Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
janik01_ vyckavame :-D jak uz jsem psala vyse, tak sbirame kontakty a recenze na dodavatele. bez terminu si neskrtnes:)
gemmy_ něco podobnýho jsem čekala. Možná že se na termín vybodneme...než aby jsme pak museli jet na obřad přes 50 km. Datum se nám líbilo a i jsme se na něm shodli, ale nenapadlo by mě, že to bude problém, když je to sobota....
janik01_taky jsme to necekali..kazdopadne dopadlo to tak, ze jsme z mista obradu tak nadseny, ze jsme se shodli na tom, ze pokud nepujde 1. kveten, tak misto zustava, ale zmenime termin:D
gemmy_ Je fakt, že je asi důležitější místo než termín...a okolí bych asi udělala radost. Svatba v květnu se nelíbí nikomu kromě nás dvou ;-)
Profilova fotka
holky, ja to delala tak, ze sem mela vytipovany 2 teminy a na oba sem si vse rezervovala s tim, ze sem vsem dodavatelum rekla, v kterem terminu je budu informovat, ktery termin to bude. A ani jeden z dodavatelu s tim nemel problem. Takze takova mala rada, kdybyste preci jen si nasli nekoho "zadanejsiho" a chteli ho mit na svy svatbe ;-)
sluni01_to neni spatny plan:) jeste to doma proberu:)
Profilova fotka
Gem-Ty jsi tady? Pro ostatní-máme svatbu na stejném místě, jen my o 14 dní později. Gem-znám nymburského oddávajícího, tak ho kdyžtak požádám. ;-) A když by to nevyšlo tam, znám ještě někoho, tak se neboj :-D Jinak zdravím "květnovky" :-N Mimochodem-také patřím k mladší generaci, pro kterou je slovenština už "cizí jazyk" :-D :-D :-D
lucy222_jsem na Ostrove a pak tady..stranka MAj/kveten je pro me o nicem, rozumim kazdy treti slovo..tady je to takovy komornejsi, par lidicek, proste super:)
Profilova fotka
Nj, take se uz od nich malinko distancuji. Tohlle tema mi je proste bliz.
Profilova fotka
Ahoj Děvčata, přidávám se k vám.. rozhodli jsme se taky pro květen/červen 2010 a já bych chtěla na Loučeni. To Gemmy: je to tam hezké, Chceme se tam jet ve čt podívat a pozjištovat co a jak... :-)
Profilova fotka
vitam nove prichozi ;-) pekne se nam to tady rozrusta :-D lucy: ja sice nejmladsi generace nejsem, ale proste cist ve slovenstine mi dela problem a hlavne chci resit veci, co jsou v CR a ne jinde :-D :-D ja vedu uzasnou komunikaci s DJ, asi uz 10 mailu ohledne osobni schuzky a kdyz uz to vypadalo, ze se sejdeme tento tyden, tak vyslo na povrh, ze kazdy z nas planuje schuzku v jinem meste :-D :-D :-D on Cesky Budejovice a ja Praha.... jojo, snad prvni a posledni nedorozumeni :-D aby nam pak nejel hrat uplne jinam 8-)
Profilova fotka
maurinka-tak kdyby Ti pani tvrdila, ze ma na 15. plno a vy chteli toto datum-dej vedet, ja ji zavolam at tu rezervaci zrusi...No, Loucen je nadherna. My tam byli i na vylete-park uzasny, v bludistich budete mit krasne fotky..Kdybys chtela pritel ma od pani nejake materialy (fotky, menu...)-on ji volal a domlouval se. Jen se priprav na vyssi naklady-za obrad tusim 8000+ 5000 pokud tu nemas trvaly pobyt. Navic je slavobrana (800), jeji vyzdoba (od 2000)... Proste za vse se plati. My tam chteli i hostinu-menycka jednou tak draha a za pronajem salu 35 000 :-p Narez.
Článek se načítá
lucy222_presne:) cenovou nabidku mame z Loucene take..za hodne penez malo muziky...po navsteve jsme si tak nejak ujasnili, ze nam jde hlavne o obrad venku a to uz pak mas jedno, jestli je to zamecky park nebo hotelovy:) Jinak nabidku maji super zpracovanou, koordinatorka je taky profik, ale jak rikam, az uslysis ceny za pronajmy salu, za moznost foceni, za obrad..nevim, kolik jste ochotni utratit, ale prijde mi, ze se da super svatba udelat i jinde a za ty prachy si to vic uzit:)
Profilova fotka
Kchurnik holky, tak to je teda síla!!!!! My tam pojedem ve čt a když se nám to bude líbit, tak se nějak dohodnem.. mě to je v podstatě jedno ten termín, jen mi 30.6.2010 skončí občanka, hihi, tak do té doby to musíme vyřešit (dobrá výmluva) Já se nechci vdávat venku, chtěla bych v té obřadní síni.. no uvidime co nám nabídnou.. Lucy: v kolik hodin to máte zabookné toho 15.5.? a poslala bys mi to mailikem? poslu do IP. Hostinu bych chtěla jinde. My jsme z MB.
