Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Markét,krásné fotky!!!!! Moc vám to tam sluší!!!!!!!!!! :-) Na těch schodech jsme se také fotili ...před dvěma roky :-D :-D
Profilova fotka
ahojky kačko jasně že mám radost x-) x-) zítra dorazí a ve středu bude i blesk 8-) jj manžel je ted neskutečné zlatíčko :-) x-) :-D na pouti s enám moc líbilo jen atrakce jsme vynechali :-D :-D ale super x-) také se mi líbili ty kytičky jééé a byla jsme na papouškách 8-) děkuju za pochvalu :-) x-)
Markét...,je vidět že manžel tě má rád.... ;-) My jsme se byli podívat na atrakce,ale také jsme je vynechali. Nejdříve jsem tam nechtěla jít,prootže jsem měla bílé kalhoty a bála jsem se toho bláta a plno lidí,ale šlo to....Před tím mostem jsem si tam dala Mojito jako každý rok,ale tento rok nealko....a byla jsem spokojená x-) Na papouškách jsme byli loni.... je to pěkné ;-)
Profilova fotka
kačko včéra to docela šlo i s kočárkem se dalo projet :-) moc lidí tam nebylo..tedy bylo ale dalo se to..mě fakt uchvátil ten zámek x-) ten je krásnýý x-) mojito ňam také jsme po něm pokukovala ale svítilo sluníčko to bych dopadla :-D :-D přeji hezký den :-) jedu za maminou chce malé něco nutně koupit :-D :-D tak něco snad vybereme :-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Tak mám pocit, že jsem něco podělala s maličkou :-( Malá byla zvyklá usínat večer buď u prsa nebo jí manžel 10min nosil na rukou, vytuhla, dali jsme jí do postýlky a spala až do rána.. vyjímečně usnula i sama, když byla hodně udyndaná. tchýně atd furt říkala, ať jí na to nošení neučíme, že se z toho zblázníme atd, a ještě pár lidí v okolí to taky říkalo, tak jsem v pátek zkusila jí položit v 20h do postýlky bdělou a chodit za ní po 3 min, podle té jedné metody, malinká ale strašně plakala, slzičky, tak to manžel po 15ti min nevydržel a vzal si jí do ruky, byla úplně vyřízená, chudinka, jak na to nebyla zvyklá, že bychom jí nechali plakat.. tu noc se pa pořád mlela a vzbudila se ve 3h s pláčem, dala jsem jí prso, jíst nechtěla a usnula pak za ručičku, to samé se opakovalo ze soboty na neděli, to už jsme jí rovnou uspali v klídku jako vždy na ruce, ale v noci se probudila a celkově měla takové neklidné spaní, házela sebou, jakoby měla noční můry a kníkala a dnešní noc to samé :-( Je mi z toho strašně smutno, protože hlady se nebudí, musí to být psychické a strašně se bojím, že jsem jí tím pátkem nějak poznamenala :-( Potřebuji znát váš názor, jestli to může být tím nebo čím a jestli se to zase vrátí do starých kolejí.. vždyť 4 měsíce spí každou noc v kuse do rána a najednou má tak neklidné spaní, ona se pořádně ani neprobudí, jen kníká ze spaní, dám jí ručičku a usne. Je mi z toho strašně smutno :-( Dnešní noc spinkala sice od 20h-10h, ty doby pořád dodržuje, akorát je má s těma kníkacíma pauzama, kdy sebou mrská a je neklidná. Co to může být? Markét, pěkné fotky, byl to krásný výlet :-) Moc ti to tam s maličkou sluší :-) Kačko, tak mě hned u toho nealko mochita něco napadlo... proč nealko?? :-) To ubytování bude asi takové skromnější, prostě klasický apartmán, ale okolí vypadá božsky :-) Je tam i pračka, z toho mám radost, že nebudu muset táhnout na ty 2týdny tolik hadrů, malinká ještě občas ublinkává a dost teď slintá, tak má velkou spotřebu :-) No a jak jste na tom vy, už máte něco vybraného?
Profilova fotka
evi, reknu ti to asi takhle, deti jsou ,,vychcanci,, uz od narozeni, v tomhle veku na sebe dokazi strhnout pozornost pouze placem atd... uvidis ze kazdym mesicem vice a vice bude zrejme ze to je vsechno vynucene breceni, ted uz amalka sedi na zadku a vylozene rve bez slz.. ej to sileny.... nesmis byt tak mekka a tohle neres, treba z toho byla poprve vyplasena ale zaroven byla urcite nastvana ze nema svuj uzasny nosici ritual na rokou a u prsa... vubec se tim netrap. Ted co mame doma my s mury je sileny a uvidis jak ti bude hrat za par mesicu na nervy a zkouset co vydrzis... bohuzel nevim co se s amy stalo je ale silene vztekla fakt sila...
