Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Evičko, my od narození koupali každý den, jen občas se nám stalo, že jsme nevykoupali, ale to třeba už byl hodně unavený, nebo nečekaně usnul. Nemyslím si, že má z toho nějakou újmu ;-) U nás bylo krásně asi do 17hod., pak strašný slejvák, po hodině krásně a pak to samé a teď leje a je silný vítr. Měli jsme tu od 13:30 jednu návštěvu, odjeli v 16:30, od 16 tu byla ségra s přítelem a odjížděli po 19 hod., bylo to fajn :-) Evčo, mi to zkusili, nechat ho brečet a teď ho stejně houpu :-D On už v té postýlce večer nepláče, ale jak se po nějaké době vrtí, staví na hlavičku, protože nemůže usnout, tak mi ho je líto a v ruce hned po chvíli usne ;-) Mončo, Vašek viděl ty okna a prý by to vůbec neplatil, prý ani nechce vědět, jak vypadají zevnitř :-| Od koho to máte?
Profilova fotka
Jiří firmu ti napíšu di IP. Já mám ty okna zaplacená dopředu, je to můj kamarád, který už tu firmičku má leta a vždy bylo vše O.K. Zevnitř také nejsou na 100%, ale to se prý doladí, až budou skla. No jsem z toho fakt otrávená. Omlouvám se, že nedočítám a nereaguji, jsem bez nálady.
Profilova fotka
ahojky evi když tomu věříš tak dělej jak myslíš ;-) 8-) já tomu nevěřím dá se rozmazlit i malé mimi a ut usínání v postýlce atd ;-) lehce si na vše zvyknou a holky co od nás z prosince na koníku nebyli důslednější mají problémy do ted :-( takže já jsme ráda jak jsme to udělala malá rozmazlená není stačí položit do postýlky a je to já mám klid a pohodu :-) já právě četla že při usínání má být absolutní klid a tomu věřím já prostě večer už se dít nic nemá když jedeš v autě atd je den a to je rpo mě něco jinýho já jen říkám jak jsme to udělala já ;-) nemyslím si že jsme zlá matka vše jsem dělala podle svých pocitů a vyplatilo se x-) jiřinko u nás byl také pěkný slejváček :-S a vítr..najednou s ezatáhlo a bylo moni to chápu že jsi bez nálady :-(
Profilova fotka
tedy věřím tomu že se dá rozmazlit :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Markét, já myslím, že jak jsi to udělala, je dobře, jen se k tomu odhodlat. Já si myslím, že je to také hodně o tom, že kojíme, protože přeci jen je mimčo navyklé i v noci a u toho prsu se hodně zklidní. Přeci jen u umělého víš, kolik mimčo vypilo, já nikdy nevěděla, jestli opravdu nemá hlad a hlavně před spaním, aby vydržel, tak jsem dala Vládíka k prsu a pak usnul. Je jen dobře, že ti takhle krásně usíná. Já u druhého miminka taky budu asi trochu jiná a budu se snažit, aby usínalo samo v postýlce. Pravidelnost je podle mě důležitá, mimčo ví, co bude následovat, i proto jsme Vládíka pořád koupali. Taky ho už nenecháváme po koupání hrát, to bylo jen výjimečně, když jsme to neodhadli a šli jsme třeba koupat dřív. Mončo, tak když je to spolužák, tak snad bude domluva jednodušší a uzná, že to není OK :-|
Profilova fotka
Tak jsem se trochu uklidila a trochu Vás dočetla. Ahoj Míšo, jsem ráda, že už jsi doma a v pořádku. Ten tvůj popis mi připomíná mé ledviny. Seděla jsem na chodbě čtyři hodiny, po čtyřech hodinách bez povšimnutí okolo mně začali zběsile lítat. Já chtěla jít domů a proč také ne, když si mně tam nikdo nevšiml, to by mně fakt nenapadlo, že mi kolabuje celý organismus a stačil den a byl průser. Tohle si myslím, že je nedořešené. Jasně, nepoznají na první pohled simulanta od nemocného, ale asi by v nemocnicích mohla být čekárna alespoň s lůžkem. No, hlavně, že to máš za sebou. Sice tě čeká ještě operace, ale pak snad už bude vše o.k. a spraví se to i doma. Jiří, doufám, že domluva bude snazší, ale jsem zklamaná. To musí být pěkný, když si malý zatleská a pochválí se. Ale jen ať se chválí, nikdo to tak pěkně neudělá, jako on sám. Evi, mohli by jste mi s manželem udělat taky dítě? Řekni si cenu :-D , Takového chrapouna bych potřebovala, Vládík by mně asi umučil ;-) :-N Jinak víkend byl nakonec fajn. Pavel pochopil, že sobota mi dala záhul. Zaměstnali jsme se prací a obrousili štuky do hladka, malovat prostě nemá smysl ]-( . Druhý den mi Pavel koupil k svátku sekačku :-D :-D :-D . Já jsem jí moc chtěla, mněli jí v baumarktu za 6000,- nakonec jsme odešli z OBI se sekačkou za 10 000,- + příslušenství a na ten náš prales i strunovku. Měli jsme radost jak malé děti a celou neděli jsme sekali trávu. Ještě nám kus zbývá, začalo lejt.