maurinka_nechci te desit, ale az to uvidis vevnitr, tak se budes chtit vdavat venku! Obradni sinka je mikro..30 lidi se tam vejde, to jo, ale ve dvou patrech nad sebou :-D takovy strohy..proste jestli chces tam, tak muzes na jakykoli radnici....svatba na zamku tim dost ztraci smysl :-|
Profilova fotka
gemny: fakt jo? :-D tak to jsi mě moc nepotěšila, na fotkách to vypadá moc hezky.. budeme mít 29 lidi.. a kde se dá takhle v okolí MB ještě? Včera jsme hledali,a le víceméně se nám líbila jen ta Loučen nebo rradnice v Dobrovicích. Tam se vdávala i kamarádka a krásné to bylo.. já se děsím jen těch fotek / na židli, u zrcadla atd.../ jsem poměrně náročný člověk co se týče fotek a z tohoto mám husí kůži...
maurinka_uz radsi nic nebudu psat, opravdu jsem ti mela dat sanci udelat si vlastni nazor, treba se ve ctvrtek vratis a budes nadsena! Ja a lucy222_ jsme si vybrali jeden hotel v Nymburku a zatim spokojenost.
Profilova fotka
gemny: to je dobrý :) jsem ráda za jakýkoliv podnět... víc hlav víc ví..
maurinka_plati ten termin, co mas v profilu? 11.zari?
Profilova fotka
to byl první termín co jsme vymysleli :) a původně to mělo být na Ostravsku.. jenže jsem zjistila to s tou občankou, nebudu to měnit 20 x :) takže musíme do 30.6.2010.
jsi z Boleslavi a chtelas se vdavat v Ostarve? Mazec:) ted je termin teda 15.kvetna, jak jste tady neco domlouvali s lucy222? Jinak pokud pak planujete svatebni cestu hned po svatbe nebo tak, tak si ohlidej, at mas platny cestovni doklad...pokud bys chtela cestovat do evropy na obcanku...jinak na pas je to v poho, to muzes cestovat na stare prijmeni...
Profilova fotka
gemny: dělám v cestovce, takže tohle dobře ovládám hihihi... no přítel je puvdem z Ostravy, tak proč ne :)ale nakonec jsme usoudili, že bude pro nás lepší si všechno vyřídit sami a tady. :-) termín zatim nemáme :(
Profilova fotka
maurinka: mas to s tou obcankou vychytany ;-) ja sem tento rok v dubnu obehala vsechny instituce kvuli zmene trvalyho bydliste a pristi rok me to ceka zas kvuli jmenu... kdyby nebylo tolik starosti okolo stehovani, tak bych uvitala jeste svatbu pred tim, abych menila vse jen jednou... ale zas na druhou stranu uz vim co a jak :-D a nektere instituce uz funguji na zaslani formulare mailem, ale bohuzel je jich malo :-(
Profilova fotka
sluni: ahoj :) no trvalko si při té příležitosti vyměním taky :)) a přítel taky.. koupili jsme si byt a já bych to chtěla vyřešit vše najednou... :-)
Profilova fotka
maurinka: trvalko sem musela menit, bo u nas slo o vymenu bytu, tak abysme obe strany meli jistotu, ze ten druhej nezustane prihlasenej v puvodnim byte.... ale sem rada, ze je to za nama a ze mame svatbu oddelenou, ikdyz si kolecko po uradech zopaknu :-D
to ja mam trvalko uz vyrizeny od minulyho roku:) maurinka_ja taky delam v cestovce..:)
Tak ahoj všichni, koukám že se to tu opravdu rozrostlo a už tu nejsme samy sluni01 :-) mě v práci kleknul PC takže od pátku jsem se na PC dostala až teď. To jsem ráda, že nás už je tolik. :-) Zaujala mě ta debata o cestování...jak to tedy je? Chtěla bych na líbánky někam na ostrov...Kretá, Kypr, atd. Rozhodně Evrposký ostrov a ráda bych odjela hned v pondělí nebo v neděli, což nevím jak se s přítelem ještě dohodneme. Pas teda nemám už asi. Ten už bude prošlý. Tak nevím jak to vyřešit. Díky za každou odpověď. ;-)
Profilova fotka
gemny: fakt a v které a kde? jajinka23: já s tímto nemám moc zkušeností, ale na občanku tě jistě nikam nepustí a hodně klientek jsem měla, které jely na pas - na staré jméno, protože po svatbě je ještě pas platný dva měsíce.. radši bych si to ověřila.
Profilova fotka
jajinka: u obcanky budes mit ustrizenej roh a vydany provizorni (takovej zlutej papirek s inicialy), takze na tu te nikam nepusti... a pas sem slysela, ze me platnost 3 mesice... takze si to radeji over, jak radi maurinka. holky v jakych delate cestovkach? ja premyslim oslovit Cedok, se kterym spolupracujeme, aby nam nabidli nejakou vyhodnou svatebni cestu.... nebo muze nektera z vas neco lepsiho a levnejsiho nabidnout? ;-)
Profilova fotka
sluni01: dělám v Eximu :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?