Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Evi je mi tak nejak vselijak, uz me nebavi jak sjem neohrabana pres to bricho, jako otocit se z boku na bok to je fuska, taky to chozeni na wc me neba, ale na druhou stranu mi je fajn, ze se jeste muzu klidne povalovat a delat si tak nejak co chci a kdy chci. No a zacal uz u me fakt ten strach z toho neznama co bude, tak jsem taky trochu vic nervozni ;-)
Ahoj holky, Evičko lehátko parádní!! Malá je krásná, takovej drobeček roztomilej to je :-) A je dobře, že tam vydrží, to je zase super pro rodiče ;-) Mončo, mám stejnej názor jako holky, mrazák bych koupila novej, hlavně bych se bála jestli s ním něco není, aby třeba netekl nebo tak něco, to ti pak zničí podlahu avše okolo a na nikom si pak nnic nevezmeš... takhle v krámě by jsi to mohla reklamovat... Zkus jestli by se ti to nevešlo jako nám ještě do kuchyňské linky... někam vedle... Leni, přesně vím, jak se cítíš, já už se taky nemůžu skoro hýbat a to jsem měsíc pozadu :-o Včera jsme byli na kurzu a začala jsem mít normálně strach z porodu... ale ta porodní asistentka byla hrozně vtipná, říkala, že si tatínkové mají vše napsat na papír a až prej budou vyplňovat nějaký formuláře, tak se radši kouknout do toho co si předem poznamenali... prej tam ted byl tatínek, který si v rozrušení nemohl vzpomenout na jméno své manželky a tak tam napsal otazník :-D :-D to mě fakt pobavilo.... Můj Jiřík dělal hrdinu, ale jak ho znám, tak až půjde do tuhého, bude nervózní jako pes :-D :-D Jiřinko, taky jsem se chtěla zeptat na nové fotečky, taky už se na ně těšim :-) A co Vládíček?? Jak se mu líbí nové hračky, které dostal k narozeninám a svátku??? Už si sám hraje?? Holky ještě jsem se chtěla poradit, koupili jsme tuto postýlku, už je doma a smontovaná: http://www.ebutik.cz/index.php?men0=2... NO a ted nevím, jak nám na to půjdou ty nebesa, které dneska taky dorazily, když máme ty bočnice kulaté??? Nemáte s tím někdo zkušenost??? Půjde nám to tam vůbec??? JO a sadu mám tuto: http://www.babymarket.cz/1460,11-diln...
Profilova fotka
Martinko, máme stejnou postýlku a ten set do ní v podstatě taky, jen já tam mám ty srdíčka :-) a nemusíš mít strach nebesa, mantinely, vše tam jde, kdyžtak pak dám fotku na koníka, teď mám postýlku přiraženou bez bočnice k naší posteli, ale manžel mi to fotil, když to celé načančal, jak jsem byla v porodnici, tak mu to stáhnu s telefonu. Pobavila jsi mě s tím kurzem, jak tatínek zapomněl jméno manželky :-D Leni, no už budeš mít za chvilku malou venku, a pak se ti ještě po bříšku zasteskne.. já když vidím nějakou těhulku, tak na to tak nostalgicky vzpomínám :-) Jo a nevím, jestli mi to uniklo nebo mi to vypadlo, jak se bude malinkej jmenovat? Teď se malá probudila, tak v té houpačce spinkala 3h :-) akorát nevím, zda je dobrý, když se mimi 3h houpe, nemůže to něčemu vadit? Já jí to zkusila po chvíli, co usnula vypnout, ale to se začala probouzet, tak jsem to zase zapla, ale houpe to docela dost, nemůže to vadit? Ale vypadá spokojeně, kouká teď na mě, do růžova vyspinkaná a smrdííííí :-D jdu jí dát do kupy, napapáme a vyrazíme ven, doufám, že nás nepotká slejvák :-)
Ahoj holky, jen vás jdu v rychlosti pozdravit,vůbec vás nestíhám dočítat.... :-( Jak je na tom Míša??? Už je doma??? Markétko, máš nějaké zprávy???? To je děs to počasí... ]-( a to už máme červen.... Všem dětem krásný den dětí!!!! ;-) 8-)
