Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Dobré ráno holky, my si půjdeme za chvíli s Vládíkem lehnout, dnes chci jen odpočívat emoticon
Zatím je venku celkem hezky, ale bohužel to nemá vydržet emoticon
Martin, zapomněla jsem ti napsat, že ty body si zjistíš na tom terminálu, nebo přímo na stránkách DM, zadáš tam číslo karty.
7. kvě 2010 v 08:11  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Leni děkuji.Jiří ani nevím, ale potěší to. Je pravda, že kdysi se mně někdo ptal jestli si může půjčit fotku, ještě byli naše fotky na stránkách u paní, která nám dělala oznámení.
7. kvě 2010 v 09:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky, tak jak se máte??? Konečně už máme pátek,ale zase počasí nic moc.... emoticon
Moc nestíhám dočítat,ale Míša mě zajímala a je fajn,že je to už v pohodě. Už je doma,Markét????
A co plánujete na víkend??
Nám včera dělali vnitřní dveře,a dnes první noc......v novém..... emoticon Tak jsem na to zvědavá..Ještě musíme objednat tv ....abych se tam nenudila... emoticon
7. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jééé to ti přeju Kačí. A co dveře, jsi spokojená? Nafotit, ukázat ! emoticon
7. kvě 2010 ve 13:19  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Moni, tak jsem ještě něco málo dočetla a ty jsi někde na stránkách jako nevěsta....to potěší emoticon Dveře mám zatím v mobilu..přetáhnu a určo dám na střechu.....! Vypadají krásně...,přijeli trochu se spožděním,ale ochota a vše bylo na místě!!! emoticon
7. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak to je dobře.Škoda, že nedělají ty moje zamilované emoticon
7. kvě 2010 ve 14:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

kačí moc gratuluji super emoticon užijte si první noc emoticon

míšu dneska pouští domů emoticon emoticon volala mi kolem oběda určo se tu ukáže emoticon

my byli plavat už nás polévali kelímkem je to šikulka zvládla to krásně za 3 lekce jdeme pod vodu emoticon bylo to moc fajn emoticon emoticon ted jdu ještě se sousedkou ven emoticon
7. kvě 2010 v 15:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 A jaké máš vysněné dveře??????? My jsme zase chtěli venkovní od nich a nemají kvalitní,paní nám to sama řekla....,ale sehnali jsme jinou firmu,ale nejsou wenge jako vnitřní.... Ale není to tak hrozné.
Děkujeme Markét..... emoticon
Tak už se těším až nás příjde Miška pozdravit....,hlavně že už jde domu! Jééé emoticon , a máte fotečky z polévání kelímkem???
7. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 Ahojik holky, tak vam pisu uz z domu. Dneska me pustili. No a co se mnou delali? a jak to probihalo? Ze soboty na nedeli v noci se mi udelalo silene zle, silena bolest pod zebry az na zada(no dost podobne z casti tem mym zachvatum, takze buhvi jestli to nekdy vubec bylo z psychiky :-X) .. Nezabraly mi leky, nic, zvracela jsem bleeee, tak jsme pred 6h ranni byli na pohotovosti, ty me poslali na chirurgii, tam me odebrali krev, dali kapacku, poslali na sono atd cekani asi 5 h na chodbe a potom po utisujicich injekcich a kapackach me prohlidl asi 4. lekar a pry ze muzu jit domu, doma mi to zacalo zase silene bolet, zacala jsem mnohem voce zvracet, nedalo se to vydrzet, tak jsme rano kolem pul osmy zase byli na chirurgii( v noci jsem nespala) neslo byt anoi v leze, v sede,nic) ale porad jsem doufala ze mi zaberou ty cipky a leky co mi dali domu. No chirurgii jsem ale byla asi 4 hodiny (to mi vzali jen krev )a cekalo se na vysledky krve. bylo to silene cekat na te chodbe, sa jsem opet na sono(tam jsem ale zkolabovala) tak jsme se vratila na chirurgii(den predtim mi byly zjisteny zlucnikove kameny) no dali mi zase kapacky a ja nevim co vsechno, bylo mi fakt silene. prisli jsme tam kolem 7:30 a na luzkove oddeleni jsem se dostala az pred 18h!!!! pred tim stridave chodba a nejaky vysereni, porad dokola vse opakovat atd. To jsem mela na pokoji fajn pani (mladou a nejakou starou) ale byly obe v pohode. Dostavala jsem 3 dny jen kapacky, zadne jidlo nic, byla jsme zluta, vysoky jaterky, a kamen jsem mela uvezneny ve zlucovovodu. 2. den jsem sla na vyndani toho kamene, pusou mi zavedli sndo az do zlucovodu, nastrihli ho a vyndali. Mel asi cca 8mm. Od te doby se mi silene ulevilo, ale prospala jsem cely den na kapackach, antibootickach, atd. Mela jsme tam nejakou mladou holcinu z Kazachstanu a potom to prislo ta pani starsi byla prevezena na Kardio a me tam dali lezaka(starou babku) mela ty pliny(porad se podelavala. Porad narikala, kricela, knourala, neslo to vydrzet emoticon. Na dnesek jsem spala asi 4 h, uplne jsme znicena, grrr. No ale potom me pustili takze ok, zrovna kdyz tu babu presunuli emoticon a dostala jsme tam fajn zensky. 27.5 nastupuju do nemocnice a 28.5 operace- vyndani zlucniku. uz se na to moc tesim. Mam prisnou dietu atd atd... ale bylo to neco sileneho, takze ani na nejaky hnusy stejne nemam chut emoticon nooo a na zbytek si treba jeste vzpomenu emoticon

