Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Evičko, já bych šla do té za 1500,- je moc hezká. Ta bílá se mi taky moc líbí, ta béžová už tolik ne. Jinak jsem byla u zubařky, tak mám jeden kaz, ale ten mě nebolí. To co mě bolí, jsou špatné dásně a prý se to v těhotenství moc nezlepší, ale mám kloktat střídavě šalvěj a heřmánek, pak ústní vodu, mám novou pastu a kartáček a čistit zuby min. 3 denně :-| Jdu zase v úterý. U nás taky krásně svítí sluníčko, ale i tak je chladno. Markétko a ty se musíš Sofince pořád věnovat? Vládík ještě nedávno třeba seděl sám 20 min. v pokojíčku a prohlížel si knížky, v obýváku si hrál s tím hrncem, kroužkama, kostičkama a teď už ho zase nic nebaví. Mám problém se vzdálit skoro i na záchod :-|
Profilova fotka
Ale alespoň dnes spinkal celou noc a vašek ráno zaspal, vstávali jsme v 7:40, prcek nás nechal :-)
Profilova fotka
evi ano u happy fota :-) dají se tam dát třeba balonky dort atd takové prvky ;-) a mají nové pozadí co neměli když jsem dělala svatební ]-( ano osolím malinko v roce už se kořenit může..a pak nám to dochutím ;-) s tou židličkou musíš vědět ty co chceš ;-) jiřinko ajaj ty zuby :-( to je nemilé snad se to nebude horšit :-| ano musím se jí věnovat sama není nikde 8-( když odejdu leze za mnou sápe se mi po nohách atd :-p :-p
Profilova fotka
Ahoj holky. Dnes ráno jsem vstala a Nettynka byla na sedačce. Celý den pozoruje ptáčky, prochází se po bytě a byla čůrat. dokonce se umyla :-D .Ahorát nechce jíst, ale asi jí ještě není na 100% dobře, tak jí nenutím, když pije aspoň kočičí mléko. Pořád se nám zadýchává, ale je to mnohem lepší, nechci to zakřiknout :-) . Holky počkám do konce týdne a pak když tak napíšu topenáři, dělal i bojler. Markét, my máme bojler zapnutý na noční proud, takže se večer má voda ohřát a pak už ne, jenže topíme, tak by se měla doplňovat z topení. Mamča má menší bojler a v klidu si napustí vanu tři lidi. Přišla kámoška
Profilova fotka
Holky, u toho happy fota je akce jen na drátkovou vazbu! Já jsem dělala ve fotolabu a budu čekat na akci, mají to taky vylepšené a připadá mi to mnohem jednodušší. Moni, tak to je dobře ,že už je Nettynce líp. Až bude mimčo, tak se úplně zblázníš. Jak jsi vůbec snášela těhotenství ze začátku a jak je teď?
Profilova fotka
já už jsem z HappyFota taky vyléčená, souhlasím s Jiřinkou, Fotolab má podle mě lepší prográmek ;-) já teď u Happyfota reklamuje fotoknížky a jsou to teda obštrukce :-|
Profilova fotka
Jiřinko, Nettynka už i baštila. Oni už mi dvě kočičky umřeli, obě perské a obě na zánět ledvin. Nettynka do včerejška vypadala úplně stejně. Dnes je to obrat o 180 stupňů. Dokonce Nettynka žárlila, když si Pavel při příchodu místo ní vzal malou Nelinku. Musel jí položit a pochovat Nettynmku, jinak by nám rozdrápala sedačku vzteky :-D Jiřinko, na začátku mi bylo od žýaludku jak po opici, jíst jsem mohla ješ šopák a byla jsem neskutečně unavená. Teď nevím, že jsem těhotná, akorát se zadýchávám a ukrztně mě pálí žáha. Jinak naprostá pohoda. Ani na mě není vidět, že jsem těhotná, až když si lehnu, vyšpulím bříško a ono se hýbe :-D . Ve čtvrtek budu 24tt Dnes mi přišli dupajdy adidas, jsou boží ;-)
Profilova fotka
Holky, kde jste kupovaly ty fusaky emitex?
