jsme doma tu byla znovu 3x a je ta voráchlá že vleze až k nám na pozemek..Normálně si otevřela branku a vešla.....škoda, že Aron netrhá Takže ještě jednou zaklepe na ty dveře a vyhodím jí já....a po česku
Denis vyhoď jí, šup šup. Mílo takže počítám teda že vyjdu asi pozdějc z archivu, páč tam nemínim bejt zas jak trubka prgoš, hele nedáme spicha někde u kašny ? =-)
Profilova fotka
Denis a neni ta ženská zvyklá na automatickou převodovku, že jí to nejde? =-) Čau Marti :-)
Čauky Janí, my se tu docela míjíme viď? já šmejdim na litoměřickým koňovi, páč holt porod je porod, ale jinak vcelku nestíhám, co ty, japa se vede? :-N
Profilova fotka
Marti ahojky, hele mi půjdeme i s Mirkou, takže nevím v kolik se vykopeme z budovy, ale už má nakázáno být v 16:01 ve vestibulu :-D Ikdyž v sobotu přišla načas ;-) Ale klíďo si tam můžeme dát spicha. Nevím jestli půjdeme tam pěšo nebo autíkem. Tak Janča pořád nic, chuděra ;-) prý má kontrakce po 4 minutách co psala Melis na koňovi, ale je málo otevřená. Tak snad v noci
Mílo, no tos mi teda moc nepomohla, tak já asi vylezu radši až tak ve čtyři deset, páč jak znám Mirku, tak je mi to jasný :-D Jj, o Janičce jsem to taky četla, chuděrka, já jí tu držím furt palečky, asi si je rozmačkám :-N
Profilova fotka
Hele tak až my vyrazíme tak tě prozvoním, ju ;-)
Mílo mno to už je lepčííííí , tak ju ;-) jdu se natáhnout, páč jsem totál grogáč, jako vždycky, chrnim tu vždycky už u zpráv, ale dneska jsme náhodou jezdili přes hoďku na kole, tak mám alespoň čistou hlavu, jdu si vzít nějakýho vrahouna, ať mám "klidnější" spaní :-D :-D
Profilova fotka
Tak sladký sny, taky běžím.... manža volá :-x
Krásný večírek!! Vendulko no jo včera první výročí a bylo to hezký! Dostala jsem kytí, dali jsme si svatebního dorta a takový ty věcičky okolo, no málem jedno očko nezůstalo suché! Kéž by byla taková všechna výročí!! Jo jo to znám to plánování, já podle těch mých plánů bych byla už snad 8 let vdaná a měla tři děti, ale tak nějak mi to nevyšlo no!! Ale do 30-ti chci stihnout jedno mimčo teda, dvě už asi těžko!! Hele Vvy drbny, Míla mi nakázala, tak musím poslouchat, slibuji na psí uši na kočičí svědomí, že půjdu za 10 4 se vyčůrat a pak mastím do vestibulku!! S Jaroušem to mám dohodlí takže pohoda džezík! Jo jinak musí zítra na veterinu, protože tam jaksi bylo dneska přeplníno viď Mílo a já jsem byla rozlámaná po rehábce, takže jsem fakt neměla moc náladu tam čekat, tak to Jarouš zítra zvládne a my můžeme v pohodě na kafíčko!!! Mílo to je jak jsme seděli minule, jak jsme měli taky ten srazík jak jsme seděly venku?? Holčičky budu se fakt snažit ju??? Jinak si Míla pro mě dojde! Já prostě, jak říká Jarda, zamykým soud no!!!
Jo Mílo do kolika jste tam vlastně byli??? Fakt síla teda no asi měli nějaké nečekané případy, ale je fakt, že minule jsme byli objednaní na 4 a šli jsme na řadu skoro v 5 hodin a to tam skorem nikdo nebyl, takže já fakt nevím co tam v tý ordinaci dělají, oni mají na všechno čas. Na ty očkování by tam mohl být někdo extra dyť to je hnedka!! Jo a taky Vám nabízeli očkování na tetanus?? Nám jo, ale radši jsem se neptala kolik to stojí teda!! to bude asi pálečka!!
Tak holčičky, krásnou nocičku a zítra když budu mít v práci čásek tak se za Váma podívám. pa pa :-p
No čauuuu, já furt čekám zprávu o Janičkách a furt nic, čovek je napnutej jak kšandy, to je síla x-) Jo Mirčo, téda vy jste si to výročí fakt užili a třéba jste začali pomalu ale jistě plnit plán a mimi tu bude co nevidět :-N my byli jen v picošce a kytí jsem dostala taky, ale už je chuděrka dávno v popelnici ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?