a o vyyy tady babizny? emoticon samozrejme po Amalce se mi silene styskalo!! ale byli tam kazdy den!!!! prvni 2 dny tu byla moje mamina, potom uz Kuba a krasne to zvladl emoticon emoticon me bylo ale silene smutno, Amalka je jeste mala takze jsme ji nijak nechybela a je nastesti spokojena i treba s moji maminou, ale plno se toho naucila, novy ksichtiky atd emoticon prijde mi ze jsem ji nevidela alespon mesic!
7. kvě 2010 v 19:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 joo a jeste mam sileny pomodrinovany ruce..fakt sileny asi si to vyfotim... tech injekci a kapacek co mi prepichovali, nekolikrat mi i prdla zila(byli tam i mladi medici emoticon) takze si to zkouseli emoticon
7. kvě 2010 v 19:52  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Míšo, vítej zpátky doma a jsem moc ráda, že je ti dobře emoticon
Vůbec si to nedovedu představit, moje nejhorší bolesti, co si pamatuji, byli 2 hodiny před porodem. Čekání v bolestech bylo asi to nejhorší, viď.
Ještě že Amálce není o takové 2-3 měsíce víc, to by už určitě cítila, že tam nejsi. Ještě že to takhle krásně zvládli. Já bych byla asi ubrečená jak želva. S Vládíkem to cítím pořád intenzivnější a nedovedu si takové odloučení představit.

Moni, tak to chápu, že to potěší emoticon

Krásné sny v novém bytečku, kačí emoticon
7. kvě 2010 ve 21:06  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 Jirinko, jj myslim ze tak ty 2 mesice a bylo by hur. S tim polevanim, my polevame take na plavcu, vcera byl Jakub a polevali uz celym kelimkem emoticon a uz 2 deti potopily! Amalku pry potopi priste!!!! emoticon emoticon emoticon nejak si to nedovedu predstavt. Snad mi bude dobre abych mohla jit emoticon pohyb ve vode mi myslim ale prospeje emoticon
7. kvě 2010 ve 22:42  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky

míšo vítej doma emoticon hurááá at je už líp emoticon my půjdeme pod vodu za 2 lekce ale jen na chvilku a za 3 lekce už bude plavat emoticon emoticon nechápu emoticon ale naše už ví že na to heslo přijde voda přivírá očíčka a paní instruktorka jí moc chválila všechny miminka tam máme šikovný emoticon emoticon

tak my už vstali venku je všelijak ale asi něco podnikneme emoticon
8. kvě 2010 v 07:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky,

tak si představte, že jsme stávali až teď, malá v noci papala v 1h, pak se prbudila na papu až v 8.30h a ještě jsme si do teď všichni zdřímli, teď malá papá, dáme se do kupy a jedem k tchánojc na obídek, a pak na výlet po okolních satelitech, hledat inspiraci na zahradu a plot, příští víkend se to už začne dělat. Dnes tu máme krásné počasí, sluníčko svtí, to je paráda emoticon

Míšo, vítám tě zpět, to je moc dobře, že je ti líp, a že to Amálka taky zvládla v pohodě.. Takže tě už nic nebolí? A kdo zjistí, jestli teda máš psychické problémy nebo to byl ten žlučník, aby jsi do sebe zbytečně nervala ty prášky?

Martinko, to na těch fotkách fakt nevypadá, že máš nahoře 12kg, opravdu to musí být hlavně v bříško, hele, nejsou tam náhodou třeba dvě? to mi tuhle někdo říkal, že do poslední chvíle na to doktoři nepřišli, že paní čeká dvojčátka, že to druhé bylo dokonale v zákrytu toho prvního emoticon

Kačko, jak bylo první noc v novém? emoticon

Mončo, to potěší co, když takhle objevíš svoji fotku někde jako inspiraci emoticon K těm dveřím a jaké teda nakonec budeš mít?

Jiřinko, k tomu DM a bodům, co mám udělat, abych to taky měla? Už jsem měla doma nějakej letáček, ale omylem jsem to vyhodila, jde to udělat i nějak online? A jsou tam ty výrobky výhodnější než když jsou třeba v obchodech akce? Myslím plenky atd, nebo co tam tak nakupuješ, co se vyplatí?

Přeji krásný den, papapa

Leni, tak co jak ti je? už je to lepší?
8. kvě 2010 v 11:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoh holky, konečně je venku zase krásně, až Vládík usne, půjdů si vyplejt záhonek a přesadím tam kytičky z truhlíků.
Evičko, já to vůbec nechápu, jak takhle můžete vyspávat emoticon
Takže už taky budete dělat plot? Vašek dnes na něm dělá.
Nevím, jestli to jde elektronicky, ale v DM si vyplníš ten letáček, dostaneš prozatimní kartičku, na které budeš sbírat body a po nějaké době ti příjde už trvalá. Rozhodně se přihlaš s malou do toho baby bonusu, tam je spousta výhod na věci pro malou, už mám třetí slevovou knížku a využiji z toho vždycky hodně věcí.
8. kvě 2010 ve 13:15  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak teď jsme se vrátili, představte si že malá spala od 12.30h v kuse do teď, je neuvěřitelná, kdybychom byli doma, tak si zdřímne tak na 2-3hoďky, ale jak se trajdá venku a jezdí autem, tak spí jako andílek emoticon

Jiřinko, jojo, příští týden se už do těch venkovních úprav pustíme, jestli teda bude hezky, musíme udělat odvodnění baráku, pak srovnat terén, no a dnes jsme sbírali inspiraci na plot, kolem dokola dáme pletivo, ale dopředu chceme nějakej pěknej, jakej děláte vy? K tomu DM, nepotřebuji tam sebou k tomu rodný list nebo tak něco? K tomu vyspávání, já vždycky byla spíš sovanež ranní ptáče, takže mě to dopolední spaní a válení dělá vyloženě dobře a malá to asi má ještě tak zažité z bříška emoticon