Profilova fotka
Míšo, jenže já si to děsně vyčítám, ona v noci nekňourá ze spánku ze vzdoru nebo tak něco, to mě strašně trápí, že se jí asi zdají ošklivé sny nebo prostě má nějakou úzkost a stalo se to poprvé právě po tom pátečním pokusu :-( Ještě se uklidňuji tím, že to můžou být třeba zoubky, že jí třeba začínají a ta bolest jí budí.. co myslíš? Jedno vím jistě, že už jí nikdy nenecháme plakat, tohle za to nestojí, je mi to fakt strašně líto. Amálka se vzteká? Ony se jí ty období pěkně střídají viď, nejdřív vzteklounek, pak zlato, teď vzteklounek, tak je jasný, že zase přijde to dobré období, jen vydržet :-) No a co ty fotky ze svatby, už to bude? :-)
Jo, jo....Markét....jezdilo k těm kolotočům hodně kočárků a byo jich tam docela dost i normálně,ale pořád to ještě šlo,bylo to fajn. Evi....tak já ti určitě v tomto neporadím....,ale asi bych z toho byla také dost špatná...,ale asi to jinak nejde tak jak píše Míša.....jestli to ty děti opravdu jen zkoušejí...tak potom se musíš kousnout a nechat jí,ale asi je to hodně těžké..... |-| Jinak Mojito nealko proto,protože jsem dělala řidiče ;-) Manžel řídil zase v pátek po nádherné večeři na kterou jsem byla pozvaná s překvapením...... x-) chtěla jsem mu předložit těh.test...,ale potom jsem si řekla...že si počkám.... ;-) Jinak včera jsem měla Mojitový den........ :-) Byli jsme u známých a tam jsme dělali celý den pro ženský jen Mojito!!!!! K obědu pečen kachna,poťové koláčky......no obžérství !!! A to si pořád říkám,že ty čtyři kila musí jít do konce léta dolu,ať můžu jíst zase vánoční cukroví :-D :-D
Profilova fotka
Kačko, trochu v tom lítám, prosím o vysvětlení :-D Takže nealko Mochito kvůli řízení.. ale pak píšeš, že jsi chtěla manželovi dát překvápko na véče.. ty máš pozitivní test??? x-) K té maličké, já neřeším to, že plakala z večera, že nechtěla sama usínat v postýlce, to je normální, to děti prostě dělají, ale my ji nikdy nenechávali a měla noci v pohodě a jednou to zkusím a má téď takové trápení, to je to, co řeším, jestli třeba tak hezky pořád nespinkala kvůli tomu, že byla vyrovnaná a klidná, protože jsme ji nikdy "nezradili" a teď se prostě bojí a má úzkost, jak jsme jí zkusili nechat i přes pláč hajat, já sama si připadám vůči ní jako podrazačka, víš co a manžel je z toho taky úplně v háji. Moc doufám, že zase začne spinkat v noci jako dřív, trhá mi to srdce.
Profilova fotka
OOOOOOOO Kaci ty mas pozitivni test????????????????? x-) x-) x-) x-) evi, ja se kousla ale mala mi potom usla ve sve postylce sama, ale rozhodne ji plakat klidne nechat, to se proste jinak neda :-X
Evi,chtěla jsem si udělat test a kdyby náhodou,tak jsem ho chtěla vzít sebou,ale potom jsem si řekla,že testy nebudu kupovat a nechám tomu volný průběh ;-) Takže nic nemám pozitivního.....jen mě tohle napadlo,ale zase jsem nechtěla předbíhat....... Jinak s maličkou bych to zkoušela.....určitě to trhá srdce,ale myslím si,že později to sklidí ovoce.
