Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 leni myslím na vás určo to bude paráda budeš pak vdaná paní už emoticon a míst ej hodně něco vyberete jak říká jiřinka emoticon jiřinko my účet za plyn mi nepřestaly fakt do ted topit emoticon já s etaké těším na víkend ale bojím se že zase bude hnusně emoticon
3. čer 2010 v 10:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Nové fotečky:
http://www.vevercata.estranky.cz/fotoalbum/vladik/prvni-rok-uz-skoncil---13_mesic

Já věřím, že zase už tak hnusně nebude. Dříve jsem chtěla vedra, teď jen, aby bylo teplo a mohlo se být na zahrádce a vyrazit na výlety. Tohle počasí už je depresivní emoticon
3. čer 2010 v 11:17  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

to počasí je fakt šílený, ale o víkendu hlásí 20 stupňů, to bude parádička emoticon Jinak my teda za celou zimu topení nezapli, takže se na účet těším, budou nám jistě spoustu peněz vracet, platíme zálohy přes 3000Kč měsíčně na elektriku, protože nám to tenkrát vypočítali, když jsme natápěli ty anhydritové podlahy a to jelo naplno přes měsíc. Topíme tím teplovodním krbem a teď jen tak jednou za týden a drží se nám tu furt teplota na 24stupních, je to hodně tím, že máme dvoje balkonovky na jižní stranu a když se dobře nastaví žaluzie a vysvitne jen na chvilku sluníčko, tak se nahřejou a fungujou jako radiátor emoticon

Leni, páni, to letí, v sobotu budeš už vdaná paní emoticon Počasí máte fakt objednané až neuvěřitelně, bude krááásně emoticon K té dovče, určitě něco seženete na poslední chvíli, mrkni sem, na to jsem narazila nedávno a jsou tam super ceny: http://www.danielatravel.cz/lastminute

Mončo, ten krb opravili parádně, to je superemoticon No a jak pokračujete na baráčku? Jinak prosím mi zjisti, jakým způsobem ta kamarádka malou přenáší z té houpačky, aniž by se vzbudila, protože toho se bojím, mám co dělat jí z toho zvednou probuzenou emoticon Ale usíná tam fakt za chvilinku, je to super věc, děkuji za tip!! A už ani nepozná, že vypínám houpání, když usne emoticon

Kačko, ty dveře jsou nádherné, jsem na tyhle okýnkatý prostě nemocná, zase spílám manželovi, že jsem dala na jeho výběr emoticon A ty šoupačky jsou taky fantastické emoticon

Markét, nádhérné fotky s malou v tom dřezu, fakt strašně moc, sluší jí to tam berušce emoticon A jak má na té jedné fotce tak hodně pronikavě modré oči, to je její barva nebo jsi to trošku přibarvila?

Jiřinko, Vládík měl nádhernou oslavu, fotky parádní, určitě jste si to všichni pěkně užili emoticon Joo a jakej tenisovej kurt, kde, něco mi uniklo? emoticon Jinak jsi měla pravdu, malá den co den se směje víc a víc, to je tak krásný, pěkně se mnou ta holčička mává emoticon

Míšo, to je dobře, že už jsi doma, pěkně odpočívej a užijte si to v Jablonci emoticon

Jo a musím se podělit o radostnou novinu, dneska o půlnoci se narodil té mé nej kámošce chlapeček Denis, 3,4kg, zítra se na ně pojedu podívat, už se nemůžu dočkat emoticon
3. čer 2010 v 11:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko také už depkuju emoticon

evi ahojky emoticon gratulka kámošce k denisovi emoticon emoticon krásná váha emoticon nevím jakou fotečku myslíš?ale oči jsme neuoravovala max celou fotečku jinak má ale modrý oči emoticon emoticon také topíme v kamnech když je jirka doma ale ted byl aje v práci tak pouštím plyn..sama nezatopím emoticon
3. čer 2010 v 11:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, myslela jsem tu fotku DSC02890, tam má ty oči hooooodně moc modré emoticon Jinak já taky netopím, to ani v zimě, vždycky stačí zatopit večer, když přijde manžel z práce a topilo se, než se jde spát a ono to vydrží.

