Květen 2010 Praha a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahoj nevestinky, tema Kveten 2010 nam admin zamknul, tak zakladam nove :-D Okoli je siroky pojem, tak se kvetnovky pridejte :-D 8-)
Profilova fotka
maurinka: super, pisnu ti do IP, abych tim tady nezatezovala ostatni :-D
maurinka_BlueStyle:)
Profilova fotka
jajinka: tohle sem nasla tady na diskuzi ohledne vymeny dokladu, co prislo jedny holcine primo z uradu: Váš cestovní pas je po změně svatu a jména , tj. po svatbě, platný ještě po dobu 3 měsíců. Po uplynutí této doby již nesmíte doklad používat a je Vaši povinností jej vrátit na úřad, který jej vydal. Pas můžete vrátit na úřadě i mimo místa trvalého pobytu a ten zařídí jeho přeposlání na úřad, který jej vydal Vrátit za Vás jej může i někdo jiný. Jelikož pas není povinným dokladem a v případě, že nehodláte cestovat mimo Evropskou unii, nemusíte o nový pas žádat. Po státech EU lze cestovat i na občanský průkaz.
Profilova fotka
gemny: joj :) konkurentka.. zrovna v nedeli mi sem přišli nějaký klioši s vaší rezkou, že chějí sepsat u nás, hihihih... :-D
maurinka_oou, stane se:) oni to strili jak se jim to hodi, no:)
Profilova fotka
Ahojda, zdravim ze sluzebky. ;-) Maurinko-pisnu do IP podrobnosti k te Louceni, ale az vecer. My si to asi budeme platit sami a je nas dost, tak tech 35 000 je docela darda...A v te dobe uz budeme stavet, tak se ty penizky hodi jinde. Jinak pekne to je i v Chlumci. My s Gem jdeme do Nymburka, ale tam uz maji v kvetnu dost malo volnych terminu :-D Ohledne cestovani-jedete nekdo hned po svatbe? Kam?
Profilova fotka
lucy: my planujeme svatebni cestu az budeme mit vyrizeny doklady... takze to vidim tak na cerven spise cervenec... misto zatim neni, asi budeme selektovat podle financi.... planuju si nechat zaslat nabidku od cestovky a uvidime, co nam padne do oka ;-)
Profilova fotka
My nic neplánujem, protože si budem svatbu platit samy... tak počítám že to doplatíme tak někdy za 10 let :-D
Profilova fotka
sami :) pardon, mám už zamrzlý mozek z té zimy...
Profilova fotka
maurinka: my si taky platime svatbu sami, ale doufame, ze se nam povede neco vybrat od hostu, abychom mohli na svatebku odjet ;-)
no, my mame nekoli moznosti financovani, resit to budeme ted v nejblizsi dobe...
Profilova fotka
Gem-nekolik moznosti... No, kdybys mela tajemneho sponzora, dej vedet. ;-) Ja myslim, ze nam nasi pomuzou(jsem jedina dcera a brachovi platili hostinu snad celou), ale pocitat s tim nemuzeme. Jinak my bychom radi nekam "do pryc", tak uvidime.
Článek se načítá
lucy222_radsi bych zmenila tema:)
Profilova fotka
Gem-nj, uz menim. Ja na to take radeji nemyslim. Budete platit hostum ubytovani? Jo a holky-jak s hudbou? Ziva ci DJ?
