Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Leni, nejsem si jistá, ale mám pocit, že půlroční ochranná lhůta už je dávno pryč. Pokud máš odpracováno, těch, myslím 270 dní jak psala Jiřinka, tak na mateřskou mít nárok budeš, ale né v důsledku ochranné lhůty, ale prostě máš odpracováno. S nemocenskou je to jinak, jestliže jeden den nastoupíš, hned druhý můžeš jít marodit a máš nárok na nemocenskou.

Míšo držím ti palce, určitě bude vše v pořádku, ale musí to být nervy. Ostatní jsem nedočetla, tak jsem zatím nepochopila, co se u Vás v rodině děje.
18. říj 2010 v 19:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Míšo, tak to mě pobavilo. Tedy né to, že to byl víkend na nic, ale to, že jsi čekala od tchýně nějakou útěchu. Já když se rozešla s Pavlem kvůli ženský, tak mi ani nezavolali, jestli jsem v pořádku a to jsme spolu byli sedm let.A pamatuješ na to, jak mi vyhodila z naší oslavy lidi, které mám hrozně ráda a se spoustou věcí nám pomohli a takhle bych mohla vyprávět do nekonečna. Buď v klidu, tchýně je prostě zvláštní plemeno. Myslím, že návštěva dvakrát do roka je přijatelná a jestli chtějí vidět malou, tak ať přijedou k Vám. A oslavu jsi zvládla, to je dobře a doma budeš mít klid.Stejně tak nemá cenu stěžovat si na tchýni manželovi, páč maminka má vždycky pravdu a dělá vše nejlépe. emoticon
18. říj 2010 v 19:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Eviku, čekám emoticon emoticon emoticon

My si užili víkend s mamčou. Pomohla mi trochu balit, hodně jsme si pokecali, páč nás nerušili chlapy a dobře jsme se napapkali. Včera jsme byli u bábinky i se stejdou na kachně a tu já tuze ráda a dnes mě mamča vzala na obídek a pak jsme vzali útokem lékárnu, mám zásoby vitamínů a krémíků do porodu emoticon

Jo a teď jede mamča vlakem domů a má hodinu zpoždění, páč někde za Teplicema vystoupil nějaký pán z jejího vlaku omylem na opačnou stranu a smetl ho vlak, tok to vyšetřovali. To je hrozná tragédie emoticon
18. říj 2010 v 19:58  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Jiři, teď jsem se dívala na ty videa a s Adamem jsme se hrozně smáli u toho, jak Vládík s manžílkem skládají ty kolečka, fakt hrozně vtipné! emoticon

Takže když mám odpracovaný rok, tak na mateřskou mám normálně nárok? Já si to tak původně taky myslela, ale pak jsem si asi četla něco jiného a jsem z toho zmatená!

Moni, to je fakt tragédie. To samé se stalo i spolužákovi kamarádce, je to smutné!
Ty máš maminku docela z ruky, co? Jak často se vídáte?

Míšo, drž se a zmákni to, snad to nebude tak hrozné, jen asi trošičku nepříjemné!
18. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky emoticon

Martinko, děkuji za pochvalu, shlédla jsem tvoje fotečky, malá roste jako z vody a je moc krásná a tobě to taky děsně sekne, ten růžovej kabát je parádní emoticon Tatínek se s maličkou taky solidně vyblbne, viď emoticon Už máte 7kg? My se ještě nedopracovaly k 6,5kg emoticon K tomu držení hlavičky, ono to přijde ze dne na den, ale myslím, že malá jí držela hodně brzo, ono je to individuální jako všechno ostatní.. třeba teď jak už mává na povel, tak to prý hodně dětí dělá až pomalu v roce, takže v tomto je napřed, ale třeba se jí zatím nechce ani trošku lézt, stačí jí válet sudy a když je něco daleko, tak na to kašle, ale začít lézt? néééé ani náznak emoticon

