Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Je tam rezervacka.
Profilova fotka
Nazdárek, teda chčije a chčije, to je hnus todleto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já to snad venku nenatřu už letos?!!! Martííííí zase jídlo vid, to je děsnej mor co?A kam jdete do picérky?
Sme byli u itala Denis. a myslim si ze to bylo mnamkozni :-)
Profilova fotka
No nazdárek, koukám, že se tu zas debužirovalo, do IPéčka jsem vám hodila odkaz na fotečky z dovči, jestli jsem na někoho zapomněla, tak se ozvěte. Jinak nebaví mě dočítat, událo se tu něco důležitého za mé nepřítomnosti? =-)
Profilova fotka
Nazdárek děvčata a chlapče :-) Zrovna jsem si vzpoměla, že už Miluška a Máťa oslavili výročí...takže moc gratuluji :) Zkoušela jsem dočíst alespoň něco, ale nešlo to. Vůbec nemám čas se za vámi podívat, takže se omlouvám, ale myslím na vás.Zrovna nedávno jsem jela přes Budyni, a vzpomněla jsem si na svatbičku :-) a na vás. Kde jsi byla na dovče Milčo? Koukala jsem na fotečky Viktorky...je krásná :-) Mooooc rozkošné miminko. :-) :-) Co je jinak u vás nového? Už se snad někdo přemístil na koníka? :-)
Profilova fotka
Petulane, ještě jednou gratuluji ke svatbičce...moc vám to slušelo. :-) Co vůbec Mirulka, kde ta běhá? Kam se jinak chystáte na dovču?
No nafdár. Denís no jafně, že jsme si nacpali pupky! ještě tedkons trávím :-D mušíme to zopáknout, že jo Filipovic? :-D Zdravím Venus, to je taky dost, že se tu vůbec vokážeš 8-)
Profilova fotka
Ahojky Vendul, opět jsme byly v chorvatsku, ale letos asi už naposledy, docela nás zklamaly :-( ale to je na dlouhé vyprávění, něco už jsem naznačila, ale i tak. Alespoň, že paní domácí byla v pohodě a dalo se s ní i dobře pokecat x-)
Mílo a co třeba příště zkusit Itošku? ta se autíkem taky dá, jadran je to taky, hele my byli tenkráte ouplně dole, - sibari, tam nič moč, to jadran nebyl a špína moře, ale ve Vieste ti byla parádička a s Nelčou byste tu cestu taky zvládli ;-) Jo, Vendul, když jsi jela přes Budyni, tak ses měla zastávit na káááávičtů a mohly jsme pokecat! mno tak zasejc nic no :-.
Profilova fotka
No ahooooooooooooooooooooooooj Vendul, holka to je dost že se tady taky vokážeš :-) A kdo přešel na koníka???? Všichni kromě Pepy :-D A co u tebe nového??? Už plánujete mimčo, nebo zatím ještě ne a už stavíte???
Profilova fotka
Chergot to je zima!!!!!
Denis, mi poudej teda, gaučinguju zabalená do deky, páč Petr otevřel snad fšecky vokna, že mu je prej vedro! :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
Aha...Von je nějakej divnej ne??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jo jinak Bathory super!!!!!!!! Sice tam bylo pár věcí, které opravdu, ale opravdu do středověku nepatří :-D , ale když tam hraje Mádl tak co čekat :-D
Profilova fotka
Ty jo v sprnu chceme jet na vodu, ale jestli bude takhle................................... 8-( 8-( 8-( Na srpen moc pěkný předpovědi nejsou teda :-N |-| |-|
Denis, difnej, no, spíš nějakej teplomilnej! ]-( v srpnu jsem četla, že by mělo být hezky někdy hned zpočátku, jináč tyhle prázdniny asi nič moč čééče :-p
tyvoga, se tu takhle napřeskáčku chytáme na beremku a na konikovi, to je chaozzz :-D
Profilova fotka
Koukám, že přeskakuju a nestíhám... :-D
Profilova fotka
jooooooooooo???? Tak já zase čučela na předpověd a poudali a psali, že srpen nif mof |-| že má být hnusně, pršet.... Ale nesmíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, já počebuji natřít hergot venku ty věci a musí se to co nejdříve zastřešit!!! Pak at padají třeba kroupy a prší do prosince :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hmmmmmmmmmm, Jarda se musí připojit do práce... Tož budu končiti a zítra se z pracovního procesu ozvu........A musím zkoooknout celý fotky Míly, páč dneska je ten net nějakej pomalej....Asi tím deštěm či co? :-D :-D :-D Tak se mějte krásně......Já bych si dala něco k jídlu, ale je mi taková zima, že se mi nechce ani nic dělat...Půjdu raději do vany, do teplýýýýýýý vodišky....
HEle ty vole ty zmeny ikon sou na................ kdo vas ma pak poznat???? :-D
Profilova fotka
No já to ještě musím změnit, pč nejsme vidět ...sakra :-D
DOPRCIC DENIS, CLOVEK SI ZVYKNE NA JEDNU A HNED TAM CPES JINOU :-)
Profilova fotka
No já to právě zkouším, ale i když jsem tu fotku zvětšila, přiblížila nás tak si ten program stejně dělá co chce 8-(
Profilova fotka
Nadzárek, Marti, no ono to spíš na příští rok vypadá, že si spíš zaplatíme nějakou lastku letecky a all inclusive, např. Řecko nebo tak něco, páč když teďky koukám na ceny, tak to vyjde skoro na stejný prachy ;-) ale příští rok je ještě daleko a třeba já zůstanu doma a pojede manža sám =-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem akorát přišla z práce a než půjdu chrnět, tak jsem na vás jukla. Jak bylo na dovče?
Profilova fotka
Ty vogááááááááááááááááááááá mě to nejde s těma fotkama, ale PROC????? Normálně jí přiblížím, zvětším nás........................... A uložím pochopitelně....Ale stejně se to zobrazí jako původně 8-(
a pribliz a zvetsis v cem? na BRMS? nebo v prohlizeci. asi bych zacal tim ze to normalka v malovani orezu a necham tam jen ty vase hlavyyy.
Milu: jakoze panska jizda? to by ti prece Vilda neudelal. nebo jak jsi to asi tka mysella? :-D
Profilova fotka
neboj Pepo, nejsem debil, normálně to zvětšuji v programu......V malování ...pak si to uložím...a pak to teprve ukládám do alba na brms a koně...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?