Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky, jdu Vás jen v rychlosti pozdravit, protože za chvilku pádim volit a pak na chaloupku emoticon Doufám, že bude hezké počasí, aby jsme si to trochu užili...

Tak všem pěkný víkend!!
28. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 kačko nevím co je podle tebe drahý pro mě ano stojí kolme 5,6 tis, a to josu jen golfky emoticon za celý kočík jsem dala 10 tis.tak vidím ten nepoměr..kurzy se neplatí předem dávala jsme zálohu 100kč emoticon a jinak budou ted levnější 1400 10 lekcí ted vyšli na 1800 10 lekcí...tak držím palce at něco vyberete emoticon já doufám že nám to chorvatsko s miškou vyjde manžel má trable s dovčou ale heldá náhradu emoticon

jiřinko bude hnusně ju emoticon to mi ani neříkej emoticon emoticon také mám názor jako ty pro mě to také slavnostní nebylo..proto jsme ani nad oslavou neuvažovala emoticon s tím kočíkem chápu já na chicco také slyšela chválu ale nám nevyhovovaly...říkám chce to zkusit emoticonto kousání au au emoticon emoticon

leni páni to je lidí...to je hezká veselka to už se prý vidí málokdy emoticon s tím plaváním nevím nečetla jsem o tom já na to čtu spíše chválu ale fakt nevím...to je se vším s jídlem atd člověk si nevybere a vždy asi nedělá co to by měl emoticon
28. kvě 2010 v 19:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 info od míši kolem 5 jsme jí volala tak byla taková utahaná ani nevěděla kolik je hodin ale už se cítila mnohem líp pozdravuje emoticon hlavně že už to má za sebou holka jedna...

my dnešní plavčo katastrofa emoticon emoticon emoticon holyk nejhorší hodina jiřinko máme jednu instruktorku ted byla jiná myslíš že to ty dět vnímají???? emoticon podle mě ano prostě asi polovina dětí hrozně plakala emoticon vůbec se jim to nelíbilo potápěla je jinak...dělali jsme jiné polohy zoívaly jiné básničky jsem se nechytala emoticon emoticon ale prostě se to tim dětem vůbec nelíbilo ani tedy mě emoticon takže dnešek nic moc...ale jinak den krásný dopoledne jsem byla ve městě koupila si přebalovací tašku konečně černou v DM emoticon je krásná praktická....s bodama mě vyšlo i o 150 mín emoticon odpolko jsme byli u babičky Sofí vychechtavá celý den až na to plavání tedy emoticon ted už chrní zlatíčko moje emoticon
28. kvě 2010 v 19:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.youtube.com/watch?v=BmIRxt_dBSI

tady video z plavání omluvte kavlitu emoticon
28. kvě 2010 ve 20:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky mám otázku?až bude beremko nově udělané zamkneme se že jo???????moc vás prosím
28. kvě 2010 ve 21:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj Markét, já si myslím, že to určitě působí. Třeba pak už Vládík věděl, že jsme se jen k intstruktorce přiblížili a bude se potápět. A jak to máte na příště, ony se budou pořád měnit?
Jinak chápu, že pro tebe to taky bylo špatné. Jak mi teď Vládík na plavání taky brečel už několikrát za sebou (poslední dvě plavání mnohem lepší), tak mě to taky pořádně nebavilo a vadilo mi to. Ale říká se, že mají vydržet, je to období vzdoru.
Leni, jak jsi se ptala, co si o tom plavání myslím, tak já jsem myslela, že to zase působí opačně. Třeba když mají děti jen rýmu, tak mají chodit a je to pro ně lepší, kvůli vlhkému vzduchu.
Nevím. Já třeba teď řeším jídlo, co můžu a nemůžu dávat a tchýně si myslí, že to řeším až moc a mohl by jíst podobně jako my. Jeho bratránek tak už nějaký měsíc jí, protože jim prý doktorka na roční prohlídce řekla, že může jíst to samé, jen tak nesolit a nekořenit. Mě se to třeba zdá brzy a hlavně mi to doktorka neřekla, takže mu dávám jídlo jen pro něho a podle tchánovců to asi trochu přeháním. Nechci mu uškodit a myslím si, že začínat s naší kuchyní je ještě zbytečné, když v tom dětském má všechny živiny, co potřebuje a naopak mu nepřidávám sůl a cukr a zatím mu to nechybí.

