Litoměřice III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak jelikož nám to tam Pepa tak hezky zaokrouhlil tak nové téma je zde :-D vítejte........ ale nejdříve vás tam musím dočíst a pak budu reagovat
Profilova fotka
neee, dula nemusi byt jen pri alternativnim porodu...muzes ji mit i pri klasickym... je to takova psychicka podpora...pripravuje na porod,je porad na telefonu pred porodem, je u samotnyho porodu a pak jeste dochazi v sestinedeli vypomoct..
Profilova fotka
Ano jani, přesně jsi to vystihla...Mě se to totiž nechtělo psát :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jo taaaaak, jsi proste lina :-D :-D v Rci uz je taky 1 dula,co jsem slysela ;-)
Profilova fotka
jojo ta tam je, to vím, našla jsem jí na naetu, když jsem tenkráte koukala co a jak a tak.....
Profilova fotka
Ano Jani, máš pravdu..líná to je to správný slovo
Profilova fotka
Denis, že ti jednu fláknu 8-)
Profilova fotka
a kdo neni linej..;-) obzvlast v tom vedru...i kdyz zatim to jde,uvidime odpo...ale zase pro zmenu hlasi bourky a misty i kroupy =-)
Profilova fotka
tojo, ale si myslím, že tady péééršet nebude.... I když...mohlo by, páč mě nebaví furt chodit s tou konví a zalívat :-|
COPA VY TAM MATE NA ZALIVANI 3 STROMKY A PAR KYTICEK, BUDE HUR
Profilova fotka
tak si pořiď hadici s kropítkem :-p
Profilova fotka
já tam hadici mám...ale než jí zapojím doma do kohoutku a natáhnu, odmotám.....pak zase smotat, odpojit.... :-S ..To se na to ani nevys... :-D a raději lítám s konévkou :-D Nebude pepo, dokud nebude udělaný zalévání, tak nic nevysazuji, páč to abych začla už v 5 odpo abych do 10 do večera měla zalito :-D
Profilova fotka
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá, mraky jdou
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... četly jste to? JANO, nečti to!!!!!!!!!!
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
Denis, ;-( no ty mi dáváš..... tu zas řvu :-(
Profilova fotka
hmm,to je jako kdybys mi rekla abych to precetla...
Profilova fotka
Ahoj všichni, přeju hezký den. Teda, ale vy jste fakt morbidní. Jani, ne aby jsi to četla.
Profilova fotka
a vůbec, takové věci sem nedávej ]-(
Profilova fotka
pozde :-(
Profilova fotka
. :-x .
Profilova fotka
Jani, posílám Ti mailem ty fotky. Půjde to asi na třikrát.
Profilova fotka
jj, diky Ilon....zmena tematu bude dobra ;-)
Profilova fotka
Už Ti odešly první. Teda, ale než jsem to jsm včera nacpala, to bylo úsilí. Uf. Ještě, že mi Miluška poradila, jinak bych ten počítač naučila létat. Jsem trošičku cholerik, ale jen opravdu trošičku.
Profilova fotka
jééžiši :-.
Profilova fotka
Ilčo, nic není tak těžké jak se na první pohled zdá..... já s tím občas zas zápasím doma, páč nám tam chybí jeden prográmek, co manža nestihl ještě doinstalovat, a tady v práci to mám během 5 minut ;-)
Profilova fotka
Jenže, mě když něco nejde, tak se vztekám avztekám se hodně. Už jsem dokonce i slepovala skripta.
Profilova fotka
Což mi připomíná, že tu s váma moc dlouho nepobudu, až odešlu ty maily Janče, mažu se učit. Fuuuj :-S :-S
Profilova fotka
jj, jsem na tom jako Milu...v praci to je hned,doma to je slozitejsi jeste s anglickym nazvoslovim.... prvni varku mam,tesim se na dalsi ;-) ty druhy vypadaji zatim moc pekne Ilon:-)
Profilova fotka
jeee,ty jsi jako ja....okamzite vylitnu a vztekam se...ale porad lepsi,nez to v sobe dusit...to byla rada od odbornika. dokonce jsem si mela poridt stary talire a hrnky,kteryma muzu mlatit :-D ale tak daleko jsem zatim nedosla...zatim jen obcas prasknu dverma ;-)
Profilova fotka
Už Ti jedou ty poslední. Ty druhý jsou ty s těmi spadlými ramínky a vekým kulatým výstřihem, celé šampáň? Jestli jo, tak to jsou ty, co za půjčení chtěj 15.000,-Kč.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?