Jiřinko, fotky moc krásný a u toho videa s kroužkama a tatínkem a pícháním do písku jsem se tu smála nahlas, fakt super, hlavně ty kroužky emoticon Jinak u toho házení dědečkem jsem trnula, tohle házení špatně snáším. Ale málému se to děsně líbilo,viď emoticon Ty fotky v listí jsou parádní, Vládík je už pěkně velikej, žádné miminko, ale kus krásnýho chlapa emoticon Jak jsi to myslela s tím vykreslováním foťáků, jak jsi prve psala? Jo a ty fotky z té herny, to je tam někde u vás? Moc pěkné místo pro děti,co emoticon

Leni, děkuji emoticon a kde máš fotky s Aničkou??? Já je chci taky vidět!!! emoticon No a jak zvládáš ty kurzy, jde to pořád v pohodě?

Markét, blbnul mi nějak přístup na beremko, nevím, co to bylo. Jo ten prográmek je super, možná začnu přicházet na chuť úpravám emoticon

Míšo, držím palce na to vyšetření, drž se, dej pak vědět!!!

Moni, to je dobře, že jsi si ta hezky užila víkend s mami a nebyla jsi na to balení sama.. jak se vůbec cítíš, vůbec nás tu neiformuješ, trpíš nevolnostma, nebo se ti tohle taky vyhlo? V jakém týdnu momentálně jsi?

A kdepak máme Kačku, už u dlouho nebyla?

Půjdu pomalu asi do hajan, zítra přijede těhu kámoška, je v 35.týdnu, chce nějaké fotečky s bříškem, tak doufám, že bude lepší počasí a půjde fotit i jinak, než jen ve stoje, už se na to děsně těším emoticon
19. říj 2010 v 00:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky holky emoticon

leni ano musí nebo ne musí někdy to nejde emoticon ale snažit se já s mou tchýní ač je zvláštní emoticon také vycházet musím žijeme vedle sebe nooo a člověk leckdy musí něco překousnout emoticon s tou mateřskou nevím tomuhle nerozumím snad je to jak píše monča emoticon ta kámoška přijde určo do ateliéru se svým mužem emoticon

míšo to musí být hnus pít ten sajrajt na dnešek držím palce!!!!myslím na tebe a vše nej k svátku emoticon emoticon emoticon

moni brr to je tragédie ošklivá emoticon emoticon je fajn že jsi si užila s maminou emoticon emoticon a něco jste i zabalili emoticon

martinko jukla jsem na fotky malá je kouzelná a ten kabáteček jéééé emoticon emoticon

jiřinko fotečky moc hezké emoticon emoticon to vyhazování to děláme také emoticon emoticon malé se to strašně líbí emoticon

evi at se focení vydaří emoticon venku už je to ted naprd zima mokro emoticon proto jsem pořídila plátna emoticon

my dneska jedeme na zličín po krámech emoticon
19. říj 2010 v 07:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, za chvíli jedeme zase do té herničky, je to v Mostě od Centra volného času.
Jsem za to ráda v tomhle počasí.

Jak Vládík nasazoval ty kroužky, tak to už pěkně provokoval emoticon Několikrát to udělá tak, jak má (jakože se ptá, jestli tohle kolečko ne) a pak začne dělat blbosti emoticon
S tím vyhazováním, jemu se to hrozně líbí, ale já to taky moc nemusím, vždycky jen chvíli, ale on se pak sám napínal a chtěl, aby s ním děda dělat blbosti emoticon

Markétko, tak nakupování závidím, jen já bych teď neměla za co emoticon

Leni já nevím, pořád si myslím, že musíš skončit prac. poměr 6 měsíců před nástupem na mateřskou, ale raději si to zjisti emoticon

Moni, to je dobře, že ti pomohla maminka a pokecali jste. Když jsem jela jednou z Ústí vlakem domů, tak jsme taky kvůli stejné tragédii museli čekat emoticon