jinak jsem určitě pro zamčení emoticon
Jdu se mrknout na video emoticon
28. kvě 2010 ve 21:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Video je krásné a i kvalita dobrá emoticon
Markét, to že ti takhle bude plakat, tak to je normální, po tom potápění takhle občas všechny pláčou. Ale zvládá to výborně emoticon
Jen mě překvapilo, že potápí takhle se zhora, ale každá cvičitelka to má asi trochu jiné.
28. kvě 2010 ve 21:36  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko také si myslím děkuji za názor emoticon ne ne ted s námi 6 lekcí byla tamta ale dneska nemohla tak šla tady ta příště se snad měnit nebudou emoticon doufám emoticon mě to fakt dneska nebavilo emoticon jak píšeš to ale instrutorka říkala že období vzdoru být může i u toho potápění to máš pravdu!!
to plavání také si myslím že to má více pozitivních plus než mínusy ale fakt nevím..nedokážu posoudit...
s tím jídlem to tě plně chápu emoticon ani nevíš jak...ale oni jí u podobně jako my ted ne?ty skleničky třeba naše měla dneska špagety od babylove...ale klasickou naší omáčku si také nedovedu představot že jí za pár měsíců dám emoticon
ale ty tchýně co emoticon i když moje už je ted klidnější emoticon a nekecá mi do toho uff ale je to boj chápu tě emoticon také nemám ráda když mi do toho někdo kecá my jsme maminky vid? emoticon

já jsme 100% pro zamčení mě už tohle unavuje emoticon
28. kvě 2010 ve 21:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko mě neplakala právě předtím vůbec emoticon tak proto mě to zamrzelo emoticon
jj to jsme také řešila tahle to s nimi dělala úplně jinak to potápění emoticon prostě se jim to nelíbilo ta naše instruktorka to dělá úplně jinak!!!nejsou z takové vejšky máš pravdu každá to dělá jinak emoticon ale je to asi špatný emoticon
28. kvě 2010 ve 21:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 dobré sluníčkové ránečko emoticon emoticon emoticon venku je nádherně už od rána peru jednu pračku už mám pověšenou venku je fakt krásněě emoticon emoticon
29. kvě 2010 v 08:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Dobré ráno holky,

venku je opravdu nááádherně, hurá emoticon

Markét, v kolik jsi vstávala, když v 8h už jsi měla pověšenou jednu pračku?emoticon Já teď dala taky prát, jak je malá blinkací, tak bych mohla prát ob den, vůbec nestíhám prát naše, přotože máme jen jeden věšák, budu muset ještě jeden přikoupit. Jakpak je na tom Míša? Moc jí pozdravuj!!!To video z plavání je krásné,jak si tam hrajete a tak, ale normálně se mi všechno svíralo, když s malinkou ta cvičitelka zajela pod vodu, já na to asi nebudu mít, bylo mi ji strašně líto, nevím proč, ale i jsem se o ni bála. Jakej to byl pocit pro tebe?

Jak tu psala Lenča o tom článku, tak o tom mi kámoška tento týden taky říkala, to je ta, co má teď každou chvíli rodit a chtěly jsme původně chodit na plavání společně, ale v betynce právě píšou, že ta přechlorovaná voda je pro ně škodlivá, že do budoucna způsobuje zvýšený výskyt ekzému, alergií a astmatu. A že takové plavání není pro dětičky žádným přínosem, že je to jen zábava pro rodiče. Je to jen článek, nemusí to být pravda, ale celkem mě to odradilo a to jsem se na plavání tak těšila emoticon

Marti, hezky si to užijte na chatě, počasí vám přeje emoticon A tu tašku do porodnice by jsi si možná pro jistotu už sbalit mohla, aby jsi pak neměla stresy, kdyby náhodou.. i když přímo k porodu nic nepotřebuješ, a pak to může dovézt manželemoticon

Jiřinko, s tím jídlem mě to zajímá, co teď malej teda papá? Švagrová mi říkala, že malého dlouho jen kojila a jeho první tuhé jídlo pak bylo knedlo zelo vepřo.. tak to mi přijde jako velkej nářez, hlava mi to nepobrala. A když jsi kojila s těma zoubkama, nenapadlo ho někdy zkousnout? A jakpak prďolka malej zvládá to přetahování?

