Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
No vidíš, supe se ti to rozjíždí. Ještě že má kdo pohlídat malou, viď.
Profilova fotka
jiřinko to tedy jooo to je k nezaplacení v sobotu si jí vezme mamina..pak za ní pojedu slavíme u babičky narozky x-) a v neděli jsme jí udala ted tchýni :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Jen zdravím, dnes jsem jezdila po Chomutově jak cvok, ale vše jsem vyřídila. U mudry v pořádku, rozvezla jsem lístky na nemocenskou, koupila držák na TV, hodila boty do opravny, jablíčka k babičce ( bude zavařovat na štrůdl ), vyzvedla jsem obraz ( zarámováni 1024Kč),zašla do elektra a kovomatu, vyzvedla jsem peníze, zajela nakoupit a stihla jsem i obídek s kámoškou. Pak jsem přijela domů, zaplatila televizákovi 3000,-, předala jsem toptranzu botník, který jsem na mimibazaru prodala, objednala parfémy od FM, koupila balík oblečení od jedné paní na MMB,vysprchovala se a teď tupě zírám. Mám toho plné kecky, připadám si jak bankomat a bolí mě nožičky :-D . Jiřinko, už začíná únava a nevolnosti, aspoň víš, že jsi těhulka. Reakce rodiny je super, máte perfektní vztahy ;-) . Ani jsi se za mnou nestavila ty potvůrko ]-( :-D
Moni, tak to jsi toho teda zvládla, smekám! Taky si to musíš psát jako já? ;-) NO a jak se vám bydlí, cítíš se tam dobře, už sis zvykla? Jiři, a nevolnosti jako zvracení? Je to jiné než u Vládíka? Markét, držím palce, všimla jsem si, že máš na FB hodně kámošek, co také fotí! Nám přijela mamča s přítelem, prvně oba letěli. Teď se vyjasnilo, jsou někde venku a my lenošíme, Adam jde do práce až zítra.
Profilova fotka
leni to jsou holky z MK s diskuze ;-) ;-)
Profilova fotka
tak už mi někdo poslal složenku že mám zaplatit 1677 :-p :-p jako za ŽL ještě že jsou diskuze jsme se optala a jsou to nějaký příživníci kteří slíbí že tě někde zveřejní a pak tě najde nějaký obchodní partner atd a já to chtěla zaplatit :-x :-N :-p hajzlíci využívají toho že lidi vidí složenku a zaplatí to ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
moni to jsi šikulka akční ;-) ;-) leni hezky lenošte :-) já budu za chvíli také až malou uložím :-) já ted byla vedle u tchýně :-) udělala mi véču :-) a tchán se zeptal kdyže bude druhý :-D :-D bylo to tam fajn :-) ted si s maloun hrajeme dám kaši a půjde hajat
Profilova fotka
No, mít auto jednou v týdnu je honička :-N . V domečku je mi víc jak dobře. Dokonce manžel pořád něco opravuje, přivrtává, lepí, kutí, jsem z něj překvapená. Hlavně, ať mu to vydrží ;-)
Profilova fotka
Jé Moni, tak to je super, že jsi nadšená x-) Jaktože jsme se nestavili? Já psala příští týden, že přijedeme ;-) Jinak toho zvládáš až až, jak tobě je těhulko? markét, tak to je síla, ještě že jsi to zjistila. Leni, dnes mi bylo tak, jako dřív s Vládíkem. Nezvracím, jen náznaky a je mi spíš na omdlení, cítím se oslabená.
Profilova fotka
Aha, tak já to špatně pochopila. To tě Jiří omlouvá :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mončo, klobouk dolů, stihla jsi toho dneska teda fakt neskutečně :-) Jaké oblečky jsi koupila? ukaž :-) Vidíš, já ti to s tím Pavlem říkala, že ho to nakonec chytí a půjde mu to, Petr byla spíš taky taková administrativa, ale teď si sám vymýšlí práci na baráčku a kolem atd :-) Markét, tak to je super s tím focením, jsem už moc zvědavá na výsledek :-) To jsou kámošky nebo cizí? A takových nabídek k zviditelní ti teď přijde ještě hafo, je to na nic, rovnou s tím do koše ;-) Jiřinko, to na sebe teda nevolnosti nenechaly dlouho čekat, co :-S snad to nebude horší, jen lepší ;-)
Profilova fotka
evičko cizí jedna úplně cizí :-N s druhou si píšeme už rok ale neviděli jsme se :-N bojim bojim :-x ale zítra mám zkoušku tu mojí těhu kámošku x-) x-) já jsem se bála do koše když tam byla složenka :-N :-x 8-( jaký jste měli den?