Jiřinko, prohlídla jsem teď fotečky z 13.měsíce, ten už je ták velkej, hodně to vyniklo jak leží v té postýlce v punčocháčkách emoticon Jsou to krásné fotky, moc se mi líbí jak je špinavej u toho kýble, to je pecka emoticon A ten pojízdnej harcí stoleček má úspěch, co emoticon Jo a proč bylo plavání v oblečení? Moc vám to tam sekne emoticon
3. čer 2010 v 11:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Gratuluji k ženichovi Evi. Pěkně si ho od malička vychovejte emoticon .

No ten krb zatím tedy nevím. Jak to ty matlalové zmrvili, tak jsou tam vidět spoje a to dost. Zadělali to čímsi, co by mnělo za čtyři dny zbělat, tak dám vědět pak. Kd\by k tomu vzali rovnou toho kameníka, tak je vše o.k.

Mně už to počasí fakt nebaví, hlavně je zima.

My včera odstěhovali zedníka. Ale možná nám bude dělat ještě zateplení. Štve mně, že už máme minimum peněz, on by nám to udělal za málo. Ale nevím, jestli na to budeme mít. emoticon
3. čer 2010 ve 12:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky,v rychlosti zdravím přes oběd,který tady hltám přes haldu papírů.....
Leni,tobě jsem chtěla popřát krásný svatební den,a užíj si to opravdu na 100%,myslím že i počasí bude krásné,tak potom už se budu těšit na mladou vdanou paní a fotečky!!! Jinak s tou dovolenou,si myslím že si vyberete něco jiného...je toho strašně moc. Sice je to škoda,když si to měla takhle nastudované,ale určo bude hezky i jinde... emoticon Takže hezký zbytek svobodných dní.....!!!

Mončo,koukala jsem na krbík,a vypadá skvěle! Už si ho viděla na živo??? emoticon
Děkujeme Evi...
Jinak dnes nám volali,že skříně do šatny,obložky a šatník bude brzy hotový!!!! emoticon Jen ta sedačka a komoda nějak dlouho trvá.
Jo,chtěla jsem....Markétko,teď běží nějaká reklama na nábytek v Kladně,bude se teď o víkend otvírat,nevíš co to je???
3. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko to netuším emoticon emoticon emoticon
3. čer 2010 ve 14:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi pro tebe:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/5260813/

neupravené takovou barvu má emoticon
3. čer 2010 v 15:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik holciny

jirinko ty fotecky Vladicka z oslavy jsou moooc pekny!!!! ja ted vas nestiham, jsme u nasich v jablonci a fotim tu nejake makro foteckyemoticon

tady nejaka ukazka

http://pipiii.rajce.idnes.cz/moje_makro_snimky/

evi..mala uz je velika slecna!! a ma peknou tu houpackuemoticon

leni, svatbicka se blizi a ma byt i pekne, takze drzim paleckyemoticon emoticon
3. čer 2010 v 17:40  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 fotim to obracenym objektivem, jen ho pridrzuji u fotaku emoticon
3. čer 2010 v 17:41  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko, proc je vladik v bazene obleceny emoticon emoticon emoticon
3. čer 2010 v 17:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, ty fotky jsou super, nejvíc se mi líbí ta první a mravenec se ti povedl úžasně emoticon Jo a vyhlásila bych soutěž, co je ten červenej zavináč v tom béžovém? emoticon Já tipuji vzorek na nějaké látce nebo tak?
Jinak malá je fakt už veliká, už to není kapesní miminko emoticon Houpačka je fakt super, vůbec nevím, že mám mimi, jak jí tam dám, tak spí emoticon Pak pořídím nějaké takové to jako jsi házela odkaz ty, ale to až bude chtít být víc vzhůru a zkoumat, tohle má na relax emoticon

