Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
¨tady:-D http://pipiii.rajce.idnes.cz/Radlo_7-...
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste zase kecky :-D Evičko, tak to nevím, jak ti půjde, aby jsi se šla bez malé někam večer bavit =-) Já jsem za hlídání moc ráda, pomůže mi to v odreagování a můžu si poklidit. Včera spal prcek ty 3,5 hodiny a dneska skoro 2,5. Uvidíme, co dnešní noc. Pořád kadí a má chudáček strašně opruzelou prdelku a pláče u přebalování :-( Kamarádka má 2,5letou holčičku a nikdy jí nedala na hlídání, prý ještě nechce a to se jí rodiče nabízejí. To mi připadá přehnané. Až bude potřebovat pohlídat, tak se na ní všichni vyprdnou a nemyslím si, že je to pro tu malou dobré. A asi jí opravdu vadí ty houby, já to někde četla, že to není při kojení moc dobrý. Dneska jsme se dozvědělik, že v září jdeme na svatbu a Vašek zase za svědka :-) Moc se těším. Ta holčina zjistila, že je těhotná až ve 3 měsíci :-) Ona už je rozvedená a má 6ti letého kluka, ale je senzační (neměla to taky v životě lehké) a jemu už je 42 a bude mít první dítě. Jsou hrozně štastní x-) Jdu se podívat na určitě zase senzační fotečky ;-)
Profilova fotka
Tak to pěkně otěhotněla bez nervů. Evi, mám to od klientky, která je na ÚP bez HZ :-D klasika. Nevím, kde to bere, je mi to jedno. Co se neprodá, vrátím, nemusím se o nic starat. Občas dostanu něco zadarmiko a to mi stačí. Ta cena za ubytování na divče je skvělá. Pro mně je důležitý balkón a ten tam je. Jedete banda lidí?
Profilova fotka
Markét, já myslela, že vám ji právě sem tam na chvíli tchýně hlídá, takže ona vůbec? Jiřinko, to kakání je spojené s těma zoubkama? To mě mrzí, že má trápeníčko :-( na opruzenou prdelku by určitě něco poradila Míša, má s tím nejvíc zkušeností. S tou kamarádkou mě to přijde taky přehnané, 2.5let je moc, to i pro tu malou pak bude strašnej šok, až bude muset strávit čas s někým jiným bez maminky. Já vím jistě, že od malé budu 25.9. to máme třídní sraz, takže to musím jít, ať se mi chce nebo ne a bude hlídat tatínek :-) Já nevím proč, ale nějak se mi nechce malou svěřit ani jedněm rodičům, ono to bude zase jiné, až nebudu kojit a malá bude větší, ale teď mi to přijde ještě zbytečné, stíhám při ní vše, co potřebuji a vyloženě si uřívám to, že jí mám pořád u sebe. I manžel to má tak, taky se mu nechce jí někomu nechávat hlídat, ale myslím, že to časem určitě přijde.. jen aby pak chudák malá netrávila víc víkendových nocí u babiček než s náma :-D S tou svatbou je to super :-) No a jak to vypadá s tebou a těhu? :-) Mončo, co je ÚP jsem pochopila, ale co je HZ fakt netuším :-D To je super, že ti to takhle půjčuje na prodej, že nemusíš do toho nic investovat, viď :-) Na dovču jedem jen s jedním párem a balkony tam mají všechny pokoje s přímým výhledem na moře, no už se nemůžu dočkat, takhle přímo u pláže jsme nikdy nebydleli :-)
Profilova fotka
Míšo, tak fotky dokonalé, ale to jsem čekala :-) Prababička vypadala moc dobře a bylo mi líto, jak brečela, když se loučila. Já jsem šťastná, že jsme u té praprababičky byly před 3 týdny po dlouhé době. Ta generační je opravdu suprová. Kdo jsou ty dvě další holčiny? Jinak vaši mají ten baráček krásný a ještě hezčí zahradu. Evičko, já jsem našim půjčila Vládíka tak na 2 hodiny asi od 3 nebo 4 měsíce, jinak taky vůbec. Ale třeba někdo jel kočárkem. Jinak Vašek už na tom chce pracovat, já až od Bulharska ;-) Papa zítra
Profilova fotka
jirinko, ty ses ptala na opruzeniny? tak ja v tom mam opravdu mega zkusenosti, pokavad to ma hodne spatne, temer zive, nemaz ho vubec nicim a vyvar si silny cerny caj a nech ho dlouho louhovat a tim ho cely den utirej pri prebalovani- nejaky vetsi tampony, nebo papirove ubrousky v tom namoc. a zadnou masticku, potom pouzivam krem Sudocrem a nebo spray http://detska-kosmetika.heureka.cz/kl... ten je take dobry ze mu to nemazes rukou a neroznasis infekci dale. a ty ostatni dve holciny jsou moje 2 sestrenky-segry, mame spolecnou tu babicku a prababicku, jejich maminka bohuzel zemrela na rakovinu pred 8-mi lety :-(
