Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
tebet aha :-D :-D jsme blbá :-D :-D objednala jsem malé úžasnou kombinézku 3 v 1 kalhotky,bundička a pak jako kombinézka nové zboží na MMB za 350 kč x-) x-) x-)
Ahoj holky, přeju hezkou sobotu, jak trávíte víkend a co prckové? tebet, taky nemáme zrcadlovku, ale do budoucna si na ni brousím zuby, ty fotky jsou prostě hezčí, ale je mi jasné, že je to nejvíc v rukou! ;-) Evi, ty fotky jsou moc hezké, vyhrály jste si, viď? My na výlet tentokrát nejeli, přeci jen jsme byli vlastně do pondělí v tom Burgundsku, tak teď ho máme spíš takový odpočinkový. A co vy podnikáte? My byli dnes na skvělých trzích, takové ty venkovní, i jsme fotili, tak pro představu pak ukážu. Bylo tam vše možné - ryby, mořské plody, sýry, maso a klobásy, zelenina, ovoce, různé pochutiny, i pár stánků s oblečením. My si koupili rybku na zítřek, ale nevíme, jak se jmenuje! :-D Líbila se nám, takový růžový filet podobný pangasovi, tak snad bude chutnat. Pak jsme koupili úžasné piktantí olivy, sušená nakládaná rajčata, ty miluju a super jsou s těstovinama, no a já neodolala sýru, je kozí a fakt úžasný! Teď jich máme v lednici 6, jsem fakt pošuk! :-D Vždy si tu vzpomenu na Kačku, ta je taky miluje a posílala mi typy syrů, které doporučuje! Kači, už jsme zkusili ten Beaufort a výtečný! :-) Manžílek tady kuchtí a za hodinku jdeme pro malou Aničku a půjdeme se podívat do Latinské čtvrti. Počasí není špatné, je celkem modro. Tak hezký den! :-)
Profilova fotka
Evičko, tohle jsem přeci já řešila tenkrát. Podle mě se to dá vyřešit tak, že to jen necháš vyvolat. Jak jsem psala, barvy mi někdy připadali OK, někdy světlejší a doma mi to přišlo tmavé. Ale já to tak mám taky. Nikdy to nebude na všech počítačích stejné, každý to má jinak nastavený a já mám notebook, který má matný povrch a tím to taky dělá jiný pohled. Panoramatická kniha je na šířku ;-) Včera jsme byli v 6 na véče a pak na diskotéce. Dost jsem si zatancovala a byl tam Těžký pokondr, skvěle to rozhýbali ;-) Domu jsme dorazili ve 3 a já byla hotová, vstávala jsem v 10:45 :-N Před chvíli jsme byli volit. S tou Aničkou je to hrozný, ale nejhorší je, že se tomu dá těžko zabránit, to bys musela pořád chodit s ní a to opravdu nejde. I když budeš učit děti, že se nemají s cizími lidmi bavit, tak je stejně můžou jen nabrat do auta a je to hned :-(
Profilova fotka
Leni, tak přeji krásný den, taky bych se šla projít po Paříži ;-) Mě tenkrát tolik nenadchla, ale měli jsme málo času a všechno prolítli rychle. Tak jsem pak Markét zvědavá na fotečky ;-) Evičko, některé fotečky jsou opravdu hezké. Jedinou nevýhodu vidím v tom tmavém lese a je znát, že nebylo hezky. Ale zase kdyby svítilo sluníčko, tak tam je asi moc stínů. Připadá mi, že ten foťák vykresluje úplně jinak než ten můj.