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska mělo být zase krásně a zatím je tu mlha,že by se dala krájet.. Mončo, já ho teď kupovala tady: http://www.delfinek.mimishop.cz/detai..., je tam zdarma poštovné, zrovna včera přišel a je skvělej, koupila jsem nakonec celej černej a vypadá moc dobře :-) Copak Nattynka? Jiřinko, tak s těma zubama je to nepříjemné, na ty dásně by mohla pomáhat nějaká ústní voda atd, podle mě čištění 3x denně ty dásně spíš ještě víc podráždí. Možná už je to teď spojený s těhu nebo už to máš dýl? Jinak ta židlička za 1500Kč už není, pouze béžová a bílá a teď nevím.. bílá se mi líbí mnohem víc, ale béžová je zase přesně v barvě sedačky, pěkně by sem šla, to je zase dilema :-) Dneska se musím už dokopat zajet na úřad kvůli rodičáku, ještě jsem si o něj nezažádala a to mi mateřská skončila už v září, uvědomila jsem si to pozdě, hned jsem tam volala a naštěstí to vyplácí i zpětně. Jo a 30.11. jdeme na vítání občánků :-) V čem se tam tak chodí?
Profilova fotka
Děkuji Evi. Mně se líbí tenhle: http://www.delfinek.mimishop.cz/detai... Nattynka je úplně v pořádku. HOlky normálně jsem včera bračela. Ráno se brobudím a ona seděla na sedačce, pak se šla vyčůrat, napít a začala chodit po bytě. Dnes už vypadá, jak kdyby jí vůbec nic nebylo. To dýchání je ještě takové težší, ale jinak v pohodě, dnes po šesti dnech i sama jedla:-D . Doktor mi řekl, že si v sobotu myslel, že to nepřežije. Jsem hrozně šťastná :-D
Ahoj holky, tak už máme letenky domů, letím v pondělí 20.12. před Vánocemi v 15:00. Po návratu zajdeme s kamarády na pivko, druhý den Adam do práce, já dokoupím dárky a zajdu si ke kadeřnici, mám už šílený odrost. No a další den tradá domů na svátky. Dnes se chystáme s lidma z kurzu někam na pivko či vínko, tak se moc těším! :-) Moni, to je dobře, že je kočička už v pořádku. Nám před pár lety umřel kocourek, kousl ho sousedův pes, asi nějak do míchy, jak já to obrečela, bylo mi hrozně! Ale měli jsme ještě hafana Míšu, kterou máme dodnes, tak jsem to možná i proto snášela líp. Moni a nafotíš nám pak ještě zařízený domeček? ;-) Prosím, prosím. Jiři, tak ať je to se zubama lepší. Zhoršily se Ti třeba po narození Vládíka? Říká se, že děti berou vápník, někomu zase vypadají hodně vlasy. Mojí mamči se právě zhoršily zuby po nás. Jako prevence je dobrý zelený čaj, ale ten se asi v těhotenství moc nedoporučuje, nevím. Jinak na ty svěrače u dětí jsou různé názory, to, že děti je do určitého věku neovládají vyvrací právě zastánci bezplenkové metody, jestli jste o tom četly. Přijde mi to docela zajímavé, ale nevím, jestli bych na to měla čas a nervy! :-D Evi, všimla jsem si, že jsi na FB fanoušek Slevomatu, ještě jsi pořídila něco hezkého? :-)
Profilova fotka
To je fajn, že budete na svátky doma Leni. Vánoce v Paříži musí být úchvatné, ale doma je doma. Já jsem na naše kočky hodně fixovaná. Když mi umřela Kylií i Damiánek I, doslova jsem se sesypala, ještě dnes se mi svírá srdce přehrávám si, kde jsem udělala chybu a jestli jsem tomu mohla zabránit.
Článek se načítá
Moni, fakt Ti rozumím, já tenkrát brečela dva dny v kuse. A už teď se děsím, jak to budu snášet, až umře Míša, protože ta je tak stará, jak náš vztah s Adamem. Ale radši na to nemyslet! Neviděly jste holky komedii Marley a já? Moc hezké a takové ze života, ale na konci maličko smutné, i když to patří k životu. Já se tady moc těším na Advent, ale být tady na svátky sami by bylo smutné. Nevadilo by mi se sem ale pak v lednu vrátit a být tu třeba ještě půl roku, měla bych i práci, ale s Adamem počítají v Praze. No škoda, ale díky i za tuto možnost. :-)
Profilova fotka
ahojky tady je typicky podzimní počasí ]-( manžel jen na očko se psem a já ležím malá také spinká x-) moni ani nevím kde jen vím že na netu :-D :-D mám už ho dlouho a jsem fakt spokojená ;-) to je dobře že už je kočička v pořádku!!chápu jaký jsi měla strach ted už to bude lepší a lepší 8-) leni to je hezké že budete na ty svátky doma :-) takže už se tam vracet nebudete?toto uteklo co? =-) já tu komedii neviděla..