Markét, jejda, Sofinka má oči jako pomněnky, no nádherný emoticon to je až neuvěřitelné emoticon

Mončo, to si piš, že vychováme emoticon S tím zedníkem je to škoda, ale myslíš, že on třeba po létě nebo až našetříte už nebude k dispozici?
3. čer 2010 v 18:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, já netuším, kde bude zítra. Všechny prachy prochlastá. Od nás dostal 45 000 za dva měsíce, bydlení neplatil a on nemá nic. Tolik bych si také přála vydělávat a neplatit nájem. Dnes celý den volá, je opitý a chce půjčit televizi, co máme na baráku a koupit kredit. Jako nejsem služka, ta ubytovna je kousek od nás, kredit by šel koupit do stejného krám jako já a televizi se mi fakt nechce půjčovat nikomu. Začíná být oprásklej. Sehnali jsme mu kšeft u známého, tak uvidíme, ale ten se s ním crcat nebude.

Míšo, to je úžasný, já prostě nutně potřebuji ten foťák. Nádhera.

Evi, nechtěla jsi také cihličkovou fasádu? Co říkáš na tohle?
http://www.cihloveobklady.cz/elastolith/cenik.asp
3. čer 2010 ve 20:18  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno,

dneska je krááásný den a čeká nás takový i víkend, jupíííí emoticon
Normálně mě to sluníčko vytáhlo z postele, normálně bych malou teď kojila ještě v pelíšku a spaly bychom dál, ale už jsem vylezla, abych si ten den užila, to sluníčko tak nabíjí emoticon

Mončo,to je super cena za ty cihličky, mně se to strašně líbí, akorát jsem od toho upustila, protože jsem si myslela, že je to zbytečně moc drahé. Ale těch 400Kč za metr vychází jen o trochu dráž, než když di necháme natáhnout omítku, fasádu máme naceněnou materiál+práce na cca 50tis, tohle by vyšlo bez práce na 70tis, ale zase by si to mohl udělat sám Petr, obkládál obývák tím šutrem, takže to už umí emoticon
No proberu to s ním, ale zase už máme objednaný kámen místo zámkovky a i obkladový na plot a to by k cihličkám nešlo, kdybych měla fasádu cihličkovou, tak bych k tomu chtěla takovej i plot.

No a jak se všechny máte, co plánujete na víkend?
4. čer 2010 v 08:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky,
konecne slunicko!!!!!! A pracka uz pere emoticon emoticon
Dneska se mi vdava kamoska tak se jedeme podivat, suprove jim to vyslo emoticon
A Leni vy to slunicko mate zitra jiste, jsem ti rikala, ze bude emoticon poradne si ten tvuj zitrejsi svatebni den uzij, zadne stresy a vychutnavej kazdou minutu emoticon
4. čer 2010 v 09:36  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik...

evicko, je to kytka emoticon

zachvili hodim dalsi fotecky na rajce, me to ted silene chytlo emoticon
4. čer 2010 v 09:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/fotoblog/pipiii/album/nase-amalka/

juknete sem na konika.. emoticon nejaky amalovsky emoticon
4. čer 2010 v 09:53  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Míšo, super fotky, už mě s těma zrcadlovkama fakt štvete emoticon Taky mě děsně baví focení, ale tohle člověk s kompaktem nidky nedocílí, fakt moc hezký emoticon

Leni, přeji ti moc kráný zítřejší velký den, parádně si to užij, v klidu a pohodě, přeji, ať se vše vydaří dle vašich představ a na jedničku, hodně štěstí nevěstinko naše emoticon
4. čer 2010 v 10:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky, nestíhám, teď mám chvilku než pojedem k doktorovi

Leni - držím palce, ať máte zítra super počasí a svatbu ať si megaužijete, a když spadne pár kapek deště, tak nevadí, to vám bude pršet štěstí emoticon