Profilova fotka
Leni, jé takové dobrůtky, tyhle trhy jsou prostě úžasné x-) to v Čechám moc není, max. na Vánoce a tak na náměstí, ty má teda taky ráda :-) Takže dneska si uděláte hlídací odpoledne s Adamem? To je taky dobrej trenink, viď :-) Petr je v lese na dřevě a já se válím, malá mi dnes spí strašně dlouho, usnula v 11h po svačince jako vždy, ale normálně spí tak do 12-13h, dneska se ale ještě neprobudila a to jí už dávno čeká obídek.. Domlouvaly jsme se se sousedkou, že půjdeme na prochajdu a udělám pár foteček, má krásnou holčičku, ale zase je tu hooodně ošklivě, tak nevím nevím. Jiřinko, moc děkuji :-) já už to vymyslela, jak zjistit tu světlost/tmavost/barevnost fotek, pustila jsem si je do tv, tam by to mělo být reálné, co myslíš? A můžu říct, že mi ty fotky Editky v tv přijdou zbytečně syté a ty mázlé musím smazat, ona je chtěla, ale mně se tam nelíbí. No a ty fotky z lesa v té velké tv vypadají parádně, jen škoda, že nemám ten externí blesk, bylo by to o hodně lepší, budu si ho kupovat dodatečně k narozkám za ty penízky od našich :-) Jak myslíš, že ten foťák vykresluje jinak než tvůj? jako líp/hůř? Je super, že jste si včerejšek tak užili x-) Copak děláte dnes? Markét, tak to je dobře, že jsou s tím dobré zkušenosti, taky se moc těším na fotečky :-) Na kombinézku jsem mrkla na fb, je moc pěkná, to bude Sofinka kočička :-)
Profilova fotka
kuk jsme spala :-D :-D večer jdu do vinárny s kámoškou jsem nechtěla a tchýně mi řekla atd jdu =-) :-N takže půjdu :-D :-D leni trhy museli být super :-) těším se na fotečky :-) u vás je modro tady prší ]-( jiřinko to jste měli super večer x-) x-) jééé těžký pokondr je bomba 8-) to jste pařili dlouho ale je to fakt dobrý že člověk vypadne ;-) evi naše malá pro změnu nespí skoro vůbec :-( ted jí měla tchýně a já spinkala :-) ty fotky v tomto počasí jsou na prd :-p mám právě dost holčin už domluvených proto jsme to řešila tím ateliérem doma :-) každý foták má jiné barvy nějaký fotí do modra nějaký víc barevně a každý vykreskuje jinak a to záleží hodně na objektivu ta moje pevná 50 vykrslujeúplně super a jinak než ostatní objektivy ;-) ;-) jinak to pozadí bych neobjednávala kdybych neviděla dobré recenze přišlo mi hodně levné :-N
Profilova fotka
Markét, no Sárinka normálně přes den tolik hodin v kuse taky nespí, většinou si zdřímne tak 3x max na hodinku, ale te´d si dala v kuse pomalu 4h, asi na ní to počasí taky působí, já bych taky spala :-D Mně třeba přijde tohle počasí na focení docela fajn, jako včera to bylo moc, když pršelo, byl to fakt masakr, ale nepřijdou mi ty fotky vyloženě na prd, z pár jsem dokonce nadšená :-D :-N Hezky si to večer :-) A kdypak zkusíš první fotečky v domácím ateliéru? :-)
Ahoj holky, tak ta moje kočička se normálně už obrací na bok :-o :-D Jsem nejdřív myslela, že je to náhoda, ale obrací se tak každý den několikrát :-o :-o No a doktorka i ta rehabiltační sestra říkaly, že je to moc brzo :-o , tak nevim, ale snad se jí nemůže nic stát ne??? Evi koukala jsem na fotečky a mě teda ty Editky nepřijdou moc barevné, v mém počítači jsou úplně normální, ale ty z lesa se mi teda ukazujou jako hodně tmavé :-o No a v Plzni jsem na tebe samozřejmě myslela, ale rozhodly jsme se jet na rychlo a já na tebe nemám ani tel ani adresu... jinka by jsme se možná stavili.. tak snad příště ;-) Jiřinko, tak to jste si parádně užili večer ;-) A co vládík, je rád u babičky?? Leni, trhy super, koukej ukázat fotos. Ten foťáček jste si měli koupit před tou Francií, tam je toho tolik co fotit ;-) To by se Vám vyplatilo ;-) Markét super, z tebe se stává normální fotografka ;-) Už si to plátno vyzkoušela? A kdy budete mít vůbec oslavu narozenin?? Kdy se Sofinka narodila??? A už máš dárečky??
