Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak jsem vás dočetla, zase je toho hafo, snad nezapomenu na něco reagovat.
Včera jsem tu měla tu kámošku s o 9 týdnů mladším chlapečkem, tak už je mnohem těžší a větší, než Sárinka emoticon Byly jsme na chvíli na procházce v lese za barákem, šly jsme jen po cestě a našly jsme spousty pravíků, poddubáků i křemenáče a jednoho krásněho obr pravíka, tak jsme si hned udělali řízky a polívčičku a večer ještě smaženici emoticon Dnes sem přišla dešťová smršt, příjezdová cesta sem do vesnice byla pod vodou, že nemohli projet auta, celkem masakr, všude bílo od krup, ale jak to přišlo, tak to naštěstí odešlo.. Počítám, že se houby rozrostou ještě víc emoticon

Mončo, moc gratuluji ke kontrole a krásné fotečce emoticon Je super, že máš i kámošky těhu, je to strašně fajn, že budete mít i nadále pořád nějaké společné téma emoticon já si to teď s tou mojí nej kámoškou moc užívám, je to fakt pecka. K těm řemeslníkům, je to škoda, že se to tak všechno pokakává, ale už se blížíte do finále, vydrž. Měla jsem ty samé pocity s postojem manžela, všechnou řemeslníkům odkejval a mně vstávaly vlasy na hlavě, ta zlá jsem musela být já, bylo to náročné, zcela tě chápu.

Kačko, tak už máme tu dovču rezervovanou, koukala jsem přesně na to místo na googlu do map, je to tam nafocené a jdou projít i ulice, je to tam super, výhled na moře a je to přímo u pláže a není to ta široká pláž, ale taková užší příjemná a je to na kraji, takže tam nebude ani večer hluk, což jsem ráda kvůli malé. A co nás moc potěšilo je to, že už tam nejsou vlnolamy, tak se vyřádíme emoticon Ubytování skromné, ale stejně se tam jde člověk jen vyspat, tak jsme to neřešili, už se nemůžu dočkat emoticon http://www.adrialand.com/italie/villa-rosa/rezidence-bellini-1783.html

Míšo, tak co maličká, už je jí líp? Moc mě mrzí, že jí není dobře, kde k tomu mohla přijít? Přeji brzké uzdravení!! Vidíš to, na tohle je Kuba zlatej, že ti našetřil na ten blesk emoticon Jinak jsem konečně mluvila s tím mým kámošem profi fotografem, ptala jsem se ho, jakej foťák, jestli ten Nikon D3000 nebo ten tvůj, tak mi řekl, že on je vyloženě ujetej na Canony, takže prej mi doporučí ten co máš ty, ale rovnou mi řekl, že ty objektivy jsou tam na prd, že ten dlouhý asi moc neužiju, má prý malou světelnost a při plném vytažení na 300 asi neudělám neroztřesenou fotku aniž bych si ho něčím nepodepřela. Používáš ho a jak ti vyhovuje? Ale celkově to shrnul, že za ty prachy ten foťák udělá dobrou službu, jen od toho nemůžu chtít fotky jako má on z objektivu, co stojí 50tis, což je jasný. Takže nejspíš koupíme ten foťák, co máš ty emoticon

Markét, ty botičky pro malou jsou sladké emoticon A fotečky z výletu krásné, koukala jsem, že Jirkovi to focení jde taky dobře, moc hezky tě s malou nafotil a všimla jsem si, že na stejných místech, jako jsme byli my s maličkou, když jí byl ten měsíc emoticon

Leni, tak jak jste se dnes s Martinkou měly? Co maličká?

Pavlínko, copak nového malá? Měla jsi taky pocit, že se jí trochu změnilo chování po tom očkování? Mně přijde teď taková trošku občas nervoznější a nevím, čím to je a děje se to od toho očkování. Spinká sice pořád stejně, celou noc, to si nemůžu stěžovat, ale přes den má chvíle, kdy je celkem mrzutá a nevím proč. Ještě jsem přemýšlela, jestli jí nemůžou vadit houby, protože poslední dny je na nějaký způsob jím skoro každej den, tak jestli to není tím.. jak jste na tom teď vy?