Profilova fotka
Moni - já ho kupovala tady: http://www.kocarky-lvicek.cz/Doplnky-... ale tam je nemají skladem, čeká se cca 2 týdny super, že je kočička OK x-) Evi - já šla na vítání v halence a kraťasech 8-) byl to konec června :-D Leni - takže toho 20.12. se vracíte už nadobro?
Profilova fotka
fsvojap děkuji, mají tam i vanilkovou postýlku za slušnou cenu
Profilova fotka
evi vítání :-D už ani nevím měla jsme halenku a černé kalhoty ;-) myslím jukni na rajče tam mám fotky :-N :-N
Ahoj holky, Mončo, super, že je kočičák v pořádku, hlavně se nestresuj!!! A ukaž nám taky bříško! ;-) JO a fusak mám jako Evicka akorát ten růžovej - jsem nemohla odolat... Leni, super, že přijedete, doufám, že si najdete brzo byt tady a my tě budeme moc chodit navštěvovat nebo ty nás ;-) :-) Už se těšim :-) Míšo, ještě ti dlužím odpověd na FB, neměla jsem ted čas, dneska se doma dohodnem a napíšu ti ju? ;-) Jiřinko, já mám taky strašný problémy se zubama a vím, že když máš špatné dásně, tak musíš pořádně čistit mezizubní prostory, nevypadá to, ale hodně to s tím souvisí. A super je´ta vodní pumpa, to je přímo na masáž dásní.. mě se to po nní děsně zlepšilo a navíc je to velmi příjemné :-) Evičko, jak si se ptala na to struhadlo, tak tam to ovoce ani zelenina neulpívá, jde to z toho dobře ;-) A co už jsi přesadila malou do sportáku,. my ještě pořád odoláváme, ale už se tomu asi nevyhnem ;-( No a k těm nákupům, to teda utrácíte dost :-o Co prosím tě kupujete?? To jako dáváte každý měsíc 12 tis. za jídlo?? Já teda nakupuju tak za 1000-1500 Kč na týden a k tomu pak ještě v týdnu chodím pro pečivo, jogurty apod... Jo a holky, včera jsme byly na našem púrvním plavání v minibazénku. Sofinka tam byla sama, je to spíš taková větší vana a docela se jí to líbilo. Teda do té doby než se ve vodě muselo trochu cvičit.. na to už Sofik není :-D Ten by nejraději jenom lebedil :-D :-D
Jo a jídelní židlička se mi strašně líbí tato, ale zdá se mi na židličku docela drahá co?? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Profilova fotka
ahoj holky, taky u vás tak krásně? :-) holky perete některá v tekutém prášku? my vždycky jen v klasickém prášku, teď jsem dostala tekutou Lovelu a prý na to musí být nějaká nádobka, která se dává do bubnu pračky??? :-. Marti - s těma mezizubníma kartáčkama a dásněma to je pravda, ale já to dost flákám a po delší pauze je to dost rasovina ta židlička vypadá docela vymakaně, ale přijde mi dost drahá Marti a co to Sofinky cvičení, jak přitom břečela, na to už nechodí?
Pavlínko, já peru v tekutém a dávám to normálně tam kam prášek, ono to sice hned proteče, ale je to jedno, hlavně, že se to k prádlu dostane. S těma mezizubníma kartáčkama je to fakt maso, já už si to takto čistím několik let a fakt vynechám jednou za rok ;-) Takže u mě v pohodě a zuby se mi tím zlůepšily o 100% ;-) No a na to cvičení stále chodíme, pořád u toho pláče, ale ted jsme dostaly novou rehabiltační sestru a ta je moc hodná a Sofinka se cítí mnohem lépe, jinka by jsme už skončily, kdyby tam byla pořád tamta bába ]-( A co Kačenka??
