Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
A nebo ještě tady http://www.bomaparket.cz/podlahy-para...
Profilova fotka
Mončo, koukala jsem na ty podlahy, vypadají všechny moc hezky, co máš mezi favority, třeba to Wenge se mi zdá už taky hodně tmavé, ale třeba u Jiřinky ta hodně tmavá podlaha vypadá dobře. Záleží taky hodně na tom, jak tam máš velké místnosti a kolik tam jde světla, podle toho bych asi volila tmavost podlahy. Cena je tedy vysoká, ale zase garance je 10let, co jsem tam tak pročítala, to je dobrý :-) Nás ta naše podlaha stála s pokládkou taky přes 1000Kč/m2, ale fakt nelituji, je to strašně znát oproti těm levnějším podlahám, co máme v děcákách a ložnici. Markét, malinká je rozkošná s tou lahvičkou, je to šikulinka :-) To udrží tu lahvičku už sama takhle celé krmení nebo až když je ta lahvička skoro prázdná? K tomu spinkání, malá to má zatím pokaždé trošinku jinak, ale nejčastěji třeba spí v kuse celou noc cca od půlnoci do rána do 6-8h, jak kdy, pak se nají a spí zase a probouzí se zase až v 10-12h, to už jí vyndavám z postele, a pak když má spací odpoledne, tak spí zase třeba od 13h v kuse do večera třeba do 18h, takže pak je vyspinkaná a nastává u ní den, takže jí ani nezkouším dávat po koupání a papání do postýlky, protože prostě chce koukat a bumbat a mazlinkujem se, u kozy mi většinou usne, ale když jí přenáším, tak se probudí a má oči jak baterky a je to tak dokolečka. No a dneska od těch 12h, co se po noci probudila třeba ještě nespinkala, asi jen 1,5h odpol, byli jsme na návštěvě, tak furt koukala, co se děje a v autě taky koukala, naštěstí taky nepláče :-) Tak by dnes teoreticky mohla být už večer unavená a zkusím jí dát spinkat už na 20h do postýlky, co na to bude říkat, dali jsme baterie do kolotoče, tak jsem na to zvědavá :-) Jo a ty malou teda po koupání od malička mažeš? Joo, nechala jsem Sárince taky uháčkovat čepičku tady u jedné paní v Plzni, zítra si ji jedu vyzvednout, jsem už na ní děsně natěšená, pak malou blejsknu :-) Kačko, co ty fotky bydleníčka, už jsi je někam dala? :-) Copak Míša, jak jí je? A co ta Lenka H? Fakt tu dlouho nebyla nebo se mi to zdá??? Teď mi psala akorát kamarádka, že její známá dnes porodila mimi, doktoři předpokládali velké dítě, tak kolem 4kg a ona přirozeně ze sebe dostala miminko 5200g!!!! To je teda masakr.
Profilova fotka
Kačko, koukala jsem na ty odkazy, ale to jsou laminátové a dřevěné podlahy, jestli jsem to dobře pochopila, tak Monča chce lino nebo něco takového nebo ne?
Profilova fotka
Ano Evi, také jsem na to koukala. Kačí, tohle je PVC, ale těší mně, že vypadá jako lamino ;-) . Ty laminátové podlahy mají dnes už krásné, ale já jim nevěřím, lamino nechci, to vím na 100%. Kačí, to wenge je na podlahu opravdu tmavé. Ale je krásné a ty dveře taky. Moc se těším na tvé fotky. Evi, tady je mé album s favority. A tady fotky ze střechy od holek, které tu podlahu mají. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/s... http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/s...
Profilova fotka
Tak už mám fotky i v mailu, pokud písnete do IP mail, přepošlu. Tedy pokud někdo ještě řeší podlahu :-D
Profilova fotka
evi to je tedy masakr 5200g :-S :-o chudák :-N to nezávidím :-x drží celé krmení x-) 8-) šikulka ale moc jí nenechávám hodně vycyntá :-p :-D to určitě bude sárinka unavená my už spinkáme ted jsme jí uložila x-) také byla tuhá....ta čepička je super :-) jj mažu od začátku ;-) míša má nemocnou amálku i jí něco je :-( tak tu moc není ani na skypu moc nneí :-|
Profilova fotka
Jéééééééé, já už myslela, že má Míša pokoj a ona je tentokrát nemocná Amálka. To je děs. Snad se brzy uzdraví.