Holky, já bych vás chtěla všechny vidět, moc bych chtěla vidět ty nová miminka, Kačenku a Sofinku a kdyby to šlo, tak i Filípka emoticonškoda, že jsme se nedomluvily rovnou na nějakém tom pozdějším termínu emoticon
12. srp 2010 ve 22:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 evičko emoticon ahojky to já jsme zvyklá že jsou všichni těžší než my emoticon emoticon to víš sárinka je holčička..to nemůžeš srovnávat ale pěkně jste si to užili emoticon emoticon ty houby ale rostou co to jste si pochutnaly.. emoticon u nás také hrozně pršelo i bouřilo ale ted je ticho po pěšině..ta dovča vypadá moc krásně přesně jak píšeš neřešila bych to kde to je atd je trochu čisto ale to tam bude..já ani nevím do čeho jedeme my emoticon emoticon emoticon ale co je to na vyspání emoticon jirka fotit umí když mu to nastavím emoticon a ještě z 10 dotek mu vyjdou tak 2 emoticon emoticon má to rozmazané také s tím bojuje,, emoticon hele jinak chování malinké ted se bude hodně měnit emoticon určitě to očkováním není já kdybych ted její chování měla svést nevím na co tak ani nevím na co po očku nemá houby nejím tedy jím ale nekojím emoticon holt už se jí mění osobnost a už si uvědomuje a bude vyžadovat pozornost emoticon zvykej si bude hůř.. emoticon
ten sraz já ani nevím zda dorazím pokud budu mít auto atd a kdy to bude...takže třeba také nepůjdu.. emoticon
12. srp 2010 ve 22:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 Evi - mě nepřijde, že by se Kačce změnilo chování po očkování; občas se vzbudí kolem 1h v noci, ale jen na jídlo, jinak spí dobře, pořád něco brblá, všechno jde do pusy anebo má nohy ve vzduchu a drží si je rukama
a je to naše malá Keliška - strašně jí baví koukat na lidi, co zrovna mluví, tuhle jsme s ní vyrazili do skanzenu a na průvodkyni úplně visela očima emoticon taky poslední dobou nechce být v kočárku - teda kromě spaní - chce totiž vidět, takže občas jdu po vsi, jednou rukou táhnu kočár a na druhé ruce mám Kačku, jinak by nás bylo hodně slyšet emoticon
to ubytování vypadá slušně, jak píšeš, stejně je to jen na přespání emoticon

holky, Kačka je taky hubeňour, na plavání chodí stejně staré děti i s podobnou porodní váhou a už mají skoro 7kg, Kačka ještě nemá ani 5kg emoticon
12. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlí, no tak to ten popis přesně sedí i na Sárinku.. emoticon Jen mě přijde, že takové to, že potřebuje vidět a je taková živější má po tom očkování, jakoby to způsobila nějaká chemická reakce třeba, první dny mi přišla jako nafrčená emoticon nevím jak to popsat.. Je pořád teda hodná, nemůžu si stěžovat, ale přijde mi prostě trošku jiná než před očkováním, ale možná si to jen namlouvám, moc jsem asi o tom četla emoticon
Jinak my máme nějakých 5.2kg, taky drobek, všechny mimča ze sousedství jsou větší a těžší, i když jsou mladší emoticon