ubytovani rodine a svedkum..kamaradi dostanou asi info o moznostech ubytovani v Nymburku a bude na nich, jestli si ho zaridi... Jinak to vypada na zivou hudbu..dostala jsem kontakt od kery na nekoho z kolina, vypada to dobre, tak uvidime...pro me bude porod uz prvni tanec...(zaroven i posledni) :-p
Profilova fotka
lucy: my hostum ubytko neplatime, platime pouze ty nejblizsi rodine, zbytek ubytovani je na hostech... ubytko jim zamluvime,ale je na nich potvrzeni a zaplaceni... to bysme se nedoplatili 8-) my mame objednanyho DJ, ktery ma v balicku aji projekci prezentace na platno (nevym jestli vyuzijeme) a aji karaoke, coz mi prijde jako dobre "osvezeni" vecera :-D
Profilova fotka
gem-jj, take to u nas vypada na tu kolinskou. Mluvili jsme s Veverkovou a vzala si na ne kontakt prave po tom co hrali na Kerine svatbe... :-D Nj, jak je ten svet malej...My jsme i uvazovali o kombinaci DJ a kapely, ale uvidime. To je jeste daleko. Ohledne ubytka-my prave chteli jen nejblizsim, ale netusim jak to tomu zbytku oznamit-ze jako zaridit jim to muzem, ale zaplati si to sami... :-S
Profilova fotka
u nas se asi ubytovani bude platit jen tem nejblizsim, mame velky byt, tak se rodice a sestry rodina od pritelovi sestry vejde k nam.. a ostatni jsou jen pratele, takze ubytko budem platit jen babickam a dedum... no lehce se to rekne a nakonec to muze být všechno uplně jinak... Hudba - rozhodně DJ, živé kapely se mi nelíbí... samozřejmě nikomu to nekazím, každý dle svého gusta.
u nas by DJ velky uspech nesklidil...pokud je ta kapela dobra, tak se lidi vyblbnou i na Sladke mameni...kdyz budou omameni alkoholem :-D
Profilova fotka
nasi hoste se vyblbnou na cokoliv :-D ale rikala sem si, ze DJ bude mit vetsi vydrz nez ziva kapela :-D :-D
To asi ano, ale pak uz muze byt i varianta, ze si na DJ zahraje nebo bude hrat nekdo ze svatebcanu, az kapela dohraje...pripravit si predem playlist..to by docela slo, musim se pochvalit, jak jsem to vymyslela :-D
Profilova fotka
to by slo... ale to bych musela mit jistotu, ze nekdo z poverenych hostu se pak ujme DJovani a to neni vzdy 100%, kdyz uz bude "rozkaleny"... ja radeji preferuju profika a hlavne, ze se pak nebudu muset o nic starat :-D ale je na kazdym jak si to zaridi ;-) jinak u kamarada na svatbe byla od zacatku hudba na hostech... a nastesti se toho ujal jeden kluk, kterej ani nebyl zasvecenej, co je za CD k dispozici a ve finale jelo dokola jedno CD... sice sme se bavili, ale mohlo by to byt lepsi :-D To jen na co si dat bacha :-D ale tahle nevesta nic moc neresila a nemeli vic veci vyresenych... ale jsou pro me dobrym poucenim, ceho se vyvarovat :-D :-D :-D
sluni01_to mas naprostou pravdu, ale to se jeste doladi:)
Profilova fotka
gem-nepsala jsi jim uz? Te kapele. Cena pry cca 9000/6 hodin...Tak minimalne to CD bude potreba :-D
lucy222_coze? no, tak o hudbu se postaraji svatebcani formou karaoke...
Profilova fotka
nas DJ vyjde tak do 10 tis., 7.700 na 7 hodin + 700 doprava a kazda hodina navic 1000 Kc.
sluni01_Takze je to tak vsude..to jsem asi nechtela slyset =-)
Profilova fotka
Jj, gem. Pry se to takto pohybuje standartne... Ja se prave vratila od nasich. Mamine jsem ukazala prstynky a saty a je nadsena. Jen s tim mistem moc nesouhlasi. Furt vybira nejaky zamek... :-p Jo a pry at pocitame s tim, ze hostinu zaplati (=mysleno jidlo, piti pry plati zenich)-coz je fajn. U nas to bude dost. :-p
Profilova fotka
Dobré ráno milé dámy...
Profilova fotka
dobre ranko, lucy: a co nejaka fotecka do albicka saticek? ;-) a prstynky jsou ty, co mas v albu? my mame v planu si vsechno platit sami, ale uz tatka zacal, ze vdava jedinou dceru, tak ze zaplati hostinu. Ale radeji bych, aby nam jen neco malo prispeli nez calovali hostinu, maji dost svych vydaju... tak uvidime, jak to nakonec dopadne :-) holky, uz ten vas zadal o ruku rodice? ten muj se tomu zatim vyhyba, ale snad to na nekdy naplanuje... ja o to tolik nestojim, ale myslim, ze nase by to hodne potesilo, ikdyz rikaji, ze nemusi zadat ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?