Leni, to bude parádní svatbička, s tím vínem je to pravda, počítá se litr na osobu (ne každej víno pak pije a někdo zase vypije víc), my měli 70lidí na hostinu, a pak večer ještě přišlo tak 30 lidí a z 70l vína zbylo asi 10l vína, takže úplně super. Třeba jen taková nevěsta zvládla ty litry nejmíň 2emoticon A vy si do té restaurace můžete přinést vlastní chlast? Ty fotky malé udělám po víkendu, hodím pak odkaz emoticon

Kačko, malá super, psala jsem to výše, zatím nechápu, proč jsem s miminkem tak dlouho otálela, je to pecka, můžu s ní dělat vše co doposud a až se jí opovážím nechat někomu pohlídat a budu moct vyrazit někam na pabičku, tak to bude naprostá paráda emoticon Přijde mi dokonce občas líto, že jsem tak dlouho byla bez dítěte, srašně to nabíjí, no baví mě emoticon

Mončo, tak co, byla jsi na těch houbách? emoticon Copak teď děláte na domečku?

Copak máte holky v plánu na víkend? Já se jdu dát teď do kupy, pojedem odvolit, na oběd ke tchánojc, už se těším, bude svíčková emoticon Hezký zbytek dne, papapa
29. kvě 2010 v 10:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jo, jinak k tomu zamčení, mně je to jedno, jak chcete, samozřejmě by to bylo bezpečnější, ale mně osobně nevadí, že nás někdo čte, kolikrát to bylo spíš dobré, jako když se ozvala Vv nebo tak, když tu něco řešíme, nevíme a tak, jak nás čte spousta lidí, tak se člověk dostane k informacím.. emoticon
29. kvě 2010 v 10:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

evi nevstávala jsem nastavila jsme si pračku aby zapla ve 4 ráno emoticon emoticon já jen vstala pověsila a zapla druhou emoticon s tím práním já peru tak 2 Týdně pro malou je to hrůza emoticon na to jsme nebyla zvyklá..míše jsem včéra volala nebylo jí o.k ráno zvracela tak oběd nedostala už měla odpolko pěkný hlad ale že dostane až večeři.. emoticon pak už nevím nemluvila jsme s ní nechci jí obtěžovat..plavání tovíš že jsem se poprvé bála a to jsme jí potápěla já sama emoticon instruktorka mi řekla že je vidět že se bojím víc jak Sofí emoticon měla pravdu ale pak už je to o.k ty děti to moooooc baví emoticon akorát tahle hodina nic moc emoticon

volby skončili no nejsem z toho u vytržení tedy emoticon

no my včéra jeli k mamině na oběd a stala se mi taková nepříjemná věc emoticon emoticon chtěla jsme vystoupit z busu chlap utekl předními dvěřmi aby mi nemusel pomáhat emoticon byla tam paní se 3 letým synem a že mi pomůže vzala to a že půjde ze schodů první to dítě chytlo hysterický záchvat že ho tam jako nechá to co to dítě předvádělo nechápu ona mu říká počkje pomůžu paní pak pomůžu tobě a ono řvalo ne ne ty mě tu necháš emoticon fakt docela hrozný no ale dobrý neseme kočárek a to dítě drželo lahev od pití tu malou a upustilo jí a já po ní sjela emoticon emoticon emoticon sjela jsme dva poslední schody po zádech...hlavně jsme se lekla byl to šok co malá tu jsem udržela a v pohodě vůbec nic...se nestalo to dítě pořád řvalo maminka ho tam pak utěšovala..a pak se zeptala zda jsem o.k já říkám že jo ale jdu na další bus sáhnu si na záda a krve jako blázen...tak vlhčený ubrousky a rychle k mamině...mám tam rýhu tak 10 15 cm..jako kdyby mě tak někdo říznul nožem...mamka mi to vyčistila to nebolelo ale odpoledne mě bolely celé záda až ke krku vč.nohou ty brněli i ruce no nepříjemný ale to brnění bylo občas tak jsem to nehrotila...s mamkou jsme šli na procházku pak do restaurace pak přijel jirka odvezl mě domů a večer peklo ani malou jsme nevykoupala emoticon chtěla jsem na pohotovost ale usnula jsem dnes už je to lepší nic moc ale lepší..hlavně že malé se nic nestalo!!!!!!!pořád to má před očima...blbá lahev emoticon emoticon
30. kvě 2010 v 08:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, poslala jsem vám do IP kraťoučká videa s Vládíkem, ale musím to nějak upravit, nejde to otevřít, tak na to zatím ani neklikejte emoticon
30. kvě 2010 v 08:53  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 holky psala míša zvrací není jí dobře a rána prý bolí jako mrcha emoticon emoticon emoticon chuděrka
30. kvě 2010 v 09:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://www.modrykonik.cz/fotoblog/murynka/album/sofinka/5249242/
30. kvě 2010 v 09:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 a tady včerejší kytičky emoticon emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Jaro_2010_Flora/
30. kvě 2010 v 10:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Taky je dneska u vás tak hnusně? Aspoň, že včerejšek se vyvedl s počasím na jedničku emoticon

