Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Jiřinko,tak to úplně závidím - v dobrém....chtěla jsem na Lady Gaga také,ale už měli vyprodáno,nebo jen na stání,tak to jsem si říkala,že radši ani ne,mezi lidi aby mě ušlapali....Co se týče těch dětí,nevim.....máš pravdu...tahle zpěvačka je ,,rebelka,,a rozhodně bych tam děti také nebrala....tohle prostě není pro ně..Ale hlavně že jste si to užili. Ale nechápu proč berou lidem oplatky atp.??? =-) Ahoj Leni!!!!! x-) ..jasně přivez celý náklaďák!!!!! U nás nového nic....pořád při starém.... :-N nic zatím nemáme extra v plánu......byteček jsme teď pozastavili...není chuť a ani čas...... :-) Jsem nějaká líná...A jak probíhají u vás návštěvy? Byli za váma rodiče? Jak se jim tam líbí?? Markét,až ti návštěva odjede,tak potom písni pocity a jaké to bylo a těším se na fotečky!!!!!!
Profilova fotka
kačko díky bude to dobré ty lidi znám :-) hele a kdy dorazíš k nám :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Já si říkám, že je důležité, že ta jedna ledvina funguje. Ovšem odvázaná jsem z toho nebyla. Také bych šla na koncert, já mám raději naše interprety, že si můžu zazpívat, ale tohle musela být obrovská show. Hlavně, že jsi to zvládla Jiřinko. Ten začátek těhotenství je zvláštní, člověk je pořád utahanej. Míšo, Vaše fotky nestíhám, tak se snažím koukat alespoň na fotky Vás a dětí, ale někdy nestíhám ani to. A přitom mám pocit, že nic nedělám. Je to hrozný, ale když začnu něco dělat, tak jsem za chvilku udýchaná a pořád posedávám. Teď vybírám postýlku, řeším, jestli novou, starší a vůbec, kolik do toho investovat. Co se týče pokojíčku, tak bych chtěla aby byl užasnej, ale nemám žádný nápad. Byla jsem teď u našich, jeli jsme s mamčou a babčou do Polska. Pokoupili jsme ponožtičky, punčochy a různé drobnosti, ale asi nevíme kam jet, protože z pokojíčků jsem nadšená nebyla, nic moc neměli. Včerejšek jsem celý prospala, jak jsem byla kantáre. Leni, těhu fotky jsem, moc chtěla, ale přizná se, že vypadám hrozně. Nemůžu říct, že bych v těhotenství přibírala nějak extrémně…zatím, já se spíš zprasila už před těhotenstvím. Bříško už vidět je, přes oblečení moc ne, ale už nedopnu spodní knoflík u kabátu a mám problém s kalhotami. Těhu jsem zatím nesehnala, mají malý výběr, když už to dostanu přes stehna, tak je mi to krátké , takže točím jedny černé rifle pořád dokola . Holky, příští týden začíná advent. Už chystáte výzdobu? Já mám nějaký útlum, vůbec se mi do toho nechce.
Profilova fotka
moni určitě něco nějak vymyslíte ten pokojík myslím :-) postýlku jsem objednala po netu...měli je o dost levnější jak v krámech máme myslím scarlet...na pokojíky to nevím :-( my ho zatím neřešíme..ale co zkusit Kika,Asko Sconto atd atd :-) advent :-D :-D to už..? :-D určo nějakou výzdobu udělám ale po stropech :-D protože nikde jinde mít nic nemůžu :-p
Profilova fotka
Nábytek mám, jen se přestříká na vanilku. Spíš myslím jak vymalovat, vymyslet nějaké obrázky a tak. No a chtěla jsem vanilkovou postýlku, ale ta vychází na 4000,- tak koukám dál, našla jsem jeden set za 5100,- je to transparentní bílá a pak jednu starší, nechali by mi jí za 3900,- není vanilková, ale textil ano. Tam zase nevím, jestli chci kupovat vše po " cizím" dítěti. nová 5100Kč http://www.batoleshop.cz/detail.php?z... použitá 3900Kč http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Profilova fotka
Než vás dočtu, podívala jsem se na poslední příspěvěk. Moni, ať to použité vypadá na obrázku sebekrásněji, tak bych to už nekupovala, vidím to u nás. Ta první je nádherná i s těmi doplňky a myslím, že cena je přijatelná. Šla bych do toho, jestli je to ta pravá, co se ti líbí.
Profilova fotka
JIřinko děkuji, já jsem stejného názoru. Ještě čekám na jednu odpověď z mimibazru, prodávají stejnou postýlku, jako je ta za 5100,-, ale chtěla bych jí bez matrace atd. Uvidím, jakou mi nabídnou cenu. Ten komplet má moje kamarádka. Zavinovačku a spací pytel by mi půjčila, už to nepoužívají.
