Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, mám šaty :-) z ASS.. a velikost 38, jsou krásné, nová kolekce 2010 Elianna More.. ještě je nikdo neměl na sobě...
Profilova fotka
maurinka: supeeer, se mash, ze sis z nove kolekce vybrala. Ti mam pocit, ze ty saticky ani ve 34 nemely :-( a ty Roble taky vidim poprvy, to byla taky nova kolekce?
Profilova fotka
Ahojda kočeny, jajinka-děkuji za přání. Já doufám, že zažijeme i krásnější roky než jen ten svatební ;-) Ale jinak Vám přeji hlavně pohodičku v novém roce 2010. Maurinka-šatičky pěkné, udělala jsi dobře. Mailíka už ani posílat nemusíš. Mně pak napadlo se juknout sem... :-) Jinak my už máme doma prstýnky. Sice ještě není zcela jasný = zcela jistý termín svatby, ale prstýnky máme. Zjistila jsem totiž, že 14 dní po svatbě mám státnice a to jsme chtěli jet tak na 10 dní na svatebku. Takže docela fofr. No, ale ještě uvidíme. Další z variant je i to, že se sebereme a vyrazíme se nechat oddat třeba na Maledivy... Pa, jdu pokračovat v psaní semestrálky... :-p
Profilova fotka
Holky, mám tam fotky.. mrkněte se a budte kritické, potřebuji vědět, že jsem vybrala správně :) sluni: ahoj, Roble jsou už myslím kolekce 2009- vdávala se v nich sestřenka a já si pořád říkala, že je nějaká udělaná a ono to bylo střihem šatů - fakt moc rozšiřujou, jsou takové" ženské"
Profilova fotka
sluni: jinak jsem slečně říkala, že si kamarádka /ty taky u nich vybírala a věděla :) a že ve 34 mají strašně máo šatů - že celá ta kolekce přišla tak o dvě až tři čísla menší... že to prostě je na panenky... tzn, nepoužitelné... proto jich měli tak málo. Ale v ASS VELKA spokojenost, fáákt.
Profilova fotka
maurinka: ja mam doma sirokouhly monitor a vse mi rozsiruje, takze muj pohled ted neni moc objektivni a snazim se to predstavit v trochu uzsim :-D ale neni to ono. Mne se ty tebou vybrane saticky libi, ale jeste na ne kouknu v praci, kde mam normalni monitor ;-) A nezdaly se ti saty moc preplacane tema kaminkama? vsechny, co jsem zkousela mi prisly zbytecne preplacany... ty co mas zamluveny jsem mozna taky mela na sobe, mam v tom zmatek :-D nebo nejake podobne a konstatovaly jsme se slecnou, ze kdyby byla ta ozdoba jen na boku, ze by to bylo lepsi.... Ale hlavni je, jak se v tom citish ty sama... :-D koukam, ze jsem tam zanechala "dojem" :-D Hlavne po prevleceni mi napadlo, ze svatba bude v kvetnu a ze by bodlo nejake bolerko, ale ouha, jedno co bylo ve sl. kosti mi bylo maly a jinak maji samy velky... ja si proste umim vybrat :-D takze mi rikala, ze priste mam rict driv a ze se podiva po nejakem salu bo co :-D ona mi slecna rikala, ze mozna po novem roce jeste nejake saty dorazi, tak uvidime... ale asi uz na to pecu, ted musim shanet botky a zavoj a vse v barve sampan a ja mam doma krasnej zavoj, ale bilej :-( a to sem jeste malem koupila i bily botky, jeste, ze jsem to neudelala :-D :-D :-D
Profilova fotka
Hele nejsou moc přeplácané, těch kamínků je tam tak akorát.... jen v té přední čísti a trochu na boku... já tam chci jít tak v březnu dubnu, jestli nemají ještě něco nového, třeba do té doby zhubnu a budou mi i menší... v 36 tce měli nejkrásnější šaty a tohle je 38... závoj mít nebudu a kabátek bych chtěla taky, přijdou jim prý v březnu...