Markét, to je děsný,co se stalo, úplně mi zamrazilo, ještěže jsi nepřevrátila kočárek nebo tak něco, musela to být strašná šlupka, vůbec se nedivím, že tě ty záda tak bolí, ty schody jsou ostré emoticon A co to vůbec, že jsi jela autobusem a ne autem? Fotečky Sofinky krásné, je to miloučká kočička emoticon Je to pěkné v těch rámečkách, šlo by to použít jako pohedniceemoticon Ty kytičky taky dobrý, jen co ty sem tam rozmazané, to je schválně? A co ten medvěd??? emoticon kde jste byli?
Míšu moc pozdravuj, ať se drží, musí to být hrozný emoticon a to zvracení má od čeho? Ještě po narkoze nebo to tak prostě má být? Je mi jí líto, snad už bude brzo v pořádku doma..
30. kvě 2010 v 11:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

já byli dopoledne na pohotovosti bylo mi mizerně mám to naražený a něco s nervem mám klidový režim emoticon emoticon což s malou určo zvládnu emoticon já ted jezdím autobusem ráda emoticon přijde mi to větší procházka než jí pořád přendavat ze sedačky ven atd...to rozmazané je schválně emoticon zkouším různé porgramy atd na koníku je ted diskuze holek co fotí to je super emoticon poradí atd emoticon medvěd???tam jsme se přeci brali s manželem je to zámeček a máme tam 2 medvědy tedy medvědí paní emoticon

míša opět dneska zvracela rána jí bolí emoticon chuděrka emoticon emoticon od čeho to nikdo neví...

odpolko jsme byli na dětském dnu u nás malá byla na skákacím hradě emoticon bylo to super a ted k večeru jsme šli vykoupat psa do rybníka takže hezký den odpolko se udělalo nádherně emoticon
30. kvě 2010 v 17:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, u nás teď prší, ráno bylo taky hnusně, ale odpoledne se udělalo i hezky, jako u Markétky.
Dneska jsme slavili a byl to parádní den, vůbec nevadilo, že jsme byli doma. Bylo nás 17 a krásně jsme se vešli emoticon
Vládíček spal 2,5hodiny dopoledne a teď už spinká, nějak ho celý den smohl emoticon

Markét, tak to musí asi hodně bolet emoticon Ale je pravda, hlavně že se nepřevrhl kočárek, to musí být pěkně hnusný pocit. Teď tě to bolí, ale to přejde, u Sofinky by tě to trápilo mnohem víc. Člověk si hodně uvědomí, viď.
Proč nejsi s volbama u vytržení? Je to zajímavý, třeba se konečně začne něco dít. A je fajn, že Paroubek už je pryč.
Co se týče toho praní, tak já pro Vládíka peru tak 2x-3x týdně. Ale tohle mi vůbec nevadí, vždycky se těším, až mu to zase vyžehlím, což je u mě zázrak emoticon

Mišky mi je líto, snad bude brzy líp a bude si pak moci říct, že ta operace za to stála emoticon

Evičko, já Vládíkovi buď vařím bez soli a cukru a nedávám mu ještě vepřové maso a nebo stále kupuji ty skleničky. Naše jídlo mu nedávám, jen třeba těstoviny, rýžy, brambory, kuře apod. ode mne.
vládík měl zoubky asi 14 dní, když jsem přestala kojit a je zvláštní, že ho opravdu nenapadlo mě kousnout. Myslím si, že se vždy soustředil jen na to kojení.
Co se týče toho přetahování, tak to zvládá, protože mu to nedělám tolik, jako doktorka. Nechci, abych to dělala moc, ale zase mám strach, abych to nedělala málo a bylo to vůbec k něčemu.
Jinak jsi dobrá "reklama" na miminko, ale každá to tak nemá emoticon Mě se život změnil neskutečně, opravdu nemohu, to co dřív emoticon
30. kvě 2010 v 18:22  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak videa už půjdou emoticon
30. kvě 2010 v 18:30  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak u nás se udělalo odpoledne taky krásně, tak jsme byli na procházce, a pak přijeli naši, malá se na mojí maminku strašně smála, jak je možné, že mě to dá víc práce ji rozesmát než babičce??? emoticon