Profilova fotka
Tak to je super dárek :-D Vašek měl taky v neděli sekat, ale v sobotu se nám ohlásila jedna návštěva a v neděli pak druhá, tak se to nestihlo ;-) Ve chválení sám sebe bude Vládík asi po tatínkovi :-D
Ahoj holky :-) Děkuji vám....v novém se nám lbí a první noc byla klidná a pěkná.....Celý víkend jsme stěhovali,bylo toho strašně moc. Pořád plné krabice a prádelní koše...Ještě musíme odvést takové menší věci,které zatím nepotřebujeme - dekorace,kompoty atd.....Teď už to jen doladíme...převezu kytičky a budeme se pomalu zabydlovat..... :-) Jdu vás pomalu dočítat...koukla jsem na fotečky Sofinky - krásná slečna!!!! Míšo,je fajn že už jsi doma! Ty modřiny jsou nepříjemné, |-| ¨tak ať je máš brzy pryč!
Profilova fotka
Ahoj Kačí. Co ty fotky. To musí být fajn spinkat poprvé v novém, voňavém bytečku. Doufám, že se ti zdálo něco pěkného. To se pak prý splní ;-) . Jinak k těm dveřím. Zamilovala jsem se do dveří od Porta doors - Fit, jsou to Poláci, mám je v albu. Nechala jsem si udělat cenovou nabídku s komplet montáží, dopravou, prostě se vším a cena je 60689,- za osm dveří. Tak uvidíme. Chci aby dveře přišli zaměřit, dovezli vzorník atd. Jiří, moc se mi líbí barva vašich dveří, jaká to je? Mně se moc líbí wenge, ale na Vaší radu se pokusím sladit barvu dveří s podlahou a to už by bylo moc tmavé. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Ahoj Moni...., tak jsem zase kousek přečetla.....je mi moc líto co se vám stalo s oknama! Vypadá to šíleně! Dneska vezmu foťák a nafotím ty nové dveře a tak trochu zabydlení......Ještě musím nějaké věci doladit. V sobotu jedu do Mostu na ty Japonské role,tak jsem na to zvědavá..... Koukala jsem na ty dveře co máš v albu a to jsou ty,co máme my :-) ale je to wenge,ale přesně taková barvička i to sklo je takové a jsou moc krásné k tomu tmavému zebranu se moc hodí. :-)
Profilova fotka
Kačí, já myslela, že máte čtyři skla, my chceme pět. Na kolik Vás vyšli? Pamatuješ si to?