Profilova fotka
Kačko, koukej jít koupit test. Teď hned :-D
Článek se načítá
Ahoj Mončo!!! :-) Tak jaký byl víkend...??? Po tom co jsi mi radila co koupit jsem si všimla že jsme to měli stejné,tak dodatečně gratuluji k výročí!!!! ;-) Nikam nepoběžím,zatím nejsem tak zoufalá.... ;-) A hlavně jsem takové trdlo,že bych to asi ani nepoznala ani na testu!!! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Teda Kačí, takhle necháš sebe i nás ostatní napínat? :-D Evičko, já rozhodně souhlasím s Míšou. Je možné, že to tím bylo, ale opravdu si na sebe ušiješ bič. Já jsem šťastná, že teď Vládík usíná sám a to i po obídku, ale museli jsme to useknout a začali jsme pozdě. Je to opravdu jen o pár dnech. Je možné, že se budila kvůli tomu, protože večer usínala s pláčem, ale to se zklidní a třeba to ani tím nebylo. Míšo, Vládík je šílený vztekloun, jakmile není po něm, tak to stojí za to. Ale možná se to už trochu lepší. Vládík byl suprový, jen by pořád žral. Každý by mu něco strkal a já vypadala jako krkavčí matka ;-) Včera se Vládíkovi prdelka zlepšila, dávám mu ten čajík a když jsme doma, tak na nočník a pak bez plínky. Jen nočník úspěch nemá :-| Vylezl a asi za 2 minuty louže a koukám, že Vládík si v tom hraje a rozmazává to :-D Markétko, fotečky moc hezký a co zbytek? Libochovický zámek je krásný, byli jsme tam v tom červenci na svatbě. Co se týče objektivu, tak jsem o něm básnila a vyprávěla o vás, tak si ho můžu vybrat už teď 8-) x-) včera u nás bylo obrovský vedro. V půl 11 večer koukáme, jak jsou v dáli bouřky, blesky a rozsvěcí se obloha. Za hodinu nás to všechny tři vzbudilo u nás. Já se šíledně bála, takovou bouřku jsem asi ještě nezažila.
Profilova fotka
Kačí, to nechápu, jak zoufala? Máš zpoždění?
Ahoj Jiřinko,zoufalá........neberte si to nikdo osboně....já se tomu směji......prostě nejsem zatím tak zoufalá jako třeba ostatní co si kupují test po každém milování :-D :-D a modlí se k čárce :-D :-D Zpoždění nemám,jsem v očekávání :-D :-D :-D :-D A kdyby něco....tak to sem stejně nenapíšu.........!!!!!!! Podělila bych se s váma o to do IP. Já sebe ráda trápím a napínám........a stejně tak bych to udělala i s pohlavím miminka,pokud by tam nebyla dvě,tři čtyři,pět..... :-D nebo nějaký netopýr :-D :-D Jiřinko,je fajn že se to Vládíkovi lepší.....! A takové oslavy,to je tak vždycky...každý by mu nacpal s prominutím všechno možné,ale potom jsi to ty,co kolem něho v noci lítáš,když ho bolí bříško při nejlepším.......,viď?
holky, zdravím z práce. zítra jdu taky a od středy razím domů a budu odpočívat už sháním letenku, přes Smart wings mají dobré ceny, kolem 1500,- a odepsala mi jedna holčina, dala mi tipy na kurzy a prý bych ji mohla občas hlídat malou ;-) holky a co Aviril na opruzeniny? mně pomáhal vždy, jsem na to trpěla i jako větší. a vzpomínám, že naši nás tím mazali. Kači, tak zlom vaz! já bych to asi nevydržela a běžela bych pro test! :-D jo a domluvil se nějak ten srazík? já už tu budu poslední nemamina! začínám litovat, že jsme nejeli do DR. svatebka i s útratou nás vyšla na 40tis., docela jsme se rozšoupli a ještě nám pak z darů 30 zbylo, takže by to na DR bylo. tak příště! Jiři, u nás bylo taky dusno a hrozná bouřka a kroupy obrovské! já se také bojím bouřky Marky, hezké fotky! ;-)
Profilova fotka
Kačí, jojo, to chápu ;-) Právě že o to bříško jde. Rozhodně nepotřebuji, aby mu strkali šunku, sýr apod., když krásně baští zeleninku. Leni, tak se vám to pěkně blíží a s tou holčinou je to super a taky bys tam hned někoho poznala. Jinak se svatebkou nelituj, ta by měla být jen jedna a užili jste si jí. DR bude příště. Markét, tak jsem zjišťovala ty objektivy u toho klučiny, co nás fotil. V sony je prý problém v tom, že má malý čip a nikdy to rozostření nebude takové, jako má třeba canon a nikon. A s tou pevnou 50 toho prý lépe dosáhneš, ale tím, že je f1,8 tak je pak problém z ostřením, když se objekt hýbe. Ale už se těším, co s tím nafotíš.