Na Sárinku se podívám dneska a dokoukám Sofinku, včera mi to nějak blbo emoticon
19. říj 2010 v 08:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko to centrum je moc hezké emoticon také takové máme prý na Kladně ale ještě jsme tam nebyla emoticon je to prima člověk vypadne z domova děti se vyblbnou emoticon užijte si to..my jedeme nakupovat něco malé k tomu roku já potřebuji mop na podlahu a něco k jídlu emoticon já potřebuji nějaké kalhoty emoticon

evičko prosím opět do Ip přihlašovácí údaje emoticon

já už vyprala 2 pračky uklidila uvařila malá ted chrní emoticon pak dovařím oběd a pojedeme na ten zličín emoticon
19. říj 2010 v 10:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Ahoj holky,

Jiři, no stejně si prostě z praktických důvodů budu muset nechat zajít chuť na bábo, tak to asi ani zjišťovat nebudu, ale moc díky za informace.
No Adam byl z toho videa fakt vysmátý, až mě překvapil, normálně na děti tak nereaguje, ale pobavilo ho, jak právě Vládík provokoval! emoticon

Evi, já ty fotky posílala na mail, nic nepřišlo?
Kurz je fajn, baví mě a zítra máme poslední hodinu, tak si z vydělaných peněz za hlídání budu platit další měsíc, teď už bych se měla někam posunout. Do teď jsem to docela znala, ale zase jsem si to zautomatizovala a vypilovala výslovnost.
Tu kamarádku budeš fotit venku? Mně by se hrozně líbily těhotenské fotky na podzim, to barevné listí je nádherné! emoticon

Markét, užijte si to. Taky bych šla nakupovat, kdyby bylo za co! emoticon
Fuj, dnes je ale ošklivě!
19. říj 2010 v 11:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky,
po delší době se zase hlásím emoticon k dočítání je toho strašně moc... prokoušu se tím postupně

Kačka se naučila spát přes den, dá tak 2hod dopoledne i odpoledne, už papá hezky, zkouší pít vodu z hrníčku
akorát dnešní noc byla uplakaná, podle mě kvůli zubům, pořád si strkala ručičku do pusy na stranu, kde se už dlouho klube zub emoticon a včera už se několikrát dostala do kleku, ale pak spadla jak brambora emoticon a zase prská, ale tentokrát ještě s vyplazeným jazykem a hodně nahlas emoticon

Moni - my máme matrace asi za 3tis, mě vyhovujou, jsou tvrdší, my jich vyzkoušeli v obchodech mraky a já v tom neviděla moc rozdíl, to bych v tom obchodě musela několikrát přespat emoticon

Marti - Sofinka je šikulka emoticon a je to pěkný pořízek, Kačka to ještě nedotáhla ani na 6kg a to jí bude v sobotu 7 měsíců, na fotky Sofinky se teprve chystám

Jiři - ty videa Vládíka jsou super, hlavně to s těma kroužkama a v tom písku emoticon emoticon

Míšo - všechno nej ke svátku, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať se ti splní všechno, co si přeješ emoticon
19. říj 2010 v 11:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Marti - už jsem zkoukla Sofinku, moc jí to sluší, špendlík u nás taky dlouhou dobu vedl emoticon Kačka má ten samý kolotoč a teď si ho v postýlce nohou sama zapíná emoticon a v tom kabátku ti to fakt sekne emoticon
kudy jezdíte do Budějic? přes Tábor nebo na Písek? jestli přes Tábor, tak to jste jeli kolem nás, to se někdy zastav emoticon
19. říj 2010 v 11:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markétko, určitě taky s malou vyraž, já jsem spokojená a malej je tam šťastný. Jak byly fotečky s té menší herničky, tak pak tam je ještě veliká tělocvična, kde jsou odrážedla, tunel, trampolína, kočárky apod. emoticon

Zkoukla jsem fotečky Sofinky a Sárinky emoticon
Sofí je opravdu kus ženský a je moc šikovná emoticon
Evičko, je vidět, jak jste přešli na zrcadlovku emoticon Krásná nostalgie na léto emoticon emoticon
Holky jsou úžasný. Uvidíme, jestli se nám na podruhé taky poštěstí holčička.

