Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
 evicko, amalka mi zacala past na 3 mesicich emoticon
7. čer 2010 ve 22:07  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 pavlínko jukla jsme na fotečky to je drobínek emoticon emoticon emoticon jak snáší ty třmínky?máte to na dlouho?moc vám to sluší rodinko emoticon
8. čer 2010 v 08:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky emoticon
Vítám mezi náma mladou pani....Leni, už se těším až napíšeš dojmy,zážitky a fotky... emoticon užijte si svatební cestu,ať se vám moc líbí!!!!!
Mončo,v albíčku na MS máš pěknou kytičku na stole u účtenek emoticon Jinak makáte mílovým krokem!!!!! Vánoce už budete mít v baráčku,viď? emoticon Za to my pořád čekáme na tu sedačku,komoda snad už je na krámě,ale je to stejně dlouhé čekání....
No a co prťata??? Jak snášejí to teplo???
8. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky!!
Nejprve rovněž vítám mladou paní Leničku!!!! Krásně si užijte dovolenou a už se těšíme na fotečky a zážitky!!!!

HOlky, to krása to počasí co?? Já se na to těšila jako malá, až začne být hezky, ale zase to má pěkné nevýhody, už mám zase vše mega nateklé... že nemůžu skoro ani chodit.. JO a musím se teda přiznat, že už mám nahoře 17 Kg emoticon emoticon Co jsem komu udělala emoticon emoticon Můj manžel už mi říká, že vypadám jako přežranej medvěd nebo mě oslovuje "Ty moje koule". HOlky fakt hrůza a to mám do porodu ještě skoro 6 týdnů...
NO a včera jsem byla na kontrole, kde nám naměřili 2750 g.. My budeme fakt macíci emoticon emoticon
8. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Kačko děkuji a to jsem v pátek dostala úžasnou kytici barevnách gerber a vžera kytici lilií. Pavel dost zlobil, tak žehlí, ale on nosí kytky, i když nežehlí. ví, že je mám ráda. Ty gerberky hodím do alba.

Fsvojap fasáda? Můžeš mi napsat, na kolik Vás to vyjde a jakou děláte? Máš nějaké nové fotečky domečku? Tedy máš teď lepší starosti, ale znáte mně, jsem teď Bořek stavitel.

Kačí a jakou jsi nakonec koupila sedačku? Tu poslední v albu? Je hrozné, jak dlouho se na všechno čeká.

Nás ještě čeká velký kus práce. Tu linku, včera montážník zase rozšrouboval, blbě to naměřil a nesedělo mu to. Ještě, že tam nebydlíme, to by mně trefilo.

Markét jsem zvědavá na šatičky, až je budeš mít na sobě, koukej se vyfotit.

Holky, já Vám tak závidím, jak si užíváte mateřství. Moc Vám to přeju, všem.
8. čer 2010 v 09:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast, medvěd? Ty jsi mně pobavila. Neboj, po porodu budeš mít takovej záhul, že budou kila pryč hned.
8. čer 2010 v 09:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jo a s tou zahradou,. Tu nemáme vzrostlou, ale zarostlou. Já bráním stromy vlastním tělem, manžel je chce pokácet. Když jsme posekali trávník=džungli, našli jsme i rybíz a angrešt. Jsem zvědavá, jestli z toho ovoce něco bude. Uvidíme.
8. čer 2010 v 10:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Mast...určitě to není nic příjemného a kór teď v těch tropech,ale brzy se to srovná emoticon A manžel to myslí určitě v dobrém...Nedovedu si představit chlapa,tohle tahat v těch teplotách.....to by snad nepřežili,jak by si stěžovali emoticon
Mončo,určitě je dej do albíčka! Ráda koukám na kytičky a také je mám ráda,skoro jako každá žena! emoticon Ta sedačka je to ta poslední,myslím....ta bílá. Akorát už ji měli dvakrát přivést, a pořád kamïón nedorazil,už mě to štve. Protože až přijde,tak si budeme ještě vybírat jiný potah a to zase budeme čekat emoticon
8. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 JO jo holky, už se těšim až bude v kočáru emoticon emoticon No ale ještě jí trochu dopeču, aby neřekla no emoticon emoticon

