Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
Ta to já už rozbila mobil. Trošku letěl proti zdi. Už tam máš všechny, Jani. Teď odešly poslední
Profilova fotka
juchuu,tak to vypada,ze na odchodnou dostanu od kolegu z prace polohovaci lehatko pro Janulku...tak jsem usetrena dalsiho shaneni ;-)
Profilova fotka
nazdaaaaar :-) tak co tu zase řešíte? :-)
Profilova fotka
no potěš koště :-D ikdyž je fakt, že já tu taky minula nadávala, když jsem se snad 100 přihlašovala do jednoho programu a pořád mi to to heslo nebralo, křáp jeden a po každém úkonu pak znovu ]-( a teďky mě asi brzo nakrkne beremko, páč mě to tu zas padá 8-(
Profilova fotka
hmm tak koukám, že lepší to snad nevědět :-S :-(
Profilova fotka
Můj poslední vzteklej záchvat odesla klávesnice, páč se mi pořád něco zasekávalo, takže jsem do toho enteru nejdřív hodně důrazně domlouvala jedním prstem a nakonec jsem to nevydržela a domluvila jsem mu celou pěstí a odletěly nožičky u klávesnice. Nic to nevydrží. :-p
Profilova fotka
Aho Péťo. Zrovna rozebíráme vztek.
Profilova fotka
tak uz je mam vsechny Ilon...me se tedy na tobe libi nejvic ty bily s temi flitriky,nebo koralky,jak jsou prehozene z 1 strany na druhou...sakra,nevim,jak to popsat..vis jaky myslim? ;-)
Profilova fotka
ahoj Peto, vztek a Ilci svatebni saty....jsem je vcera nestihla zkouknout,tak mam dnes nahradni termin :-D
Profilova fotka
proste pod timhle cislem P5180008.JPG ;-)
Profilova fotka
Jani, takže se ti líbí ty za těch 15 tis. Kč, ty druhé prostě no! Ahojky Peťul.
Profilova fotka
no,byly to poslany jako druhy tip.ale neprislo mi to jako sampan.... ale 15 litru,to je tedy sila!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, jo tak to vážně byly ty za těch 15 litrů. Takže to budou ty poslední a zůstanou ramínka za krk. Už musím končit. Zatím pa.
Profilova fotka
jj, nevi,na cem uz vytriskat co? tak se pilne uc,at to mas uspesne za sebou, ahoj ;-)
Profilova fotka
mě se taky nejvíc líbí ty druhý, ale 15 tis. je šílená pálka, takže se nedivim že se Ilča rozhodla pro ty poslední :-)
Profilova fotka
to jo,jen za pujceni takovy nekrestansky penize.... jsem se marne zase snazila dovolat k Darje.... az mi volala zatky,tak jdu pristi utery na meliry...ufff.... kdy se tam pak s malou dostanu to si netroufam rict,ale asi budu driv sediva :-D :-D
Profilova fotka
jeeee, ted mi jeden vedouci prinesl misku s naaadhernyma jahudkama:-) mnam, jdu hned na ne...snad se z nich nepo......:-D
Profilova fotka
Hmm, a mě nikdo nic nepřinese......................leda práci :-|
Profilova fotka
co taky jinýho :-D
Profilova fotka
Milu z toho si nic nedělej mě taky ne ]-( :-D
Profilova fotka
mě ted přinesla kolegyně...............kafe :-|
Profilova fotka
tak se Milu stav,jeste tu nejaky mam a jsou fakt suprovy ;-) ti necham jako dezert po obede,ju? :-)
Profilova fotka
Jani, jj..... teďky jdu na papů tak se pak stavím :-D snad to během pauzy stihnu :-p
Profilova fotka
tak si pospes,nebo to snim.... sakra,me nejak zacala bolet hlava,asi z toho blbyho vzduchu:-(
Profilova fotka
Ahooj zdravim vsechny :-)
Profilova fotka
Jani jen si dej, já se pokusím nějaké ukořistit u našich na zahrádce. Ahojky Péto
Profilova fotka
to ja nemam kde koristit:-) tak ja je teda snim......:-) cus Peto,co je noveho?
Profilova fotka
Ani nic,co bys chtela vedet?? :-D Premyslim,ze dam malou do bazenku akorat nevim fouka vetricek,ale je takovej teplej tak nevim :-|
Profilova fotka
No u nás už se zatahuje a mám tucha, že začne lejt, když půjdu dom z práce a deštník se samo válí doma na botníku :-|
Profilova fotka
no,prej tam dnes uz neni takovy dusno jako vcera....ja nevim,venku jsem jeste od rana nebyla... Milu,prset snad nebude,nebo az vecer... tak uz vim,ze dostanu cerveny lehatko pro Janulu, jsem na to zvedava:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?