Profilova fotka
moni tak moc neporadim pac ja jsme typicky priklad velka muzika za male penize, radsi si koupim neco pouziteho, krasneho a peknym stavu ale za pulku mene nez nova vec :-D takze bych brala tu druhou. Tak to amm se vsim. Treba my mame postylku 25 let starou a je mi uplne jedno jakou ma, pac ji ted ohlodala a az budu mit druhe tak si koupim vse z ikei i tu postylku, libiu se mi ten jednoduchy desing a neni ti lito tech penez. Ale tohle ma kazdy jiny... nebesa atd uz bych neporizovala, pouze hltac prachu a je to k nicemu
Profilova fotka
ale je to mozna i tim ze amalka nema svuj pokojik... je u nas v loznici a tak mi je jedno ze to nebude kazit nejaky celkovy dojem nabytku atd.... jednou ji chci take udelat pekny holcici pokoj a nejspise to vybavim made Ikea :-D
Profilova fotka
Moni, tak já bych teď už udělala druhý pokojíček jiný, mnohem víc barevný. Vládíkovi budeme dělat druhý a pro to druhé dítko udělám veselejší. Moc se mi tady líbí ty samolepky na zeď, tak z toho asi něco vyberu: http://www.lepeeto.cz/cs/goods//1-sam... Jinak nebesa mi k miminku patří, ale když se prcek začne zvedat, tak to asi stejně budeš muset sundat, u nás to tak bylo, vládík si to pak hodně stahoval a začalo to být nebezpečné. Co jsem pochopila, tak za těch 5100 je tam taky všechno ne?
Profilova fotka
Jo Moni a zavičnovačky se dvě rozhodně hodí, když budeš muset jednu vyprat. Já měla jednu zavinovačku od švagrové a už tak dobře nelepila.
Profilova fotka
jirinko.... nam doktorka rekla ze duvodem castych rym nejspise u amalky byla prave ta nebesa :-/ bohuzel ji ted v krvi vyslo ze ma slabou imunitu a ma jeste k tomu ekzemy atd.. takze vsechno se vsim a hned se ptala zda jsme nemeli na postylce nebesa ze to je bohuzel drzec prachu jako blazen, takze jsme to nevedela a mala mela porad rymu :-( uz jako maly miminko.... takze k druhemu ditku ja tohle urcite nepouziju, ale my take musime mit vsechny nemoci porad :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
No to věřím, je fakt, že moc často to nepereš :-/
Profilova fotka
krasne samolepky, jen rada, jakmile neni stena uplne hladka vse opada :-D doma jsmeuz sundali nalepky v obyvaku, mamka ted koupila amalce tady na radle nejaky capy a kyticky a 2 capi vubec nedrzi pac je tam trochu nerovnosti. Nevim jakou mate stenu, u nas v byte drzi poradne jen bordura z hornbachu ale to jde dolu i se zdi :-D
Profilova fotka
jirinko, nebesa jsme prala asi jen 2 krat rucne, mela jsem ty sitovane...:-/ a neslo to prat v pracce. jsme to jen vyprasila
Profilova fotka
Jinak u nás je taky hnusně, v baráku tma a koukám na doktorku quinnovou, je vánoční díl ;-) U mě už atmosféra jede na plné obrátky, už si pouštím i koledy :-D Kačí a vy v tom novém bytečku ale už bydlíte ne? Jinak já byla rozhodně ráda, že jsme měli místa na sezení, já bych vůbec neviděla a pak je to na dlouho a na pár písníček tancovali i lidi, co seděli, bylo to fajn.
Profilova fotka
No myslím si, že ta stěna úplně hladká není :-/ my jsme nedokázali nalepit ani tapetu, tak se toho bojím ]-(
Profilova fotka
tak to bych radsi volila jine obrazky na zed... nejaky ty penovy nebo treba dreveny, ale je toho vsude silene moc
Moni já jsem koukla na ty postýlky....jsou obě moc hezké....fakt že jo,ale já bych pořídila novou. Nevim...já to tak cítím...udělala bych to tak... Jiřinko, ty samolepky jsou pěkné,hned jsem si ten odkaz schovala ;-) mám ráda veselé pokojíky a barevné! Samozřejmě když jsou reálně sladěné... ;-) Tady je také hnusně....tak akorát ke krbu a zabalit se do deky......ty už máš vánoční atmosféru.... :-D ,tak to je bomba!!! :-D ale to je dobře,už jenom ten sníh..... Jiřinko,v tom novém už bydlíme snad od června??? Asi,tak nějak....a pořád ladíme.... ;-) Přijeďte někdy.... :-)
Profilova fotka
Kačí, to bychom někdy dorazily, ale jste přes týden pryč ;-) už jsem to slíbila Monče, ale zítra jdeme na 1,5 roční prohlídku, mohla jsem v úterý ;-) Příští týden už to snad vyjde, viď moni x-)
Profilova fotka
jirinko stavis se u nas do vanoc? :)
Profilova fotka
joo jen jsem chtela dodat ze ja peru a peru porad, jen to zehleni nejak vynechavam :-D
Profilova fotka
Tak to jsme na tom stejně :-/ No chtěla bych, jen to tak šíleně letí, to je hrozný. Jakoby byl z pondělí hned víkend.
