Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Evi - při narození měla 2,45kg, pak přibírala málo, cca 80-90g týdně, což je málo, teprve nedávno jsme se s přírůstkama vešly do "tabulek" ;-) teď jsem jí vážila a má 3,69 ;-) Sárinka určitě nebude tlustoprdka 8-) je určitě větší i na výšku ;-) náušnice má píchnutý, já čekala v čekárně, z ordinace byl slyšet pláč, ale když mi jí nesly, tak už je tak vzlykala ;-) teď ty ouška čistíme lihem při kojení a ani necekne ;-) fotky přihodím do alba a pak dám vědět Kačka taky spí tak od 22h do 5h v kuse x-)
Profilova fotka
No, já spím taky v kuse, ale nikdo mně nechválí :-D :-D :-D Evi, po kom by asi byla tlustá, nevíš náhodou? Děkuji za držení palců. Čeká mně ještě vyšetření krve a endokrinologie. Jsem teď zase hrozně unavená, tak nevím, jestli to není tím proklatým prolaktinem. Já Vám závidím váleníčko s prckama. Mast, vydrž, už to budeš mít brzy za sebou.
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Pavlí, včera jsem vzala na malou metr, abych jí změřila, sice to moc dobře nešlo, ale má +-56cm. Tak to Kačenka zvládla ty naušničky krásně, taky bych asi nemohla jít do ordinace, to by mi rvalo srdce.. a jak se potom chovala, bylo vše ok? Moje mami mi prý nechávala píchnout ouška v půl roce, taky nešla do ordinace, a když mě jí pak přinesli a ona se ke mně hnala, tak jsem prej otáčela hlavičku a celej den s ní pak nemluvila a byla jsem prý na ní naštvaná :-D takže zvažuji, zda taky nepíchnem ouška už třeba po třetím měsíci, původně jsem chtěla dýl, třeba v tom půl roce, teda hlavně manžel, ten by to nejradši nechal na ní, až bude velká :-D Moc se těším na fotku, jak to Kačencce sluší :-) Moni, ty jsi ták šikovná hočička :-D Napadlo mě teď, jak jsi psala, že jsí hrozně unavená, dělal ti někdo vyšetření krve na chlamydie? Jestli ne, tak si o to řekni, protože i to může být důvod, proč se nedaří otěhotnět. Jinak mám obavy, že může být malá tlustá sama od sebe, je to strašnej žroutík, tváře má jak slabikáře. Ale zase si říkám, že štěňata, která se dobře zažerou, tak v dospělosti pak nemají potřebu tolik jíst a netrpí obezitou, tak snad to tak funguje i u lidí :-D Holky, dneska je zase krásně, chci si jet koupit nové plavky, ze všech, co mám, mi strašně teď lezou prsa, to je vám tak super pocit :-D No a odpoledne skončí manžel dřív v práci a jdeme se někam koupat, už se moc těším x-)
Profilova fotka
ahojky zase pěkný pařák :-p :-D evi tak to potom jo ale to neva i tak hezké míry :-) a tlustoprdka nebude mi si držíme štíhlou linii má něco přes 6kg v 7 měs :-D :-D rybníček vyfot at s epokocháme x-) x-) holky a co ten srázek v plzni???? 8-) 8-) říkali jsme v létě a léto je tu 8-) parádní postavičku?? :-p :-p evi vem si brýle jo žádný kozy břicho nemám zpěvněné hnus 8-( užijte si plavčo x-) všimli jste si tu že tu máme hodné holčičky jak Sárinka tak kačenka krásně spinkají x-) x-) naše také spinká nádherně x-) pavlí těším se na naušničky :-) moni :-D :-D :-D také jsi moc šikovná :-D :-D my dneska jedeme na plavání ale v tom vedru s emi moc nechce :-p radši bych byla doma na zahrádce :-D v bazénku :-D
Ahoj holky, zdravím opět do pěkného vedra ]-( NO vy tady řešíte jestli nejsou Vaše miminka moc tlustá jo :-D No to teda nevim, co bych měla říkat já, když máme takové cvaldu už ted v břichu :-D Můj tatka včera říkal, že až vyleze ven, že jí mám prej ihned nasadit dietu :-D :-D Evičko, tak koukám, že ty chlapi jsou úplně stejní, ten můj se na mě taky tak obořil, když jsem říkala, že jí necháme píchnout naušničky.. tak hned prej chudák malá :-o Oni jsou z toho všeho víc vyjukaný než my co :-D Mončo a kam jezdíte do Prahy??? Někdy by jsme mohly dát kafčo ;-) Pavlínko, teda ty máš broučka malinkého :-) To se obávám, že my budeme mít víc i při porodní váze :-D Když měla málá téměř 6 týdnu před porodem 2750 g :-o Markétko, okoukla jsem fotečky, no paráda, Vy tam máte takovou rodinnou pohodu.. v dobrém velmi závidím už tu zahrádku, hodtový domeček atd.. už si můžete jenom užívat.. to je fakt paráda a k tomu ještě vypadáš výborně.. (si to dáítě snad koupila v cukrárně ne? :-D :-D to není možný, že takhle vypadáš po porodu) iřinko, taky jsem ještě jednou okoukla ty Vaše fotkly z 13 měsíce a taky krásné.!!! Je to neduvěřitelný, jak se postupně z toho mimíska stáva takovej chlap.. ted je to nějak víc vidět! O miminku se teda už nedá vůbec mluvit :-) :-) Má i takový rozumný výraz v očích, no bude z něj štramák no... já už bych pomalu začínala žárlit :-D :-D na budoucí nevěsty :-D :-D A jakpak je Leničce v tomhle počasí???? Zvládáš těhulko????