Markét, k tomu focení používáš automat nebo všechno děláš ručně? A budeš nakonec pořizovat nový foťák? Ten fotograf mi zrovna říkal, že ani moc nezáleží na tělu,že nejvíc na objektivu, není teda škoda ten foťák prodávat? S tou malou to asi tak bude, prostě se vyvíjí a já si budu muset zvyknout, že už to nebude takové to, kam jí dam, tam spokojeně zůstane jak dlouho si budu přát, už mi občas dá najevo, že tak teda jako né emoticon
12. srp 2010 ve 22:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 holky,

jen v rychlosti. razíme s kamarádkou za Prahu na houby, tak už vstávám, i když mám volno. emoticon
s tím srazíkem se na mě neohlížejte, i když bych Monču hrozně ráda viděla.
Kači, jen jsem to prolítla, ale ty tedy nemůžeš ten posl. týden vůbec, jestli to dobře chápu?

s Martinkou včera fajn, hezky jsme popovídaly, hrozně jí to sluší a vypadá fakt spokojeně! emoticon
malá celou dobu prospinkala, byly jsme na zahradě. ale i jsem si ji pochovala a ona se ze snu mračila a usmívala, bylo to miloučké! emoticon

tak já se jdu chystat, mějte hezký den! emoticon
13. srp 2010 v 07:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 dobré ránko emoticon

Kači - já jedu do Prahy z jihu, od Tábora emoticon

Evi - s tím foťákem, já do toho teda moc nevidím, ale když už si pořídíš zrcadlovku, tak je škoda fotit na automat, to ti kompakt udělá stejnou, ne-li lepší službu emoticon

Leni - přeju pořádnou nůši hub emoticon
13. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,

Leni moc ráda jsem tě poznala, bylo to moc fajn. Budu se těšit až se vrátíš, že se zase uvidíme emoticon No a máte moc hezkou zahrádku, vypadá to u Vás jako na vesnici, což je super emoticon emoticon

Evičko, Pavlínko, ježiši Vy teda máte drobečky. Vždyť Sofi je nedonošená a ještě o tolik ml emoticon adší a má už jako Vy. No to snad není možný. My budeme asi jednou obříci emoticon

Jo Evi, představ si, že jsem byla ve středu na té rehabilitaci a tak tam doktorce povídám, že jsme koupili Sofince tu houpačku a ona prej že ví jakou a že je to pro nesedící děti nevhodné emoticonNo tak to mě moc nepotěšila, páč jí nemáme ještě ani týden emoticon a ted nevím zda tam mám malou dávat. Manžel mi říkal, že jí tam budeme dávat třeba vždycky jenom na chvilku, že to nemůže vadit. tak nevim. Jak dlouho jí tam necháváš ty???

HOlky tak my zítra odjíždíme na týden na chatu, tak budu bez netu!! Tak se tu mějte fajnově a za týden jsem tu emoticon Teda možná ještě dneska nakouknu, ale nevim nevim, páč ještě nemám nic sbalenbo, a to jedeme na 9 dní.
13. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holky

tyy vago, vy jste toho nakecaly!!!!

tak me uz je konecne lepe, do vcerejska jsme mela 38 a bylo me na zvraceni i jsem zvracelaemoticon zitra jdu na tu svatbu tak musim byt fit emoticon

evicko, ja vyuzivam jenom ten dlouhy objektiv! emoticonemoticonemoticon ten kratky uz vubec nepouzivam a ty nejhezci fotecky mam z toho dlouheho emoticon krasne vykresluje, je uzasny, ale musim si hodne odstoupit od objektu..:-/

holky na kdy vypada ten srazik?
13. srp 2010 v 10:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky emoticon

evi jak kdy někdy tam automat dám emoticon ale málokdy většinou fotím na A,P,makro,portrét krajinka emoticon no jasně že se malá bude měnit emoticon emoticon a bude to náročnější a náročnější..ale o tom to je emoticon

leni hodně hub přeju emoticon je fajn že se návštěva vydařila emoticon

marti o to jsme také slyšela o tom lehátku emoticon já sice neměla to co vy jen obyč ale nevyužila jsem ho bála jsem se kvůli zádům emoticon užijte si týden na chatě emoticon emoticon

míšo je dobře že je líp emoticon
13. srp 2010 v 11:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky.....dočtu vás a pak písnu.....
Jen jsem viděla Míši příspěvek - je fajn že už ti je lépe!!!!!! emoticon
13. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak prcek bude za chvilinku vstávat a já si trochu poklidila.
Dneska jsme byli na pohřbu, umřela Vládíkovo praprababička v 93 letech. Bylo to smutné, ale pro ní lepší. Měla mrtvičku a za 2 dny umřela, lepší, než kdyby jen ležela apod.