Profilova fotka
Jiřinko, tak s kočárkem bych je taky pustila, ale ještě si o to ani jedni neřekli, když přijedou, tak jdeme většinou všichni společně, abychom si popovídali nebo jsme doma nebo jezdíme my tam.. a v týdnu věčně nejsem doma nebo mám pořád nějaký program s kámoškama, takže na babičky ani není čas. Ale určitě to pak uvítám, až bude malá ve věku Vládíka a bude jí všude plno, to si pak člověk rád oddechne, viď :-) Jé, to by bylo hezké přivézt si prďolku z Bulharska :-) Tak mě napadlo, budeš si teď nějak počítat dny a pokoušet se o holčičku nebo to necháš osudu? :-)
Profilova fotka
jirinka pocne kolem 10-11DC a bude to GILR :-d:-D:-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D to už jste holky spočítaly a naplánovaly, jo? :-D
ahoj holky, tak hub byl plný koš! musely jsme to víc projít, bylo to docela probrané, tak jsme fakt nachodily spoustu kilometrů, ale výsledek stál za to! našla jsem dvě obrovské bedle! musím to ještě zpracovat. zítra razíme na víkend do toho Babiččina údoli s kamarády, má být hezky, tak snad to klapne! Moni, tak kdy že budeš v Praglu? jsem to nějak přehlédla Míšo, to je ta babi z Olomouce? hezké víkend, holky! ;-)
Profilova fotka
dobré ráno holky :-) tady lije a vypadá to na celý den 8-( 8-( je tu hrozná tma blee :-p jiřinko také jsme za to hlídání ráda :-) moc...ted tu tchýně ani babička nebyli celý týden byli na slovensku ještě tam jsou ale také jsme to zvládla :-) vládíčka je mi moc líto :-( my opruzeninky nikdy neměli ale vím že je dobrý bepanthen a sudocrem ;-) ta svatba je super x-) x-) a to že je těhu je ještě krásnější x-) tos tou 2.5 letou holčičkou to si pak užijou asi :-x :-xjiřinko jéé bude prcek z bulharska :-D x-) x-)kdy vlastně letíte??? evičko ono to je kojení je něco jiného nemůžeš srovnávat děti kojené a na flašce :-) to je opravdu snažší jí někomu nechat..tchýně??no já něvím pokud myslíš hlídání že si jí vezme jen když spí!!!!jestli to je hlídání já to tak neberu...vezme si jí ven a já zase doma něco uklidím ono je to ted hodně složité a náročné ale to poznáš sama malá se bojí vysavače :-N takže to prostě před ní dělat nemůžu.. :-| ale jak říkám už jí nechám i na noc to je podle mě hlídání ;-) evi a kdy jedete vy?? leni gratulace k houbám :-) to věřím že to bylo probrané lidi šílí :-D :-D ale hlavně že máte a žejste spokojení ;-) má být hezky??u nás tedy lije :-o :-o ale pokud pojedete užijte si to :-) my dneska pojedeme někam nakupovat asi do outletu do šterbohol :-) nějaké značkovéhadříky :-D :-D
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php... chudák holka :-( :-N
Článek se načítá
Ahoj holky,tak poprvé zdravím z domova....máme konečně net!! ;-) Opět jste toho zase nabrebentili...budu mít co dočítat,ale musela jsem kliknout na poslední odkaz co sem dala Markétka,,....no coment... :-D .. 8-( Markétko,tady byl ráno taky takový slejvák,že jsem myslela,že dnes pouť odpískáme,ale teď tady svítí sluníčko...ale mráčky jsou.....Jinak včera večeře super,mám nějaké fotky,tak to potom dám na net....přijeli jsme kolem desáté a ještě jsme šly na akci do města která je každoročně celý víkend. Stihli jsme jen kapelu Kryštof...ale aspoň nám vytrávylo po tolika chodech.... Markét,jezdíte do ...hol?? Tak ať pořádně nakoupíte.... :-) Jdu uklízet....zachvilku je tady manžel a jedeme zamlluvit sedačku a potom na tu pouť po obědě,ale to ještě nevím po jakém obědě,pač nevím co vařit :-D :-D :-D
Profilova fotka
http://www.digiobchod.cz/produkty/son... holky mám objednaný tento objektiv x-) x-) x-) manžel je zlatíčko a za 2 měs.si můžu objednat ten 18-200 :-) ten mi přijde ten blesk takže výbava za 14 tis.. :-x ale budu spokojenáá x-) x-) :-D :-D :-D