Profilova fotka
Děkuji za pochvalu spinkání. Konečně :-D Jo a taky pěkně papám a k..... a krásně přibírám :-D :-D :-D Mast jezdím sem http://www.iscare.cz/¨ Je to zvláštní přijedeme tam deset na odběr, pak máme do 12:00 čas, tak jdeme na obídek do takové příjemné restaurace a pak jdeme zpátky a domů. Přiznám se, že jsem z toho vždycky malinko rozhozená. Neboj, já tam budu jezdit dlouho, tak až bude prcek na světě, přivezeš nám ho ukázat, aby jsme měli motivaci :-) Holky a už mně přestaňte prudit s koupáním a plavkama. Já se tu koupu ve vlastním potu. :-N
Profilova fotka
Jo a Evi, chlamídie mi dělali, jsem čistá jak lilium, stejně jako při laparoskopii.
No Mončo, tak to ani nevím, kde to je, ale ty stránky vypadají dost luxusně :-D A to máte hrazené pojišťovnou nebo si to musíte platit sami??? JO a Mončo, tak já jsem na tom podobně, spinkám často a dlouho, papám za tři a přibírám tak za tři, akorát já tada špatně k..... :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojik holciny!!!! monicko, moc na tebe myslim, ty stranky vypadaji uzasne, urcite ti venuji maximalni peci a verim ze se to povede!!!! ted je krasne pocasi, vse idealni, nemyslis? :) x-) x-) evicko... teeeda jedes si koupit plavecky a k vode, tak moooc ti to zavidim!!!!! ja na slunko nemuzu alespon 3 mesice a to bricho mam nechutny:-/ bleee bleee bleeee ve stredu jede manzel sluzebne do Plzne takze me hodi k evicce!!!!! uvidim Sarinku juuchuuu, moooc se na vas tesim holky!!!!!! nereste tlusty deti.... tlusty dite muze byt az mu budou treba 2 roky, ale ne miminka:) x-) x-) x-) navic kamosce se narodila holcicka a mela 5020... no to bych si uz mozna neco myslela:-D ale u Sarinky?! :-D
Profilova fotka
Mast :-D :-D :-D :-D Zatím to hradí pojišťovna.
Profilova fotka
ahoj holky :-) dneska má být takový pařák, že mi asi zůsteneme doma v chládečku, přeci jen 34°C ve stínu by už na Kačku bylo moc, jo až se bude příští rok cachtat v bazénku, tak to bude jíná ;-) případného srazu se budeme moct zúčastnit jedině, když nebudou takový hice, jinak bych Kačku v našem autě upekla :-( Evi - dr sama říkala, že tam maminky při tom píchání oušek nechce ;-) pravý ucho máme OK, ale levý se asi trošku podbírá :-( do plavek bych já teď dobrovolně nevlezla, břicho hnus :-p zadek a nohy ani nemluvím... ale ty byly hnus i před těhu Marti - nj, Kačka je prcek, taky nemá být po kom veliká ;-) Moni ty si šikulka s tím spaním ;-) 8-) Jiřinko - Vládík už je pěkně velikej, krásnej chlap x-)
Profilova fotka
holky nejnovejsi fotecky nasi cacorky x-) x-) http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_o...
Článek se načítá
Profilova fotka
Markér ty golfky jsou pecka.
