Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Tak už jsem dorozbalova. Nejvíc nadšená jsem ze zavinovačky od emitexu do autosedačky, stála mě i s poštovnám 200Kč. Pak mám super botičky, ale jedny capáčky jsou tak na dvouleté dítě, ale chodit se v nich nedá,mají měkkou podrážku. Některé oblečky jsou kouzelné, jiné bych nekoupila, kdybych je předem viděla.Jiřinko, na věcičky od Vás místo mám, Vy budete mít holku :-). Holky Vy jedete s tím focením. Evi mě je z toho šera naopak do breku, jsem z toho otrávená. JIřinko už neprší, ale je tu hnusně
Profilova fotka
Jojo Moni, to znám, taky mi občas přišlo něco, z čeho jsem nakonec nadšená nebyla. Capáčky pro starší děti jsou pak zbytečné, ale třeba se ti to jen veliké zdá ;-) Evičko, tedy ty máš veget :-) A kdy dáš do kupy ty nové (staré) fotečky Sárinky?
Profilova fotka
Mončo, takhle jsem to měla taky, když jsem objednávala ty balíky s hadříkama, že se tam našlo několik kusů, které bych nikdy nekoupia a malé nedala, ale pořád to vycházelo cenově fantasticky, i když se tyto kusy počítat nedali.. to šero mě za normálních okolností taky štve, ale dnes je mi příjemné, jak mi třeští ta hlava, nemůžu prášek nic, jen doufat, že to brzo přejde :-S Ten fusak do sedačky se ti fakt povedlo, to je super cena :-) Jiřinko, no dneska jsem veget fakt měla, hodně spinkala, ale malá mě v podstatě k životu většinou nepotřebuje, jen na přebalení a papu, jinak si vystačí sama i 2 hodinky, hraje si na dece a povídá si s hračkama :-) je zvláštní, že na pár hraček mluví jinak než na ostatní, třeba na opičku pořád křičí, jakoby jí nadávala :-D o fotkách Sárinky mi ani nemluv, chybí mi udělat sedmý měsíc a to už je půlka osmého za náma.. nemůžu se k tomu dokopat. Jo a je akce u Happy fota na kalendáře a fotoknihy s drátkovou vazbou, ale nevím, jesli to pořád nevyjde líp na tom odkazu, jak jsem ti posílala. A jak ti je, už je to lepší?
Profilova fotka
No jo, on to byl hlavně takový můj první, zběsilý nákup :-). Teď už se snažím lépe vybírat. Nejlepší by bylo nakupovat někde v sekáči, tam si to člověk ohmatá. Evko, ale paralen by jsi mohla, já když je nejhůř, tak si ho vezmu. V lékárně říkali, že můžu. Holky neuvažujete o prodeji nějakých hraček, které už jsou pro prcky nevhodné. Vím Evi, že ty jsi třeba od Jiřinky kupovala kolotoč nad postýlku. Nevím, do kolika měsíců tyhle věci prcky zajímají. Nějaké ty šustící a natahovací a hrací hračky bych od Vás pokoupila. Deku na hraní a houpajdu budu mít půjčenou od té mojí kamarádky.
Profilova fotka
Mončo, no paralen při kojení můžu, ale jen jeden a druhý den už pak ne. Už jsem si ho vzala ráno, ale moc nezabral :-( Ten kolotoč od Jiřinky bude kdyžtak na prodej ;-) Malá po tom začala hodně koukat tak od 2.měsíce, ale celkově jsme ho moc nepoužívali, protože v postýlce neusínala, takže ho tam má spíš jako ozdobu :-) jinak hračky na prodej teď nevím, zatím jsme ve fázi, že jí vše baví a zajímá..
Ahoj holky,tak už jsem doma z práce...a užívám si klidu,.....Co vůbec dneska dávají v tv? Tady se nakupuje..,to musí být příjemné....A to Mončo objednáš velkej balík plný věcí od nějaké maminy?? Evi,tak až tě přestane bolet hlava,tak se pusť do foteček,ať se můžeme podívat...
Profilova fotka
Holky udělala jsem prozatímní album z nových fotek z baráku. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... Kačko, já balíky nekupuji, to Evička ze zahraničí, to se vyplatí víc.
Profilova fotka
evi co migréna už je to lepší ;-) gratulace k paci paci x-) x-) my děláme kutululu posílá mi míčky nazpátek x-) to je super že se fotečky líbí a že ti za to něco dají x-) už se těším náročné to opravdu je :-p :-p to si nebudeme vymlouvat :-x já dnešní focení té rodinky :-D malá moc nespolupracovala...pak mi došly baterky ač byli plně nabité 8-( myslela jsem že odešel blesk naštěstí jirka jel z práce a kopil jiné,...oni si tu zatím daly čaj a pokecaly jsme :-D naštěstí to byli kámoši :-p :-D ale měla jsem bobky ted jsem to probrala a jdu na úpravu :-p :-p k tomu vyjadřévání není tomoc hezký přístup ale chápu ;-) my nebesa měli do ted neměla malá ani rýmu prala jsem normál v pračce 8-) žádný problém ;-) měla je než se začla stavět to pak už strhávala :-p moni vybalování věciček na mimi je super užívej si to x-) x-) x-)
Profilova fotka
Tak jsem právě zjistila, kolik stojí látkové pleny s obrázky. Docela děs.
