Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Hmmm, tak i tady si píšu sama jako magor :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj Denčo, svatba super :-) hodila jsem pár foteček, až bude víc času, tak doplním :-)
Profilova fotka
Ukaž ukaž, jdu kouknout... A jsi v práci ju?
Pekne mlada pani:-) gratulujem
Profilova fotka
No jooooo, slušánkovalo ti to holka, byla jsi pěkná nevěsta.....Tak snad se dořkám i dalších fotek :-D :-D A dortík jste měli taky prďáckej,.....Hele nelíčila tě ta.................Jak se jmenuje Bernasová???
Profilova fotka
ne ne jsem doma, do práce jdu až zítra
Sme si na tebe dokonce i vzpomeli, ze Denis:-) sme vecer griiilovali.
Profilova fotka
děkuji :-) jo líčila mě Tereza
Profilova fotka
ještě tam pár fotek dodám, ale zbytek později, není moc času :-| a od profíků bych měla mít zítra ;-)
Profilova fotka
Jo vzpoměli......Jsme říkali no jooo, ti už pařej, ti už jsou někde pod stolem :-D Takže se vydařilo teda.....Takže nikdo neprudil nic jo?
Profilova fotka
už zítra jo, tak to je dobrý teda...To jsou rychlý =-)
Profici jsou kdo? Naprstci???
Článek se načítá
Profilova fotka
ona neměla myslím Náprstka
Profilova fotka
jo bylo to fajn :-) tak prudilové se samozřejmě taky našli, ale tak s tím jsme počítali ... fakt jsme si to užili, jen to strašně uteklo =-)
Profilova fotka
Tojo, ten den strašně uteče co? Se nenaděješ a je večer.............................A lidi odchází domů...
Kupodivu každymu ten den utekl, ja to nechaaapu :-D
Profilova fotka
přesně tak ... tak dlouho to připravuješ a pak to takhle uteče :-S :-)
Profilova fotka
ne my jsme neměli náprstka, oni to nebyli úplně tak profíci, je to kolegyně s manželem ode mne z práce, mají focení jako koníčka, ale fotí opravdu moc hezky
Ajuu to si vlastne rikala ze budes mit tyto. joo a hele jak ste nakonec poresili problem s obedem?
Profilova fotka
to jo, půl roku to člověk připravuje..........a uteče to jako vodáá
Profilova fotka
no sehnali jsme jednoho kluka, ten než jsme přijeli ohřál polévku, nalil cinzano, nachystal dorty, naservíroval obložený mísy a se zbytkem mu tam pomáhali pak příbuzný a známý, tak nějak se na to vrhli sami :-) nefungoval nám totiž kotel na ohřev knedlíků, tak se museli všechny dělat v mikrošce 8-(
jeee, ale hele ja myslim ze to nikomu nevadilo ne?tak aspon ze ste nekoho sehnali
Profilova fotka
no snad nevadilo, vrhli se na to úplně sami :-)
Profilova fotka
tak já zase frčím, musím vrátit šaty a trošku zpacifikovat ten čurbes v bytě tak se mějte pa :-)
cau.
Profilova fotka
a jsme tu zase sami..
spis ses, nez sme. ja musim dopsat zpravy a mazu do Prahy jako blesk.
Profilova fotka
tak si tady psát sama no........ Aspon si nahoním příspěvky :-D :-D :-D Jůůů a f pátek jsem doma, mám dovolenkůůů
Profilova fotka
teeeeda Peto, gratuluju k svatbe....fotky jsou suprovy,ale uz se tesim na dalsi:-) taky jsem na vas v sobotu vzpominala,ze vam klaplo pocasi, jak jste vyresili jidlo atd.... tak hlavne,ze vse dobre dopadlo a jste stastni... moc vam to preju.... A Deni, muzes vyuzit toho,ze se Mila vali u more a nahrabat prispevky,vid? ;-) Jinak na Istrii hlasi teplotu more 16 °C, takze nic moc si myslim :-|
Profilova fotka
Ahoooj, koukám, že nikde nikdo =-) :-) To já už zase makám jako šroubek :-D Jinak všem mooooc děkuji za gratulace ;-) Bylo to fakt suprový, jen mi pořád ještě nedošlo, že už jsem vdaná a to nemluvím o tom, že si nemůžu zvyknout na nový jméno :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?