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojik holky jirinko.. tak preju ti aby ty nevolnosti byly co nejmensi a mohla sis tehu poradne uzivat :) Ale zase je to znamka toho ze je vse tak jak ma:) x-) x-) x-) me to prijde jako vcera jak to ted pises..... jako kdybys byla tehu s Vladikem a ja to poprve cetla chjooo.. a me tu uz beha rocni capart :-D monco...teeda ty jsi ale akcni! hlavne bud na sebe opatrna a moc se neprepinej:) take me zajima copak mas za oblecky:) nejaky letni? nebo spis bodycka atd??? mury teda to je husty s tema dopisama:-/ to jsou husty vyderaci teda :-/ grrrr to je ta dnesni doba a doufaji ze plno lidi si to zaplati a vysledek je nulovy :-X ¨ja jsme pred pul hodkou uspala malou a jakub teprve prisel, byl nekde na pivu, tak me to nakrklo, pac mi to rekl jen tak v telefonu odpolko mezi recma:-/ takze jsmeji mela zase cely den na krku a to je na zblbnuti a ted navic cela unavena jdu pect korpus na dort (pecu dosrt Matejovi k narozkam)
Profilova fotka
míšo a tich dopisů prý bude víc ]-( a třeba i upomínky že jsme nezaplatila :-x psaly mi to holky co už mají ŽL
Profilova fotka
že tak otravujou lidi :-( jako já to otevřela tam složenka a ve mě hrklo co to jako je protože mi o tom nikdo neřekla částka skoro 2 tis. 8-( 8-( no právě spousta i já bych to zaplatila jak jsme blbá :-N :-p dort tak at se povede ;-) jinak jsem měla také malou celý den docela na hlavu a ty to máš tak denně :-(
Profilova fotka
Markét, ale oni v tom dopise přece píšou, na co přesně to je, je to normální reklamní nabídka, k žádému placení nenutí, akorát je to otravné.. ale to je jen ze začátku, když má někdo čerstvej žl, pak už nic chodit nebude. Jinak den pěknej, dopoledne jsem malé udělala přesnídávku na dnes a zítra, uvařila jsem hrušku a rozmixovala s banánem, moc jí to šmakovalo, včera měla jablíčko s banánem a snědla celé jablko a celý banán na posezení, to jsem koukala, ale dnes jsem jí to už rozdělila. No a odpoledne jsme byly ve městě, s kámoškou na kafču a po krámech. Copak jste dělaly vy? Jinak jak tu řešíte, jak je to na bednu, když jste celý den s prckem, tak to jsem ještě nepocítila a to jsem za celých 7 měsíců nebyla od malé ani na minutu, teda když nepočítám ten jeden večírek. A fakt mě to nikterak neunavuje a neotravuje. Ale je pravda, že když přijde Petr s práce, tak se jí dost věnuje, že nemusím jet na 100%, ale mám jí prostě pořád na očích. Míšo, nerozčiluj se, tak když není na pivu každej den nebo nějak často, tak to snad takovej prohřešek není.. akorát teda je to blbý, když ví, že musíš upéct jeho bráchovi dort :-S
Profilova fotka