Profilova fotka
ahojik tak jsem doma.. ale teda nic moc, bolesti byly sileny...no uz nikdy vice!!!! :-X hnus hnus! :-X
Profilova fotka
za 2 hodky vyjizdime do jablonce :) budu tam tyden, budou mi pomahat s prckem :) tak s emoc tesim :)
Profilova fotka
Ahoj Miško, tak snad pak bude líp a zmizí ty špatné stavy |-| To je dobře, že pojedeš k vašim. Malá bude určitě spokojená a ty si odpočineš a snad se brzy všechno zahojí :-) Evičko, na dětech je super, že teď jsi hotová z úsměvu a pak tě čeká hromada dalších věcí, skoro každý den něco nového, čím tě malá rozesměje a udělá radost :-) S tím houpáním nevím, ale asi bych si to raději někde zjistila. Leni, strašně se ti to blíží, ale porodu se vůbec neboj, všechny jsme to zvládli a čeká tě něco krásného. Ty poslední dny už nic moc, viď. Ale ještě si to užívej. Martin, jak psala Evička, s těma nebesama nebude žádný problém :-) Vládík si s těma hračkama pořád hraje, na fotkách uvidíte ten hrací stoleček, ten je suprový.
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofi_v_... jsem si hrála :-D :-D pak dočtu ;-)
Profilova fotka
Markét krásné, jen kytičku bych jí dala živou. Asi to malou i bavilo viď? S tím mrazákem máte asi pravdu, ale do linky už se nevejde, tak uvidíme. Evko tak to je super, že jsi to koupila tam. Té mojí kamarádce tam usne a ona jí přendá do postýlky a Nelinka chrní dál. Ale nemyslím si, že by to houpání vadilo. Holky to musí být makačka s tím bříškem, já mám problém ohnout se i přes špek..........no dobře, tak přes špeky :-N
Profilova fotka
evi gratulka ke 2 měsícům x-) x-) letí to moc malá je nádherná lehátko super 8-) ;-) záda ani mi nemluv :-( ted hrozně bolí ta rána a asi i hnisá :-( fakt to bolí mám to i kolem nateklé chjooo 8-( 8-( to počasí mi také nepřidává chjoo ]-( moni takto to má vyřešené i tchýně velký mrazák v garáži ;-) a drobnosti má v kuchyni ;-) víkend bude snad krásný =-) slibují to..
Profilova fotka
martinko ta postýlka je úžasnáááá x-) je krásná a nebesa tam půjdou měli by =-) s tím kurzem mě to pobavilo :-D moni určo bych koupila nový jak píšou holky ;-) a děkuju malou to baví :-D je to moje hodná holčička x-) živá kytka by nepřežila :-D :-p ]-(
Profilova fotka
Fotečky z oslavy: http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Článek se načítá
HOlky, tak jste mě potěšily, že nám to tam snad půjde. Až přijde domů manžel, tak na něj naběhnu at mi to tam přidělá.. teda pokud nepřijde v noci :-D Market děkuji za pochvalu!! Koukala jsem na tvoje fotečky a super jako vždycky!!! S tím hrncem to byl výbornej nápad, vypadá to super!!! Míšo, to je moc fajn, že už jsi doma a jedeš k rodičům, tam se dáš určitě do kupy... babička pohlídá a ty si odpočineš.. budeme se na tebe za týden těšit ;-) Jiřinko, fotečky z oslavy super!!!! Vy jste mu to tak krásně vyzdobili a ten stoleček od FP je krásnej!! No a hlavně mě štve ta tvoje postava ]-( Já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýý Evičko, jak už psaly holky, houpačka super, ale tři hodiny bych jí tam asi nenechávala.. asi bych jí přenesla do postýlky, pokud by to šlo.. nebo se na to zeptej doktorky, třeba to nevadí :-o Kačko, byteček krásnej.. a ty dveře jsou bomba, takové by se mi taky líbily...
