Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
jooo a to nejdůležiteljší - holky, my máme dneska 3 roky výročí :-)
Profilova fotka
Ahojda, vyroci pekne. To my meli minuly vikend 14 mesicu :-) Pujdete si nekam sednout? Jdu mrknout jestli mas saty v albu.. Jinak pisnu spise mailik.Pa
Profilova fotka
lucy: ještě je nemám v albu, ale jdu je vyfotit :))
Profilova fotka
ladies: šatičky mám v albu :-) a Lucy ano ano, jdem na večeři do indické restaurace...
Ahoj holky, tak to zírám, kolik si toho zase zmákla. No jo...DJ...všechno nemůže jít hladce, jako ty naše prstýnky, ale neboj, času dost, ono se to zmákne. :-) Jinak k výročí...moc gratuluju. My budeme na Valentýna slavit přesně 6,5 roku. Lucy...to jste spolu dost krátce, gratuluji, že už ted víte, že spolu chcete být celý život. Klíobouk dolů a hodně štěstí. Dle mých zkušeností je období jednoho roku - dvou let vztahu kritické, tak přeju hodně štěstí, aby Vás to minulo. ;-)
Teda maurinko, ty šatičky jsou opravdu nádherné!! Gratuluju... ;-)
Profilova fotka
Maur,satky krasne :-) Take jsem Ti neco poslala ;-) Jaji, uprimne-tezko rict jestli nam to spolu vydrzi cely zivot. Ja myslim,ze delka vztahu pred svatbou uspech nezarucuje. Ja se nikdy s nikym tak dobre necitila, tak to zkusime. Na druhou stranu jsem pragmatik a rikam si, ze rozvod nemusi trvat dlouho ;-) Ja take myslim,ze mame cas a i se dost divim,ze mne pritel pozadal (relativne nedavno se rozvedl a rozvod mel nic moc), ale jak jsem psala vyse-pocit ze vztahu mam fajn,tak proc to nezkusit. Vzdyt neni rozdil jestli spolu dva ziji s papirem ci bez. U nas spise casem zacneme resit nejake bydleni. Takhle jsme spolu casto, ale preci jen ja bydlim ofiko u rodicu a on ofiko v najmu. Tohle bychom chteli casem nejak resit. ;-)
Profilova fotka
děkuji děkuji, i já z nich mám ohromnou radost... jaji: ohledně toho krizového období, ono asi záleží na tom partnerovi, třeba jen s tímhle chlapem jsem si od začátku sedla a nikdy jme zatím neměli krizi, když pominu takové ty normální (bla bla, výměna názorů)... takže je to diskuze na tenkém ledě
Profilova fotka
Maur, my jsme se prave i v tech ne zrovna prijemnych vecech shodli, tak si rikam: "svatba? proc ne..." ;-) Muze nam to vyjit a nemusi tak jako komukoliv jinemu...Ja mela pred tim 2 ctyrlete vztahy a i kdyz se ke mne ex chovali krasne,rozmazlovali mne a tak, tak jsem ani u jednoho nemela pocit, ze bych i ho chtela vzit ci s nim planovat budoucnost.
Tak já jsem řekla svou zkušenost se všemi partnery. U starých to přišlo rychle a bylo jasno. S nynějším partnerem jsme byly strašně dlouho bez hádek (těch drobných) a po roce a půl společného bydlení ta krize přišla, protože se toho hodně nakupilo (takové ty kraviny o uklízení ponožek, mytí nádobí apod.) připadala jsem si jako služka, takže to nějak vybouchlo, ale za pár dnů jsme pochopili, že k sobě patříme a že je to ta pravá láska. Od té doby spolu žijeme 4 roky a jsme spolu šťastní a stále zamilovaní. Teď po zkušenostech jsem té krizi vděčná, protože naší lásku vyzkoušela a zpečetila. Vím, že zvládneme všechno, když budeme oba chtít. No a i z okolí vím, že se v každém vztahu nějaká krize dřív nebo později vyskytla, tak jsem teda ráda, že slyším, že jsou i výjimky, a gratuluju..jen tak dál! No a teď už jsme si všechno zkusili a sžili jsme se, tak nám nic nebrání se vzít. Víme, že to tak chceme. Upřímně ale můžu říct, že kdybychom se vzali před tím, než jsme si to bydlení vyzkoušeli, tak už jsme byli pravděpodobně rozvedení. Je ale taky fakt, že záleží na věku. Mě bylo 19 a přítelovi 21, oba jsme byli ještě dost zmatení a nevěděli jsme co vlastně chceme, já zase měla iluze a zjišťovala, že žití s chlapem potřebuje spoustu trpělivosti. Když bych poznala chlapa v 28 např. tak bych to asi taky viděla už jinak. Lucy ale já jsem od začátku nechtěla říct nic jiného, než jen to, že mě to mile překvapilo a přeji Vám jen to nejlepší!! ;-)
Profilova fotka
lucy: já to chápu.. prostě bud to to vyjde nebo nevyjde... jako každé z nás :-) budete dělat svatební noviny? Já chci a udělám si je sama...