Profilova fotka
Markét, tak to bude asi super, ta světelnost je perfektní. No jsem zvědavá. Já budu muset ještě počkat. Snad něco přinese ježíšek, nebo narozeniny, ale to už je Lady Gaga a plot, takže asi počkám do Vánoc. Miško, sudocrem už dlouho používám a je asi nejlepší. Ale teď to nepomáhá, takže namažu čajíkem a pak nechám na volno, moc ho to trápí. Tak jsem na tu Girl zvědavá :-D No manžílek včera rozhodl za mě (nevadí mi to) a rozhodl se na Bulharsko nečekat ;-) No uvidíme, jestli se zadařilo :-D
Profilova fotka
jiřinko :-D :-D :-Dbude holčička jooo x-) x-) x-) jééé x-) x-) no právě ta světelnost a je to přímo pro mě miluji portréty a drobné předměty a rozsostří skvěle pozadí :-) moc se na něj těším... :-) no jo však lady gaga bude super také bych šla ale ta cena :-S kdy letíte na tu dovču?? jinak ten čajík to jsme také slyšela snad mu to zabere :-( my byli v outletu manžel si nakoupil plno triček já jen jedno nike ;-) moc si na to nepotrpím kupuji levně ale manžel no :-N aspon má na dovču :-) malá byla moc hodná x-) dali jsme si tam jídlo super den ted už spinká 8-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska jsme měli zase příjemnou relaxační sobotu, opět jsme strávili celéodpoledne po krámech, tentokrát po elektrech, koukali jsme po těch zrcadlovkách, pak jsme se šli projít po Plzni a na papu, bylo krásně. Malá dneska zase zlatínko, celý den krásně spinkala nebo koukala, večer usnula pěkně v 20h, asi ji předtím trápily opravdu ty houby. Leni, tak jaký byl dnešní výlet? Počasí přálo, bylo tak akorát na chození, viď :-) A copak jsi nakonec kuchtila z houbiček? Markét, koukám, že jste měli taky nakupovací den :-) Ty si teda nebudeš nakonec pořizovat ten novej foťák, jak jsi chtěla? Ono to asi není moc ani o foťáku, spíš o těch objektivech, viď. Ten objektiv má jaké rozpětí? Nebo to je jen pevná 50? Jakej objektiv máš k tomu foťáku? Jinak k tomu pojmu hlídání, já beru za hlídání i to, když by si ji někdo vzal, když spinká, prostě jakýkoliv čas, který by strávila beze mě s někým jiným :-) Jiřinko, no teda, tak to jsem zvědavá, zda se zadařilo :-) Kolikátý den cyklu jsi včera byla a jak máš dlouhé cykly? to si asi sebou povezeš testy do Bulharska, viď :-D Ohledně těch doplňků k foťáku, to je zase na druhou stranu super, že si o to napíšeš třeba ježíškovi, aspoň si užiješ zase pořádné těšení, co najdeš pod stromečkem ;-) Míšo, až dorazíš ze svatby, tak dej vědět, jak to šlo, moc na tebe myslím, jak jsi to zvládla a aby vše klaplo.
Profilova fotka
evičko pro mě to hlídání není ;-) protože tak může spát pod mojí verandou sama :-D :-D a nepotřebuje hlídání 8-) bez tebe čas tráví tím že spinká ne to je to samé ;-) prostě u mě je hlídání to že si jí vezme když je vzhůru a ne když spí to by uhlídal každý... :-x já nechtěla nový foták manžel mi to navrhl jako dárek..sama bych si o to neřekla a raději ted udělám výbavu za 14 tis.. :-) a budu spokojená a nový fotáček třeba za 3 roky..tenhle objektiv setový mám 18-70 ;-) ten objednaný je pevná 50 nejde s tím přibližovat nic ;-) a vybrali jste nějakou zrcadlovku??
Profilova fotka
Markét, jo já myslela, že právě chceš novej foťák, jen jsem nevěděla proč, když máš tenhle chvíli. Taky si myslím, že je lepší dokoupit k tomu výbavu :-) Ten portrétový objektiv bude určo super a není ani tak drahý, jsem moc zvědavá na fotečky z něho :-) My se pořád rozhodujeme mězi Nikonem D3000 s 2 objektivy nebo Canonem 1000 s 2 objektivy, jak má Míša, ten zatím asi vede, i když manžel víc inklinuje k tomu Nikonu. Chci pro začátek něco takto levnějšího. Teď pročítám tu diskuzi na koníkovi o focení, ale je toho strašně, koukala jsem, že se tam taky objevuješ, máš to určo přečtený, který z foťáků si tam nejvíc chválí a dělá hezčí fotky?
