Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Jsem si stáhla hru, tak jdu něco hrát nebo tady fakt usnu jako ty voga :-D
a pak si stezuj ze chces prazdniny :-p
Profilova fotka
si hrát můžu, mám na 14 dnů předděláno :-D
Profilova fotka
Denis jen aby..... a co jsi hrála?
Profilova fotka
zase nějakou farmu holka.....Ale ted se mi to vyplo.. Tak jen co dopošlu další obj....jdu na další...Páč ty dvě hodiny tady musím ještě dotlouct :-)
Profilova fotka
ODESLÁÁÁNO
Profilova fotka
Copak, dneska se nejde po O dom? =-)
Profilova fotka
Dneska néé, jsem písala přece, že jsem tu sama.. Vypadnu tak kolem 3 hodiny..
Profilova fotka
Čau holky a Pepo, jdu vás taky pozdravit. Jsem marůdek :-| Skočil na mě nějakej virák hnusáckej! ]-( Mílo, šťastnou cestu a hezky si užijte dovču! Co ta kolegyně, už je zdravá? Denis, co práci? =-) Kdyžtak mi písni do IP nebo mailem, ať jsem v obraze ;-)
Profilova fotka
Naždááááááááááááááááááááár Janí,, tééda ty se flákáš doma??? Sis hodila taky prázdniny co?? Jinak v práci dobrý, doplatila mi i co měla... =-) =-)
Profilova fotka
Čauuuu Denííííísku, uff, já myslela, že jste se mě lekly a utekly a to mě ani nevidíte! :-D No, jasně, už mě to v práci po těch třech dnech, co jsem tam pobyla, nebavilo, peněz mám taky dost, takže co bych se trochu neflákla doma do pelechu... :-D Takže už jste zase kámošky a neodcházíš? :-)
Profilova fotka
Tak to joooo, to máš dobrý důvody k tomu, aby jsi byla doma, tak o je super!!!!
Článek se načítá
No nazdar Lit:-) jak se dari? :-)
Profilova fotka
no kámošky....................bavíme se, dělám dál..............................Ale mám zaječí úmysly, mám otevřené další vrátka :-p
Profilova fotka
No právě :-)
Profilova fotka
Denis, aha, tak aspoň, že se to upravilo, že se bavíte a vrátka ti zavřít nemůže, tak co! :-D Čau Pepíno, jde to, ale dře to... :-( A co vy, jak se máte s ženuškou? :-)
Dobre se mame, vcera dodelal posledni zkousku, tak snad konecne dodleame svatebni album a pojedem ho ukazat na lhosko a dame novy fota i sem.
dodelala. mi vypadavaj pismenka
Profilova fotka
Jako jo, bavit se bavíme, pracuji normoš dál...peníze mi doplatila, s tím, že poudala že takhle to bude další měsíc... Bavili jsme se o volnu na Vánoce atd..Takže jako takhle se mnou počítá to zasejc jo, ale já mám otevřené a pomalu připravené vrátka.... Jsou malinko pootevřené, počkám, až se rozrazí ouplně a bude deniska fuč.. :-D :-D
Profilova fotka
jdu vyluxovat....
Profilova fotka
jako koberec, néé ledničku :-p :-D
Profilova fotka
hele Pitrska má dovolenou či co???
Profilova fotka
Tak to Radce moc blahopřeju! A končí se studiem nebo jde dál? Svatební album po roce od svatby, taky dobrý! ;-) My máme v pondělí první výročí, to to letí! A Marťa vlastně taky x-) Denis a kam máš ty vrátka otevřený, že jsem tak smělá? =-)
Profilova fotka
Denis, tebe tam platěj i za úklid, jo? :-D
Profilova fotka
to tady nemůžu psát Janííí, páč vím o lidech co sem nakukují, takže sem ne, když tak si písnemem do IP, nebo po skypu..... Jinak co mám dělat vid, je tu bordel, tak apson uklidím..Mám tu sedět a čumet do PC..Tak se aspon hýbu :-D
JEste aspon rok ji zbyva Lit. noooooooooooooo on nam nas soukromy fotograf dluzil fotky asi 8 mesicu. a od dubna nebyl cas to dal resit.
Profilova fotka
Aha, tak to chápu... S tím úklidem máš pravdu, a nechceš radši skočit k nám, my bysme to taky potřebovali... To víš, jak jsem nemocná, tak na to prdim a podle toho to tu vypadá... :-(
Profilova fotka
Pepo, ahá, já myslela, že už je hotová... :-) No nic, nějak mě ta postel zase přitahuje, takže se asi nechám přitáhnout a loučím se.. papa a hezkej víkend
hele ale zas si to aspon hezky pripomenem a tak. a navic mame duvot zajet na Lhotsko. sem normalka rozhodnutej tma casem neco koupit. se mi tam moooooooooooooooc libi
papa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?