evi ale já míšu chápu kuba se vrací hodně pozdě vždy malou si neužívá mě by tohle také vadilo :-| a ještě když jí to neřekne a musí dělat dort... :-x já jsem zvyklá mít Jirku docela i doma a když pak jede dřív do práce a já jsem celý den sama tak je to tedy otravné kort když malá má své nálady :-( venku je hnusně atd..ale npociťuju to moc často jezdím hodně pryč atd..ale pak když není co dělat je to pro mě na bednu :-D :-D myslím že to nebylo stěžování jako stěžování ale jen tak.. to je malá šikulka jak hezky baští x-) to je super šikulka a nějaké novinky leze ??nebo něco nového? my dneska máme plavčo :-)
Ahoj holky, tak jsem ráda, že jste na tom z tím úklidem podobně ;-) Já taky nestíhánm vytírat každý den a koupelky taky ne, akorát vanu myji každý den - kvůli Sofince ;-) Evi, pošleš mi prosím kontakt na toho chlapa s tím kamenem?? Díky. Jo a chtěla jsem se zeptat na tenb Váš vysavač?? je to fakt dobrý?? A co když je v místnosti hodně věcí?? To je musíš odendat nebo se jim vyhne? A nezapomene vysát nějaký kout??? Jak to vůbec funguje?? A máte to i na vytírání?? Jo a holky co děláte příkrmy, mamka mi včera koupila toto struhadlo: http://www.etescoma.cz/treci-struhadl... není to takové normální struhadlo,a le dělá to takové ty pyré pro děti, mrkvičku, ovoce, brambory apod... a hlavně je to přímo pro děcka, páč normální nerezové nebo hliníkové bere vitamíny. Fakt doporučuji a omyté je to za 10 sekund ;-) Mončo, chtěla bych tě doma :-D POtřebovala bych toho taky tolik zařídit, ale tohle bych nestihla ani za měsíc co ty :-o Míšo, tak můj manžel chodí taky pořád pozdě, ale mě to až tak nevadí, musí holt pracovat a občas si zajde na sportík, tak ani neprotestuju, ale občas je mi smutno, to zase jo :-(
Profilova fotka
ahojik marti koukala jsme na to video, ale me to prijde zbytecne slozite tedy :-D:-D to bych radsi vse nahazela do misky a tycovym mixerem to za par vterin cele rormixovala :-D:-D jinak me by asi ani nevadilo ze jakub chodi tak pozde, ale musela bych tu mit treba nekoho z rodiny :-( proste jak tu jsme uplne sama, tak jsme vylozene na jeho pomoci ,,zavisla,, a potom vzdy odpocitavam minuty kdy prijde domu :-/ evi.... vezmi si co mas doma za dite ty... a potom si pust to moje video co jsem ti posilala a to si predstav treba 6 krat za den-zvlast kdyz ma rymu a musim ji utirat nos :-X do toho nekde pada a vzdy potom silene vriska atd... to je proste uplne neco jineho nez Sarinka, kterou jak sama rikas polozis a tam je hodna, v postylce ti lezi jak ji polozis a spinka, v kocarku krasne spinka.... u nas je kazda aktivita na palici, jak v kocaru(kdy tam uz nechce byt a vriska) usinat pres den nechce a rve a silene se vzteka....
Profilova fotka
míšo v tomhle tě plně chápu..já tu nemít rodinu tak se už asi zblázním fakt tě v tomhle obdivuji...musí to být strašný |-| také mám vztekací dítě a hlavně stejně staré nemúžou tu srovnát dítě které položí tam najdou s našimi :-N navíc amálka a sofí jsou fakt akční :-p vztekají se moc nespí...takže tak..co dort??povedl se?
