Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Ahoj holky :-) Ještě jsem v práci,tak nakukuji a chci vám popřát krásný víkend,má být krásně,tak snad se to povede. Máte nějaké plány???? Koukám jak se tady probírají vaše ratolesti...,hlavně že jsou zdravé a dělají radost!!!! Doufám,že se brzy přidáme také víc k tématu s ostatníma ne-maminama ;-) Já bohužel nemám co k tomu říct.....kolikrát si říkám,že sem snad ani nepatřím....... :-(
Profilova fotka
holky jsme doma x-) x-) x-) superrrrrrrrrr 8-) x-) fakt se mi to moc líbilo a malé také malá neplakala krásně to zvládla byl s námi tatínek byl i s malou ve vodě x-) x-) prostě jsme si to moc užili a těším se na další plavání,už jsme určili heslo na potápění a 6 lekci jdeme pod vodu :-N :-D jo a vůbec jí to neunavilo 8-( spala tak potom 20min v autě byli jsme na 6 pak na zličíně nespala vůbec :-N mrška ale je totál unavená brzo vykoupu..... http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka... náš plaváček x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markét, tak to je super, že se to malé líbilo a zvládli jste to v pohodě :-) koukala jsem na fotky, vypadá fakt spokojeně a moc jí to tam sluší, už má tváře jako slabikáře :-) Koukala jsem, kolik stojí tady v Plzni ty vaničky, tak lekce 100Kč a vždy je ta hodina solo jen pro jedno miminko a rodiče, takže veškerá pozornost instrukturky je jen na vaše mimi, to mi přijde super :-) No a plavání pro kojence jsou tu cca od 6.měsíce za 1000Kč/12lekcí a bazén je uzpůsoben úplně parádně, že z jedné strany je prosklený, takže třeba tatínkové pak můžou koukat, jak mimi vypadá pod vodou a případně to fotit :-) Ještě musím dohonit tu mou kámošku, jak a za kolik je to tam, kde dělá ona, ale tohle se mi moc líbí :-) Jiřinko, tak s tou orchidejí jsi překonala můj rekord, mně jedna chcípla asi po měsíci :-D Ale to už musely být špatné z krámu, to člověk neovlivní.. jinak tady mám snad 20 květináčů jen s těma listama a stonkama a marně čekám, až zase vykvetou.. to už jsem si na to na podzim koupila i spešl hnojivo na orchideje a prd platné :-S Kačko, co je to za řeči?! samozřejmě sem patříš!!! Napiš nám, co nového s bytečkem ;-) Naše plány na víkend jsou jednoduché, má být krásně, tak pojedem asi někam na výletík nebo tak.. Dnes jsme byli na 2 hod na procházce, zašli jsme do místní hospůdky na zahrádku, manžel si dal pivko a jeli jsme dál, idylka, jen škoda, že já jsem si nemohla dát svoji milovanou houbičku, lupla bych si ji, až bych brečela, dnes na to byl ideální den :-D
Profilova fotka
evičko to máte super ceny ;-) x-) my dáme za 10 lekcí 1800 což mi přijde také v pohodě oproti třeba praze...jinak pod tou vodou budu mít profi fotečky od nich stojí to sice 300 ale budeme mít i fotečky x-) tyhle fotky jsou foceny obyč fotákem zrcadlovku jsme tam nebrala kvůli vlhkosti :-| nerada bych jí zničila... orcideje mě tedy také nevydrží :-( já mám doma asi jen 3 kytky :-D mě prostě chcípají :-N ale ted mi kvete vánoční kaktus :-N =-) =-) x-) úspěch :-D :-D kačko já nevím co jiného bych měla probírat fakt ne |-| |-| pro mě je ted sofí a žiju jen jí..klidně ukaž bydleníčko pokocháme se :-) ;-) x-)
Profilova fotka
marti ty komplikace mě mrzí :-( vše už tu bylo řečeno hlavně od vv ta poradila dobře ;-)ty otoky jsou nemilé vydrž!!! plenky nám vyhovují všechny :-D :-D ale nejvíc pampersky měla jsem i hugisky a už dvakrát je pročůrala :-x jinak nechávám plínku celou noc a každá pampers zatím vydržela ;-) dneska jsme koupili 4 balíky tich sleep and play :-D :-D
Profilova fotka