Markétko, to jsou ale taky poloautomatické režimy, přeci jen plný manuál už je o něčem jiném.
Na Míši fotečkách je hodně znát, že už má ten větší objektiv, fotečky jsou mnohem krásnější.

Vládík se teď v noci budí, asi ho bolí stoličky, včera byl vzhůru od 4:30, ale před obídkem usnul a spal 3,5 hodiny emoticon Dneska byl vzhůru od 4:30 do 5:30 a pak ještě asi 2 hodiny spal.

Včera jsme taky měli řízečky emoticon Na houbách jsme byli i s Vládíkem, ale moc jsme toho nenasbírali, měli jsme ho v krosně, tam vydržel chvíli a pak když chodil, tak několikrát spadnul, i dospělý má v lese problém. Takže chceme jít i bez něj, abychom něco nasbírali - tyhle houby nebyly naše emoticon

Mončo, tak s těma dveřma je to k naštvání, ale snad se to brzy vyřeší.

Jdu mrknout na Itálii emoticon
13. srp 2010 ve 14:37  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evčo, koukla jsem na to a vypadá to moc hezky.
Jen tam píšou, že je to 6-lůžkový apartmán. Jste tam sami nebo s někým?
Kdy vyrážíte a kolik jste za to dali?
Jinak jsem koukala, že Vládík měl ve 4 měsících 6690g

Míšo, jsem bez notebooku, tak do neděle budu bez skypu, aby jsi věděla emoticon
13. srp 2010 ve 14:40  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko upřímnou soustrast emoticon ale 93 je krásný věk..to se dožila krásně..a jak říkáš bylo to pro ní lepší než se trápit..
jiřinko ale A,P nejsou poloatomat ne? emoticon na to fotím nejvíc.. emoticon
13. srp 2010 v 15:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jojo 93 je krásný věk a byla celkem zdravá a věděla, co se kolem ní děje. Najednu stranu to bylo nečekané, ale na druhou už se to dalo někdy čekat.
To já taky, ale neostříš manuálně. Minule jsme se o tom bavili, máš tam daný to AF ne? Já teď většinou taky.
13. srp 2010 v 16:13  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko jak kdy jak moc pospíchám emoticon
13. srp 2010 v 16:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko uprimnou soustrast...nasi praprababicce bude v breznu 90let a ted je na tom take jeste velice dobre, krasne vidi,slysi, ale ma hodne spatne sradce a vi ze muze kdykoliv zemrit emoticon...ale ten vek je proste uchvatny...kdyz se loucila s amalkou ted o vikendu tak mela slzy v ocich ze ji uz mozna nikdy neuvi, videla ji poprve a mozna na posledy, silene dojemne emoticon..je z Olomouce.

Kaci diky za povzbuzeni ke zdravi emoticon

evicko, vypada to tam moc pekne, ani ty pitomy vlnolamy tam nemate, ze? to je uzasne!!! kdy jedete??

no a pocasi teda nic moc, tak jsem zvedava jak zitra, mam byt u nevesty pred 11h uz bude nalicena, takze zacnu fotit oblekani satu a cesani...uffff emoticon ale co bude prdeĺemoticon
13. srp 2010 v 17:24  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 k tomu foceni, take fotim vetsinou na poloautomat, napr na krajinu a rucne si ostrim, nebo na portret a ostrim si, nebo mam automaticke ostreni a nekdy vylozene treba u makra vzdy na plny manual s rucnim ostrenim, tam to jinak proste nejde aby fotecka byla dokonala a nekdy se vylozene s fotakem pretahuju a chci proste ostrit na jiny predmet nez on tak musim ostrit rucne a kdyz se to povede tak ty fotecky jsou opravdu zajimavejsi.
13. srp 2010 v 17:27  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 tady mam fotecky z vikendu s praprababickou tak se muzete juknout, nemela jsem cas to nejak probirat, takze to zadny vyber neni ale ty posledni spolecne jsou super... je tam praprababicka amalky, prababicka, babicka, maminka, maminky 2 sestrenky a spunt amík emoticon