Je a co se tam bude psát? Někde jsem o tom četla...že se to dělá...ale nic podrobného. :-) je to zajímavé. My si koupili jen svatební knihu...ctěla bych jí dát nejen hostům, ale i dodavatelům, kteří se na svatbě podíleli...na památku. Do svatebního salonu, fotografovi, vizážistce...atd.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jaji, ja to nebrala nijak zle od Tebe ;-) My se snazime byt spolu co to jde, ale jeste to neni 100% spolecne bydleni. I kdyz uz se k tomu blizime :-D Peru mu, varim a tak-jen proste kdyz je pryc, tak jedu k nasim a nebo kdyz u nich neco potrebuji. Jinak jemu je temer 32 a jedno manzelstvi ma za sebou, tak uz ma jasno co chce a co ne. Mne bude na konci brezna 25, jak jsem psala-2 vazne vztahy za sebou, tak uz take zacinam zjistovat co jo a co ne. Ohledne domacnosti-ja mu nic nerikala, nenapadne jsem vzdy ty jeho veci premistila na spravne misto a jemu to bylo blby, tak to tam pak dal radeji uz sam... Jinak nadobi vetsinou myje on, vytiram ja, peru ja, zehlim ja, o vareni se stridame,...Proste to funguje tak nejak harmonicky az i mne to prijde divne... :-N copak svatebni noviny-o tech jsem cetla, ale svatebni kniha? O tom zase nevim podrobnosti ja. Takze proc, jak, k cemu?
No jasný, to my už ted máme taky krásně sladěné a žádné hádky kvůli tomu nejsou. :-D peru žehlím a uklízím já, klasika, nádobí nesnáším, takže jsme pořídili myčku a vařím převážně já, ale také přítel. No a pokud se mu někde něco válí, buď to neřeším, nebo mu to řeknu, nebo to uklidím...dle nálady. No 32, to už je dost...to už i chlapy jsou jinde...rozumově především. :-D Uvidíte až se sestěhujete za několik let...jestli není bordelář, tak máš vyhráno! Jinak asi nic jiného k hádkám není. Jak to vypadá mám v albu i s perem. No a do toho se píšou různá přání...nechává se to kolovat mezi hosty, nejlépe po něčem vypitém, a ty tam píší různá přání, apod., pak je sranda si to číst. No a já jí chci dát všem zúčastněným, jak už jsem psala, abychom měli památku.
Profilova fotka
Bordelar uz neni... :-N My spolu preci jen nejaky ten cas travime ;-) Ja prave puvodne myslela, ze to je to co jsi popsala vyse-ta kniha, ale jak jsi psala, ze ji chces dat nejen hostum, ale i dodavatelum...Jsem nepochopila, ze dat k podpisu... :-D Ty jo,dneska nejak pisu-to bude tim,ze jsem na skoleni-je to hroznej vopruz, tak vymyslim blbiny :-p
Profilova fotka
Aho holky, tak jsem tady a hlásám, že mám hotové vývazky nové pro svědkyně, rodiče a svatebčany... změnila se nám barva z tmavě fialové na světloua tak my tamty puvodní byly k prdu.. tak jsem je prodala a udělala nové. Ale ted už nic dělat nemohu, bo má v levém oku zánět spojivek, není to moc příjemné.. sedím tady s kapesníkem na oku přilepeným, aby mi ani světýlko se tam nedostalo... mám pocit, že to oko ani není moje. Už aby to ODESLO! :-)
Ahoj, no to máš fakt smůlu...držím palce, at se ti to brzo zahojí. Teda...koukám jak furt měníte barvu...tak to jste jako my! :-D Nakonec jsme se dohodli, že tu žlutou vypustíme a vrátíme se k bordó-bílé...všechno tak vychází lépe a všechny doplnky máme bordó bíle...takže žlutá jen na kytkách a na výzdobě hostiny by bylo zvláštní...kde se tam najednou vzala? A ta bordó nás prostě bere. Máme tak i část obýváku...je to krásná barva. Původně (to už ale hodně dávno) mě napadala také fialová. Ale tmavá...jenže nikomu se nelíbí a já bych chtěla, aby se hosté také trochu oblečením sladili...tak snad aspon někdo si vezme bordó košili či topík. Chlapy do Fialové nedostanem. Bohužel, protože levandule mě teda strašně voní...jakou budeš mít kytku a co ženich? Bude v barvě??