Moni, máme čtyři skla....to je jedno,můžeš si tam dát kolik chceš..... :-) V paneláku ty futra nejsou tak vysoké ;-) Cenu ti napíšu,jinak ta cena co píšeš bych řekla že je přijatelná a dobrá. My měli dvoje vnitřní klasické a jedny ty větší - ,,ameriky,, a stálo to 32.000,-
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak si představte, že já už jsem hodinu na nohou, stačila jsem se dát do kupy, dát prát a to naše dítě stále ještě dospává :-D Mončo, taky nám ten prcek trval, takže na zakázku dělat děti asi nikdy nebudem :-D Stejně si myslím, že teď jen dospává to, co v bříšku nestihla, moc šancí na klidný spánek se mnou neměla :-D Jakpak ty okna, už se ti k tomu vyjádřili? Ty dveře jsou úžasné, mně se vždycky takové líbili nejvíc, třeba ty, jak má Jiřinka, ty jsou také podobné a vždycky když je pak někde vidí, tak mě trošku mrzí, že jsem pořídila ty, co chtěl manžel. Jo a bombovej dárek k svátku, počítám, že Petrovi budem pořizovat to samé :-D Kačko, tak to je úleva, co, že to máte za sebou :-) Tak pak hoď fotečky, jsem zvědavá :-) Markét, já taky věřím, že se dají děti rozmazlit, ale prostě takhle mini snad ještě né, říkám si, že pořádně ještě nevidí atd, a že by si už v pár týdnech dělali souvislosti? Určitě chci malou naučit usínat v postýlce, ale teď mi to prostě přišlo strašně líto jí tam nechat kníkat, je tak maličká a bezbraná a já jsem z ní posr... :-D Prostě do konce šestinedělí si ji chci vymazlit a příští týden jí začnu pomalu učit usínat v postýlce. Mám ten samý názor, že večer by měl být už klid a ticho a spát, s tím s tebou souhlasím, ale pro začátek, aby se malá tam necítila tak sama a nekníkala, tak chci právě zkusit ten kolotoč, že by to mohla sledovat a u toho usnout. Určitě je super, jak to máš zařízené od začátku ty z malou, taky to tak pak chci mít :-) Prostě abychom měli v osm hodin už klid :-) Jinak tady jsou zajímavé studie: http://www.evalabusova.cz/clanky/rozu... Jiřinko, ještě k tomu koupání, co jste používali za přípravky a který se nejvíce osvědčil? Já mám zatím nějaké olivové mýdlo, prodávala ho lektorka na kurzu pro těhotné, je super, že malou pak vůbec nemusím mazat a má krásnou kůži, ale nevím, co to udělá, až začnem koupat každej den. No a co Vládík a noc?
Profilova fotka
evičko nechci ti brát iluze :-D :-D ale skoro každé miminko v 6 nedělí spinká :-D jak říkám naše spala pořád jen na jídlo se budila pravidelně po 3 hod,jinak myslím že souvislosti si dělají jakože zapláču přijdou to je tak se vším ;-) já jsem jí třeba vyndala z postýlky vzala do obýváku a byl prostě klid takže jsem věděla že jiná potřeba to není a pak mi kámoška řekla at to nedělám že pak měla s malou potíže brali jí také do obýváku já vím že je to těžké maminka nesnese když miminko pláče ale někdy je to v rámci prostě naučení potřeba jinak jí plakat nikdy nenechávám dlouho jak píše ta studie pak se popírají potřeby a miminko vycítí pláču nikdo nepřijde a cítí se osaměle atd to moc dobře vím ale naše nepláče ;-) skoro vůbec takže pohoda 8-) ke koupání používám olej do koupele od babylove z DM koupu denně a pokožku má krásnou po koupání to samé bud olejíček od Hippu nebo babylove moni super dáreček co ty oka jak jste dopadli??dveře jsou moc krásný :-) kačko takže to máte za sebou to je pohoda co :-) tak at se vám krásně bydlí x-) a děkuji za pochvalu foteček
Profilova fotka
jiřinko udělala jsem dobře ale je to určo i tím že Sofí je fakt hooodně pohodová :-) u nějakého miminka se mužeš snažit jak chceš a stejně to nejde :-| ale určitě víme ted co a jak a u druhého už budeme vědět ;-) na 100% já ani ted nemůžu říct zda je dobré co jsme udělala to nevím ale je fakt že prostě po koupání zalehne a spí a my máme totální pohodičku a to jsme chtěla... ;-)
Profilova fotka
No, mojí kamarádce řval malej i v šestinedělí. Okna zatím nic. Ten můj kamarád je v Ostravě, přijede se na to podívat zítra. K ventilačce, která není v koupelně se nevyjádřil. Spáry jsou prý opravdu zamatlané nedobře, ale ty spáry jsou prý normální. Ty druhá okna jsou prý seřízlá menším nožem. Tak jsem mu napsala, že je chci také seříznout menším nožem. Ale netuším, jestli ho má. Ach jo, uvidíme. Ty dveře vypadají dobře. Ale jak koukám po albech a i v domácnostech okolo sebe, tak jsou tak populární, že je mají skoro všichni. To mně ale nevadí.