Profilova fotka
Marti - tak to je fajn, já to právě taky prvně nalila tam co prášek a když jsem viděla, že to plynule odchází pryč, tak se mi to zdálo divný... :-N i když to vlastně odcházelo správným směrem :-D tak to je dobře, že máte lepší rehabilitační sestru ;-) Kačka teď spí na terase - od mého posledního příspěvku se tu zatáhlo a v chůvičce slyším pěkný vichr :-| - jinak je zlatá a poslední dobou strašně vysmátá, usíná i spí hezky, ale celou noc v kuse nedala už dlouho, i to jídlo je celkem v pohodě, ale to musím zaklepat ;-) nám už bude plavání končit, už jen 4 soboty a konec
Profilova fotka
Ahojky holky, tak u nás hlasím polojasno :-) ven jdeme až odpoledne, tak snad bude teplíčko :-) Martinko, to je dobře, že se malé ve vodě líbí :-) Máš nějaké nové fotečky? Už jsi začala používat ten fusak? My zatím ne, pořád ještě jezdíme v korbičce a fusak nechávám na větší zimu, ani jsem nezkoušela, jestli se tam s ním vejde. No s tím jídlem mi to povídej, my měli dřív nákupy taky tak, jak píšeš, nechápu, co se to teď děje.. jestli je to těma plenama, příkrmama atd, já fakt nevim, ale poslední měsíce jsou pokaždý takový dardy :-S A to fakt kupujeme úplně normální věci, hodně koukám na ceny. Ta jídelní židlička je úžasná, fakt nádherná, ale dost drahá, já chci do ní investovat pokud možno tak kolem 2-3tis. Jo, všimla jsi si toho odkazu na šutr? Zapomněla jsem ti ho poslat do ip, je tady v diskuzi. Pavlí, my pereme jedině v tekutém a taky to liju tam, co prášek.. v Lovele jsem malé prala do půl roku, teď už používám persil sensitiv, moc krásně voní a pere o něco líp. Leni, tak to máte hezky naplánované na Vánoce, už se těšíš domů? Třeba ještě nějaká taková příležitost přijde a někam vyjedete :-) Jinak na Slevomatu jsem koupila dva poukazi na to odstanění chloupků a dva poukazy do kavárny, no a teď budu kupovat slevy na bowling, a pak do Prahy do restauračky na steaky, až tam budem, zajdem na véču :-) Mončo, to je super, že už je Nattynka v pořádku, antibiotika zabrala pěkně rychle :-) Jo a copak kočárek, už máš nějaký definitivně vybraný?
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem normálně tak líná, že už jsem líná napsat i sem ]-( Martinko, ta židlička je krásná, ale šíleně drahá ;-) No nic, jdu vás dočíst ;-)
Profilova fotka
Tak jsem dočetla, moc toho nebylo ;-) Martinko, tak to je dobře, že vám změnili sestru a Sofinka to bere líp. Pavlínko, vy už pak nebudete chodit na plavání nebo se přesunete do velkého? Co se týče prac. prášku, tak peru práškem, ale občas mám i tekutý, taky mi to vyteče do prádla, ale to je v pohodě. Jen tenkrát v černých ovcích dělali testy a u všech pracích prášků vyšli prášky lépe než tekuté, že lépe vyperou. K těm zubům, tak ústní vodu mám, ale může se jen 1x a nejĺépe večer. Taky si mám čistit těmi mezizubními kartáčky, ale já to tam nenarvu, tak mám alepspoň nit, ale zubařka říkala, že mám mít spíš ty mezizubní kartáčky :-| Co je ta vodní pumpa? Zuby mám špatné po našich, taťka i můj děda měli paradontózu a já na tom asi budu stejně, těhotenstvím s vládíkem to bylo hrozné a je pořád. Leni, takhle krásně dorazíte na vánoce a advent si užijete v paříži, to je nádherný :-) Evičko, taky by se mi líbilo, kdybych mohla zapomenout na rodičák :-D Moni, tak to je fajn s kočičkou, chápu tě, že to musí být hodně silný |-| Taky bych chtěla vidět nové fotečky domečku. Nevadí, když bych zase návštěvu přesunula na další týden? Myslela jsem, že bychom přijeli zítra, ale dneska je vládík v mostě a v sobotu chtěj tchánovci vzít oba kluky do lesoparku a nechci, aby každý den trávil v autě :-| Jsem tedy zvědavá, jestli je zvládnou, přeci jen nejsou zvyklý takhle s vládíkem někam vyrazit, nikdy ho nikde neměli, jen doma a na Kryštůfka už zvyklý jsou až až :-(