Byly jsme ráno na zámku a plánovaný průběh příjezdu a obřadu nás nadchnul. Bude to nádhera už se moc moc těším. Objednali jsme si také holoubky na vypuštění na zámku a vybrala jsem v květinářství květiny. Už se to začíná krásně rýsovat. A co jiného nového? Ted koukám, že máš mauri i ty tmavě fialové šaty...to je škoda...proč vlastně ta změna na světlou?
Profilova fotka
ahoj Jáji, já jsem vždycky chtěla fialkovou, ale nevěděla jsem přesně jakou chci. Bylo strašně otížné vybrat doplnky na ostinu ve stejném odstínu, každá firma dělala prostě uplně jinou tu tmavší.... a potom mi přišlo ze svatbadekor - organzy a byly světle fialové( asi se spletli, protože já chtěla tmavě ) tak jsem si řekla, že světlá bdue lepší.. našla jsem i hezčí kytku... a světlou fialkovou doplnky mají všude... :-) ale nebjte se nic.. moje mamča má nádherný kostýmek na svatbu a ten je bordo... oblečení svatebčanu zase tak moc neřešim :-)
Profilova fotka
ahoj holky, koukam, ze jste se tady rozpovidaly :-) maurinka: kdyz vidim, jak resis tu fialovou sladenost, tak ja sem teda opak... je mi jedno, ze jedna fialova bude tmavsi a druha svetlejsi :-D videla jsem v jednom obchudku svetle fialovej vlizelin a na to uprostred tmave fialovou organzu 12 cm sirokou a vypadalo to moc pekne, mam to v albu, ale ta organza je trochu jiny odstin a aji ty ubrousky co tam mam k tomu by mely jit. Mne se prave libi ton v tonu :-D joo a vsichni ostatni budou mit bordo... sem si rikala, ze to bude super, ze ja se zenichem budem do fialkova a ostatni do bordo. Ale je to hlavne proto, aby si nemuseli nic novyho kupovat :-D
Profilova fotka
ahoj sluni: tak oznámka z Japosu nám již dorazili.. jsem ted v práci, ale jsem zvědavá jak budou vypadat....
Profilova fotka
ty jo holky, oznmení dopadlo na jedničku, fakt krásné.. a už jsme 100% rozhodnutí pro to jedno NEJ
Profilova fotka
maurinka: tak to je supeeer, ze mate vybrany oznamko... hod do alba at se muzeme pokochat ;-)
Profilova fotka
už je tam :-)
Profilova fotka
maurinka: skoro neni videt, ale jestli si ho dobre predstavim, tak vypada, ze je jednoduchy a nepreplacany... super volba ;-)
Profilova fotka
huráá, už máme krásné korektury oznámení a hnedka ho objednáme... :-)
Profilova fotka
maurinka: super... ja cekam jeste na jednu korekturu a pak taky objednavame :-) vcera jsme byli na matrice vyplnit formulare a zaplatit poplatek. Rovnou domluvili ve 2 hotelech ubytovani a byli se podivat na prostor v restauraci. Jinak na nas den jsme zatim jedina svatba :-D ale pry se to jeste zaplni, ale nebylo by to spatny byt tam sami :-D
Profilova fotka
taxem vcera objednala oznamka :-D mam radooost... tak co vam holky jeste zbyva zaridit?
Profilova fotka
hojky :-) si tady asi píšem spolu sluni .... mi zbývá: objednat koláčky + minizákusky + dort oblek ženich Dj nebo jiná hudba na svatbu nakoupit papírové krabičky na výslužky + na minikoláčky objednat kytky objednat se k někomu, kdo mě nalíčí + nehty sehnat snubní prsteny
Profilova fotka
maurinka: vid? :-D taky si rikam, ze si tu piseme jen spolu :-D my cekame na nabidku na menu a cenovou kalkulaci z restaurace na prstynky jdeme na veletrh do Diplomatu s tim, ze hledame inspiraci, jaky si nechat vyrobit od zlatnika krabicky na vysluzky taky stale hledam, potrebuju najit nejake male a uzaviratelne, ale zatim se na zadny nenarazila :-( chceme do vysluzek davat jen po 12 ks kolacku. jinak uz nam zbyvaji malickosti, snad :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?