Jiřinko, prohlídla jsem teď všechna tvoje videa, malej je tak strašně moc sladkej, no je to prďolka krásnej
emoticon Evidentně si z toho nic nedělal, že jste byli pryč, vypadal moooc spokojeně, to je dobře emoticon Koukala jsem na to potápění, na tom profi bylo vidět, jak se to malému pod tou vodou líbí, je to moc hezky udělané emoticon
K tomu přetahování, mému exmanželovi museli dělat obřízku, když byl malej, protože mu zapomněli právě kůžičku přetahovat emoticon Jinak mě se život taky samozřejmě svým způsobem změnil, ale kromě pařeb jsem nenarazila na věc, kterou jsem dělala dřív a teď nemůžu. Ale ono to je teď ještě jednoduché, když malá spinká a nikam se neplazí a neutíká a můžu kamkoliv, kdykoliv, když nemá ještě režim.. pak už budu mít po chcechce emoticon

Markét, dali ti aspoň nějaké mazání nebo něco proti bolesti, aby se ti ulevilo? S malou to bude teď těžké, viď, asi ti nejde ani moc dobře zvedat, co emoticon jakpak má teď mažel práci, budeš ho mít aspoň při ruce?

Jo, holky, zakládali jste prckům nějaké spoření nebo tak? My malej chceme založit stavební spoření a řešim kde, asi vyhraje Liška, mají teď akci, že když se tam složí 30tis, tak kromě státních podpor přidají ještě 6tis, tak to tento týden asi zřídím. Nebo co máte pro prcky vy?
30. kvě 2010 ve 20:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko super že se oslavička povedla emoticon emoticon to mám radost ty jo 17 lidí to byla parádní oslava emoticon emoticon ty volby ani nevím emoticon prostě si myslím že to bude stejný a ne jiný emoticon ale nerozumím tomu...ty videa zkouknu...

evi mě se také život nezměnil emoticon tedy změnil v tom že mám koho milovat oprvadu neskutečnou láskou emoticon ale jinak také omezení nevidím zatím emoticon režim už máme dávno a to je právě ještě lepší že si můžeš ledacos naplánovat emoticon
na záda nic mám to sedřený ted už tam mám strup mírně nateklý ale záda mě nebolí mě brní ta noha.. emoticon malou moc netahám nemůžu emoticon manžel má ted 2 dny volno takže to je dobrý,,pomůže i tchýně emoticon

my pro sofí nemáme nic jsme proti spořením jako dáme jí pak úrazové ale bez spoření a jednou založíme na bydlení ale na to je času..jinak spoříme doma do obálky emoticon to je podle mě nejjistější jistota emoticon že pokud něco máme to po ruce atd ale jednou na bydlení něco dáme ale je fak čas naši mi to dali až asi v 16 emoticon to m dáme dřív..ale ne ted
30. kvě 2010 ve 20:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
tak jsem zpět z chaloupky a bylo tam moc krásně emoticon Krásně jsme si odpočinuli emoticon A riskla jsem jet ještě bez tašky do porodnice.. ale už naposled, příště už jí beru sebou... jistota je jistota emoticon

Market, to mě moc mrzí co se ti stalo, tak se ted hlavně opatruj a at je ti brzo lépe emoticon Doufejme, že sis nějak víc neublížila...

A moc moc pozdravuj Míšu!!! Moc na ní myslím!! Tak nám brzo zase podej zprávu, jak se jí daří.