Profilova fotka
evičko užiju :-) nevím kdy až jirka bude doma a mě bude i líp :-| nějaké fotečky jsou hezké ale epší s efotí za lepšího počasí ;-) marti kolik vám je??není brzo ne?? =-) co by se mělo stát =-) zase tě děsí ]-( plátno jsme vyzkoušela zda se to sem vejde ;-) jinak neee,sofinka se narodila 2.11 na dušičky veliká oslava bude za 14 dní v sobotu 30.10 kdy tu bude asi 20 lidí :-D :-D dárky nevím řešíme už mám hrníček s brčkem,kombinézku,hraček má mraky to moc nechci..potřebujeme sedačku do auta tak asi to..atd fakt nevím ale dostane i od ostatních :-N
Ahoj holky, malou jsme dnes měli přes tři hodinky, skoro dvě nám spala v kočárku, tak jsem jí pak tak pomaloučku probouzela, aby zas mamce v noci dobře spala. Byla pak chhvíli venku a vedla jsem ji za ručičku, chtěla cupitat, je fakt zlaťoučká, úplně ji zbožňuju! :-) Trénink je to teda dobrý! Akorát jsem z venku pěkně vymrzla! Jiři, tak to musel být parádní večer! ;-) I manžel tancuje? Mně se Paříž líbí moc, hlavně ta zeleň tady všude, je tu spousta parků, ale jak říkáš, že bych byla nějak šíleně nadšená, to se říct nedá, osobně si myslím, že třeba Řím a Barcelona jsou hezčí. Mně se hodně líbily i Lublaň a Berlín. Londýn je taky zajímavý. No a na Prahu nedám dopustit, přijde mi úplně jiná než ostatní hl. města, dýchá z ní minulost, pro mě je nejehzčí! :-) Marti, já myslím, že držet se tabulek nemá smysl a i kdyby bylo brzo, tak co, malé se to líbí a kažé dítě je prostě jiné! Je šikulka a hotovo! :-) Markét a kdy máš první adeptku na focení? Jsem moc zvědavá! :-) Evi, je super, že máš hned sousedku vedle s prckem a můžete vozit spolu. Co vlastně teď Sárinka papá, přidala jsi už něco nového nebo máš v plánu?
Profilova fotka
Martinko, tu tvojí dr i rehabilitační bych poslala už do háje, proč by bylo brzo že se otáčí na bok? Akorát tě stresujou, vždy´t každé dítko je jiné a to jí máš jako spoutat, aby se neprojevovala víc, než je v jejím věku obvyklé? Jsem na ně fakt rozčílená ]-( Sárinka se na bok taky začala točit strašně brzo, lze říct, že se na bok uměla otočit pomalu od narození, dokázala ze své postýlky se dostat ke mně právě tímto stylem (postýlku mám přiraženou bez bočnice k naší posteli) a dr mi na to řekla, že je šikovná a chválila jí. Sofinka je neuvěřitelná šikulka a je prostě rychlejší, protože je ve všem krapet napřed a to je přeci jen dobře. Ty jí do ničeho nenutíš a zabránit tomu přece nemůžeš, stát se určitě nic nemůže, tak o co té dr kruci jde. Příště až pojedete do Plzně, tak se určitě musíme domluvit ;-) Leni, to jste si to krásně s malinkou užili, je od tebe moc hezké, že jsiji pak budila, aby mamince pak večer spinkala :-) Jinak tahle sousedka je zrovna kámoška už několik let a má holčičku skoro dvouletou, ta už v kočárku nejezdí, ale jinak je tu v sousedství 6 miminek +- měsíc se sárinkou a teď na podzim tu čekají přímo vedle nás 2 sousedky, je to super, bude tu dětí jako smetí, aspoň budou mít pěknou partu :-) Sárinka teď 3 týdny papala různé zeleninky a dnes měla poprvé zeleninku s kuřecím masíčkem, moc jí to taky šmakovalo a dáváme taky ovocné přesnídávky, ale to sladké jí tak hodně nejede jako zelenina, ale vždy spapá všechno :-) No a večer jí dávám vždy trošku kašenky a zatím asi nic víc přidávat nebudu, pořád kojím, tak aby na to bylo ještě místo :-) Holky, stalo se vám někdy, že prckové při kakání plakaly? Malá má nějaký den strašně tuhá hovínka a když to tlačí, tak jí z toho bolí prdelka, jak je to velkej bobek a stříkají jí slzičky. Je mi jí vždycky strašně líto, nemáte nějakou radu?