Profilova fotka
Evi. Malá je normálně vyděrač. Ale nezlob se na mně, kdyby jsi mně dala spát, bez pohoupání, tak ti také udělám scénu. Hlavně když vím, že to funguje, páč už jsi to neudělala :-D . Leni a to je nějaká Češka, žijící ve Francii? To by bylo super. Děti máš ráda a bylo by to občas, tak by jsi měla dost času i pro sebe a manžílka. Teda já ti to pořád v dobrém závidím. Prahu zatím nevím. Pavel říkal zítra a možná ve čtvrtek. Takže předběžně čtvrtek. Jiří, přesně kvůli tomu se dohadovala moje kámoška s tchýní. Ta jí do malého cpala uherák a poličan. Ona z toho šílela. Nesnáším, když někdo nerespektuje rozhodnutí rodičů, ani poté, co to dokola opakují. Kačko v klidu. Já to z testu také nepoznala, ani doktorka. Myslela jsem, že vyletí čáry jak Brno. Po 15minutách jsem ho vyhodila, opila se a byla jsem rozhodnutá jít na umělko. Slabá čárka tam byla až druhý den, když jsem ho vyhrabala z koše. A nebylo to testováním moc brzo, prostě nízké hladiny hormonů. No, já čekám na ten fotbálek. V pátek mi volali už v osm a dnes stále nic, ani na tom čísle, ze kterého mi volali v pátek to nikdo nebere. Dnes jdu na barák s malířem a snad sežene i někoho na vytapetování. Obýváku se bojím. Chceme tmavou barvu a doma to mám flekaté. Jsem zvědavá, na to, kolik to bude stát.Pak jedu koupit popelnici a vyzvednout na ní na obci samolepku. Také musím odvézt klíče od baráku chlápkům, co budou zítra montovat dveře, ty jedny si objednám větší :-| . JInak o víkendu žádný zvláštní zážitek. Byli jsme na baráku, já drhla co se dalo. Zjistila jsem, že obkladač poškrábal podlahu na WC. Jak spároval, vzal si na to kovovou židli. Opět jsem šla do mdlob.Teď to předělává, mám z toho hrůzu, protože pod tím je topení a on tu dlažbu musí rozmlátit a opravit. Naštěstí uznal, že to podělal.
Profilova fotka
.Dveře http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... POřád mi blbne PC, těch pár fotek přidávám třicet minut. Na monitoru mám blechy, které skoro nepřečtu. Když to zvětším, tak mi to po chvíli stejně skočí zpátky a pořád se vypínám. Ach jo
Profilova fotka
Jo, vlastně jsem zapomněla. Bylo něco příjemného o víkendu. Konečně sex. A bylo to móóóc faj. Žádné potíže jsem neměla. Takže už se nebojíme :-N :-D.
Moni, já razím už ve St domů, musím si vyzvednout doklady. řidičák se bude možná v Paříži hodit, dost rodin vyžaduje po au-pair, aby ho měly. takže vás asi na srazíku nestihnu, můžu už jen ten další týden od středy do pátku. :-S já si to taky závidím a nějak mi to nedochází! mám trochu strach z toho jazykového handicapu, budu na tom teď jako ti naši klienti! :-D nějak mi nedochází, že tam jedeme já bych právě radši měla hlídání častěji, Adam bude celý den v práci, tak ať mám zábavu. a penízky se budou hodit. příští rok budou výdaje, zařízení nového podnájmu, možná auto a já doufám, že ta exotika! ;-) Moni, takže sex dobrý, jo? to je dobře, jen tak dál! :-D domeček krása! tak kdy se budete stěhovat? mohla bys dát pak na střechu ty místnosti před a po, to je rozdíl! :-) holky, můžu mít dotaz? jak se chráníte, když neberete HA? mně už kondom nebaví!!! ]-(
Moni, ta holka je Češka, dala mi na ni kontakt Kamča, co sem párkrát přišla na tuto diskuzi. Jo a nakonec bych mohla i ve St, nejlíp kolem poledne, ale uvidíš. ;-)
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-s...
Profilova fotka
Ach jo, tak hledám objektiv a čtu recenze a nevím, co pořídit :-( Markét, jak jsi psala, že máme stejný foťák, jen já mám ten živý náhled, tak to tak není, je tam spousta jiných parametrů, ten můj je nástupce toho tvého. Teď jsou zase nový.
Profilova fotka
jirinko a jaky shanis objektiv?
Profilova fotka
Myslela jsem ten 18-200, ale prý to není žádný zázrak. Problém je prý v sony, že u něho to nikdy nebude tak rozostřené, jako třeba u canonu, protože má prý menší čip.