Profilova fotka
ahojky marti a vidíš já jsme nespokojená :-N :-. se svým tělem :-p :-p pro tebe to dneska muselo být úmorné vid? :-( dneska bylo mega vedro :-p moni vím že prudíme :-x :-N jsme hrozný co ]-( jinak děkuju za pochvalu golfek fakt se ti tak líbí? :-D hoky ten sraz jasně až nebude takto vedro ;-) to snad už opadne :-) míšo krásné fotečky x-) jak si amálka lebedí x-) x-) evi ani náš max žere i melouny :-D :-D :-D žere vše :-p
Profilova fotka
Ahojky holky, tak před hodinkou jsme dorazili domů, dneska bylo parádně, byli jsme s kámošema u řeky, kde je i hospůdka, bylo tak krásně, foukal od té vody svěží větřík, řekla bych, že bylo snesitelněji než minulé dny, moc jsme si to užili :-) Musím se dokopat natáhnout fotky do compu, pak dám něco na koníka a na rajče. Míšo, moc se na středu těším x-) jsem zvědavá, jak na sebe holčičky budou reagovat :-) Fotečky super, malá má krásnej bazének, ty míčky jsou pecka :-) Martinko, taky mám pocit, že to ti chlapi nějak víc řeší než my, teda alespoň nějaké věci, třeba jsem tak plánovala, že začnu odstříkávat mlíčko, a že bychom pak mohli někam vyrazit trošku se pobavit, tak jsem se dozvěděla, že je ještě moc brzo.. a to jsem mluvila tak o červenci.. mně se teda taky nechce nechávat ještě malá někomu na hlídání, ale od manžela mě to trošinku překvapilo, myslela jsem, že bude nadšen :-D Pavlí a jak se to ouško musí ošetřovat, když se podebírá? Bolí jí to? Mončo a dělali ty testy i manželovi? Protože chlamky poškozují i spermie, jakože se třeba hejbou atd, ale nejsou zcela v pořádku, takže otěhotnění je pak taky problém. I když Pavel byl vlastně na spermiogramu, viď, tam by na to asi přišli, viď.. Jak jste trávili den a co máte holky v plánu na víkend? :-)
Profilova fotka
budete soukromničit jo :-( :-D :-D jiřinko kdy my dáme sraz? :-) :-D ne fakt musíme se domluvit všichni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) evi super den x-) x-) já zítra jedu celý den na kladno mám tam srazy s kámoškami atd :-)
Profilova fotka
Ahojky děvčátka. Mám Vás moc pozdravovat od mladé paní Leničky. Mají se úžasně a dnes by měli být na výletě na Santoriny. Jinak já byla včera na baráku. Chvilku jsem se bezstarostně opalovala, ale netrvalo to dlouho. Koupila jsem blbou skříňku na dřez. Takže jsem nemohla ani spát. Znamená to buď nový dřez, což nechci ( máme takový ten obrovský porcelánový dvojdřez z Ikei), nebo koupit nová dvířka a totálně předělat skříňku, ve které má dřez být. Je mi z toho do breku. A to nám ani nesedí výsuvný systém do rohu, také Ikea. A to nám tvrdili, že jde do všech rohovek :-( . No, zase starosti, každopádně tak jako tak, bude to stát další peníze ]-( Se zorganizováním srazu souhlasím. Jen prosím berte ohled na pracující, jinak se ráda přizpůsobím maminkám a potřebám miminek.
Profilova fotka
ahojky hlasím se po super dnu :-) byli jsme na kladně a super x-) moni :-( :-( to mě mrzí zase další starosti co ]-( :-( jak to tedy vyřešíte a jak je blbá ta skříňka proč??sraz je mi jedno jen aby měl muž volno a odvezl mě :-D :-D
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Jaro_20... nějaká nová příroda od této fotečky dál :-) propadla jsem kytkám :-D :-p :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska byl zase parádní den, byli jsme zase u vody, a pak u tchánojc na zahradě grilovat, malá se dnes poprvé nahlas smála a to na tchána, úplně se zajíkala, bylo to krásně x-) jen mě trochu mrzí, že to nebylo na mě :-D Jo a ještě jedna novinka dne, dnes jsme poprvé regulérně pásli a bez pláče!!!!!!!! jupíííííííí x-) Mončo, to mě mrzí s tou kuchyní a jak se to stalo, že je skříňka špatná, za to můžou oni ne ty, ne? Vždyť museli dělat nějaký návrh nebo ne? Jestli budeš psát Lenče, tak že jí moc taky pozdravuji a at si to krásně užívají. Kdy se vrací? Markét, fotky pěkné, strašně se mi líbí ta 3510, a pak včelička a čmelák jsou taky super :-)
Profilova fotka
evi gratuluji ke smíchu :-) neboj ted se bude smát i na tebe x-) x-) naše se dneska řehtala skoro pořád x-) je to moje vysmáté sluníčko x-) a pasení super :-) :-) :-) no vidíš 3510 není vlbec upravovaná ;-) foceno a necháno :-) děkuju :-) že být na MD je super co :-D x-) ??