Profilova fotka
Mast proč by se jí mělo něco stát. Nelinka od mají kámošky tedy spadla z postele, protože to, že se umí koulet zjistili až po tom pádu. Samozřejmě se jí nic nestalo. Prosím tě, já tu tvou doktorku také nechápu, věř tomu, že kdyby nedělala nic, budou ti zase tvrdit, že je opožděná. Ach jo, místo abys měla radost z pokroků, tak tě děsí..
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, ty matrace si asi musím oválet. Já snad zajedu do té Ikei. Takže myslíte, že 10 000Kč za dvě matrace je tak průměr? Pokusím se zjistit, kolik matrací mají u nás v tom obchodě na vyzkoušení a jestli ty, co nám vycházejí v takovém návodovém kolečku, když objednáme a nebudou vyhovovat, jestli se dají vrátit. Jinak do toho nejdu. Máme doma už dvoje a oboje k ničemu :-S . Evi,čekám na rozměry a konferenčák ;-)
Profilova fotka
ahojky včerejšek byl super dali jsme si jídlo vínko a je mi líp :-D :-D :-D takže mi to fakt pomohlo :-) x-) super večer x-) leni to je super s tou holčičkou hezky zvládáš 8-) 8-) adept bude zatím jirka :-D a moje těhu kámoška sbříškem když to neumím nemůžu si brát lidi ;-)
Profilova fotka
Markét na co adept?
Profilova fotka
moni na focení ;-)
Profilova fotka
Evičko, Vládík mi přímo u tlačení nikdy neplakal, nebo jsem to nepostřehla. Nás ale bříško bolelo thodně, takže těžko říct, ale nebylo to u tlačení. Je to těma příkrmama no :-| Martin, já tomu taky nerozumím. Už jsi zkoušela jinou dr? Kamarádky kluk začal chodit od 9 měsíců a hned jí podezřívali, že ho nutila chodit a poslali jí na neurologii (myslím) :-|
Profilova fotka
ahojik tak se hlasim po vikendu.... vikend byl sileny... Vylozene donucene jsme nakonec tedy jela do Pribrami, Jakub v patek vecer sel na tridni sraz kde byl nekde do 3h, v sobotu spal cele dopoledne. Ja jsme delala bare celou hlavu- strihala jsme ji a barvila. odpolende jsme sli na tu oslavu, no budiz to bylo ok. Vecer jsem odesla malou uspavat a jakub tam zustal. kolem 22h mi volal zda nechci jit do nejakeho klubu, aj jsme byla uz uplne ko tak ze nikam nejdu a on tam sel se svym bratrancem.. opet prisel v noci, spal cely dopoledne, kdyz vylezl tak si sedl k televizi a povidal si, ja jsem byla totalne znicena a hlavne znudena, pa me to tam vubec z nebavilo. Jen cumim do zdi a s nikym se neda ani normalne promluvit. V noci jak byl v tom klubu tak jsem se nasrala a rekla jsem tchyni konecne jak to mezi nama je atd.. a ona??? jako co ji to rikam, ze ji to nezajima, zacala ho omlouvat a vylozene jsme ji tim srala ze ji tim otravuju a vubec ze by treba chtela nekam pomoct aby si me vyslechla nebo tak.. . Jsem se nasrala, uz tam nikdy nechci jet, nemam si tam s kym povidat, 2 dny totalne zabitem znudene, doma jsme mohla neco udelat atd.. Podle tchyne je moje foceni na hovno, mam se venovat manzelovi a uklizet doma a ne se flakat a byt doma sama a delat si fotky.... jako ja mam dost.. jsem uplne nastvana protoze ja jsme ta divna co nejede podle nejakych manzelskych starych linii a snazim taky neco delat pro sebe. Jakub ted byl behem jednoho tydne na 5 -ti akcich ale jeho maminka mi rekne, ze vzdy videl ze jeho tatinek byl take porad pryc a ona vse doma delala atd... Pripadam si uplne k nicemu, jako hoodne divna co byc chtela mit jdno odpoledne v tydnu pro sebe bez ditete a neco delat pro sebe... jsem silene nasrana!!!! jo a zitra od 16h piju fortrans a potrebuju aby byl doma jakub pac budu porad na wc a on mi rekl ze ani hovno ze driv jak v 5doma nebude, ze staci ze v utery (kdyz jsme v te nemocnici) prisel o firemni akci na kterou se tesi cel rok a stejne tam pry v utery vecer na noc pojede..