ahoj holky, zdravím po víknedu. snad jste si ho užily a bylo u vás hezky. já vás vždy čtu po cestě domů z Ádového mobilu. Moni, ty okna jsou pech, snad nebude problém s reklamací. Marky, viděla jsem fotky Sofí, je moc hezunká, úplná panenka a čím dál hezčí! :-) my byli doma a řešili svatbu - hostinu, kytky, já kadeřnici a byla jsem na dobarvení. vše důležité už máme, teď jen dořešit drobnosti a prkotiny. :-) jo a prstýnky jsou krásné! Amálka je nemocná? to mě mrzí. mně taky ještě není dobře. popíjím tady Coldrex a mluvím hrozně. Jiři, ještě k té dovči, my tentokrát až tak cestovat nechceme, protože jsme oba dost vyčerpaní z práce, tak to bude fakt odpočinkové a jen nějaké dva výlety. v DR to chci jednou pořádně procestovat. akční budeme pak snad v létě, hlavně sportem. holky, chutná vám sushi? já ho měla prvně právě v Řecku, kde byl japonský večer. tento měsíc jsem ho měla už počtvrté, dnes jsme si s Adamem zašli po práci. fakt mi moc chutná! Kači, taky se těším na fotky. jak se spalo v novém? Evi, jak malinká, pořád tak hodná? vy ještě neřešíte dovču?
Profilova fotka
Tak poslušně hlásím, že Sárinka je vykoupaná, napapaná a pozor, už spinká v postýlce, já si takové dítě snad ani nezasloužím :-D Při koupání to byla sranda, ta teplá vodička jí dělá dobře a pěkně se nám vykajdila do vody, manžel to už má vychytaný a rovnou připravuje do kýble vedle ještě jednu vodu, protože se nám to stává skoro každé koupání :-) Markét, tak jo je malá dobrá a má už sílu, když udrží i plnou lahvičku :-) Míšu moc pozdravuj a ať se holky brzo uzdraví! Mončo, kde je to album s tvými favority? Jinak k těm podlahám z těch odkazů, víc se mi líbí ta tmavší, ta světlá v předsíni mě moc neoslovila. Budeš dávat stejnou podlahu do celého domečku? Já už bych to teď tak udělala, ale přišlo mi líto dávat do děcáků tuhle příšerně drahou podlahu, ale teď mě to pěkně štve, za A by to bylo mnohem hezčí, že by byla všude stejná, i když se otevřou dveře do jiných pokojů a za B je strašně vidět ten kvalitový a vzhledový rozdíl mezi drahou a levnou. Až děti povyrostou a budou mít za sebou demoliční období, tak bych dala ráda tuhle podlahu i do těch děcáků. Jo a jak jste to nakonec vyřešili s tou kuchyní?
Profilova fotka
Leni, měla jsem to dlouho rozepsané a neviděla jsem tvůj příspěvek. Sushi taky miluji, jednou jsme byli na něm v Paladiu, jak jsou tam ty pojízdné pulty a jíš, kolik sníš a podruhé jsme byli tady v Plzni v pravé Sushi restauraci a to se nedalo srovnat, bylo to mnohem lepší a plněné třeba i tím velkokuličkovým kaviárem a tak, fakt lahůdka a cenově to vyšlo na stejno. Jinak dovču plánujem zatím tak, jakože někam určo chceme jet, ale nic nezamlouváme, protože nevíme, jaká malá bude. Zatím je poklad a nebála bych se s ní jet na konec světa, ale kdo ví, co bude za pár měsíců, takže to necháváme otevřené. Je super, že máte vše už zařízené na svatbu, teď už si můžeš užívat těšení :-) A opatruj se hlavně, ať jsi na svatbičku zdravá a fit ;-)
Profilova fotka
A jéje, onï snad nebudou mít klid :-( Vládík teď taky usnul, tak máme klídek. Vašík ještě skládal plot, zítra se zabetonuje. Evičko, já ti předtím nenapsala - plotové tvarovky budou červenohnědé ke střeše a k soklíku (i když barva úplně stejná není) a plotovky-plaňky budou tmavě hnedé k oknům a dveřím. Jsem na to zvědavá :-) Našli jste inspiraci na plot? Mončo, mě se líbí všechny favoriti přesně tak, jak to máš ty :-) I to wenge si dokážu v nějakém bytě představit. Evičko, už s tím spinkáním Sárinky neprovokuj :-D Já Vládíka krémem moc nemažu, on to nepotřebuje, takže spíš jen po plavání. Takové miminko bych rodit určitě nechtěla.