Profilova fotka
Mončo, my máme ořech. Já bych se u wenge bála, že na tom bude hodně vidět prach a otisky prstů. Jakou budete mít podlahu? Kačí, vy máte dveře wenge? My koupeme v johnsonu na tělo a vlásky a má krásnou kůžičku :-) Markét, Vládík v šestineděli taky krásně spal, ale takhle rozhodně ne.
Profilova fotka
jiři no my spali ještě víc jak evičky :-D :-D :-D za to ted :-D
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... potřebuje mě to dítě ještě :-D :-(
Profilova fotka
Potřebuje, aby jsi jí utřela pusinku :-D
děkujem Markét :-) No ta vaše Sofí je šikulka x-) Jasně že tě potřebuje...,přesně jak píše Jiřinka :-D Jiřinko, máme wenge. Nic tam zatím na tom není vidět,tak uvidíme za chodu ;-)
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D jste milý :-D :-D :-D
Profilova fotka
Markét, někdo tu ňamku musí uvařit a až to projde trávicím traktem tak utřít řiťku ;-) :-D . Malá je šikovná. Jiří děkuji. Já mám před sebou vzorník podlah, je to thermofix. Mají to u nás v restauraci a já se do ní zamilovala. Jen jsem si myslela, že je to lino a ono není. Je to také PVC, ale tvrdší( tím pádem odolnější) a má to spáry, tak váhám. Líbí se nám Kaštan, ale ořech mají také a ten je faforit č.2 :-D . Wenge je super, ale mít to i na podlaze i na dveřích, nevím, nevím. Ale je to momentálně má nejvíc, nejoblíbenější barva.
Mončo máš někde foto té tvé zamilované podalhy??? Wenge je i podlaha??? To by bylo asi moc tmavé,ne? Já vám to schválně nafotím a dám na střechu. Já mám na podlaze pár čárek co jsou stejné odstínově jako ty dveře...,ale mě to přijde lepší než světlé,nevim...... Markét,my jsme tady všichni milé,přítulné.... 8-) 8-) :-D :-D
Profilova fotka
Kačí posílám vzorník, mají i wenge http://www.fatra.cz/index.php?typ=FAA... moji favorité 1. kaštan masiv 2. ořech vlašský 3. dub tmavý Ta kolekce elegant je na povrchu hladká, mně se víc líbí kolekce rustikal, které je na povrchu zvrásněná. Vychází na 430Kč bez DPH, s pokládkou a vystěrkováním 1000 :-( Kč s DPH. Ještě hledám, jestli jí seženu levněji. Máme tam přeci jen asi 100m2 8-(
Děkuji, podívám se ;-)
tak ten kaštan je krásný!!!! A potom ten dub, ten vlašák...mě nějak nezaujmul.....Jo a to wenge je docela ošklivý...,je to takové moc tmavé.... Zkus se podívat někam jinam,zda tam nebude jiná cena.....Nikdo jiný nemá tyhle vzory?
Profilova fotka
Kačí tak pěkné jsem neviděla, na první pohled to vypadá jako dřevo.Jukla jsem do vzorníků na dveře a vypadá to, že ten ořech by se dobře kombinoval s dveřmi. Na druhou stranu ten kaštan tam má léta různých barev. Ta wenge ve skutečnosti je super. Tady je ta restaurace u nás v Jirkově, kam rádi chodíme a kde mají ten kaštan na zemi. Můžete juknout. http://www.knossos.cz/foto.html
Aha. Ale jedna známá si brala u nás,protože chtěla také ty léta a abych jich tam bylo hodně a vypadalo to jako dřevo a má to pěkný. Jinak ta podlaha v té restauraci vypadá hezky na obrázku. Jinak k té podlaze wenge nevím jaké bych volila dveře,abych řekla pravdu mě se ty světlé (žluté) moc nelíbí a ty měli všude.....potom se mi líbil ten bělený javor??? Na dveře,to vím,že bylo pěkné.
A co tady?? Tady by to neměli??? http://www.e-podlaha.cz/drevene-podlahy/

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?