Profilova fotka
tak to je fajn, ja mela asi jeste jinaci... mam v tech satech bordel :-D Jojo, v ty 36 toho maji nejvic... Kdyz jsem byla zkouset poprve, tak jsem byla v mistnosti velikosti 36 a nestacila jsem se divit, kolik je tam satu. Ale podruhy uz jsem byla ve velikosti 34 a tam skoro zadny vyber :-( a jeste tam meli horsi svetlo (takovy prudsi a zlutejsi), takze jsem se ani v tech vybranych satickach necitila uplne nejlepe... Super zprava s tema kabatkama, ja se tam chystam v dubnu na zkousku se sperkama a botkama, tak snad se najde i nejaky kabatek pro me :-D Takze pak uz jine saticky asi pokouset nebudu jedine, ze by byly v barve sl. kost.
Profilova fotka
a nechceš tam jít se mnou?
Profilova fotka
maurinka: jestli nemas nejakou jinou kamaradku, ktera by s tebou sla, tak klidne se domluvit muzeme. Ja tam urco jdu se svedkyni, tak budeme na posuzovani dve ;-)
Profilova fotka
sluni: jak chceš, byl to jen návrh :) já bych taky chtěla bay se mnou šel někdo blízký.... vůbec si nejsem jistá, jestlli jsem udělala dobře s těmi šaty...
Profilova fotka
maurinka: nebo jestli se tam chces jit podivat driv a chces sebou kritika, tak rekni a muzu jit s tebou, aniz bych saticky zkousela. Jinak se nebranim ty zkousce v dubnu s tebou, aspon bude vice kritiku, cim vic tim lip ;-) Taxe muzeme na konci brezna domluvit, jestli jeste budes chtit se mnou jit a domluvime se na nejakym terminu. Pocitam, ze v dubnu uz tam budou mit celkem plno, ale snad se na nejakym terminu shodnem
Článek se načítá
Ahoj, mauri a ty jsi byla jen v jednom salonu?? Jestli jo, tak to mi přijde fakt škoda. Jestli se v těch šatech cítíš dobře a líbí se ti, tak neuvažuj o nějakým dalším zkoušením na jaře, to je blbost. Ale jeslti to není úplně ono, zkus další salon. Myslím, že třeba v tom za Jindřišskou věží....jak se to tam jen jmenuje. Hodně se tu o něm mluví...sluni...ty určitě víš. Myslím, že si psala, že tam přivezli pánskou kolekci a chceš tam miláčka vzít...tam by sis třeba taky vybrala, mají tam podobný styl šatů jako si ty zkoušíš. :-) No prostě bych já, kdybych si nebyla úplně jistá, obešla ještě pár dalších salonků a určitě si vybereš! A jeslti nechceš jít sama, tak jděte se sluni spolu, ale je fakt, že máte každá jiný vkus a nejdůležitější je hodnocení tvoje. Jo a taky bych třeba doporučovala ukázat příteli několik fotek šatů aby ohodnotil, jaký styl se také líbí jemu. Třeba mému příteli se vůbec nelíbí řasené sukně, ale hladké. Mě také, ale jsem ráda, že to vím, protože chci být ta nejkrásnější hlavně pro něj..ne?? ;-)
Profilova fotka
jajinka: predpokladam, ze myslish salon Venesis na Seifertove ul. ;-) tam se chystam v lednu s pritelem na oblek.
No přesně ten. Ale když jsem tym byla, tak to bylo už po té, co jim nové přišli a dost hrůza. Měla tam jeden regál a žadný výběr barev, střihů, vzorů...prostě jen světlý, šedý a tmavý oblek a k tomu vestičky. Ale žádné žakety, smokingy, apod. Docela jsem se divila, tak nevím, jeslti to nemají ještě i jinde, ale bylo to fakt divný.
Profilova fotka
ahoj holky, vitam vas v novem roce ;-) jajinka: my do toho salonu pujdeme z kraje ledna, tak vyzjistim a podam hlaseni ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, jajinka: ja jse byla už v 5 salonech a fakt už nechci obíhat další, tak jsem si tamty zarezervovala a složila zálohu... mám ted nějak pocit, že je mi to ve své podstatě jedno, jaké ty šaty budou... hlavně co vypadá na fotce špatně, může být v reálu dobré a naopak... ale že by mě nějak výrazně některé zaujali, tak to se říci nedá, spíš jsem to chtěla mít už z krku... a na jaře tam určitě zajdu a pozkouším ještě nějaké...