Profilova fotka
jeste jsem tam ostrihala mateje a po obede jsme se sebrala a sla jsme si fotit na hodinu ven prirodu, ty na em cumeli ze jsme rekla jakubovi, at se o ni chvili stara ze jdu ven... uaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! Marti, posli tu doktorku uz nekam a nenech se takhle porad urazet jako matka!!!!!!!! Sofinka je podle nich asi silne divna... ale me prijde upne zdrava a neni vubec brzo na nataceni na bok! evicko, koukala jsem na ty fotecky, opravdu skoda pocasi, pani(slecna?!) moc sympaticka, jen pro me je to takovy moc ,,strohy,, nebo nevim jak to nazvat.
Profilova fotka
Ahojky holky, konečně jsem se k vám dostala, nějak mi to blbo, už jsem měla strach, že tu bude zase toho hafo na dočítání a dobrý :-) Moni, jdu se ti na to hned vrhnout.. Markét, je fajn, že jsi si užila večer a vypálila jsi bacila :-D Jiřinko, no já na to přišla náhodou, protože jsem jí měla rozbalenou a hráli jsme si a ona najednou začala plakat, jako třeba při očkování, zničeho nic a strašně intenzivně, no a tlačila bobka.. a jak byl širokej, velikej, tak jí to asi bolelo.. dneska to má zase v pohodě, ale jednou za pár dní má takovéhle trápení. Míšo, to je mi líto, ale co se dalo čekat od tchýně, když má na vztah takovejhle pohled, že chlap může vše a ženská má být jen doma u plotny. Jakpak ta oslava, zvládla jsi to s tím jídlem? A nenervi se, že si tam nemáš s kým povídat atd, prostě jsou to příbuzní, ti se navštěvovat musí a člověk to jenou za čas musí zkousnout, pokud nechce dělat dusno v rodině.. K těm fotkám, ono nešlo moc toho vymejšlet, všude mokro, já v ruce deštník, malá v kočárku, celkem prekérka, ale pobavily jsme se :-D jinak jsem si stáhla program na úpravu a trošku si s pár fotkama dnes hrála a celkem mě překvapilo, že přestože se mi zdály ostré, co udělá doostření, to je strašněj rozdíl, a pak ta původní se mi zdála dokonce rozmazaná, úpravy jsou opravdu mocné :-D Copak jsi si nafotila ty v té přírodě, ukážeš?
