Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
=-) :-.
jen tu nejsem uz me pomlouvate. ne rano sem si s Martasem psal a loucili sme se ze ja jedu do Bohusovic a ano odepsala: tak šauu, já jedu za chvíli nahoru do kasáren pořádat fond, tak papa
takze asi tak :-)
Profilova fotka
makáte, makáte :-.
Profilova fotka
ahoj vespolek, Deni, my byli loni v Chorvatsku v kempu a fakt nemusis vubec nic shanet dopredu,misto se najde vzdycky.... ale souhlasim s Milu,ze se na prelomu sprna a zari meni pocasi...my byli posledni tyden v srpnu a odjizdeli jsme a zacalo prset. znamy jeli ten tyden po nas a psali,jaka tam je zima a prsi...
Profilova fotka
aha, tak tady asi nepokecam....tak se mejte a pilne pracujte :-D
Profilova fotka
Tady moc ne Jani, běž vedle
(R) trubickaaaa trubickaaaaa to je proste jednickaaaa
Profilova fotka
=-) vy ještě nějaké máte? :-.
(R) no - ona ta krabice byl hodne velka. a kdyz uz se mi zacaly vcera ty trubicky vracet zpatky ... tak uz jsem je musela nechat :-D asi jsem si zpusobila mensi otravu trubickama. :-N
Profilova fotka
a ani se nepodělí viď Milu 8-(
(R): no ja si rikala, ze to budem davat nafstevam, tak jsem si je setrila ... =-) ze zacatku ... |-| vazne! za to nemuzu, ze k nam naftevy nechodi ...
Článek se načítá
Profilova fotka
jen jestli je těma trubičkama nedoháníte :-N
(R): no jasne. "Bezte pryc, my vam zadny trubicky nedame! nemame!"
Profilova fotka
:-N 8-( tak já tedy jdu no
(R): ale neee. my uz nafstevy vitame. stejne nam uz zbyly jen dve posledni trubicky. myslim, ze jich tam bylo tak 30-40. no - slusnej vykon za tri dny!
Profilova fotka
csss........ krkoune :-x
(R) no to neee! ja jsem je nutne potrebovala jist, abych se udrzela ve vzprmenem stavu i po pulnoci, abych se mohla ucit. Ony jak jsou dlouhy, tak se sprajcnou v utrobach a to proste nad tim ucenim musis sedet, i kdybys nechtela! ;-) :-p
Profilova fotka
Ahojky, opět po delší době narušuji vaši diskuzi :-D Naše svatba sezase o něco málo přiblížila a přípravy se trochu posunuly kupředu. Milu - moc děkujiza tip -Cukrárna Lilie byla tou správnou volbou. S paní cukrářkou jsme se dohodli a náš dortík se bude realizovat, prý to nebude problém. Tak uvidíme jak vše dopadne. Ještě bych se vás potřebovala zeptat-nevím, která z vás měla svatbu v Ploskovicích-je vás tu tolik a přezdívky se mi trošku pletou. :-S Jen Miluší jsem si jista :-D Z možnosti prosadit svou vlastní hudbu jsme ustoupili-teda spíš se to nějako zamluvilo a přítel to přestal řešit. MOhla bych některou z vás poprosit o informaci, co že by nám to mělo hrát do ucha při tom slavnostním aktu? Dnes jsem zrovna koukala po dlouhé době na seriál Ulice (snad je některá z vás také trochu seriálový človíček, který si při jejich sledování trochu odpočina a vypne, a bude vědět o čem se to ta Payda snaží mluvit),a dnes domlouval Lumír MNIkl svabtu s oddávajícím. No a oddávající mu řekl, že vyvolenými songy na svatbách jsou Stín katedrál a Už nejsem volná od Petry Janů. I vzpomněla jsem si na můj svatební obřad a začala jsem koukat do blba a přemýšlet nad tím, od Petra Janů není špatná zpěvačka, ale tenhole song je tak profláklej, že při jeho poslouchání bych nejraději strčila hlavu do záchoda :-D Nechtěla bych v Ploskovicích při obřadu hledat záchod a hlavu se závojem do něj strkat. Prosím, která z vás mne uklidní a zbaví obavy... Jo,jinak dnes se mi poprvé zdálo o svatbě-hrůůůůza, ještě že to byl jen sen.
payda: (R): my jsme meli vlastni muziku. Respektive houslove trio (pohadka) - spoluzak ze zakladky. Muselo se to ovsem domluvit se zamkem a tam nemeli nic proti. Takze to jde, jen (Pepca rika), je ta pani Bulantova (ci tak nejak) pry neprijemna a nemas se nechat odbyt. Byval by tam pry hral nejaky varhanik... ja osobne bych se teda u "Uz nejsem volna" zacala smat, kdyby to tam vytahli :-D
Profilova fotka
Ahojky Paydo, tak to už nejsem volná hrajou při odchodu z obřady v Budyni, pokud tam nemáš svou vlastní hudbu, kdysi mi to přišlo celkem vtipný, ale teďky už ne. Jinak v Ploskovicích hraje kluk na klávesy a myslím, že ta má nějaký seznam skladeb, ale nejsem si jistá. Zkuste se buď přímo domluvit na zámku, pokud chcete vlastní hudbu a nebo zkusit ještě jednou matrikářku v Ltm, ona se nakonec přesvědčit nechá, ikdyž jí to trošku trvá :-N
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-) =-)
Profilova fotka
teda rady je mrtvo =-)
Profilova fotka
myslší Tady je mrtvo vid Peto :-D
Profilova fotka
musím jít najít telefeon nebo mejla na toho našeho Dj, páč jak jsme vám psala o tý naší "známý" jak chce všechno podle nás tak chce i jeho i naší první písničku.. Tak přemýšlím, mám nemám, mám,nemám.. :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak ted tu jsem jako a nic..
Profilova fotka
křáp jeden zapráskanej ]-( bych do toho počítače a interntu zvlášť kopla, tu udělám jeden úkon a na 5 minut mi spadne celej net, no kde to sme, ty vole..... pardon,a le muselo to ven Denis, no jasně, že nemáš, ať si udělá svoji svatbu ne?
Profilova fotka
jdu si koupit něco k papůůů, jsem nepapala od rána
Profilova fotka
Ztaím jsem nic neposlala.....
Profilova fotka
jj tak jsem to myslela, sem si toho všimla, jen sem byla líná to přepisovat :-D no to je jasný, že nemáš, ať si to udělá podle sebe a neopičí se, prostě kontakt už nemáš ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?