Profilova fotka
maurinka: jsem si taky rikala, ze jsem asi divna, ze me zadny saty tak neuhranuly, abych si rekla, jo to jsou ony :-D A na profi fotu budou saticky vypadat taky jinak a my taky budem vypadat jinak, ucesany, naliceny a kytka taky udela svy... takze se nestresovat a tesit, ze v ten den nam to bude sluset ;-)
Tak přesně tohle jsem si taky řikala...ty šaty co jsem si vybrala přesně splňují přání, ale abych byla uchvácená, jako ten pocit, že jsem z nich úplně vedle, to nejsem. Tak koukám, že je to asi ale normální. :-D Takže super, že takhle kecáme, a určitě nám to bude všem slušet. :-) Tak krásný víkend...
Profilova fotka
čauky kočeny, jak se máte?? nějak nám to tady uvadá :-)
Profilova fotka
ahojky, jojo vazne to a pritom se nam termin svatby blizi :-) My jdeme o vikendu do dvou salonu na oblek, tak doufam, ze nejaky pekny najdeme, planujeme, ze k tomu pujcime i kosili, vesticku a regatu. At se zas o kousek pohneme :-) Taky se tam planuju podivat po botkach a bizu, potrebuju nahrdelnik, sice predstavu mam, ale nemuzu na nej narazit. Po svatebnim veletrhu planujeme objednat prstynky a oznamka. Tak nejak si furt rikam, kolik je casu, ale ono to utece jak voda. a jak u tebe?
Profilova fotka
u mě práce, práce a zase práce :) mám dneska drudhou dvanáctku a ještě jdu zítra na jednu... ale pořád myslím na svatbu a na to jestli jsem udělala s těma šatama dobře. ted jsem zase vymyslela, že kdybych měla lepší spodničku, širší a která by mě netlačila v pase, že by to vypadalo uplně jinak :-D prostě vymýšlím bejkárny, jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.. taky si říkám, už aby to bylo za náma... příští týden pojedem na matriku zaplatit obřad a potom začneme vybírat oznámení, resp. vybrané již máme, ale snad bude pěknéé.. koukala jsem se sluni na tvoje album, takže jsi nebyla spokojená s oznámkem?
Profilova fotka
maurinka: na ty saty chvili nemysli a jdi si je zas zkusit a uvidis, jak se v nich budes citit.... my se chystame na matriku na prelomu leden/unor at uz to mame na 100% potvrzene, furt ve me hloda, co kdyz se pani matrikarka upsala a napsala nas jinam apod. :-D :-D :-D jojo ty oznamka se mi v realu vubec nelibi, ted cekame jeste na ty zbyle dve a snad budou vypadat lepe. Pokud ne, tak pockame do veletrhu, kde minule byla jedna firma, ktera mela X vzorku a snad tam nejaky najdeme. Jeste mam v zaloze, ze bych spolu s pomoci brachy vytvorila nejake vlastni.
Ahoj holky, tak mi byli na matrice předevčírem a bylo to super. Paní strašně milá, akorát vyplňovala dva formuláře asi 10 minut na mechanickým stroji...takže hrůza...přitom tam měla PC a tiskárnu. Stará škola no...ale jinak moc milá. Zaplatili jsme 1000 za to oddání mimo a je to vyřešené. Takže datum máme právě na 100% a jen co nám zlatník nacení můj prstýnek, tak je objednáme a budeme čekat. Hele jak máte široký prstýnek?? No a dál mám naplánovanou večeři s maminkama na probrání rozpočtu, pak schůzku s panem z restaurace a pak schůzku s paní na zámku. A potom ještě naplánovat schůzku s fotografem, květinářstvím a vybrat oblek pro přítele. Pak už jsou to jen drobnůstky. :-)
Profilova fotka
jajinka: u me bude sire prstynku tak max. 5 mm a pritel bude mit sirsi tak o cca 2 mm.
Hm, tak to je stejné u všech...já si totiž občas říkala, jestli ty dámské nejsou moc široké...ale to je o zvyk... :-) už víš, jestli dělají ten závoj?
Profilova fotka
jajinka: ja mam takovy z chirugicky oceli a neprijde mi tak siroky, ale je to o zvyku. Na ten zavoj se mi vubec neozvali :-(
Ale na snubáky máte ze zlata, že? To mě mrzí s tím závojem...zkus tam zavolat..
Profilova fotka
jajinka: jojo, snubaky planujeme ze zlata, nechame si je delat u zlatnika, ale jeste nejsme pro nejaky rozhodnuti, to se rozhodne az po veletrhu :-) Pristi tyden tam mam v planu volat, tak uvidime.
Tak to jo...budu držet palce. My na veletrh nejdeme...máme už vše rozhodnuté. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?