Profilova fotka
Huráááááááááááááááááá,jáááááááááááá tovrěla fotkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý. Jíří, teda to bylmejdan, jako blázen. Tchánovic a babíčku znám a ti dva další lidé jsou tví rodiče? Byl tam i Vládíkovo bráchanec co? A je tam někde švagrová? Znovu podotýkám, že tvá tchýně je baba.
Profilova fotka
Jo, takže ač jsem si jako první úkol řekla pozdravut Míšu, tak jsem zase zapomněla. Takže Míšo, papa, jsem ráda, že jsi doma a pěkně si to užij u mamči. To bude pohodička a ten servis ;-) . A přehlédla jsem fotky kačky. Jdu na ně, než mi vyplivne PC.
Profilova fotka
Kačko ty dveře jsou prostě pecka. Mně se tak moc líbí tmavé dveře, ale bojím se. Dokonce jsem začala uvažovat o úplně bílých. Ty velké šoupačky..............nádhera, asi jsem se zamilovala.
Profilova fotka
jiřinko krásnáááá oslava x-) x-) fakt mejdan 8-) moc ti to tam slušelo vlastně všem ;-) kačko krásnéé x-) moc chválím ty tmavé dveře to je špička :-) a ložnice máte to moc utulné a hezké x-) x-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) . Dnes nám přijdou řešit reklamaci krbu, tak nám držte palečky.
Profilova fotka
Ahoj holky, vládík usnul. Dneska vstával v 6 hodiny, dostal mlíčko a už neusnul, ale hrál si v postýlce do 7 8-) Děkuji za pochvalu, byl to hezký den ta oslava. Ani to nevypadalo, ale žrádla bylo hromadu a všechno se to stihlo, na tom malém stolku nemohlo nic být, kluci by si s tím hned pohráli :-D Švagrová tam byla, ale je na jedné fotce jen ze zadu. Ty druzí jsou mý rodiče a sestra. Pak tam ještě byli 2 prababičky a praděda a moje teta se strejdou a bratránkem a samozřejmě Vládíkovo bratránek. Martin, postava takhle nevypadá špatně, ale potřebovala by posílit, bříško plandá a stehna ze zadkem také špatné, ale já jsem na cvičení teď líná. Už máme hotové tenisové hřiště, tak teď už bude hezky a budeme hrát vždycky večer, když Vládík usnul. Už jsme 2x hráli :-) Kačí, já jsem unešená z ložnice, tedy hlavně z úložného prostoru :-) Co máte za dveře, není to taky Masonite, jako máme my?
Profilova fotka
ahojky moni držím palce pak napiš ;-) jiřinko naše si také hraje pak v postýlce a já spím :-D a pka třeba zabere 8-) my dneska máme 7 měs x-) hrozně to letí ted spinká venku beruška :-) už přes 2 hodky =-)
Profilova fotka
Evi, není, je to Boulit od nás z Jirkova :-D . Enic, teda vy se máte. Normálně Sausfork ( či jak se to píše) rodinné sídlo na několika hektarech, koně. ovce a tenisový kurt. Hodobóžo rodina :-D
Ahoj holky......já prostě nestíhám!!!! :-( Už se na to vyfláknu a vezmu si snad den volna,abych byla trochu v obraze a mohla s váma klebetit!! Děkujeme za pochvalu,ale ještě to nemáme úplně všechno,zatím se nám vyrábí dvoje obložky wenge...šoupačky do koupelny (pač když jdeme na wecko,tak dveře nemáme... :-D ) A dělají nám drátěný program šatních skříní v šatně + menší botník s pár věšáky na bundy. No a vybranou sestavu do obýváku už máme také naceněnou od truhláře , a tu mám v albíčku na MS. Na krámě za níchtěli 87 000,- a nám to nacenil na 28 000,- + plus budu chtít ještě něco proskleného a komodu,ale pořád se nevyšplhám na 87.000,- = si myslím....Jinak nafotím toho víc,měla jsem plnou kartu ještě na foťáku,tak jsem moc fotit nemohla. Mončo,těch dveří se neboj,pokud myslíš že jsou tmavé a vše na nich bude vidět. Udělala jsem to nejdřív Prontem,a bylo na tom opravdu vidět,když jsem vyloženě tiskla prsty,ale potom jsem to dvakrát namořila leštěnkou a super! Můžeš šmatlat jak chceš ;-) Kliky jsme vybrali kombinované,že na otvírání saháš na matné,jinak je tam lesk,takže také praktické. :-) Vítám Míšu!!!! :-) Přeji aby už byl všeho klid,Míšo! Kouknu ještě na fotečky Jiřinky....Jiřinko ty dveře jsou wenge. A ty skříně jsou super,já to potřebuji,protože hadrů mám MOOOOOOOOOOOC!!! A barák to není,tak jsme to museli vyřešit takto. A ještě budou ty velké šatní,ale tam spíše dáme co se do koupelny nevejde...tam jsme měli koupelnu mega.....a s oknem. Moni,držím palečky s reklamací!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle je nepříjemné,ale určitě vám to vyjde! Jinak přeji k měsícům Sárince,Sofince další měsíce!!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Kačí, já se nebojím matlanců, ty budou na bílé horší, ale jak to bude vypadat. Víš?