JIřinko, videa všechna krásná, teda kromě toho prvního, to mi nešlo otevřít emoticon Nevím proč emoticon Malinkej je ale sladkej.. Jinak k tomu přetahování. mOje kamarádka s tím se synem zažila peklo, protože to právě taky nedělali moc a pak jim klučik strašně začal plakat a ukazoval, že ho to strašně pálí na bolí a nakonec skončili v nemocnici, naštěstí mu teda obřízku nedělali, ale vytrpěli si teda dost... vím, že to je asi těžký, ho takhle trápit, ale je to pro jeho dobro a za chvilku mu to půjde krásně emoticon emoticon emoticon

Evičko, tak mi taky budeme zakládat spoření. Manžel to říkal, když už jsem byla asi ve druhém měsíci emoticon No a mám pocit, že bude dostávat víc peněz než já emoticon emoticon No není se čemu divit, když už ted říká, že jí má radši emoticon emoticon Ale zatím nevím kde... o finance se já doma nestarám, trochu staromódní, ale je to tak... já jsem emancipovaná žena jenom v práci emoticon emoticon
30. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Holky, dala jsem pár nových fotek na koníka emoticon http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evax/album/sarinka/

Markét, no mě právě stavební spoření přišlo dobrý, měsíčně bychom chtěli spořit tak 1000Kč a pokaždé, když to stavebko po těch 5ti letech doběhne, tak bychom založili nové, vložili tam tu naspořenou sumičku a spořili dál a až ji bude 18let, tak bude mít na bydlení nebo tak.. doma do obálky vím, že bych tolik nenaspořila a navíc ta státní podpora k tomu je pěkná částka.. je sice na to času dost,ale zase si říkám, čím dřív, tím víc bude mít.
To je moc dobře, že má manžel teď volno, to se hodí, viď emoticon A od čeho tě brní noha? Tu jsi si taky narazila nebo to střílí ze zad?
Já jsem s volbama spokojená, pravice má víc křesel, tak věřím, že bude dobře emoticon
30. kvě 2010 ve 20:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Martinko, tak to je dobře, že jste si to na chaloupce užili a byli jste na houbách?
S těma financema doma jsi mě pobavila emoticon zase to má své výhody, máš čistou hlavu, viď emoticon Kdyžtak mi pak napiš, pro co se manžel rozhodl, já zatím to moc nestudovala, jen jsem slyšela o té Lišce a bonusu při založení 6tis, musím to ještě prostudovat. No a jak ti je, těhulko? emoticon
30. kvě 2010 ve 20:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti bez tašky emoticon emoticon t mě pobavilo a s těmi financemi podobně nestarám se o to emoticon jen pžijdu a dostanu co chci emoticon ted si objednávám něco na fotáček fotí to i hodně z blízka mám radost emoticon emoticon také jsme ukázala a on kývnul emoticon

evi malinká je rozkošná emoticon emoticon emoticon v té čeičce paráda kouzellná holčina emoticon emoticon noha mě brní od včéra to je od toho nervu asi emoticon nikdo nevím neurologicky jsme v poho emoticon
30. kvě 2010 ve 20:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, děkujeme za pochvalu, tu čepičku na ní miluji emoticon No tak hlavně, že neurologicky jsi v poho, byla to velká rána, asi chvilku bude trvat, až ti bude zase hej.
Jinak u nás to máme s financema naopak, manžel se ptá mě, to je taky dobrý emoticon emoticon
30. kvě 2010 ve 21:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Evičko,
nejdřív jsem zkoukla tvoje fotečky!! Super!!!!!!!!!!!!!! Fakt krásná holka a moc jí to sluší a nejlepší fotka je, jak zvedá ten zadeček místo hlavičky, to je normálně k zulíbání emoticon emoticon
No je to docela vtipný, ale já se fakt doma o takovéhle věci nestarám, a to bych tomu měla i rozumět... ale víš jak, když je někdo doma, kdo se postará, tak tomu radši nerozumím... zato manžel je na to expert... nejraději by pořád přendaval peníze z účtu na účet, z akcie do akcie... já na tohle vůbec nejsem, i když vím, že se na tom dá dobře vydělat, ale já jsem pohodlný člověk a vrchol všeho je, že umím používat internetové bankovnictví emoticon emoticon Pak ti určitě dám vědět, manžel určitě něco vymyslí, jak ho znám emoticon
No a je mi docela fajn, akorát mě pořád připadá, jako kdybych měla už rodit, páč mám takový zvláštní tlak v podbříšku, pořád jako když se mi chce na záchod a když jsem to dneska říkala mamce, tak se chuděra celá vyděsila, protože prej takhle u ní začínal porod... tak doufám, že je to u mě jen mylný pocit emoticon Ale děkuji za optání emoticon
A už máš vybrané to lehátko???
30. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 marti emoticon emoticon nemluvíš o mém manžovi emoticon emoticon emoticon emoticon
30. kvě 2010 ve 21:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.