Jiřinko, my mám tuto vodní pumpu : zuby a dásně s čistí velkým proudem vody, krásně se promasírují. je to fakt dobrá věc ;-) http://www.mall.cz/ustni-sprchy/oral-... Pavlínko, tak terásku závidím, my zatím nemáme ani balkon ;-( Evičko, tak to jo, jestli do nákupu počítáš i plenky a kosmetiku, to já nepočítám, pro to jezdíme zvlášť do DM. Fusak jsem ještě nezkoušela a myslím, že do našeho hlubokého kočárku se ani nevejde. Ještě jezdíme bez něj, taky čekám na větší zimu, ale už do něj za chvilku asi půjdem ;-) Nové fotečky jsou, ještě nějaké doplním a pak pošlu odkaz a co tvoje fotečky??? Taky se pochlub :-)
JO a zapomněla jsem vám říct důležitou věc, právě jsme se vrátily od dr a máme 7910 g :-o :-D takže v 5 měsících (za týden) budeme mít určitě 8 Kg :-D :-D a doktorka říkala, že mám určitě místo mléka smetanu :-D :-D
Ahoj holky, Jiři, tak to jsi vystihla s tou leností, mně se někdy taky nechce datlovat, kdyby to tak šlo namluvit! :-D Evi, jo, docela se těšíme, ale mně se tu fakt tak zalíbilo, že by bylo super se sem pak vrátit. Ale zas se taky potřebuju někam posunout v praxi, tady bych si zlepšila sice jazyk, ale ze začátku jen hlídala prcky. Spíš už se těším na svého! ;-) Pavli, my tady máme tekutý prášek, já se s tím nikdy předtím nesetkala. Nalíváme ho tam, jak se dává sypaný. Pere dobře a hezky to voní, ani nevím, ale tam bývá i aviváž? Já jen abych si dala pozor na termoprádlo, protože to se nedoporučuje prát v aviváži. Mart, to je Sofinka už veliká, ale je i dlouhá, ne? Protože tlusťoučká nevypadá! ;-) Evi, teda ty jedeš s těma slevama, ale je to super, co? ;-) Moni, jsem ráda za kočičku. A to těhotenství Ti hrozně utíká, co? Bříško už teda jde vidět? A co sedačka, je pohodlná? Já se normálně zamilovala do šedé, dřív jsem ji moc nemusela, ale tys vybírala podle fotek a mně se zalíbila. I na šedé oblečení jsem teď ujetá! My tu máme dnes státní svátek, ale to počasí! Už týden hnusně, často prší, jen včera bylo odpoledne hezky a modro, ale dnes pěkná průtrž. Do oběda jsme se váleli v pelechu a pouštěli si z youtube písničky a odpoledne i za menšího deště vyrazili na hřbitov Pere Lache (takový pražský Slavín na Vyšehradě), kde jsou pohřbeny známé osobnosti, jako např. Edit Piaf, Balzac, Schopen. Ale našli jsme jen Schopena, kterého jsme blikli, je to tam obrovské a v tom počasí jsme to nechtěli nijak důkladně obcházet. Teď odpočíváme a Áda vytuhnul. Já byla včera s lidma z jazykovky v hospůdce a vrátila se až pozdě, tak je mi furt zima, mívám to tak z nevyspání, přitom topíme jak o závod. Bylo to hrozně fajn, moc jsme se nasmáli. :-)
holky, pro zajímavost: http://ona.idnes.cz/podivejte-se-jak-...
Profilova fotka
Ahojky holky, kdepak všechny lítáte, že se tu nic neděje? My dneska byli na kontrole s kyčličkama, vše ok, jadérka stále nemáme, tak jdem na kontrolu zase za 3 měsíce. Teď nahrávám na rajče pár videí, dnes se mi konečně podařilo nahrát, jak malá říká to táta :-) to jsou ty poslední dvě videa, ty první dvě jsou reakce na první křupku a ty další dvě je jak se umí krásně nahlas řehtat :-) http://evalin.rajce.idnes.cz/videa_8.... jméno a heslo jako vždy Jiřinko, s těma mezizubníma kartáčkama to mám taky tak, prostě ho tam nenarvu a když jo, tak mi pak teče i krev, tak na to kašlu. Zítra budeš mít odpočinkový den, viď, když si babička vezme Vádíčka :-) Martinko, blahopřeji ke krásné váze, malé fakt chutná,viď:-) Máte přesně o kilo víc než my :-D po kolika hodinách kojíš? A kolik cm máte? S fotkama jsem zase ve skluzu, musím dát do kupy ceý 7.měsíc. Leni, tak jaké jsou plány na víkend? Jo a slevy fakt super, dnes jsem koupila poukázku na steaky pro dva tady v Plzni x-) Jinak ohledně toho tekutého prášku, tak v tom aviváž není,je to prostě prášek a aviváž se musí přidávat jako u normál prášku. Na praní termoprádel atd je právě tekutý nejlepší, práškový není tak vhodný ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?