Profilova fotka
ahojky přeji hezkou neděli :-) jj evičko chodím tam..ono je to různé každý má jiný styl focení..a každému se líbí něco jiného nějaký foták fotí víc barevně jiný s odstínem třeba do modra..já tedy více jsme pro nikon přijde mi víc už profesionální..co tak sleduji venku třeba v té praze vedou nikony a canony..nikon nemá české menu to je důvod proč jsme si ho tenkrát nevzala ted už by mi to nevadilo...ozkoušej oba dva a uvidíš co ti bude vyhovovat vem je do ruky ohmatej atd ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Markét, ošahala jsem si už oba a přijdou mi úplně stejný, jak vzhledově, tak do ruky. Jinak v této cenové kategorii není profesionální stejně ani jeden, třeba ten můj fotograf je vyloženě canonář, každý má svou oblíbenou značku. Jak jsi psala, že nějaký fotí víc do modra a nějaký víc barevně, jaký je ten, co fotí víc barevně? Ten canon zatím právě u mě vede kvůli tomu českému menu a taky kvůli referencím od Míši, o tom nikonu nemám moc referencí. Už to chceme dnes objednat, abychom ho v týdnu měli :-) Copak máte dneska v plánu? Míšo, tak co ta svatba, jak to dopadlo?
Profilova fotka
evi já zase mám v okolí více kladných referencí na nikon ;-) nevím který fotí jak..to fakt nevím.. za chvilku jedeme do libochovic na pout a na zámek x-) x-)
Profilova fotka
ahojik holky, tak jenm v rychlosti, teprve ted jsem vstavala a vcerejske? bylo to mega moc hekticke, rychle, silene, fotky ze vnitr mam na prd, pac tam byly hnede zdi a potom hnede oblozeno a blesk se nemel od ceho odrazet, no peklo :-X ...vice zatim nepovim, myslim ze nejaky fotecky s emi povedly, plno toho vymazu a potom se mi to treba bude i libit, prichod nevesty mi nejak nesel zkomponovat, pac tam nebylo svetlo :-D ... tak A ABYCH TO NEBAL JA..tak co myslite?????? opet jsem udelala nejaky ten mega pruser, manzel vcera odjel s malou do pribrami a me hodila nevesta domu kolem 2:20h, jdu k baraku a zjistila jsme ze nemam klice!!!! venku kosa, ja v zabkach a v tilku, tma, fotak na krku a co ted jako, volala jsme samozrejme hned zpatky neveste ale ta ten den nemela vubec asi telefon u sebe, na nikoho jineho jsem nemela tel.cislo... klice proste zustaly dopoledne u ni doma, pac jse,m se jeste stavovala doma pro nejaky veci pro ni a pak jsme si je nedala do brasny. Tak jsem v pul treti volala jakubovi, ten sel vzbudit tchyni a vydal se z pribrami do Prahy. ja jsme mela 50 minut cekjat nekde venku .-X ale nahoda je nahoda a akorat nekdo prijel k nam do brakau tak jsem trapne rekla ze cekam na manzela a nemam klice :-D a sla jsem cekat na schody, no peklo..ja jsem proste traged .-X
Profilova fotka
Míšo, ty jsi číslo, mě by manžel asi zabil :-D Na fotky se těším, jsem moc zvědavá. Já myslím, že budou povedený :-) Markétko, přeji hezký den. My jdeme na narozeniny mé babičky - slaví 83
ahoj holky, jsme zpět. i jsme přespávali v krásném penzionku, doporučuju! s velkou zahradou a bazénem, bylo by to super i pro dvě či více rodin. (mrkněte na hanusovi.cz/penzion)okolí krásné. včera ještě po cestě pršelo, ale pak dobrý. prošli jsme si Babiččino údolí a zámek, pak i částečně Adršpašské skály, kam jsme popojeli. večer na zahradě opákali buřtíky a pili vínko. dnes jsme se šli ještěp rojít k Rozkošské přehradě, bylo to tam jako u moře! pak hodím fotky, prostě pohodový víkend! ;-) Miško, jejda! ty jsi číslo! ale to se prostě může stát, člověk jak spěchá a je ve stresu. hlavně že se Ti nic nestalo, když bylo tak pozdě a nemusela jsi někde mrznout! Evi, tak vy budete kupovat foťák? já bych taky během třeba dvou let chtěla, abychom pak měli hezké fotky prcků jako vy. pak mi holky poradíte, ale zatím to není akutální. Jiři, to je hezký věk! naše má také tolik, teď je zrovna v nemocnici. bydlí sama, vaří, postará se, jen už má dost zdravotních problémů.