Profilova fotka
Jiřinko, neboj, do Vánoc to dáme a může přijet i Kačka, po práci, máte to obě kousek. Odkaz na obrázky už mám také uložený. Míšo, já bych také ráda za málo peněz hodně muziky. U těch postýlek je rozdíl 1000Kč. Nábytek mám ještě z Pavlovo prvního manželství, když se přestříká, myslím, že z toho bude luxusní pokojík. My pokojíček mít budeme, i když si myslím, že prcka budu mít dost u sebe. Mám tu kolébku, takže tu dám asi do ložnice a pokojík načančám. Proto bych chtěla postýlku, ve které může malý zůstat do víc let, aby se dala dát ta matrace až dolů a vyndat šprycličky na prolézání. Nebesa budou na 100%, já doufám, že bude prcek po nás zdravý jak řípa. Doufám, že i s ledvinkou to dobře dopadne. Stejný lapač prachu jsou i záclony a plyšové hračky. Holky jdu se načapat a jdu na poštu, je to asi 200m a pak pro rohlíky, to je od pošty asi 10m. Takže procházka jako blizen. Na poště mám tři balíčky s věcičkami pro prcka.
Profilova fotka
Jiřinko, neboj, do Vánoc to dáme a může přijet i Kačka, po práci, máte to obě kousek. Odkaz na obrázky už mám také uložený. Míšo, já bych také ráda za málo peněz hodně muziky. U těch postýlek je rozdíl 1000Kč. Nábytek mám ještě z Pavlovo prvního manželství, když se přestříká, myslím, že z toho bude luxusní pokojík. My pokojíček mít budeme, i když si myslím, že prcka budu mít dost u sebe. Mám tu kolébku, takže tu dám asi do ložnice a pokojík načančám. Proto bych chtěla postýlku, ve které může malý zůstat do víc let, aby se dala dát ta matrace až dolů a vyndat šprycličky na prolézání. Nebesa budou na 100%, já doufám, že bude prcek po nás zdravý jak řípa. Doufám, že i s ledvinkou to dobře dopadne. Stejný lapač prachu jsou i záclony a plyšové hračky. Holky jdu se načapat a jdu na poštu, je to asi 200m a pak pro rohlíky, to je od pošty asi 10m. Takže procházka jako blázen. :-D Na poště mám tři balíčky s věcičkami pro prcka.
Profilova fotka
to jo monco, urco bude! treba ty ekzemy jsou porad dokola..je to fakt pakarna :-/ jinak kdyz je samozrejme treba rozdil 1tis tak bych take brala radsi novou, to urcite, bych musela narazit na nejakou super nabidku :)
Profilova fotka
Jsem zpátky a jdu rozbalovat balíčky :-)
Profilova fotka
juuu taky chciii rozbalovat :-D
Profilova fotka
Moni, nech si trochu místa ve skříni pro případné věcičky po nás ;-) Já se na ně taky vždycky těšila. Už se těším, až budeme vědět, co čekáme my, ale ještě si počkám |-| u vás neprší?
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pořád tu bylo mrtvo a najednou člověk nestíhá dočítat :-D U nás hlásím taky hnusně, ale vůbec mi to dnes nevadí, mám šílenou migrénu, tak jsem stejně zalezlá doma a za šero jsem ráda, malá jakoby to věděla, tak mi spinkala do 9,30h a od 10,30 po svačince zase a hned 3h, pak se naobědvala a teď to vypadá, že si zase zdřímne :-D Jinak novinka, umí dělat sama paci paci x-) Už mi dorazila plátna a včera jsem měla první focení, kámošky známou s dvouměsíčním miminkem, bylo to dost náročné, prcek každou chvilku plakal, ale něco z toho vyjde. Fotila jsem je 2,5h a do noci se pak těma fotkama probírala. Dneska jsem kámošce posílala na mai pár foteček na ukázku, ta je ukázala hned té mamince, byla unešená a prý běžela koupit archivní vínečko, bomboniéru a nějakou hračku pro Sárinku od Chicca, tak mám radost, že se jim to líbí :-) K té situaci, co se tu řešila se už nebudu teď vyjadřovat, aby se zase nerozpoutala nějaká hádka, když už je zase klid. Mončo, ty postýlky vypadají obě krásně, s nebesama s tebou souhasím, ta postýlka je s tím kouzelná, sice je to fakt lapač prachu, ale k miminku to patří :-) já je mám na postýlce ještě teď :-) Jinak postýlku jsem kupovala novou, říkala jsem si, že ji pak využiji i pro druhé dítko, povlečení atd taky, jinak vše, co jde, kupuji taky radši jeté. Jiřinko, to je dobře, že jste si koncert tak hezky užili a s tím parkováním se to fakt povedlo.. neumím si představit vyjíždět pak mezi těma tisíci lidma. Ten odkaz na samolepky si taky uložím :-) My malé budeme dělat pokojíček počítám až někdy k roku, zatím mi vyhovuje u nás, že se člověk nemusí zvedat, když se v noci probudí :-) Kačko, děkuji za pochvalu maličké na videu :-) Holky, já vůbec už nevím, na co všechno reagovat, budu si to muset přečíst ještě jednou :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?