HOlky chtěla jsem Vám ukázat tu naší kuchyň, jestli by Vás třeba ještě nenapadlo něco vylepšit atak.. a tak mi to včera manžel naskenoval, ale mě to nejde nikam uložit, ani na rajče ani na střechu... tak nevim, já jsem teda fakt talent na počítače emoticon Když to prohlížim normálně v obrázcích, tak tam ty foty jsou, ale když otevřu př. rajče, tak tam ty fotky nejsou emoticon emoticon emoticon Nechápu emoticon
8. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
konečně letní počasí emoticon Kačka zatím počasí snáší dobře, jen podle babiček jí málo oblíkám... a chce častěji pít

Markét - ty třmínky snáší v pohodě, jen to nasazování se jí nelíbí; bude je mít minimálně měsíc, protože na kontrolní sono jdeme až koncem června, ale máme prý počítat s měsícema emoticon no co, hlavně, že jí to pomůže emoticon

Mast - třeba ty kila půjdou pak rychle dolů emoticon já sice přibrala "jen" 10kg, ale poloviny se pořád nemůžu zbavit, no popravdě se ani moc nesnažím, tak se nemůžu divit emoticon

Moni - zatím lepíme polystyren, pak na to ještě dáme to lepidlo a perlinku a tím asi skončíme, ten finální povrch bude kdo ví kdy; na kolik to vyjde netuším, polystyren jsme kupovali uz dávno, ten moc drahý není, toho lepidla padne dost, no a pak ten barevný povrch bude asi taky darda
s tou zahradou to máš dobrý, jen jí trochu zvelebíte a je hotovo emoticon a jaký tam přitom ještě objevíte poklady emoticon to u nás se o zahradě nedá mluvit, teď jsme si tu zasadili žlutou magnolii a 1 rododendron a opravdu se mezi tím vším stavebním bordelem vyjímají emoticon
8. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 fsvojap A ten polystyren lepíte sami, nebo firma?
8. čer 2010 ve 13:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Kytička od manži.
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/magnolia/album/rekonstrukce/5271069/
8. čer 2010 ve 13:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 No ta je krásná Moni......taková pestrá a veselá... emoticon Asi si byla hodně smutná,co??? emoticon emoticon
Holky to je hrozné v práci.....,venku na koupání....na kolo a opalování....a já se ohřívám z PC emoticon
Určitě všichni mamči jsou s holčičkama a chlapečkem Vládíčkem venku a užívají si sluníčka.....,ale jen ať užívají... emoticon
Mast....zkus to uložit a potom to jen přetáhni na rajče...jinak je těžké radit na dálku...
8. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, ještě jsem vás nestihla dočíst, ale posílám odkaz na nové fotečky:
http://www.vevercata.estranky.cz/fotoalbum/vladik/prvni-rok-uz-skoncil---13_mesic
8. čer 2010 ve 14:22  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

my byli dneska poprvé na koupališti emoticon emoticon super den byla jsme tam s mojí kámoškou emoticon moc jsme si to užili nekoupali jsme se ledové emoticon emoticon malá ve stínu pak spinkala 2 hodky v kočárku měla jsme jen golfky emoticon a super jsme nadšená jinak mateřská dovolená je fajn emoticon emoticon emoticon chci na ní být pořád emoticon emoticon emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_7.mesic/

fotečky emoticon
8. čer 2010 v 18:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko malá teplo snáší dobře jen jí nechávám v plínce a tričku a stejně je spocená emoticon mažu jí opalovákem 50 ale stejně je přičmoudlá emoticon emoticon ale snáší to jakž takž dobře jen moc přes den nespí emoticon emoticon