No a jak jste všechny trávily den? emoticon
8. kvě 2010 v 18:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Evčo, to já také byla spíš noční tvor, ale Vládík mě nenechá. Já si myslím, že to malé takhle dlouho zůstane, bude asi jako moje ségra, mamča říkala, že jí musela budit, aby viděla tátu emoticon Za to já prý spala málo.
Na kartu nic mít myslím nemusíš, ale na ten baby bonus, aby jsi měla slevové kartičky, tak musíš mít rodný list Sárinky.
dneska bylo super, takže jsme byli hodně venku. Vládík dneska zase spal celkem 3 hodiny, to je hezký emoticon
8. kvě 2010 v 18:34  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Včera si Vládík skládal hračky na stoleček a když je tam vyskládal, tak jsme zakřičeli hurá, šikulka a zvedli ruce nebo zatleskali a teď, když se mu něco povede, tak má radost a dělá to taky, buď si zatleská, nebo zavříská a zvedne ruce, to je krásný emoticon
8. kvě 2010 v 18:36  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky my byli dneska od 13 do 18 hod venku to bylo bájo emoticon emoticon zítra jdeme na den matek bude slet kočárků pro nějaký rekord tak jedeme emoticon emoticon

evi krásně ti spinká je to andílek emoticon my ráno vstáváme kolem té 7 ale já jsme ranní ptáče tak mi to neva emoticon
na tu kartičku nic mít nemusíš na baby bonus rodný list sárinky jak píše jiřinka určo se to vyplatí emoticon

jiřinko to je krásnýýýý emoticon emoticon emoticon emoticon vládíček je roztomilý...je s ním už větší sranda vid?

holky holky z koníka bavíme se o chorvatsku tak jedeme v tom termínu jak míša a asi 5 rodin mých kámošek koníka se přidá emoticon emoticon to bude banda dětiček s rodinami bude to skvělý emoticon i míša byla nadšená emoticon
8. kvě 2010 v 18:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Děvčátka už mám všeho vážně dost. JUkněte sami. Naše okna vypadají jak kdyby je dělal někdo poprvé. Pro srovnání jsem tam dala i okna u má doktorky. Se z toho fakt po...

http://magnolia.rajce.idnes.cz/okna/#album
8. kvě 2010 ve 20:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, tak to je síla s těma oknama, to mě mrzí, budeš to reklamovat? Jak vypadali ty vzorkové, podle kterých jsi vybírala? Taky tam měli ty spoje jak viditelné? Pokud ne, tak by měli snad reklamaci uznat, že jo. Fakt to nevypadá moc hezky, ale na druhou stranu, za pár měsíců si toho všímat už nebudeš a nemyslím si, že by někdo ty okna zblízka studovat. Ale je to fakt k naštvání emoticon

Jiřinko, doufám, že jí to tak dlouho vydrží emoticon Ale ona má taky nespací dny a to je pak hooodně náročné, protože ještě nevydrží jen tak ležet a koukat na hračky nebo tak, takže pokud je vzhůru, tak jí zajímá jen koza, koza, koza, jinak pláče, takže taky ji mám třeba celé odpoledne průběžně pořád u prsa. Ale jakmile jsme venku nebo někam jedeme, tak je fakt milionová emoticon Jen je pak průšvih, že to se kolem 18-19h probudí, a pak průběžně tu kozu vyžaduje až do půlnoci, pak to zalomí a spinká až do rána, to bylo zrovna včera a dneska jí mám teď od koupání taky kromě půlhodinky u prsa, chvilku cucá, pak si zdřímne, chci ji přenést, probudí se, zase chvilku cucá a tak dokola. To se mi moc nelíbí, ale zase je tak spokojená a nepláče. Jak jste to měli vy? A jak s usínáním? Malá třeba hodně vyjímečně usne, když se jen tak položí do kolébky nebo postýlky, sama usíná jen v kočárku nebo v autě, ale doma převážně jen při kojení, pak jí přenesu do postýlky. Už se těším, až začne ještě víc sledovat a usne sama třeba u toho kolotoče emoticon Kdy se dítěti utvoří takový ten režim?
S tím Vládíkem to musí být krásný, úplně ho vidím, jak to dělá , prďolka sladkej emoticon