Profilova fotka
Ne, Evi nezasloužíš, takové hodné dítě bych si zasloužila jen já, já,já, jenom já :-D . Jinak malá vsuvka, dnes jsem byla na gyndě, máme vajíčko ve 21:00 si musím píchnout injekci a ve středu frčíme do Prahy na inseminaci, tak držte palečky 8-) . Ale když jsem se dozvěděla, že šance je 10-15%, tak mně to pobavilo. Evi, já už jsem sem ten odkaz dala, nebo ne? Mně se líbí přesně ta, co je v té restauraci, také sem dávala odkaz. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... úplně dole. S kuchyní to vypadá tak, že je složená v obýváku, prostě se to nedá smontovat, když není nic připravené. Jen doufám, že nebude nic chybět, nevím, jak by po takové době probíhala reklamace :-S
Článek se načítá
Evi, malá je fakt zlatíčko! a ono se to může někdy tak radikálně změnit? jako že Sárinka by byla čert a Vládík andílek? :-D Moni, tfůůůj, tfůůůůůůj! ;-)
Profilova fotka
Jiřinko, tak abych tě trochu uklidnila, malá se teď po 50ti min probudila s pláčem, asi se jí něco ošklivého zdálo a strašně honila, takže jí mám zrovna na koze a saje jak blázen, já nevím, kam se to do ní vejde, to se mi pak zase určitě vyleje a bude to s krátkýma spacíma pauzičkama zase dokolečka do půlnoci, jako předchozí dny, a pak to teprve zalomí na furt. K tomu plotu, objeli jsme toho mraky, nejvíc lidé mají ploty z těch tvarovek, je to pěkné, ale moc se nám líbí ty sloupky udělat ze šutrů a podezdívku taky a k tomu buď normál plaňky nebo lépe takové surové jakoby prkna nebo jak bych to řekla a dát dvě nad sebe naležeto.. těch kamenů je tu kolem spousty z vybagrovvaných základů, jsou to takové ty krásné různotvaré, jak se dávají na skalky, bylo by to z nich hezké, ale bude šíleně pracné.. no a pokud se do toho takhle pustíme, tak místo zámkovky bychom daly na zem taky takové ty dlažební kameny. Ve středu se na ně jedeme podívat a uvidíme.. Mončo, jo dávala jsi ten odkaz už předtím, já nepochopila, že myslíš v tomhle albu, víš :-) jééé, tak vajíčko se nakonec udělalo? no to je super a palce budu držet úplně všechny, co mám!!!! :-) Moc nerozumím tomu, proč je šance jen 10-15%, když ty potvůrky zavedou až k tomu vajíčku? Leni, no podle mě se může i změnit, koukej na Míši Amálku, první měsíce to byl malej křiklounek a nespavec a teď je to zlaté dítě :-) Ale pevně věřím, že Sárinka bude pořád hodná a ani v pbertě nebude drzá :-D
Profilova fotka
Tady je také vidět přesně to, co jsme si vybrali http://forum.living.cz/viewtopic.php?...
Profilova fotka
Při umělém je prá šance 30% a to ti oplodněné vajíčko dají přímo do dělohy. Já tam minule jela s tím, že je šance tak 50% a při umělém 90%, to jsem ale naivka co. |-| Evi s tím koupáním a kakáním jsi mně pobavila. No co, jde jí to tam lépe. :-D
Profilova fotka
Mončo, no tak to jsme naivky asi obě, já jsem si taky myslela, že šance jsou větší, jsem z toho dost překvapená. Na tu podlahu jsou samé skvělé reference, to je dobře :-) Koukala jsem, že to není jako lino v kuse, ale jsou to díly jako u plovoučky, kdo vám to bude pokládat, samy nebo firma? A jak jsi na to přišla? :-) Jo a v teplé vodě jí to jde vždycky skvěle, jsem zvědavá, jak to dopadne, až se s ní budeme koupat v té vaně s výřivkou :-D
Profilova fotka
Tak to já si nechci ani představit, dej jí ty plenky do bazénku.jistota je jistota. Na tu podlahu jsem přišla díky té restauraci. Šla jsem se majitele normálně zeptat, co to je. Pokládat sama si to netroufám, jen rozdíl v cenách jsou 300Kč, ale firmy jsou rozesety po ČR, tak nevím, jestli někoho seženu. U nás jsou nejdražší. Rozdíl na 100m2 je to velký.