Profilova fotka
Moni, prohlídla jsem fotečky domečku a úplně mě zalil takovej ten slastnej pocit, jako jsem měla po nastěhování, je to krásný :-) Ten konferenční stolek od Pavla je jak velkej? Tahle velikost tam jde dobře :-) Obrázkové pleny jsou opravdu drahé, já je kupovala asi za 32Kč/ks, vzala jsem jen tři a bohatě stačily, jinak na utírání pusinky atd používám obyč bílé. Jo a musím zaklepat, stejně jak píše Markét, malá taky ještě nemarodila, nemá žádné zdravotní problémy (ťuky ťuk) a to se musím přiznat, že jsem ty nebesa od pověšení teda ještě ani neprala :-D Markét, už je to lepší, už je to jen bolest hlavy, ale snesitelná. No celkově prý nakoupila za 1000Kč, koupila takovej ten vkládací domeček od Chicca za 600Kč a ten archívek a bombošku, tak asi byla fakt nadšená z té ukázky :-) K tomu besku, já si teda pořídila rovnou i náhradní baterky, udělej to pro jistotu taky, aby se ti to nepřihodilo, až budeš fotit cizí, to by bylo hodně blbý. K tomu vyjádření k té situaci., dobře, nechtěla jsem do toho už rejpat, ale budiž. Na místě Míši bych si tu reklamu v životě neudělala bez žl, poté, co ti tady napsala a jak ti to mlátila o hubu, to mi přijde hodně hustý. Mě samotnou to překvapilo, když jsem si té reklamy na koníku všimla. Ale pokud už žl má, tak není co řešit, jako to nemělo pak cenu řešit tenkrát u tebe.
Profilova fotka
No Evi a to je právě těch 110cm. To jsou totiž fotky pro tebe. Dokonce jsem ten stolek otočila i obráceně, aby jsi měla představu. Úplné a hraniční maximum, by byl ten tvůj 120cm, jenže k tomu zase není TV stolek. Ti říkám, že se z toho po...
Profilova fotka
Holky malej kope a jakoby mi pulzovala pipina. Je to normální? Nebolí to, není mi blbě, ale je to divný pocit.
Článek se načítá
Profilova fotka
Tu budu zase sama co? Určitě dávají nějaký seriál :-)
Moni....krásně jste pokročili,opravdu to máte pěkné....vypadá to zase jinak. Ten stoleček v obýváku máte modrý? A ta sedačka je také pěkná,jen jsem si myslela,že jsi chtěla taky tak velkou jako my.... Markét,tak jaké bylo focení,krom baterek?? 8-) ;-) Až to upravíš,tak se pochlub,jasan? ;-) Mončo,já jsem tady....ale po očku koukám na Ordinaci.... ;-)
Profilova fotka
moni máte to moc krásný x-) x-) ty brdo ty jsi mi připoměla že tu bydlíme rok :-o :-D :-D 11.11 jsme se sem stěhovali :-N :-N k té pipce mě to také tak dělalo občas :-x evi určitě já ty baterky chtěla ale pak jsem zapoměla :-p :-p to je od ní fakt hezký ty věci :-) 8-) kačko ukážu až majitelka dovolí ;-)
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Lucka,L... fotky zde já spokojená moc nejsem ona moc.. :-N
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Lucka,L...
Profilova fotka
Markét pěkné, ale taťka moc nespolupracoval co :-N ? Kačko, ale já mám tu sedačku velkou. Je to zhruba 200 x 200cm, ten kratší kus si nepamatuji.
Markét,mě to nejde otevřít.... =-) ,fotky se mi ukážou ale je to vše mázlé,nevím co mi dneska dělá ten počítač! Konečně když jsem tady jednou za čas,tak tohle..... ]-( Aha Moni,tak to jo....takhle vypadá né malá,ale akorát...ale oproti té naší je menší ne? My máme ,,ú,, právě že jsme nesehnali rohovku s látkou takhle prostornou...kde jste jí pořídili??
tak už mi to jde... :-) ,jdu si prohlédnout fotky... ;-)
Profilova fotka
kačko to netuším :-( zkus to přes rajče mě vyhledat a juknout na alba ;-)
Už jsem to zkoukla,Markét.....fotky jsou pěkné,mě se líbí....i rodinka je pěkná...jen mě přišlo u těch posledních foteček......jestli holčička už nebrečela...? Měla takový ududaný očička..,ale to černé pozadí je fakt dobrý!!! Hezké!! ;-)
Profilova fotka
Markét, jak jsi to stihla takhle rychle, vždyť jsi to fotila dnes, ne? Fotky pěkné, ale to bílé pozadí je pro zlost, to mě strašně mrzí i na těch mých fotkách, že prostě není čistě krásně bílé, ale prosvítá, je to škoda. Ta holčička je kouzená, moc krásná :-) Mončo, jojo, dávali Ordinaci :-D S tím stolkem je to jak naschvál, tenhle rozměr je tam fakt akorát.. s tou pipkou, nevím, já to tak asi neměla nebo si to nepamatuji :-)
Profilova fotka
Nám by se úplné U nevešlo, už tak je to u dveří na terasu tip, ťop.
Profilova fotka
evi fotím a pak hned upravuju ;-) dělala jsem to od 5 do 9 :-N to není tak málo.. :-D :-D jak myslíš že není bílé..a já ho bílé mám myslíš?nebo ty ho nemáš bílé? =-) nechápu :-N kačko už jí to pak nebavilo :-( jak se tu čekalo mají slíbeno přijet znova na křídlové fotečky :-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Markét, no právě, že ho taky nemáš bílé, jako myslím čistě bílé, jako jsou ty profi plátna.. prostě jde pořád do šediva, jak prosvítá. Já ho budu muset příště asi postavit přímo k bílé zdi a na tu tmavou podlahu dát pod to bílou deku nebo nevim, moc se mi to takhle nelíbí, na některách fotkách teda jo, ale některé bych chtěla fakt na bílé. Teď jsem se do těch fotek vrhla, snad to za noc dám :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?