a heslo je stejne jako do alb amalky emoticon
13. srp 2010 v 17:32  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Jakpak jste zvládly pátek 13.? My máme teď veselo, malou začalo děsně bavit se přetáčet na bříško, doteď to udělala jen párkrát, ale dnes začala pořádně, vždy se přetočí na bříško, chvíli pase a pak se překutálí zase na zádíčka a furt dokola, je to kouzelné emoticon

Martinko, kvůli čemu chodíte na ty rehabilitace? Dneska tam byla ta moje kámoška s malým,má od narození hlavičku natočenou na jednu stranu, tak dostali nějaký cvik a malej přitom prý strašně pláče emoticon
Ohledně té houpačky, ona má přece dvě polohy a když jí dáš na to ležení, tak páteř žádnou váhu hlavičky nenese, tudíž si nemyslím, že by to byl nějaký nápor.. podle mě jsou nevyhovující takové ty lehátka, jak tam ty dětičky jakoby sedí, to věřím, že to pro nesedící děti nebude to nej, ale tohle mi fakt přijde v pohodě. Navíc ji tam nenechávám dlouho, tak hodinku maximálně, když tam třeba usne. Pěkně si užijte dovču na chatě a ať vám počasí přeje emoticon

Jiřinko, upřímnou soustrast. Je dobře, že se netrápila, dožila se krásného věku. Houby teď rostou opravdu neuvěřitelně, zítra taky zase razíme emoticon akorát už je skoro jisté, že já je jíst nemůžu, pokaždé, dkyž si dám něco z hub, tak malá se pak vzteká u prsa, dneska zase, měla jsem je k obědu a teď bylo vidět, že jí to mlíčko dvakrát nejede emoticon To by mě nenapadlo, že zrovna houby jí budou vadit, když jím jinak vše a v pohodě.
Vládíčkovi rostou stoličky? Tak Ať to brouček dobře zvládne a vy taky emoticon
Na dovču jedeme ještě se známýma, takže budem v tom apartmánu 4, každej svoji ložnici a společný obývák s kuchyní, oni jdou bezdětný, tak to bude pohodička, budem s emoct koupat společně s manželem, když tam bude mít kdo malou pohlídat, jinak bychom museli každej zvlášť a možná si i sem tam sami vyrazíme večer, když malá usne a kámoši pohlídaj emoticon Ještě jsem teda nebyla od malé za celou domu ani na minutu, tak nevím, jak jí večer nechám tam doma a někam půjdu, ale když usne, tak na chvilku to možná dokážu emoticon Jedeme na 14dní od 4.9-18.9 a na týden vyšlo ubytování na 2tis na osobu, prostě pecka emoticon

Míšo, tak to jsem ráda, že i ten druhej objektiv využíváš, o víkendu ten foťák nejspíš objednáme, už ho chci mít doma a trénovat, abych na dovču s tím už trochu uměla, chceme jet na výlet do říma a tak, bude co fotit emoticon
Moc držím palce na ten zítřek, hned nám pak dej vědět, jak to šlo a těším se na fotky emoticon
Před tím apartmánem vlnolamy nejsou, mám z toho velkou radost emoticon

Jak to tak čtu, tak nakonec na ten srazík půjdete všechny, co emoticon A to jste to holky jedny zlobivý původně na tu druhou půlku srpna odpískaly, že nemůžete kvůli dovče, aby prťata něco nechytla.