Ahoj Moni...., jo tááák, tak to potom jo....No hop,nebo trop ;-) Já jsem také docela trnula,ale vypůjčila jsem si kousek toho dřeva a potom jsem to doma přiložila ke zdi,k podlaze nebo potom to jde vyfotit a přetáhnout do místnosti bez dveří a trochu uvidíš - né přesně,ale představa malinká je ;-) Markétko,Jiřinko....máte krásné fotky!!!!! Sofinka - hotový MODEL!!!!!! Takhle se krásně rochnit v kýblu,jsem zvědavá jak bude reagovat na tyhle fotky za patnáct let... ;-) No a Vládíček si to evidentně užíval!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Opraveno, já to zatím neviděla, ale manžel je spokojený a já z fotky také. Vše opravili, zařízli a zatmelili. Tak snad bude vše o.k. Nejraději bych v práci zamkla a jela se tam podívat :-D http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Profilova fotka
ahojky kačko prosím tě tak se nepřepracuj...mysli také na sebe ;-) dveře jsou opravdu bomba jak píšeš je to vždy roziko jak to bude vypadat ale vy jste se trefili :-) moni super že to opravili hlavně že jste spokojení ;-) :-) u nás zase lije :-( holky co to je zima topíme pořád ještě jsme neskončili to budou účty :-x naši jsou ted jistě v egyptě kde mají 38st :-N jak já jim závidím
dobré ráno, holky, tak už jsme doma. jdu vás rychle pozdravit. mám fofry, včera jsem z práce odcházela až v 6 a to ještě nemám dodělané to, co jsem měla. musím to teď dopoledne došmrdolit a poslat, přitom máme práce jak na kostele. tyto dva dny budeme tedy lítat o 106! jsem trochu smutná, tu dovču, co jsme si vybrali, už tam nemají. měla jsem to pěkně nastudované, pročtené recenze. jenže Adam měl furt času a nakonec tam není. už se mi nechce procházet další a hledat, nebude na to čas. ale něco asi vybereme, dovču máme. paradox byl, že v časáku, který si kupuju Ádova mamka, byl zrovna článek o Zakynthu. snad se tam přeci jen podíváme, už jsem byla nalákaná. no já mizím. mějte se to hezky a myslete na nás! :-)
jo a tady oznamko: http://www.bardun.cz/
Profilova fotka
Já už ho viděla. Závidím svatbu v kostele ;-) . Takže tento víkend...........krásně si to užijte. A má být krásně.
Profilova fotka
Teda Leni, za chvíli už budeš vdaná paní :-) Krásně si to užijte a hlavně se ničím netrap. Počasí hlásí parádní, tak určitě všechno vyjde, tak jak má. Dovču určitě vyberete, je spousta krásných míst :-) Mončo, tak krb je k nepoznání, paráda :-) Markét, před chvíli jsem zvyšovala přímotom a myslela jsem na to stejné, co ty - účet za elektriku ]-( Taky bych hned vyrazila do teploučka, ale jsem hrozně natěšená na víkend :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?