marti ty brdo to bude asi macík emoticon ta sofinka se má u tebe asi dobře emoticon emoticon ty brdo 17kg nahoře nezávidím to ted nosit emoticon já přibrala 8kg emoticon emoticon a měla jsme v létě dost emoticon

moni ty brdo žehlí kytičkami jo emoticon to by se mi také líbilo emoticon jinak to s tou linkou mě mrzí emoticon vždy jsou nějaké komplikace emoticon kytička krásnááá emoticon emoticon emoticon

pavlí málo oblíkáš emoticon emoticon hele zase naše nepije a já jsme macecha že jí nedávám nebo dávám s blbýho hrníčku emoticon emoticon podle mojí tchýně emoticon emoticon kdyby měla žízen tak se napije ne emoticon je dobře že to snáší dobře šikulka emoticon jak říkáš hlavně že to pomůže emoticon kočiččce!!
8. čer 2010 v 19:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak mi manžílek odjel s tchánem do vedlejší vesnice na pivo a Vládík spinká.
Dneska usnul až po obědě a spal skoro 3 hodiny emoticon Včera jsme byli na tom srazíku, vyrazila jsem v 9 ráno a dorazila domu až v 16:15, celou dobu jsme byly s holkama a dětma, byl to krásný den a Vládík byl neskutečný, strašně hodný a správný, i v kočárku byl v pohodě. Spal jen zase hodinu za celý den, tak to dnes doháněl.

Leničko, já ti ještě nepogratulovala a nepopřála všechno krásné do manželství, tak to napravuji. Super s tou dovolenou, moc se těším na vyprávění a na fotečky.

Mončo, ta kytka je nádherná, taky by se mi taková líbila, ale u nás to nehrozí, ani kdyby Vašek něco provedl emoticon
Moni, co znamená, že čekáte na výměnu dveří, oni vám dodali jiné?
Kdo vám tu kuchyni montuje, jak se mohlo stát, že vám nepasuje digestoř a kamna? Ta lednička nevypadá tak špatně, i když by samozřejmě bylo lepší, kdyby to pasovalo.

Kačí, tak v práci ti to opravdu nezávidím, já bych teď vůbec neměnila. Vládík to zvládá dobře, je hodně opálený a to ho dost mažu, jen dnes má víc chycené ručičky. Dnešní odpoledne jsme byli u bazénu a tam je nadšený. Už i já do něho vlezla emoticon
Odkud máte tu sedačku?

Pavlínko jak píšeš, hlavně že to malé pomůže. Je dobře, že jí to tak nevadí, je jasné, že to natahování jí asi není příjemné, ale to asi ani normální oblékání.
Jinak co se týká toho, že nic neděláš, tak to jsme na tom úplně stejně a mě to pěkně štve, že jsem tak líná emoticon

Martin, za chvíli už otoky zmizí, nějaká kila taky půjdou dolů a ty budeš držet mimčo v ruce a bude ti to pak všechno fuk emoticon Určitě to stojí za to emoticon

Jinak děkuji za krásnou pochvalu foteček z hipodromu emoticon Ty trička dostali kluci od našich, Vašek je nadšený a on chtěl, abych mu to dala. Já nejdřív nechtěla, říkala jsem si, jestli to není trapné, ale vypadali úžasně emoticon

Evičko, mě Vládík taky dlouho nepásl a vůbec to nevadí emoticon Doktorka by pak řekla, kdyby bylo něco v nepořádku.