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak teď jsme dorazili domů, celé odpoledne jsme byli u tchánojc na zahradě, grilovali jsme, malá tam pěkně spinkala a celkem dlouho taky vydržela jen tak koukat, co ostatní povídají, byla zlatá. Míšo, ty jsi k sobě ohledně fotek moc kritická, fotíš krásně, určitě budou fotky vydařený, už se nemůžu dočkat. Kdy budou??? :-) Ohledně těch klíčů, mě to snad už ani nepřekvapuje :-D Ne, je to pech, ale to snad Kuba pochopil, měla jsi před sebou velkou premiéru a nervy, tak je jasný, že jsi mohla zapomenout.. To přifrčel i s Amálkou nebo jste tam pro ni pak ještě jeli? Markét, dnes jsme ty foťáky dost řešili a v našem okolí mají všichni Nikona, což by bylo výhodné, že bych si sem tam mohla půjčit nějaké příslušenství a tak, což není k zahození.. ale na druhou stranu ten canon má zase ten čistící čip a má větší rychlost snímání než ten Nikon. A stejně si s tím chceme rovnou pořídit externí blesk, protože bez něho to není ono a ten bude potřeba na focení vevnitř furt, takže ten bych si stejně od známých nepůjčovala.. no dali jsme si čas na rozhodnutí ještě do zítřka, v neděli pojedeme za známýma do Prahy, tak tam bych už ráda ten foťák vyzkoušela :-) Leni, tak to jste měli hezký víkend, těším se na fotky :-) Adršpachy jsou krásné, co. Jojo, budeme pořizovat zrcadlovku, mně focení baví a doufám, že s ní vykouzlím parádní fotečky a manžela to s kompaktem nebaví fotit a už je na ní taky celej nadrženej :-D Jiřinko, tak jaká byla oslava? A co Vládík?
Profilova fotka
míšo ted jsme si to přečetla ty jsi číslo :-D :-D ale díky že jsi volala x-) jen se omlouvám neměla jsme to u sebe :-| a drřím pěsti a pevný nervy na úpravu foteček :-N jiřinko tak co oslava??? :-) a vládíček a jeho prdelka??jina kdy letíte????ještě jste mi neodpověděli ani ty ani evička ]-( :-D :-D evi pěkný den den jste měli x-) x-) tak at je hezky rozhodnete 8-) leni tedy vy jste se měli úžasně x-) x-) jaké jsou adršpachy tam se chystáme dlouho,ale ted s malou to asi nepůjde :-| :-N já s eholky těším na ten nový objektiv a na ten blesk x-) x-) to bude zase foceníčko jééé x-) x-) jinak dnešek super zámek krásný prošli jsme i pout a mám i fotečky :-) x-) :-D
Profilova fotka
Markét, tak šup sem s fotkama :-) Jedeme za 3 týdny na 2 týdny, už se fakt nemůžem dočkat :-) a kdy vy?
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... tady nějaký výběr :-) my jedeme už za 13 dníííí x-) x-) x-)
Ahoj holky :-) Tak jak jste si užili víkend??? Markét sice těm foťákům nerozumím,ale musíš mít opravdu obrovskou radost,viď? Máš hodného manžela ;-) Jiřinko, tomu moc nerozumím...ty dostaneš k Ježíšku také nějaký doplňek k foťáku?? To potom budete mít fotky jedna báseň ;-) Markétko,tak jste super pořídili nákup ;-) Tak to je fajn.....a jak se vám líbilo na pouťi?? My jsme tam byli v sobotu,a bylo to krásné! Moc se mi tam líbila ta výstava svatebních květin v různých barvách!! x-) Hned jsem si vzpoměla na nás..... Evičko,koukala jsem na ten odkaz a musím to pochválit,vypadá to tam dokonale,čistě a klidně!!! Už se těším až budeš vyprávět a ukážeš fotky :-) Jak tak čtu,tak postupně všichni teď vyjedeme na dovolené!!!! To bude potom zážitků!!!!! x-) Jiřinko,a tobě držím palečky ať se v Bulharsku něco málo navíc o jednu objeví..... ;-) 8-) Míšo,ty jsi teda KUS :-D :-D :-D Ale docela bych se bála někde čekat hoďku pozdě večer.....a to že ti někdo potom odemkl vchod muselo moooooc dobře vypadat ;-) :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?