Profilova fotka
No je to pecka, ale pro mě to byla pecka i předtím, od té doby, jak jsem sekla se zaměstnáním.. štvou mě teď ty roky odpracované pro někoho jiného od rána do večera, doufám, že to už nikdy nebudu muset :-) Ty ostatní fotky jsou upravované? Malá se směje i na mě, ale nahlas ještě nikdy, to bylo dnes poprvé na toho tchána, ale jak, myslela jsem, že mi už hrabe ze sluníčka, nevěřila jsem, že je to moje dítě :-D Mám pocit, že mě má vyloženě jen jako dojnou :-D
Profilova fotka
ahojky opět super den x-) x-) malá moc hodná ted tu divočí x-) :-D čekám ještě kámoše ty jak se berou v srpnu :-) :-) jirka už ví že jde svědčit 8-) :-D vzal to v pohodě :-) byl nakonec i rád x-) evi vím že se směje a nahkas to bylo porpvé já to pochopila ;-) ale i na tebe se bude smát nahlas tak jsme to myslela naše miluje dělat kraviny a u toho ses měje jak blázen :-D pak z toho škytá :-D :-D nemá tě jako dojnou :-) to určitě ne :-) pro mě to také byla paráda i předtím ale ted je to lepší x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, v tomhle počasí jsem moc nestíhala, ale tyhle dny tu budeme všechny asi častěji, bude zase zima ;-( Jinak jsem dostala svůj první notebook, tak na něm píšu. Moc s tím ještě neumím, ani jsem se z něj neuměla pořádně radovat, Vaška to mrzelo, ale mě se líp píše na normálním. Ale už jsem ho potřebovala kvůli paměti, náš starý PC měl pamět malou a už by bylo zbytečné ji rozšiřovat, asi by to ani nezvládl. V pátek večer jsme si byli sednout se známýma a pak na diskotéce. Dorazili jsme ve 2:30 a bylo to fajn. Po druhé spal prcek u tchýně a zvládli to mnohem lépe, než poprvé. Včera jsem se byla mrknout kolegovi z práce na svatbě, nevěsta byla už v 9 měsíci :-D Evičko, jak jsi se ptala na ty noci, tak min. 1x se vzbudí pokaždé, ale většinou tak alespoň 2x. Jednou na dudlíček a pak na mlíčko. Jak byly ty vedra, tak se budil i častěji. Vašek s ním byl dnes vzhůru od 6:15 a já spala do 8:15 :-) Určitě se nemusíš bát, že bude Sárinka tlustoprdka, opravdu. Kamarádky malá měla v 6 měsících 10kg a v 1 roce 12kg. Začala bych to řešit tak kolem 2 let. Vládík je taky takový kulatý ;-) Je krásné, když se ti takhle začne pěkně řehtat, viď. Vůbec se nemusíš bát, určitě jí něčím takovým taky brzy rozesměješ hlasitě x-) Dneska nás Vládík tak rozesmál, že jsme brečeli smíchy :-) Jinak máte pravdu, on už opravdu není žádné miminko. Teď je takový nervní, protože chce chodit a zatím mu to samotnému nejde, takže se vzteká a brečí i u něčeho jiného a méně si hraje. Moni, zítra moc držím palečky. Jinak jsi mě strašně rozesmála s tvým kakáním apod. :-D Jak je to tedy s tím dřezem, vždyť vám dělali návrh, nebo jsi ty tam špatně uvedla rozměr dřezu? A kdo vám to tedy montuje, někdo známý, nějaký truhlář, někdo od Aska, nebo vy sami? Markétko, Sofince se v bazénku moc líbí, viď. Zkoušeli jsme Vládíka namočit od nožiček do velkého bazénu, bylo tam 26 stupňů a to se mu vůbec nelíbilo, ale ve vyhřátém bazénku si užívá. Jinak k vám se určitě chystáme, teď má být ošklivo a bylo by fajn, kdyby jsme mohli být venku, takže bych to tak na ten další týden klidně domluvila, když nebude pršet :-) Už jsem to říkala Míše, že bychom se takhle mohly my domluvit. Jinak jsem i pro sraz v Plzni, jen se domluvit :-) Miško, tvoje fotečky nádherné, jak už jsem psala, jak jinak. Moc se mi líbí ty černobílé, jak na malou svítí sluníčko. Jinak ten vás bazének sháním, už ho mám objednaný - chtěla jsem ho v Pompu, protože ho tam měli v akci, ale ve 3 obchodech ho vůbec neměli, pak jsem ho objednával v jednom eshopu a taky nic, tak teď už mi ho snad pošlou, ta žába je prostě super, kamarádka ho má taky. Vy ho máte na terásce? To je super, že se uvidíte s Evičkou a Sárinkou :-) Co se týče všech vašich holčiček, tak to je fajn, že jsou tak hodné. Když nebudu brát, jak se teď Vládík vzteká, tak se taky hodně zklidnil v kočárku a dokonce tam už i dokáže zase spinkat.