Profilova fotka
Martinko, jak jsi se ptala na ty fotky z 5.měsíce, tak jsem je tam konečně nahrála, na to, že jsou ze srpna a je říjen, trošku pasé, ale budiž.. :-D http://evalin.rajce.idnes.cz/Sarinka_... Půlka je ještě focena kompaktem, a pak jsou tam už první fotky se zrcadlovkou. No a copak Sofinka, ukaž nám ji s naušničkama!! x-)
Ahoj holky, tak děkuji, že jste mě uklidnily, že je to přetáčení o.k. Já si to taky myslím. Už začínám tu doktorku poslouchat jedním uchem tam, druhým ven. Novou zatím hledat nebudu, páč tady už není volno a já nechci nikam dojíždět. A hlavně stejně se budeme stěhovta, tak jí pak změníme určitě ;-) Market, Sofince byly v sobotu 4 měsíce ;-) a mámke už skoro 7 Kg :-o :-D :-D Jiřinko, jak píšeš, přesně takový jsou doktoři, když člověk dělá něco jinak než ostatní děti, tak tě hned posílají na vyšetření, že něco není v pořádlku. Mému kamarádovi zase říkali, že si dítě nesmí v 6 měsících už stoupat, že to prostě nelze a že mu to nesmějí dovolit. Říkal, no tak to bych ho asi musel přivázat :-D :-D Leni z tebe bude fakt super máma. Vyprdni se na tu praxi a jděte do toho :-D :-D By jsme pak tady mohly vozit spolu :-D :-D Míšo, to je jasný, že si nemáš s tchýní co říct. Jednou za čas to vydrž a budeš mít doma klid ;-) ;-) Děláme to tak všechny :-D JO a na té kolonoskopii jsem byla taky, já nemohla teda jíst 3 dny a i když jsem mega žrout, tak jsem to zvládla celkem v pohodě. To vyšetření taky nebylo tak hrozný jak jsem si myslela, ale musím ti říct, že blevajz co se před tím pije, tak to je teda očistec ]-( To bych snad radši držela hladovku 14 dní než zase pila tenhle hnus 8-) Tak ti budu držet palce a doporučuji začít ten hnus pít trochu dřív než ti řekl doktor. Oni totiž myslí, že to vypiješ naráz, ale to se fakt nedá, tak si začni dřív. já to pila skoro hodinu 8-) 8-) Evičko, shlédla jsem fotky a super. Moc Vám to tam sluší. Pořád porovnávám co už umíte a my ještě ne a tak. No a koukám, že Sárinka už si sama drží lahvičku, tak to my ještě neumíme :-o Je moc šikovná :-) Jo a tobě to strašně sluší v tom černým topu s těma kalhotama. Vím, že už si to měla i v té Itálii, ale tady to nějak víc vyniklo ;-) V tom vypadáš fakt skvěle ;-) Fotky Sofinky mám, pošlu do IP.
Ahoj holky, já se dnes byla poptat v jazykovce na pokračování kurzů, ale nejprve nás musí učitelka otestovat, že jsme zvládli A 1.1 :-) Máme tu krásně modrou oblohu, docela se ochladilo, ale na sluníčku je příjemně. Marti, hrozně se mi líbily ty videa! Nejvíc je z ní unešený tatínek, že? Sofinka je krásná a zdravá holčička, doktoři jsou někdy praštění a jak není něco podle tabulek, už dělají problémy! Jako máma poznáš, jak se jí daří, to je jasné! No já bych šla do miminka hned, ale když jsme to řešili, tak bude opravdu rozumnější ještě počkat. I kvůli bytu a taky něco našetřit po návratu bude potřeba. Holky, jak je to s tou půlroční ochrannou lhůtou? Teď, kdybych otěhotněla, tak mám normálně nárok na mateřskou? Jsem ostuda, vystudovaná soc. pracovnice a dost věcí nevím, jenže teorie a praxe je jiná a já spíš vím, jak to mají cizinci! :-D Miško, se Ti nedivím, že jsi naštvaná, takový přístup úplně nesnáším, jako že ženská by měla být u plotny a dělat manžílkovi zázemí! Já bych ji prostě Kubovi někdy strčila a starej se. Máš nárok mít čas sama na sebe, on sice chodí do práce, ale ty pracuješ vlastně o dítě, což je někdy mnohem těžší! Tchyně by mu měla domluvit, ale znáš to, maminky si synáčky někdy až příliš opečovávají! Já s tou mojí jsem celkem v klidu, máme se rády a respektujeme se, je fakt, že se moc často nevídáme. Ale