Markétko, za chvíli mrknu na fotečky, už se těším.
A co ty šaty, to je super, že ti takhle padly. Ukážeš se nám?
Vládík má zase oči po mém taťkovi, on je vůbec celý do něho.
A co ta čočka do foťáku, k čemu je? A kolik to stálo? Co to dělá? emoticon
8. čer 2010 v 19:36  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Pavlí, ty kojíš? Mě taky babičky říkali, že malej potřebuje pít, ale není to tak, jestli kojíš. Pak jsem si říkala, že to tak asi bude a malej se mi začal topit, tak jsem mu nic nedávala, až pak, když jsem začala dávat příkrmy. Malej byl taky na léto. Jen jí třeba dej občas trochu vody na lžičku, tím nic nepokazíš, ale myslím si, že to není nutný.
S tím oblékáním, já zase pořád oblíkala hodně emoticon Říká se, že máš mimčo oblékat tak, jako sebe, tak jsem se pak taky tak začala řídit.
8. čer 2010 v 19:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ještě k těm golfkám, tak jsem to sledovala a ty větší jsou velké jako můj kočár, takže pak asi fakt jen na dovču koupím ti mini mini emoticon
Dokonce mi naši ukázali, že kočárek nemusím rozkládat a složím ho v kuse, docela dobré po takových měsících emoticon
8. čer 2010 v 19:40  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ty golfky vypadají parádně a malá je v nich úžasná emoticon
Na koupaliště se s holkama a dětma chystáme příští týden, tak snad bude pořád takhle hezky.
8. čer 2010 v 19:42  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko takže máš večer pro sebe emoticon emoticon to je paráda co?já mám manžu v práci malá spinká emoticon
krásně spinka po obědě a srazík musel být bájo emoticon emoticon šatky určitě ukážu i když možná až po svatbě emoticon emoticon ne snad mě pak manžel cvakne emoticon fakt padnou a jsou krásné jen spíše do růžova ale nevadí emoticon akorát nad kolena no prostě super emoticon no malá je zase celá tchýně emoticon emoticon
čočka je z aukra stála asi 300 i s poštovným je to 8 dioptrií a přiblíží ti to makro focení emoticon vlastně to máš jako když koukáš přes brýle emoticon vyfotíš tím kvítky broučky atd emoticon
takže jaké gofky to budou??? emoticon emoticon ty jsi rozkládala kočár a nemusela jsi emoticon emoticon mazec emoticon emoticon
8. čer 2010 v 19:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko fotečky parádní jak před sebou tlačí to na chození jéé emoticon emoticon moc se mi líbí na plavání a na té travičce hotový andílek krásné fotečky moc emoticon
8. čer 2010 ve 20:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky nikde nikdo ani se nedivím když je tak krásně emoticon emoticon emoticon
také nejsme doma,včéra pořád na zahrádce k večeru jsme zajeli do mekáče na zmrzku emoticon
koupili jsme malé bazének průměr 99cm ale zatím to stačí než napustíme ten veliký
jo novinka plazíme se dopředu emoticon emoticon

jiřinko kdyby si chtěla juknout emoticon posldní fotečky foceno makro čočkou emoticon od fotečky 3330 emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Jaro_2010_Flora/
10. čer 2010 v 07:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

vždycky sem ně chvilinku vlítnu, přečtu si, co je nového a zase letím, venku je tak krásně, byly jsme celé dny u vody, malá to zvládá úplně v pohodě, spinká pěkně ve stínu, akorát si častěji říká o kozu, vždy si jen cucne na žížu a spinká dál a taky jí to moc baví na dece, to vydržela hodinu sama jen tak ležet a koukat se kolem sebe emoticon
Jo a novinka, na hrací dece už chytá ty hračky a mnohem víc pozoruje, je to pecka emoticon No a včera jsme ji vážili, má už 4.3Kg, dnes je jí 10 týdnů emoticon Moc jste mě uklidnily, že vaši prckové taky nechtěli pást, děkuji, já už s ebála, abych s ní nebmusela po doktorech emoticon