Pavlí, tak to ti Kačenka spí krásně a je fajn, že se zlepšíla v jídle, pak z toho může být docela problém.
Jo a ještě k těm kašičká, i když jsem kojila, tak jsem dávala mléčnou kaši a ne nemléčnou do vlastního mléka emoticon
19. říj 2010 v 16:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

jak jste strávily den? Tady byla šílená zima, ta těhu kámoška nakonec nepřijela, protože se zdržela na stavbě, přijela ale ta kámoška s Editkou, tak jsme byly chvilku venku, a pak si holčičky spolu hrály na dece, bylo to moc hezký, navzájem se strašně bavily emoticon

Markét, tak jak jsi pořídila na nákupech? emoticon Ty plátna jsou výhoda, ale venkovní fotky jsou přece krásné i v zimě a tak, teda já se na sníh kvůli tomuhle celkem těším a moc se mi líbí ten podzim, jen kdyby občas vysvitlo k tomu to sluníčko..

Leni, prohlédla jsem ty fotky, jsou krásné, malá je taková miloučká bobinka, viď, strašně ti to s ní sluší emoticon Tu těhu kámošku budu nakonec fotit ve čtvrtek a určo venku, taky se nám to líbí emoticon Jen nebudem moct jít nikam dál do lesa, má termín v listopadu a dr jí už nařídil klid na lůžku, že se jí už zkracuje čípek, tak nebudem nic pokoušet emoticon S tím jazykem jsi šikulka, že to tak pěkně zvládáš emoticon

Pavlí, to je dobře, že malá ti už líp papká, copak teď jíte? My od pondělí už baštíme kombinace s masíčkem, potom se může umlátit a nedivím se, to chutná i mně emoticon a co ta vodička, pije jí? Sárinka jí moc nedá, většinou to zase pomalu vypouští z pusinky ven emoticon Dnešní noc se mi taky probudila, netuším proč, vzala jsem jí do náruče a v minutě byla tuhá, ale jak jsem jí položila, tak zase začala plakat, tak jsem si jí vzala do pstele k prsu, jestli to není hlady, tak se napila, a pak zase pláč a usnula až po namazání dásniček gelíkem proti bolesti, tak máme asi stejný problém, i když žádné náznaky zoubků tam nevidím.. teda nic na místě jedniček nebo dvojek, jen něco málo možná v místě, kde by měl být špičák.. tak snad nebudemme mít upírku emoticon

Jiřinko, a jak to teda vypadá s těhu? emoticon Je fakt, že ty fotky ze zrcadlovky jsou úplně jiné, když jsem dávala ten srpen do kupy, tak se mi ani nechtělo ty fotky z kompaktu tam dávat, některé jsou stašně nekvalitní, dřív mi to nepřišlo, ale pro vzpomínku to stačí. Tu kašičku dávám nakonec taky mléčnou, od Hami banánovou, tu nemléčnou rýžovou nechtěla vůbecc papat. A už potom nikdy neblinkala, dávám jí zatím jen poloviční dávku a dokojuji.