taky jsem slyšela, že říkala, proč se Adam ženil, když si teď žehlí sám košile! Ale to je naše věc, jak si to uděláme. Radím s rodinou vycházet a myslet si svoje a asi tam netrávit příliš mnoho času, pokud není třeba. Držím palce, nemáš to snadné, tak ráda bych pomohla, ale tohle si musíte vyřešit sami. Evi, a Sárinčiny tatínek jakby smet, co? Tatínkové jsou většinou z holčiček paf, i když si přejí klučíky. Malá je taky nádherná, samozřejmě po mamince! :-) Holky, po návratu budu asi nějakou dobu bez práce, tak vás ráda objedu a udělám vám s radostí chůvu! :-D
Profilova fotka
Už asi 2 hodiny prohlížím postupně Sofinku a chci i Sárinku, ale nějak mi to blbne, takže si vždycky odskočím, než se mi načta fotečka :-| Sofince už jsou 4 měsíce, tak nechápu, proč by se nemohla otáčet =-) Vládík to udělal myslím 6 dní po 4 měsíci, takže + - to odpovídá a myslím, že už je to normální a jen je prostě šikovná. Leni, musíš nastoupit na mateřskou do 6 měsíců od ukončení zaměstnání, takže to chce, abys byla minimálně ve 2 měsíci, když odcházíš z práce, ale musíš odvádět nemocenskou 270 dní během posledních dvou let. Myslím si, že je to takhle
Profilova fotka
ahojik marti, ja piju fortrans musim toho vypit 4l a kazdou hodinu se vypije litr, takze mam neco jineho nez ty.. a je to taky kentus uz jsme na tom byla takze vim co je to za hnus, zacinakm to pit za 45min :-D jinak ja nejim od soboty zadnou vlakninu, maso, zeleninu ani ovoce, mela jsme jen omacky,. suchou buchtu a rohlik, vcera jsem mela vylozene uz jen trochu omacky s testovinama a pak kasi a dneska uz nic, jen piju vodu a to jsme ted jela s malou na plavco.. uz mi je pekne blbe, cely den nekde beham- byla jsme nakoupit a jeste pro vysledky krve a potom na tom plavcu a to me vysililo jeste vice. at uz to mam za sebou.. bleeeee
Profilova fotka
ahojky já dneska byla u té těhu kámošky :-) ted jsem se vrátila malinká hajá x-) míšo nemám slov |-| už jsme to stejně od tebe slyšela do tel.tohle nechápu ale je to jeho maminka a vždy bude při něm a ty ta nejhorší že rozvracíš rodinu :-( je to nefér nejezdi tam a máš klid jsme ti říkala že já s mojí povahou bych nejela at se klidně pos.. ]-( ]-( evi co ti blblo?jj programy jsou zázračný x-) x-) a dokáží hoooodně věciček 8-) marti dodatečně gratuluju :-) páni 7 kg mi ted v roce máme 8 :-D :-D :-N :-N na tu dr se s prominutím vykašli!!!kolik jí proboha je??na fotečky juknu večer až bude čas.. ;-) my se od 4 měs točili na bříško :-o :-o leni tady je hnusně a má už prý sněžit :-| takže budeš dělat kurzik na jazyky nebo jak =-)
Profilova fotka
leni s malou Aničkou ti to moc sluší!!!
Díky, Markét. ;-) Asi máme podobnou povahu, jak jsi psala o Míši, jenže s rodinou člověk prostě musí vycházet, je to fakt komplikované. A dělala jsi kamarádce nějaké fotečky nebo až u Tebe v novém ateliéru? :-) Jiři, díky, už jsem to taky někde našla. Takže kdybych po návratu otěhotněla, budu na nějakém minimu a nárok jen na rodičák, což teda nic moc!
Profilova fotka
Holky, tak také posílám odkaz na nové fotečky a na konci je 5 kraťoučkých videí z poslední doby ;-) http://vevercata.rajce.idnes.cz/Vladi... No Leni, to je právě blbé, ale kdyby jsi po návratu nastoupila do nějaké práce, tak můžeš hned otěhotnět, jestli máš odpracovanou tu dobu celkově. Jinak s Aničkou ti to opravdu sluší. Jak je stará?
Profilova fotka
tyy vado uz mam v sobe 3l fortransu vice nedam, chce se mi uz z toho silene zvracet :-(:-(:-( ale jeden pytlik je na 15-20kg vahy cloveka takze by to melo byt ok... ufff at uz se muzu najist :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?