Profilova fotka
dort jsem vcera jen pekla, dneska ho budu plnit a zdobit.. ale to bude nejaky chcipak :-D:-D je to ze vsech zbytku co mi zbylo :-D
Profilova fotka
marti koukla jsem také mě to přijde zbytečné já tedy takto malé nikdy !!!banán nestrouhala hned jsme jí učila na kouskky takře jsme to max rozmačkala lžící ale kousky tam měla..já se s ní nepárala :-D a je fakt že jí to nikdy nevadilo a ted kouše i maso ;-) ale maminka je hodná :-) a pokud jsi spokojená tak dobře ale já bych to nevyužila ;-)
HOlky tak já nevím jestli jste to dobře pochopily, ale tohle je mnohem snažší než rozmačkat banán vidličkou, jen se na to zelenina či ovoce položí a postrouhá a je z toho takové pyré, právě něco mezi rozmixovaným a kouskami, přesně jak se to má dítěti dávat a ještě do té misky steče šťávička, která se dá pak taky využít. A jaké video máte na mysli?? Já sem nedávala žádný odkaz na video?? Míšo, já taky někdy koukám na hodinky, kdy už Jirka přijde, ale to né, že by mi vadilo být s malou sama, ale spíš si chci normálně popovídat a vyprávět mu co udělala nového atd..., ale zase nadruhou stranu chápu, že když ten chlap pracuje, tak si pak zase zaslouží jednou za čas někam zajít na pivo či sportík ;-) Když mu naopak popřeješ příjemnou zábavu, mnohem radši se bude domů vracet ;-)
Už jsem to s tím videem pochopila, jsem blbá :-D :-D , já si ho ani nevšimla :-D
Profilova fotka
Tak mě chlap do hospody nechodí a přiznám se, že by mi to vadilo. Ale teď se naučil pít pivko doma. Trvá to asi rok, hodí do sebe panáka a pivko, ale nějak mi to nevadí, jen mě to po těch letech překvapilo. Zas na druhou stranu si dělá co chce jinde :-D . Ale pozor, než jsme se před lety rozešli, tak býval třeba do půlnoci v " práci". Pak když jsme se k sobě vrátili, tak mi řekl, že než by se dohadoval a byl v tom dusnu, tak třeba X hodin seděl na benzínce a pil kafe :-( . Je pravda, že já se klepala vzteky jen jsem slyšela klíč v zámku. Byli jsme na tom stejně. Tak Míšo bacha. Mast, mě by ten vysavač také zajímal. Já tedy neuklízela každý den nikdy. Tady v domečku se hrozně práší a jak jsou všude velká okna a hodně světla, tak je to hodně vidět. Já si pořídila nový mop, takový ten jak má kýbl se šlapátkem, takže namočíš a ždímeš odstředěním. Je to super a už vím, co to znamená vytřít za hodinu. Akorát na plovoučku doma to nebylo, tam prostě pokud nebyl hadr úplně suchý, dělali se mi fleky, tak jsem byla vždy vzteklá. Taky mi vadí úmorná práce s okny, když tam pořád zůstávali čmouhy. Zkusila jsem stěrku a super. Věřím, že v Anglii mají školu pro uklizečky, je to fakt věda.
Profilova fotka
Hadříky pro mimčáka :-D http://magnolia.rajce.idnes.cz/bazar/ Ještě jsem koupila dupačky adidas a jednu oranžovou flaušovou mikinu NEXT, ale namám fotky
Profilova fotka
marti a ty nechápeš mě že já pyré nikdy nedělala :-D :-D hned měla kousky 8-) a ted je mi to fakt na nic když malá kouše banán sama :-D :-D
Profilova fotka
moni krásně věci :-)
Profilova fotka
marti.. ja jsem male nikdy nestrouhala, vse vzdy rozmixovala tycovym mixerem a vysledek byl za par vterin stejny :-D monco, ja vim take mi to rekl ze se mu domu ani nechtelo jak jsme se ted hadali... ale ve me to tak vre kdyz se mala vzteka... uaaaa
ahoj holky, Moni, hadříky krásné, ale ještě by to mohla být nakonec holka! ;-) Míšo, jak jsi se mi tenkrát smála, že Monča objednávala pro miminko, tak jsem nechápuala, jenže já si místo MIMIbazar přečetla normálně MINIbazar! :-D Myslím si, že je dobře, když si chlap občas zajde na pivo s kamarády, ale v tom případě by měla nebo má právo i v tomto případě Míša někam zajít a vyžadovat, aby Kuba hlídal. Jsou oba rodiče. Já třeba nevím, jak moc se s dítětem změním, ale do teď to tak máme, že já jednou týdně zajdu s holkama a Adam si zasprotovat nebo někdy na pivko s klukama, nevidím na tom nic špatného, ale je jasné, že s dítětem je to jiné. Chap sice celý den pracuje, ale ženská zase celý den pečuje o prcka, což je určitě náročné!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?