Leni H, co ty, přijela by jsi taky?
13. srp 2010 v 18:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, zapomněla jsi dát odkaz, sem s ním emoticon
13. srp 2010 v 18:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak už jsem si to našla, parádní fotky emoticon Prababička vypadá strašně moc dobře emoticon a ty generační fotky jsou peckové emoticon Pak mě budeš muset pěkně popsat, až si ten foťák pořídím, jak docílit toho hodně rozostřeného pozadí, to se mi moc líbí a jak donutit foťák, aby zaostřil na to, na co chci. Jo a má to české menu? Asi ne, viď... Jde to bez toho zvládnout?
13. srp 2010 v 18:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
 Ahoj holky.

Jiřinko, to je smutné, upřímnou soustrast, ale dožít se 93 let a mít dobré zdraví, to je požehnání. Ještě si pomuchlala i Vládíka.

Holky, to jsem ráda, že nemám paka řemeslníky kolem sebe jen já. Vy už to asi tolik neřešíte. Máte prcky a vše ostatní je vedlejší. Máte pravdu, ono to nějak dopadne. Dveře si koupím nové, 10cm u vchodu je dost, ty co máme zkusím prodat, nebo použít do sklepa.

Leni, přeji úspěšný lov, teď jsem potkala lidi z baráku a měli plné koše nádherných hub. Evko, u cest rostou snad nejvícemoticon .Já bych šla znovu, ale jsem přejezená. Leda, že by je babča zavařila, to je pak super na zimu. Dnes jí Pavel veze okurky a v týdnu bude zavařovat švestky. Naštěstí to dělá ráda a cítí se využitá. V zimně pak má člověk pěkné zásoby.

Já dnes měla také pěkný den. Dopoledne jsem byla v práci, jedna klientka mi nosí 100% origoš emoticon značkové věci, tak jsem toho prodala za 5000,-.Jestli budu něco mít, vezmu to sebou, až pojedu do Prahy. HOlky, neříkejte tomu sraz. Já tam musím jet kvůli nábytku a kdo bude zrovna moct, dorazí na pokec, pořádný sraz ještě zorganizujeme. Jen s tou Lenčou bych se chtěla rozloučit. No a pak jsme byli s kámoškou a její malou na obídku. Já se tak přejedla, protože to bylo dobré, ale pořád se nemůžu hýbat. Pěkně jsem ťapala po obídku domů spinkat emoticon
13. srp 2010 v 19:11  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 míšo koukla jsem na fotečky pěkné emoticon jen jsem si všimla jsi dávala amálce mrkev syrovou? emoticon ted jsme četla že se to nemá tak na to pozor že hrozí udušení emoticon kdyžtak vařená...také jsme to netušila..tak jen varuji,babička vypadá fakt skvělě emoticona amálku určitě ještě uvidí když je tak čilá..

evi gratulka k přetáčení emoticon emoticon to je šikulka emoticon jinak my jsme to zvládly v pohodě jen malá byla nějaká mrzutá emoticon emoticon celý den a ted ještě nespí stojí v postýlce a píská na nás emoticon emoticon takže ona to snášela nějak špatně ale asi je to i tím počasím emoticon mě i bolela hlava tak jí jirka odpolko hlídal a já spala emoticon evičko určitě to dokážeš jít bez malinké emoticon já už jsme rozhodlá jí nechat příští víkend u našich i přes noc emoticon přeci jen už jí je 9 měs...jinak canon má české menu emoticon emoticon jinak na ten sraz-jestli se tomu tak dá říkat nevím zda dorazím už jsem to tu psala emoticon