Profilova fotka
tak vis co lidi nekdy nechapou jak mi z toho meho setaku lezou tyhle fotky, je to i o sikovnosti a o programu :-D
Profilova fotka
Leni, to nevadí, tak když manžel pojede do Prahy i příští týden, pokusím se přijet. Já byla v Paříži jednou s manželem. Byl to strašný fofr a moc bych se tam chtěla podívat znovu. Vůbec jsme si to neužili. Jen ve Versailes bych chtěla být minimálně celý den se sváčou v parku a né hodinu. Měli jsme tak málo času, že jsme jeli lodičkou, aby jsme něco viděli. Ráno, když jsme odjíždeli z té Formule, tak v okolních uličkách byl úžasný trh se zeleninou, ovocem, hadráka a hlavně hrabárnou, viděla jsem to z okénka :-( . Hrozně moc si to tam užij. Budeš mít na vše čas. A ta holčina bude mít možná známé, které taká využijí hlídání. Mám velkou radost za tebe. A není to ne vždy, zas víte, kdy se vrátíte. Také je super, že manžel nebude muset po návratu hledat jinou práci a bude dělat to, co umí i ve Francii. Žádné uklízení atd. Já jsem z toho úplně nadšená, i když se to týká Vás a né nás. Mám prostě radost, když se něco takového někomu povede.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska jsem byla celé odpoledne venku, byl vzduch jako na podzim, malinká krásně spinkala v kočárku a já mám v nohách snad tisíc mil. Za chvíli dorazí tchánojc koukat na koupání. Holky, vy jste mě asi špatně pochopily, já neřeším to, že plakala kvůli tomu,že měla usnout sama v postýlce, to dělají samozřejmě všechny děti, že pláčou, dkyž se jim něco nelíbí. Já řeším to, jestli ty neklidné noce od toho pátku, co jsme ji nechali brečet, nemůžou být právě kvůli tomu. V sobotu i v neděli jsme ji už uspávali naším klasickým způsobem, shodli jsme se na tom, že nechávat ji vybrečet ji prostě nebudeme nechávat, uspání trvá 10min,to zase není taková tragédie, větší hrůza je nechat jí zbytečně plakat a trápit se, že na ní rodiče kašlou.. Dnes jsem o tom hodně přemýšlela a říkám si, že to není standartní, aby dítě bylo takové zlato a spalo v kuse v noci 12h jako Sárinka, nikoho v okolí takového neznám, co když je to třeba i tím, že nenecháváme malou plakat a ona je díky tomu prostě taková klidnější a hodná? víte jak to myslím. Strašně se bojím, že jsem ale tím pátkem něco pokajdila a chtěla jsem znát váš názor, jestli to může na dítěti zanechat nějaký následky, jestli ten noční neklid od té doby je tím a spraví se nebo co to může být.. Jiřinko, to je dobře, že Vládíkovi je už líp, co takový obyčejní čaj dokáže, viď :-) A dostal teda Vládík šunčičku atd? co na to říkal? nešklebil se pak na skleničku? K tomu foťáku, taky mi všichni, co tomu rozumí právě doporučují Canon nebo Nikon, Sony je prý zase lepší na kompakty. K tomu uspávání, kdy jste to vládíka začali učit? Mě to zatím jako bič nepřijde, když neusne u večerního kojení, tak si jí vezme manžel na 10min do náruče a je tuhá a v klídečku. Ten pátek mě fakt děsně vyučil :-( Mončo, dveře krásné, moc se hodí k té kuchyni a kování taky parádní :-) Jakou barvu výmalby chceš do toho obýváku? Už jsem na to děsně zvědavá :-) Malá ještě není vyděrač, v pátek to bylo poprvé a prozatím naposled, co jsme jí nechali v postýlce plakat, takže ještě neví, že když bude řvát, že si něco vydobyde. Míšo, prosím tě, budem kupovat nejspíš ten Canon a chci k němu rovnou objednat blesk, jakej máš a proč zrovna ten a za kolik? Jinak k tomu pláči, dnes jsem četla, že děti by se neměly dlouho nechávat brečet a vyplakat, protože tím se naučí prý leda to, dlouho řvát a vztekat se. Ale je mi jasný, že asi můžou přijít situace, kdy to jinak nejde, jak jsi psala. Ale dokud to jinak jde, tak se mi do toho moc nechce, víš jak. Leni, tak to je super s tím hlídáním, to se povedlo :-) na víc natrefíš třeba tam z inzerátů a pak třeba i na doporučení a určitě tam bude nějaká zprostředkovatelská agentura.. nebo ty jsou vlastně i tady, zkoušela jsi se poptat? :-) Kačko, já jsem taky zvědavá na test, kolik dní máš spoždění?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?