Profilova fotka
ahojky holky :-) zase zataženo ale teplo ;-) včéra mi dorazila mrcha je mi tedy mizerně |-| ale pořád lepší že dorazila :-D než aby nedorazila že :-N moni moc držíme palce všechny co máme!!!jj ty šance jsou tak malé vím o tom také mě to překvapuje ale nevzdávej naději předem..i když vím chápu.... leni jen řešte řešte přípravy jsou nejhezčí :-) sushi jsme nikdy nejedla :-p ani nějak nechci :-D děkuji za pochvalu Sofinky jo jo amálka má průjem zvrací |-| není jí vůbec dobře chjooo holky mají pořád trápení :-( evi jak dobrá? ;-) ta lahvička od aventu je lehoučká jako pírko a když tam má jen 100ml vody je to pohodakdyž mě chytne za vlasy a tahá vynaloží větší sílu :-D :-D si nemysli oni mají síly dost 8-) jo a lezeme x-) ale pozadu :-N :-D byla včéra uprostřed obýváku tak jsem se radovala a pak jsme viděla že pozadu tak mě to torchu přešlo :-D jinka to hodné nehodné mimi se opravdu může změnit ze dne na den pořád na to čekám :-N protože já si takové miminko snad ani nezasloužím jako evička :-D na 10 jedeme k mamce budeme tam do večera tak hezký den :-)
Profilova fotka
a dneska bylo jídlo v 5 a spali jsme skoro do 8 :-) 8-) šikulka
Dobrééééé ráááno :-) Docela dost jste toho napsali,tak vás jdu dočítat...... ;-)
K té podlaze, já jsem myslela že Monča chce dřevěnou,nebo lamino....Já jsem sem dávala jen firmy které znám a vím,že mají lamino a dřevěné,jinak vím že lamino je vyhození peněz z okna.....Jinak lamino,fakt nevím kdo by mohl mít takto pěkný.... Fotky budou,ale nechci to fotit večer.....foťák je ještě ve starém,potom nemáme ještě v novém pc...tak já si myslím,že v sobotu vyfotím přes den, a půjdu to do starého přetáhnout do pc ;-) Jsme zatím bez TV,takže jen pracujeme a ladíme,dnes jedeme na mega nákup do Ikei.... :-| nakoupit takové ty drobnosti. Moni, písnu ti adresu..... Amálka je nemocná??? Tak to mi je líto.... :-( Tak ať se dají holky pořádně dohromady,než bude pěkné počasí!! Pozdravuji Míšu a Amálku!!!!! :-) Ahoj Leni,tak to jste měli krásný víkend,to jsou nádherné starosti!!! Máš prstýnky někde nafocené??? ;-) Páni, takové obří děťátko..... =-)
Mončo................držím palce!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Jiřinko ty to těď nečti ;-) :-D musím se podělit, malá spí ještě teď a v kuse od 1.30h v noci, to jsem jí kojila, když jsem si šla lehnout a od té doby se neprobudila, to už je poněkolikáté, vůbec v noci nevím, že mám miminko :-) Jen mi přijdou ty její noční pauzy mezi jídlem veliké, ale všichni mi říkají, že mám být ráda, že jí evidentně nic nechybí, když tak dobře přibírá, tak snad je to ok. Mončo a k té podlaze, když u vás jsou nejdražší, myslíš, že by nešlo objednat firmu z jiného města, kde je to levnější? I kdyby ti naúčtovali třeba jednu noc ubytování a dopravu, tak by jsi pořád na tom asi hodně ušetřila.. Jo a neodpověděla jsi mi, zda budeš mít podlahu stejnou v celém domě? :-) Markét, gratuluji k mrše :-D To je síla, jedno období života je člověk za mrchu vzteklej a smutnej a další období se za ní pomalu modlí, viď :-D Bereš nakonec nějakou HA nebo jak? K té Sofince jsem to myslela tak, že mi přijde prostě šikovná, že udrží i plnou lahvičku, že to pro takového prcka nemůže být nic snadného :-) Amálka má takové trápeníčko? Tak holky moc pozdravuj, jestli s nima budeš mluvit. A co Míša, jak jí je? Kačko, hezky si užij nákupy,my když jeli po nastěhování do Ikey dokoupit pár drobností, tak jsem tam nechala přes 10tis avůbec nevím za co, byli jsme komplet zařízený. Na ty fotky se už moc těším :-) Jdu se dát do kupy, než se to dítě vzbudí
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem musela Vládíka v 7:40 vzbudit na plavání :-D Tam se mu zase moc nelíbílo, ale z dětského koutku jsem ho nemohla dostat. V autě neusnul, až teď v postýlce. V noci mě zase chytli zuby a zubařce se nemůžu dovolat ]-( Amálky mi je líto, zvracení a průjem nejsou zrovna dobré příznaky, tak snad jim bude líp. Evičko, já si to přečetla, to je přeci jasný :-D Buď ráda, že ti takhle spinká a na jídlo bych jí nebudila, prostě to je spavé miminko a to je fajn :-) Moni, tak budeme všechny držet pěstičky a snad budeš jedna z deseti, které se zadaří x-)
Profilova fotka
Ahojky Jiřinko, tak Vládík si dnes taky pěkně pospinkal, viď :-) A nedivím se, že se mu ve vodě nelíbilo, mně kdyby násilím někdo vytáhnul takhle brzo z postýlky a hodil do vody, tak taky nebudu skákat radostí :-D S tím zubem mě to mrzí, to tě trápí pořád ten samý? Tak malá se probudila v 11.30h, není to fakt moc 10h v kuse bez papu? Teď bumbámě a mám pocit, že mi tu kozu vytáhne na jeden lok, jak saje :-D Jo a jak jí mám v tomhle počasí oblékat? Kolik vrstev? Furt mám pocit, že je oblečená buď moc nebo zase málo, jak to vychytat?