Vládíkovi přeju hodně opožděně všechno nej k 1.narozeninám

dočítala jsme hodně letecky, Míšo doufám, že už jsi OK emoticon a fotky Amálky jsou nádherný emoticon

Evi - Sárinka je na fotkách taky krásná, ta čepička je fakt úžasná
k tomu spoření - po 5 letech, resp. teď už po 6letech, ho nemusíte rušit, protože to je jen blábol obchodních zástupců, aby vydělali na nových smlouvách; nechte to spoření běžet, dokud nenaspoříte cílovou částku, i kdyby jste jednu smlouvu měli mít 10let, tak vám těch 10 let půjde státní podpora - pokud jí samozřejmě do té doby poslanci neskrouhnou; jinak byste každých 6let zbytečně platili za založení nového spoření
Kačka má taky nějaké penízky na spořícím účtu, o stavebku zatím přemýšlíme, ale necháme to až na konec roku, to bývají dobré akce
hlavně už me štvou u nás na poště, jak tam vlezu, nutejí mě pro Kačku nějaké spoření Sluníčko od ČP, nevím, jestli je to dobré nebo ne, ale oni o tom nic moc nevědí, chtějí na tom jen vydělat nějakou proviozi za založení emoticon
jinak ten stolek jsme ještě nevybrali, nějak se s Honzou nemůžeme shodnout
4. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 jo a jinak jsem samozřejmě všema 10 pro zamčení diskuze emoticon
4. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 a na rajčeti má Kačka taky pár novějších fotek, adresu máte od minule v IP emoticon
a my vyrážíme do města, ještě že už se to počasí umoudřilo emoticon
4. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik pavlinko, tak jsme jukla na Kaenku, to uz je holka velika emoticon emoticon emoticon ty jsi ostrihana ze? emoticon a Kacenka ma postroj na nozickach, jak dlouho ho bude mit? copak ma kyclema?
4. čer 2010 ve 14:40  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 aaa, uz jsem si precetla komentare u fotek emoticonemoticonemoticon
4. čer 2010 ve 14:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj holky emoticon Počasí je dnes krásné,tak snad budeme mít po dlouhé době i krásný víkend!!!
Pavlínko, máte hezké fotečky a rozdíl méďi tam opravdu je vidět...Sluší ti nový střih a moc pěkný kočárek!!! emoticon

Míšo,vaše fotky nebudu komentovat.........prostě nádhera!!!! Amálka má moc krásný úsměv,očička a klobouček s proužky!!!!!! emoticon
A na Vládíka jsem se také koukla...,a tomu moc sluší ty tepláčky děsně špinavý,je to moc hezký! Už je to kus chlapa!!!! emoticon
4. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 fsvojap proč jsi pro zamčení diskuse? Co jsem kde zase přehlédla?
4. čer 2010 v 15:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
teda to je konečně tak krásně, že mám snad o tísíc procent lepší náladu emoticon a taky jsem to náležitě oslavila nákupama.. jsem se asi s těma věcma pro Sofii dočista pomátla emoticon , ještě že jsem omezená prostorem, jinak teda nevim nevim...

No ale hlavně jsem chtěla popřát Leničce at si ten zítřejší den parádně užije, počasí máte objednané, tak ted už jenom říci to ANO!! Moc moc si to užij, at je na co vzpomínat! Je to přece jenom jeden z nejhezčích dnů v životě emoticon

Okoukla jsem všedchny fotečky, jedním slovem Jiřinko, Míšo, Pavlínko SUPER!!!!!