Míšo, vše nej k svátku!!!! Včera dorazily ty věcičky, jsou překrásné, moc děkuji, v té kombinézce bch malou uňuchňala emoticon dnes jsem jí dala ty manžestrové lacláčky a hned si je po obědě poblindila, protože slupla skleničku a ještě honila, tak jsem jí dokojila, a po kojení si vždy ublinkne, tak teď to bylo obarvené tím obídkem, doufám, že ta mrkev z toho půjde vyprat emoticon
19. říj 2010 v 17:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holky tak mam vse za sebou, bylo to naprosto v poradku, sice jsem vcera myslela ze se to nevypiju, a byla jsem porad na wc, ale zvadla jsme to. rano jsem byla na Kladne v 8h ale sla jsem na radu az kolem 10h coz bylo docela naprd, kdyz je clovek uplne hladovy- nemohla jsem se ani napit nic uz. Dneska tam delali samy narkozy a bylo to uzasne. sestra mi na dvakrat praskla zilu takze mam silene napuchlou ruku emoticon ale potom se konecne napichla, ja usla,. o nicem nevim, ve 12:30 si pro me prijel jakub ja uz byla oblecena, uplne v pohode a byla jsme jen nafoukla. Vzali mi nejaky vzorky na rozbor ale jinak strevo mam ciste emoticon a pry bylo dobre pripraveno, takze ty 3 l byly opravdu ok emoticon.. uffff tak ted mam zase klid a konecne muzu nekdy vyzkouset to platno na foceni emoticon
19. říj 2010 v 17:50  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, tak to je dobře, že to máš za sebou a proběhlo to tak hladce, až na tu žílu teda emoticon Kdy budou výsledky? A jak je ti teď? Nebylo ti zle po té narkoze? A kdy bude první zkouška plátna? Strašně se na ty fotky těším emoticon
19. říj 2010 v 17:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 hehe tak jsme se pokusila amlku vyfotit ale prd, to proste nejde emoticon proste utece. takze to zkusim asi na svagrovezitra nebo pozitri, v patek sem dojede moje maka tak ji muzu vyfotit s Amalkou emoticon
19. říj 2010 v 19:12  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

my měli bájo den emoticon emoticon byli jsme na tom zličíně mám balonky talířky medvídka pů emoticon emoticon na oslavu a malé jsme koupili úplně boží spací pytlík v CaA sice ta cena emoticon emoticon ale je báječný je to velikost 98 ten je zkrácený krásně zateplený a má i rukácky ty se dají rezepnout a nemusí tam být emoticon také s motivem půa emoticon emoticon byli jsme v mekáči pak s malou v dětském koutku fakt super den emoticon emoticon emoticon

jiřinko vyrazíme emoticon emoticon je to tam opravdu super snad to podobné bude i u nás emoticon a jak jste si to dneska užili? emoticon

evičko jak jsem pořídila jsme napsala emoticon venkovni fota jsou krásná ale nemůžu nutit malé děti být na zemi emoticon to fakt nemám zapotřebí aby pak kvůli mě byli nemocné emoticon fotečky jsou krásné rozdíl tam opravdu je malá je úžasná emoticon emoticon dneska jsem se bavila s paní měla 5 letého chlapce 10 měs chlapečka a ve 3 měs těhu emoticon emoticona jen kvůli tomu že chce holčičku emoticonno bojí se že to bude 3 kluk emoticon

míšo jsem ráda že jsi o.k emoticon emoticon
19. říj 2010 v 19:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Martinko, ještě k Sofince, koukala jsem, že Vládík měl ve 4 měsících 6650g a v 6 měl 7220g, pak už tolik nepřibíral.
Kolik vážila při narození? Vládík 3100g a takhle to dohnal.
Jinak taky krásně vyplazuje jazýček emoticon Baví mě ty komentáře u videa, já se vždy cítím trapně, když se poslouchám a vašek si ze mě dělá srandu emoticon

Markét, tak dneska to bylo super, Vládík byl tedy v ráži, takže pořád někde běhal a musela jsem ho víc hlídat. Jedna paní mi říkala, že je takový živější emoticon
Já potřebuji zase koupit Vládíkovi boty, čepku a svetřík, musím vyrazit ve čtvrtek.
Botky jsem kupovala asi před 3 týdny a brzy mu budou malé, hrozně mu teď roste nožička, má o 1cm větší nožičku, než chlapeček, co je o 3 měsíce starší a ostatní holčičky, co jsme se bavili emoticon

Evičko, zatím nevím, teď to je třetí měsíc, co to necháváme být a Vašek se tedy víc snaží emoticon
Hele a co se týče těch foteček, tak když se podívám na Vládíčka od té doby, co se narodil, tak kvalitou taky žádná sláva a to už jsem měla zrcadlovku. Je to vzpomínka a to je hlavní emoticon