Profilova fotka
jiřinko má být zase chladno ale prý jen na chvlilku tak uvidíme ;-) jéé jsi dostala notebok to je super víš jak já bych byla ráda za svůj :-p :-p my se pořád přetahujeme o jeden ale ted chci něco na fotáček to bude drahá záležitost tak PC musí počkat :-p ale dojde k tomu :-D :-D já už bych pevný PC nechtěla :-N jsme zvyklá na notase a super x-) jéé tak to jste s ev pátek hezky odreagovali co 8-) já se moc těším na tu svatbu tam se odvážeme poprvé bez malé my :-D x-) ty jo nevěsta v 9 měs.ještě že tam neporodila :-D :-D jj bazének máúspěch naší nevadí ani studenější voda :-) je asi otužilá ale po mě ne :-D k nám se chystáte :-o :-D :-D no super že o tom nevím :-D ne ba ne budu moc ráda x-) x-) já jsme pro sraz v plzni holky domluvme to nějak 8-) ???? jiřinko naše se také vzteká umí to pořádně to asi každé miminko ;-) ;-)
Profilova fotka
Dobrý večer, když tu tak popisujete smějící se děti, tak mě moje menší dítě taky rozesmálo. Jeli jsme v autě a syn povídá:" Tati, ty jsi ostříhaný." Manžel na to,:Jo už 3 dny. Já povídám: Já jsem taky byla u holiče.A syn jen tak pronesl: To sem si všim, ty mi nosíš jídlo. :-D
Profilova fotka
vv :-D :-D :-D :-D také dobrý 8-) :-D :-D holky měli jsme na zahradě chráněného vzácného brouka mám ho vyfocenýho x-) x-) http://www.naturfoto.cz/nosorozik-kap... http://cs.wikipedia.org/wiki/Nosoro%C...
Profilova fotka
http://www.ceskestredohori.cz/zvirena...
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Jaro_20... moje fotečky brouka :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes jsme měli zase nabitý den, dopoledne jsme se byli podívat u té mojí kamarádky, jak se jí minulou středu narodil chlapeček, ten je tááák maličkatej proti Sárince a to váží skoro o kilo víc než ona, když jsme si ji přinesli z porodnice, to snad není ani pravda, teď má o kilo víc než on a je to strašně znát :-) Pak jsme byli u tchánojc na obědě a odpoledne přijeli naši, tak jsme byli na procházce, a pak tu drbali. Koupili jsme si konečně gril, tak je jasný, co následující týdny budem večeřet :-D Taky jsme dnes byli vybírat bazén, ale furt nevím, zda do toho jít nebo ne, je to přece jen přes sto tisíc a celkem se bojím, aby do něj děti pak náhodou nespadly nebo tak, furt se to ve mně mele, ale budem to muset brzo rozlousknout, tento týden začínáme s teréními upravami x-) Takže sraz v Plzni bych nechala až to tu bude tak nějak hotové, zatím máme místo zahrady zaplevelené pole a skládku ze stavby :-D Třeba červenec nebo srpen to už bude určo ok :-) Markét, to je parádní brouček, takového jsem ještě neviděla, připomíná mi hovnivála, má navíc jen ten roh :-D Jiřinko, copak Vládík provedl, že vás tak rozesmál? :-) To je dobře, že už spinká v noci líp, blýská se na lepší časy, viď :-) Gratuluji k novému noťasu, je to jen o zvyku, já třeba teď už zase neumím bez problému psát na normální klávesnici.. až si na noťase zvykneš, tak nepochopíš, jak jsi před tím mohla existovat jen s normálním compem, je to pohodička, můžeš s ním ležet u tv a tak :-) Vv, tak to je dobrá hláška :-D :-D :-D kolik mu je?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?