Kačko, byteček parádní, přidej ale ještě fotky, at je toho víc vidět emoticon. A místa na oblečení budeš mít teda dost.. to bych taky potřebovala... taky jsem si vymohla v baráčku dvě šatny emoticon emoticon

Mončo, tak ten krb už je dobrej! To je super, že se Vám to takhle rýsuje a s tím zedníkem jsi mě docela pobavilo... si tam pěstujete druhého pana Lorence ne emoticon emoticon

Evičko, tak to máte super vyřešené s tím topením... my jsme nad tím taky uvažovali, ale nakonec jsme se rozhodli pro podlahové topenmí v celém domě, kde budeme topit plynem.. investice do plynu bude okolo 100 tis. a pak za topení i s krbem 200 tis.. nevím jestli to je hodně ne ne emoticon , no a krb budeme mít sice taky (ten jsem do rozpočtu nepočítala) a ten bude sloužit jenom jako přitopení v obýváku, když se nám bude chtít (návštěvy, oslavy apod...). Já si totiž neumím představit, že bych topila dřevem a hlavně nevim, kdo by u nás to dřevo štípal emoticon manžela si teda u toho moc představit neumim emoticon emoticon No a o mě se teda nedá ani hovořit.. já lenoch línej emoticon emoticon

Míšo a jak ti je?? Odpočíváš vůbec, nebo někde lítáš s foťákedm???? Měla by si se šetřit!!
4. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, prolítla jsem vás strašně rychle a nedokážu reagovat, jen chci pozdravit Pavlínku po takové době a prohlédla jsem si fotečky, to není možné, že už jí máte doma zase takovou dobu emoticon
Koukala jsem princezna, že má třmínky, jak to zvládá?
Já měla také špatné kyčle a prý to bylo hrozný, mamča prý brečela, když mi musela dávat závaží - na každou stranu 1kg mouky a spustit z postýlky emoticon Ale teď je to určitě mnohem lepší a snad to u vás nebude moc špatné.
No a jak se máte a co bydleníčko?

Já jsem dneska kantáre, Vládík spal přes den hodinu a zničil mě. Závidím maminkám, co jim děti vydrží alespoň chvíli sedět v klidu v kočárku, Vládík je zvíře a bolí mě nejen celé tělo, ale i držka, protože pořád mu musím povídat a zabavovat ho emoticon
Zítra chceme jít na dostihy, tak se těšíme.
4. čer 2010 v 19:51  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 fsvojap já konečně v mám IP binďásku našla odkaz a heslo emoticon . Malá je hezoučká. Jak víte, že má třmínky? To jako ty kšandičky? Holky furt lepší troška trápení teď, než potíže celý život. Ale asi si ani neumím představit, co to musí být pro mamči takhle své holčičky trápit. Kamarádka zatím dává dvoje obyč. pleny. Aspoň se mi malá lépe drží emoticon , ale hrozí jí také nějaké takové zařízení. Jo a ten koník jí evidentně děsí emoticon emoticon emoticon
4. čer 2010 ve 20:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky, dnes byl báječný den emoticon odpoledne jsme byli podívat za tou mou kámoškou v porodnici na maličkého, je slaďounkej emoticon No a pak jsme byli s bandou venku, bylo to parádní, už aby bylo pořád tak hezky emoticon

Pavlínko, Kačenka je hezoučká emoticon A co jinak, jak se bydlí? A co malinká, jak se vám daří? díky za to info ohledně stavebního spoření emoticon

Martinko a copak jsi pokoupila pro maličkou? Pochlub se nám emoticon Jinak k tomu topení, taky máme podlahové, ale jen v obýváku, v kuchyni, v koupelně a v předsíni, teď občas lituji, že není po celém domě, protože tam kde není, tak bylo v zimě chladnějí, nebo to tak působilo emoticon Je fakt, že dříví do krbu se dělat teda musí, ale manžela to snad i baví, pěkně se u toho vždy odreaguje emoticon

Mončo, tak si představ, že zítra jedeme na výlet do té firmy s těma obkladovýma cihličkama, mažela to taky nadchlo, tak jestli to bude vypadat dobře, tak místo omítky bude obložený dům cihličkama emoticon
4. čer 2010 ve 22:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.