Vv, děkuji za odkaz, šikovné stránky emoticon

Mončo, jak jsi tu dávala odkazna ty cihličky, tak toho bych se možná malinko bála na ven, hodně lidí nám říkalo, že to po letech opadává. Proto mě nadchly ty, jak jsme se na ně byli podívat, ty jsou jakoby gumové nebo jak bych to popsala, prostě měkké, takže jak pak zatvrdnou v tom lepidle, tak se nemají šanci už nikdy odlepit.
Koukala jsem ti do albíčka, jedete fantasticky, kuchyně krásná a dobře jsi to vymyslela s tou digestoří emoticon tu trojdílnou část vedle lednice taky nechápu, ale kdyby jsi na to neupozornila, tak mi to ani nepřijde zvláštní, nevšimla bych si toho. Koukala jsem, že už malujete, mně moc vyhovovalo mít ten váleček na tyči, vymalovala jsem tak 2x celý barák, jde to rychleji a stojí to míň síly.. koukala jsem, že Pavel maloval pouze s válečkem v ruce, tak zkuste tu tyč, bude to raz dva hotové emoticon

Jiřinko, opět krásné fotky, malému už je 13měsíců, to strašně letí, vždyť je to jak včera, kdyř jsme řešily, že má roční narozeninky.. no a jaké máte teď noci, už je to dobré? Malej je tak kouzelnej, to snad není ani možný emoticon

Markét, to je super, že šatičky sedí, pak se nám blejskni emoticon Fotky taky krásné, malá byla na dece taky spokojená, viď emoticon a ty golfky vypadají naprosto dokonale, moc se mi líbí emoticon Jo a nelítá ti ale na to havěť, ti broučci nebo tak? Fotečky s tou novou čočkou jsou super, to ta čočka stála jenom 300? Já myslela, že tyhle věci jsou drahé?

Pavlínko, hlavně, že to malé nepřekáží a bude to mít v pořádku. A co vy a pasení, jde to malé nebo se taky vzteká? Kolik teď vážíte? Koukala jsem na fotečky, malá je krásňoučká emoticon Jinak já mám taky ještě nějaké to kilo nahoře a stejně jako ty to vůbec neřešim, i když bych možná měla, v plavkách se teď zrovna moc necítím emoticon Ale říkám si, že to mám v prsou, břicho už nemám žádné, jen je takové měkčí, ale štve mě zadek a stehna, to je jeden velkej rosol, ještěže po koupališti nemusím za malou běhat emoticon Hodně jsem teď ty dny plavala a řekla bych, že je to hned o něco lepší, nebolí to a je to efektní, doporučuji emoticon

Martinko, no tak to je princezna už větší, než se ta naše narodila emoticon Hlavně, že je všechno v pořádku! Z těch kil si hlavu nelámej, podle mě jich máš nejvíc v té zadržené vodě, když píšeš, jak otékáš.. nejméně polovinu jich na sto pro necháš v porodnici emoticon

Tak já jdu trochu poklidit a až se ta prďolka probudí, jedem k vodě, snad se nepřižene bouřka, nějak se to zatahuje.. přejí krásný den, papa
10. čer 2010 v 11:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky já se v práci asi upeču, ale je škoda, že dnes je jen dusno, sluníčko nikde emoticon .

Evi, my máme i tu tyč. Pavel s tím dělá stropy, jinak to nepoužívá. Já tím maluji vše, protože se mi o to líp opírá. Ale je to nekonečná práce.

V pondělí jedeme zase do Prahy. Trochu jsem se divila, že mi narostlo vajíčko, páč tento měsíc jsem rezignovala na veškeré léky.
10. čer 2010 ve 13:55  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky, krátce zdravím! Lituji všechny pracující, musí to být šílené emoticon
Pro mě je to ale taky hrozný, nemůžu se skoro hýbat, jak jsem nateklá, to vedro mi teda nedělá absolutně dobře. U nás teda není jenom dusno, ale naprostej hic, sluníčko paří od rána... no mě asi klepne z toho...