Markét, tak nakonec na tu dovču jedete? Jirka tu dovču dostane? Tak to budete mít super, to bude parádní s tolika lidma emoticon A co Sofinka nového?
8. kvě 2010 ve 21:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

moni ty okna mě tedy mrzí emoticon ale jak píše evička pak si toho ani nevšimneš ale určo to reklamuj pokud to tak být nemělo.... emoticon

evičko já si vzpomínám na 6 nedělí kdy malá pořád spala a spala emoticon budila se jen na papu po 3 hod ale ted je to úplně jiný je s ní větší sranda zabaví se i sama ted čas bych vrátit ani nechtěla ted je to úplně jiný nádherný emoticon nového asi jen to že prská sliny nádherně nahlas a často se směje a stále trénuje lezení a posazuje se..naše měla režim myslím hodně brzo kolem toho 3 měs ve spánku večer určitě dřív to jsme prostě měli pevný spánek přes den má také na režim a to začlo kolem toho 3-4 měs jinak říkají že pevný je v půli roce emoticon my ho máme ve všem emoticon ve spánku v kakání emoticon emoticon v jídle emoticon takže vím co a jak naše pláče jen když chce spát a nemůže zabrat jinak prostě nepláče občas když mě chce zavolat a málokdy na jídlo protože ví že jí dávám pravidelně

o té dovče jsem nikdy nenapsala že nepojedeme..jen jsme říkala že bude problém s dovčou a to je ale jirka si to prostě zařídí emoticon bud vymění nebo tak emoticon
9. kvě 2010 v 07:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_5.mesic/

Tady dodané fotečky emoticon

http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_6.mesic-PUL_ROK/

tady nové emoticon
9. kvě 2010 v 07:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, tak to je hrozný, ukážu to manželovi. Vím, že říkal, že v tomhle je vždycky největší problém, proto jsou spokojený s RI oknama a všem je doporučujou, protože tam ty spoje nejsou skoro vůbec vidět. Určitě bych to reklamovala, ale asi to bude boj emoticon Myslím si ale, že to vadí hlavně tobě a lidi si toho nevšimnou.

Evičko, mě Vládík strašně dlouho usínal taky jen u prsa, nebo houpání. Vím, že to není tak dlouho, ale ani si pořádně nepamatuji, kdy jsem Vládíka začala dávat do postýlky bez houpání, protože pak už neusnul ani při kojení, ale určitě až tak po 6 měsících. Teď ho dávám sice do postýlky, on si hraje, ale pak se začne stavit na hlavičku, pořád se překuluje a nemůže zabrat, takže ho nakonec taky vemu k sobě, buď s ním sedím a pohupuju, nebo ve stoje a to za chvíli zabere, ale nijak mi to nevadí.
Já bych taky čas nevrátila, líbí se mi, co teď dělá a bude dělat dál, moc se mi líbí, že už umí dát najevo, jak moc chce být se mnou, příjde se sám pomuchlovat a dělá blbostí emoticon
Pak bude druhé miminko a s tím si to pak zase budu taky užívat emoticon

Markét, ta dovča bude určitě super emoticon

Jdu ustlat a pak mrknu na fotečky emoticon
9. kvě 2010 v 10:47  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markét, ta se tak mění, je to už veliká kočka emoticon Super fotka je s taťkou v posteli emoticon
9. kvě 2010 v 10:54  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky,

tak jsme zase se Sárinkou vstávaly až v 11.30h, manžel zatím dal prát, nandal nádobí do myčky, poklidil tady, no není na tom světě krásně? emoticon Venku je zase parádní počasí, malá teď papá a potom vyrazíme někam ven a na obídek emoticon

Markét, malá fakt roste jako z vody, moc jí to sluší, strašně se změnila za ty poslední 2 měsíce emoticon K tomu režimu, udělá si ho dítě teda nějak samo, nebo jí ho mám začít dělat nějak já, jakože teda jí odpoledne třeba vzbudím, aby večer usínala kolem 20h nebo jak se to řeší a kdy?