Profilova fotka
ahojik holky... tak jak psala mury, mame silene trapeni s prckem :-( prujem uz neni, ale od soboty stale zvraci :-( zavodnena zatim je, ale ztratila dost vahy :-( ma 6300 je jak kosticka a kuzicka :-( je mi ji tak lito, porad place, asi ma bolistky :-( zitra kdyz pujde vaha zase dolu, tak nastupujeme do nemocnice na kapacky..chjo :-( ;-(
Ahoj Míšo, tak to je mi moc, moc líto.... |-| To je hrozné trápení!! Držím vám palečky,ať to není ještě horší a zvládnete to doma a nemusíte do nemocnice!!!!!
Profilova fotka
Míšo tobě se to fakt sere. Držím palce, ať to brzy pomine a už je Vám oběma dobře. Evi, už jsem zadala i epoptávku. Psala jsem do firmy, které to dělala té holčině ze střechy, ale jsou z Domažlic. Pak mám také firmu z Tábora a také to vypadá slibně. Podlaha bude kromě koupelny a WC v celém bytě. Moc se mi líbí, když je podlaha jednolitá. Akorát do sklepa pak dáme nějaké levnější lino. Pavel mluvil s tím mým kamarádem kvůli oknům. Uznal, že je to odfláknuté. Chtěli prý udělat rychle okna kvůli obkladačům, když už byli po termínu. Nemáme se prý bát, vše opraví, tak jsem zvědavá.
Ahoj holky, tak já jak jsem doma tak vůbec nic nestíhám, vůbec nechápu čím to je :-D :-D :-D Dokonce jsem byla líná Vás i dočítat, nechtělo se mi z pelechu :-D :-D Ale nakonec jsem vše dočetla.. Předně zdravím Míšu, že se vrátila z nemocnice! no ale to s Amálkou je taky hrůza. Budu Vám holky moc moc držet palečky at je zase brzo líp. Hlavně se Míšo šetři, jestli máš jít na tu operaci, tak to bude asi taky hrůza. Vím, že kamarádka pak téměř týden vůbec nechodila a další týden jen s podpěrou, tak at ti Kuba hodně pomáhá, jste přece jeho holky ;-) Mončo, koukala jsem na ty okna a popravdě řečeno já fakt nevím, jak mi to postavíme, já na těch tvejch oknech ani nic moc nepoznala... kdyby to udělali mě, tak bych ani nepoznala, že mi to udělali špatně ;-( No a dveře jsi si vybrala hezky, takové by se mi taky líbí. Kačko, tak to je super, že jste již přestěhovaní, užijte si nákupy v Ikee (tam se pěkně utrácí :-D ) a už se těšíme na fotečky :-) Evičko, já chci taky takové miminko jako máš ty!!!!!!! To je teda holka zlatá!! Jo a jak jsi tu psala, jestli nečekáme náhodou dvojčata, tak na to se mě ptá každý, Bříško je ve skutečnosti ještě větší než na těch fotkách, tak mi to každý říká jestli se náhodou doktor nespletl. No ale ptala jsem se ho už třikrát a vždycky mě ubezpečil, že je tam jen jedno... no mě by z těch dvojčat asi trefilo :-o :-o JIřinko, jak si posílala ten odkaz na tu dovolenou, tak jedete tam nakonec. Někde jsi tu pak psala, že Vám to zdražili o 3 tisíce, tak nevím, zda jste to stihli ještě zaplatit nebo vybíráte něco jiného. No a pochlub se zahrádkou??? Holky, tak já se budu muset zmátožit a začít nakupovat výbavičku, nemáme ještě skoro nic, akorát kočárek je objednanej, ale jinak kromě pár drobností vůbec nic a to příští pondělí začínáme 8 měsíc :-o JO a nevím co si mám vzít sebou do porodnice??? Kolik si mám třeba koupit těch jednorázových kalhotek a vložek?? a co ještě??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?