moni já si také užila s řemeslníkama každý jsme si to tu prožili také jsme to moc řešila ale mín byla jsme těhu ty bys ses také neměla nervovat emoticon víš jsou to jen věci já po porodu malé když jsme rodila o měsíc dřív úplně přehodnotila jisté věci a ted bydlení neřeším emoticon pěkný den jsi měla emoticon
13. srp 2010 v 19:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jinak jirka ted jel pro pizzu emoticon emoticon tak si pochutnám emoticon ňam emoticon
13. srp 2010 v 19:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, no tak to je dobře, že jsi měla dnes krásný den, ty neomezené vycházky jsou perfektní, viď emoticon
Ohledně těch dveří, jak to může být tvoje chyba? Oni si to přece museli sami zaměřit, ne? Myslíš, že by jsi to s nima nějak neuhrála, že by ti je vyměnili za větší, že by jsi jen doplatila rozdíl? Určitě by je pak udali jinému zákazníkovi. Když jsi psala o těch "značkových" věcech, tak takhle jsme s exšvagrovou jezdily dřív nakupovat do Prahy, tam bylo obrovské tržiště jen se "značkovým" a pustili tam člověka jen se spešl průkajdou, prodávala jsem to taky pak po známých a tenkrát to byl dobrej šolich emoticon Pak jsme s kámoškama začaly jezdit na Rozvadov, tam měli veřejně ve stánkách taky spoustu značkového a potkala jsem tam jednou Lucku Bílou s Noidem a Filípkem, celkem masakr, stála naproti mně u stojanu a všimla jsem si jí až ve chvíli, kdy chytla z druhé strany stejné tričko jako já emoticon
Ani nevím, jestli to tam ještě funguje, odkud to máš ty? Celkem by se mi hodila nějaká mikinka, tepláčky, tričínka, kraťásky a tak emoticon
13. srp 2010 v 19:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, teď nevím, jestli jsem něco přehlédla nebo na něco zapomněla, co jste zvládly v pohodě? Děkujem za gratulaci k přetáčení, dnes byla fakt neuvěřitelná, dělala to furt dokola, fakt pecka emoticon No to právě moc nevím, jestli dokážu jít bez ní, vždyť ani tady jsem jí ještě nenechala nikomu ani na chvíli na hlídání ani s kočárkem venku s ní nikdo ještě nebyl, fakt jsem s ní od narození nonstop a vůbec se mi nechce jí někde nechat.. teda ráda bych si třeba někam vyrazila, chutě jsou, ale zůstat s malou zatím vždy vyhraje, tak uvidíme. Mńam, pizzu bych si taky dala, teď jsi mě navnadila, asi si ji objednáme k véče emoticon
13. srp 2010 v 19:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi ptala jsi se na dnešní den ne?na pátek 13
13. srp 2010 v 19:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 Jakpak jste zvládly pátek 13.?
tvá otázka emoticon emoticon emoticon ale dobrý aspoň nejsem...jen já emoticon emoticon emoticon

no ono tě to nonstop už pak přejde emoticon ted už je to trochu moc nechci aby byla mamánek.. emoticon
už konečně spí uff to ale bylo emoticon emoticon emoticon
13. srp 2010 v 19:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, jo aha, vůbec mi to nedošlo emoticon Taky mě dnes bolí hlava, nevím, jestli je to počasím nebo málo piju, předevčírem mě bolela tak, že jsem v noci i zvracela, peklo emoticon Že by byla Sofinka mamánek bych se nebála, vždyť jí od malička necháváte babičce hlídat, je pěkně zvyklá, ne? emoticon
13. srp 2010 ve 20:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi je to počasím je to hnus emoticon a změny tlaku a je to hned..
no tak to ona je leze jen za mnou..je na mě trošku závisláček odejdu pláče atd..
kdo jí jako hlídá?? emoticon emoticon moje mamina jí hlídala jen ted o svatbu jinak ne..a tchýně ta nehlídala snad nikdy jo ze začátku když malá jen spala emoticon emoticon a my jeli kupovat vybavení do baráčku..jinak tchýně nehlídá emoticon já si nemyslím ani že je to něco špatného moje kámoška nechávala malou spát u rodičů od 3 měs emoticon jako to mi přijde moc ale každého věc emoticon
13. srp 2010 ve 20:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.