Jiřinko, tak to jsi mě uklidnila, já měla takovej divnej pocit, jestli to není jako špatně, když malá usíná večer u prsa, jako aby pak nebyla nešťastná, když jí budou hlídat babičky a tak. To Vládíkovi nedělalo problém, když byl zvyklej na prso? Nebo jsi ho na hlídání ještě nedávala, když jsi kojila? A kdy u vás nastal nějaký pevný denní režim a jak jsi k tomu dospěla? Malá se už teď budí pravidelně v určité hodiny, ale pořád doufám, že se ještě ty večery upraví, protože jí mám opravdu nějaké 4 h průběžně u prsa, jak jsem psala a to si myslím není dobré ani pro ní, leží při tom na tom kojícím polštáři, tak mám strach, aby se jí nekřívala třeba zádíčka.
Jo a kdy se malej začal vědomě smát? Malá se zatím směje třeba jen při usínání nebo tak, ale nevědomě a jen asi dvakrát se usmála, že to vypadalo, že jako vědomě, bylo to kráááásnýýý emoticon ale mám pocit, že to na vědomý úsměv je asi ještě brzo, co? Jo a docela jsem zírala, jak je šikovná, normálně se sama otočí z levého boku na pravý a je schopná za mnou po posteli odcestovat i několik desítek cm, to taky nechápu, jak dělá emoticon Jo a taky si drží už od začátku ručičky, jako že si jednou chytne druhou a to jsem se dočetla, že děti začínají dělat až od 3.měsíce emoticon Dělá mi hroznou radost emoticon Už s efakt nemůžu dočkat, až bude dělat takové věci, jako Sofinka nebo Vládík, to člověka musí vynášet štěstím do nebes, co emoticon Holky, se mnou to teda pěkně mává emoticon
9. kvě 2010 v 11:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

dneska bylo krásně emoticon byli jsme na tom sletu kočárků emoticon jela se trasa 1,6km a super emoticon pak jsme byli v mekáči vrátili jsem se v 18 hod.ted už malá spinká emoticon

evi já malou koupala pravidelně v 6 hod po změně času i kvůli létu jsme to posunula na tu 19,20 hod...to prostě bylo pravidelně emoticon jinak ten režim ve spánku přes den si udělala sama i v jídle a udělala to tak šikovně že mi to vychází emoticon jinak bych jí asi pomohla prostě jídlove 4,5,6 ráno v 9 svačinka ve 12 oběd v 15 svačinka v 18 kašička pak koupačka a hají když to budeš dělat dokola děti se to naučí jsou šikulkové emoticon
my jsme nehoupali nikdy prostě položit do postýlky a klid sice ze začátku plakala ale vydržela jsem a z postýlky prostě nešla a ted jsme ráda emoticon ta vaše bude také asi akční emoticon je to šikulka emoticon a ten úsměv mi kolem 3 měs kdy to bylo opravdu vědomě emoticon jinak se usmívala ale jak píšeš nevědomky jak jste si užili obídek?

jiřinko děkuji roste a mění se zlatíčko... emoticon však já se moc těším na období co přijde ted už chci aby lezla emoticon protože už je to prostě zase dlouhá doba co se otáčí a pak se vzteká že nic nemůže emoticon a těším se na to až přijde pomuchlovat jééééééééééé emoticon emoticon emoticon

evičko myslím že to cloumá s každou emoticon to je prostě mateřská láska!!! emoticon

jo vše nejlepší maminky ke dni matek emoticon emoticon emoticon
9. kvě 2010 v 19:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky, tak teď jsme dorazili domů, tentokrát malá celé odpol převážně koukala, spinkala jen hodinku, když jsme byli na jídle, tak jsem zvědavá teď večer, zda to už zalomí nebo to bude stejně do půlnoci jako včera..