Miško, my si už psali emoticon
19. říj 2010 ve 20:02  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko botičky také scháníme to nám kupuje prababička Sofinky my je máme jen koupit emoticon ona zaplatí emoticon emoticon ale my máme nožku 17 a zomní mají od 20 emoticon emoticon ale co jsme jí tak zkoušela ta 20 jí myslím bude když tam bude teplá ponožka co myslíš? emoticon tak bude mít asi Vládík velkou nožku emoticon to naše bude po mě já mám 37 emoticon emoticon ale botičky bohužel neorstou s dětmi no emoticon to jsou pak zase výdaje emoticon
spací pytlík jsme malé musela koupit tamten je do 6 měs emoticon ale máme ho pořád jen už je opraný a není tak teplý emoticon a po ránu tu máme chladno tak jsem za něj moc ráda emoticon emoticon
19. říj 2010 ve 20:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ono je to těžké říct 17, třeba jedny botky teď měl 22 a jiné 23. Ale musím právě koupit zimní 24 emoticon taky kvůli ponožce.
Kolik cm má Sofinka? Vládík teď 14cm.
Vládíkovo prababička mi taky teď přispěla 500, ať mu nějaké koupím a tyhle poslední na ně dávala Vašíkovo mamča, slíbíla nám původně k narozeninám sandálky a ty jsem nakonec vyměnila se švagrovou, protože vládík měl větší, takže nám je koupila až teď podzimní.

Ten pytel je určitě dobrý. Vládík zimu nemá a ráno si hraje, takže by mu překážel.

Ještě Evíku, dávej fotečky postupně a ne s dvouměsíčním zpožděním, ju emoticon
19. říj 2010 ve 20:18  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jinak já mám také 37 někdy 38, třeba moje mamča má tenisky 36 a pantofle apod. 35 emoticon a to je vyšší, jak já.
19. říj 2010 ve 20:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko moje mamina má 35 emoticon emoticon ta je prcek...sofinka má 13 cm emoticon emoticon emoticon tak to vládík nemá moc emoticon
to je super když takhle rodina přispěje emoticon emoticon naše je na pytlík zvyklá od malička emoticon už se v něm i staví atd emoticon emoticon
19. říj 2010 ve 20:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik, Market jde o to ze kdyby Sofinka chtela v tech botech jit tak v nich nebude moct ted tapat pac o ne bude zakopavat jinak kup klidne vetsi. amalka ma velkou nozicku nosi 19 a zimni ma 20 a s ponozkou v pohode emoticon
19. říj 2010 ve 20:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 Vladik ma ted 14cm?! to je nejaky divny ne :-O to musi mit vic.... ja nevim kolik ma amalka ale zmerim
19. říj 2010 ve 20:35  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo ale oni právě zimní menší nedělaj jak 20 emoticon
jiřinko je to divný my fakt máme 13 cm emoticon včéra jsem to měřila kvůli tchýni kupuje bačkůrky
19. říj 2010 ve 20:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markétko, Vládík má teď bačkůrky 23 a ty mají 14 cm vnitřní stélku, má je úplně natěsno, ty taky musím koupit nové už ve 24. To pak nesedí, zkus jí to změřit ještě jednou emoticon
19. říj 2010 ve 20:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko já to měřila minimálně 4krát emoticon emoticon i paní v obchodě jí to dala do toho metříčku emoticon emoticon
19. říj 2010 ve 20:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Hele, změř jí teď bačkůrky, kolik má vevnitř.
Fakt to nechápu. To by nemohla mít vel. 17 emoticon
19. říj 2010 ve 20:52  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko tak bačkůrky a všechny botičky vevnitř 14 cm emoticon emoticon fakt nekecám emoticon emoticon
19. říj 2010 ve 20:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 A jaká je to velikost?
19. říj 2010 ve 21:00  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.