Mončo, budu neskutečně držet palce v pondělí emoticon

Evičko neskutečně závidim, že chodíte k vodě a malá je v pohodě... to musí být úplně super! Já mám sice volno, ale nikam k vodě bych se asi vůbec nedohrabala... no musím holt vydržet no emoticon

A kdepak máme ostatní?? Copak děláte?? Já ted čekám návštěvu, tak jsem uklízela, vařila a jsem totál kantáre...
10. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vv
Registrovala se 3. února 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
vv
Registrovala se 3. února 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 1 přítele. Region Chomutov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Magnolie držím palce. Asi zafungovala právě ta rezignace. emoticon
Ostatním přeji krásné letní dny i když pro mast, to asi opravdu není ideální.
10. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evičko to je paráda že je malá tak hodná emoticon neboj se každé mimi má své tempo emoticon nemůžeš srovnávat ale pasení je nebaví dlouho emoticon gratulace ke kontrole emoticon ted uvidíš teprve pokroky emoticon den ode dne bude šikovnější emoticon emoticon

ano ta čočka stála jen 300 z aukra poslala mi na ní odkaz kámoška emoticon jinak nevím kolik stojí určitě jinak asi víc emoticon ne ne zatím jsem broučky neregistrovala emoticon emoticon jsou supr ty gofky emoticon

moni moc držím palečky!!!!!!!!!!!!strašně moc na tebe budeme myslet!!!

marti je to hrlza vid? emoticon ale vydrž drž se

my dneska parádní den emoticon emoticon emoticon nafoukli jsm emalý bazének průměr jen 95cm ale pro malou ideální a jak si cachtala emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_7.mesic/

fotečky emoticon
10. čer 2010 v 17:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj holky emoticon
počasí teď krásné, ale na mě už dost horko, u vody to musí být super, ale my bazén nemáme a na nejbližší koupaliště je to daleko, auto bez klimatizace... emoticon

Evi - malá teď na bříšku moc nebývá, s těma kšírkama to dost dobře nejde, takže jen když je sundáme, tak jí přetočím na bříško, moc si nestěžuje, ale ani jí to zatím moc nejde emoticon teď váží tak 3,6kg a dr je s váhou spokojená emoticon a od včerejška má Kačka naušničky emoticon
já bych se teď v plavkách vůbec necítila...

Moni taky držím na pondělí palce emoticon
10. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, super fotečky, máš parádní postavičku, moc vám to s maličkou sluší, roste do krásy, je to bobinka roztomilá emoticon A pejsek vám papá meloun, jo? emoticon Jinak my na kontrole nebyly, jdeme až 29.6. na tu tříměsíční, vážím ji doma. Dneska mi u vodičky spinkala od 13h-16.30h, paráda, pěkně jsem se chytla emoticon Máme tady nádherný rybník 5km, vypadá to jak např Orlík, kolem skály a lesy, je to paráda, vůbec tam nebylo tak dusno, proto se tam asi malinké dobře spinkalo. Jinak je teda poklad i v noci, spinká teď v kuse většinou od 22h-6h, pak papu a spinkáme dál, já většinou dokonce vstávám pak dřív než ona emoticon

Martinko, to věřím, že to teď musí být pro tebe náročné, ale vydrž, příští týden má být už snesitelnějí emoticon

Pavlínko, teď ve mně až hrklo, malá má teprve 3,6Kg, jejda, to ta naše roste nějak rychle, doufám, že z ní nebude tlustoprdka emoticon Vždyť Kačenka je starší, no to je nářez, kolik vážila, když se narodila? My dneska vážíme 4380g. Kačenka má už naušničky? emoticon ukáááž emoticon a jak to probíhalo, nechala jsi je nastřelit nebo píchnout? Co malinká na to?

Moni, strašně moc budu držet palce, to by bylo, aby nebylo, když už se i to vajíčko samo udělalo emoticon
10. čer 2010 ve 20:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.