Markét, tak my jsme nakonec na tom sletu kočárků byli taky, ODS to pořádala i tady v Plzni, původně jsme ani nevěděli, že se něco takového děje, jeli jsme kolem a viděli klobásky atd, tak jsme tam spíš šli za dobrotama a když už jsme tam byli, tak jsme tu trasu taky prošli, máme ten certifikát, že jsme se zůčastnili toho světového rekordu, bude to pěkná vzpomínka emoticon K tomu koupání, koupeš malou od narození každý den? my zatím teda obden, nevím, kdy mám začít každý den? Ty jsi Sofinku nechávala vyřvat v postýlce? Já tohle nedokážu, rve mi to srdce a navíc mám strach, aby jí z toho nevyhřeznul pupíček emoticon Zatím to nebudu řešit, počkám, zda třeba pak nezačne usínat sama u toho kolotoče, až na něj dobře uvidí. Joooo a dnes malé v kočárku vypadl několikrát dudlíček z pusinky a ona si ho tam ručičkou natlačila zpátky, to je hustý co emoticon

No a kdepak máme všechny, jaký jste měli víkend?
9. kvě 2010 v 19:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi jo jo certifikát také máme emoticon emoticon i květinku tulipánek a karafiátek emoticon emoticon přímo nám to dal bendl osobně emoticon
také jsme si tam dala zmrzlinku,tříšt bylo to fajn byla jsme se sousedkou emoticon

ne ne od narození jsme nekoupali denně jen obden kolem 3 měs ale právě sama určila že chce koupat denně protože když se nekoupala tak neusnula tak jsme prostě začli koupat obden a pohoda emoticon
kdo napsal vyřvat emoticon emoticon hele zase to nepřekrucuj napsala jsem plakat to není řev prostě začla plakat šla jsme tam po 1 min dala dudlík pohladila odešla opět plakala tak jsme tam šla až po 3 min opět to samé pak po 5min pak po 8 min je to vyzkoušená metoda emoticon nikdy jsme jí nenechala plakat šla jsme tam ale nevyndala jsem jí z postýlky to je chyba a miminko si na to rychle zvykne.,, emoticon emoticon emoticon dudlík si také dáváme samy už dlouho jinak u kolotoče atd se nedoporučuje prý usínat nevím co je na tom pravdy ale já malou naučila že v noci absolutní klid po koupání už žádná hra žádné hračky koupačka a postel nekompromisně emoticon
9. kvě 2010 ve 20:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, jojo, tulipánek jsme taky obdrželi a předával ho přímo Pospíšil osobně emoticon
Jo a nic nepřekrucuji, jen jsem se ptala, zda jsi malou nechávala vyřvat v postýlce. To byla pouze otázka.Tu metodu znám, mám doma tu knížku, každé dítě může umět spát nebo tak nějak se to jmenuje, tam popisujou různé metody, ale nemají se praktikovat na vyloženě maličkaté děti. K tomu kolotoči, když vidím, jak malá krásně usíná v kočárku a v autě, tak to přisuzuji tomu, že se něco děje, co může sledovat a houpe to s ní navíc, proto si myslím, že ten kolotoč na usnutí nebude špatný, no uvidíme. Novorozenci se prý nedají rozmazlit, když takhle malinké mimčo pláče, tak to má vždycky nějaký důvod, ještě nezná návaznosti a spojitosti, prostě když pláče, tak má hlad, je mu horko/zima, je s něčím nespokojené, má plnou plínku nebo potřebuje maminku, a když tomuhle věřím, tak mi to prostě nedovolí ji nechat poplakávat v postýlce ani minutu.. no ale uvidíme časem emoticon
9. kvě 2010 ve 20:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.