kaci, to vis ze sem patris!!!!! kdz je tady tema o bydleni, zarizovani tak nic neprispivam, nerozumim tomu a ani me to nejak nebere :-/. Tema deti jsou a budou ted aktualni porad, pac jsme s nima doma cely den a tak to porad rozebirame. Drzm ti palecky at se vam take zadari :) my ti potom budeme zavidet malyho prdolu :) x-) a budeme radit :) evi 100KC /lekce?! to je uzasne!!!tady v Praze vanicky jedna lekce 450!!!!!:-X
Profilova fotka
Jojo, ty ceny mě tu taky překvapily, čekala jsem to dražší :-) Martinko, ještě k těm otokům, teď jsem akorát četla v Mamince, že otoky v těhu způsobuje nedostatek bílkovin a zvýšením přísunu bílkoviny se otokům zabraňuje, takže bych to viděla na stejk s snídani, k obědu i k večeři, taková stejková dietka ;-) Copak asi ta Pavlínka, dlouho tady nebyla, co :-(
Profilova fotka
přeji krásný slunečný den x-) na pavlínku jsem také myslela jakpak se asi holky mají =-) :-) snad se ukáže.... my dneska máme v plánu něco ugrilovat a zítra asi výlet no uvidíme :-) každopádně malou zkusím dát poprvé do sportáčku =-) tak jsem zvědavá...v korbičce už být nechce :-| páč nevidí a mě polohovat nejde sporták jde do lehu tak je to o.k no jsem na to zvědavá x-) x-) všichni si užijte víkend x-) konečně první nádherný po tak dlouhé zimě ;-)
Ahojky :-) Tak jsem vás kousek dočetla od včera.....Markétko,krásné fotky z plavča. Jen se zpetám,není ti tam zima když se dlouho stojí??? Evi....omlouvám se.., ale....S bytečkem pokračujeme,už tam máme skoro vše krom skla ,talířů atd...teď už čekáme každým dnem na dodávku dveří...teď jsme konečně vybrali už i nějakou sedačku,tak jsem zadala poptávku - je trochu podobná co máte vy,chtěla jsem velkou. TV také máme vybranou ;-) jen ta zapeklitá stěna.... :-( no a potom se pustím do výběru japonských rolet. U nás too nejde tak rychle......jezdíme do práce ráno a večer se vracíme a to fakt po práci nemám čas ani náladu lítat po krámech a shánět,takže u nás to nejde takovým rychlím tempem jako u Monči.... ;-) Jinak já teď dodělám polévku,a razím na kolo. Manžel odjel na zápas...,tak jsem do večera sama....a potom pojedem asi grilovat k tchánovi ;-) Markét,mě orchidej teda vždycky vydržela ,ale jak otkvetla do maxima...,tak jsem ji šmikla,koupila v Da Vinci umělou větvičku (není to taková ta z těch marketů,trochu dražší,ale vypadá živě) a mám takto zapíchlé dvě umělé a každý to okukuje ;-) Jinak po druhé aby mi vykvetla???? Pcháááá :-D :-D u mě jdou jen umělé!!!!! A jak ti vykvetl ten vánoční kaktus,není to velikonoční?? Jsou si podobné..... Jinak vás chápu....když jsou děti,změní se asi hodně život a vše se točí kolem nich!!! Dneska jsem si udělala radost....koupila jsem si vytoužené tričko,takové obyč polo,ale mě se moc líbilo x-) Tak já to balím a razím na kolečko.....asi zajedu do vedlejší vesnice,hrají tam fotbal,tak dám klobásku ;-) x-) Krásný den!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska parádní den. Po obědě jsme vyjeli na menší výstavu, koupili tam oreandr a ještě něco ;-) a pak jsme byli celý den na zahrádce a na procházce. Včera spal poprvé Vládík u Vaškovo rodičů a vůbec nechtěl do postýlky, vstával už ve 4:30 a pak usnul až v 9:30 už doma. My byli na večeři, bowlingu s kamarádama a na diskotéce, byl tam Dalibor Janda, tak máme fotečku a taky se Šlégrem :-) V úterý jsme měli výročí, tak jsme si vyrazili a byl to krásný večer:-) Kačí, tak orchidej zašla mě, ale myslím, že už byla špatná. V práci jsem taky jednu měla a to se jí dařilo, ale zašla, když jsme jeli do DR a špatně se mi o ní starali :-| Evčo, tak cena plavání je super a jestli se může taťka koukat i pod vodu, tak to musí být paráda. Jdu se podívat na Markétky fotečky.
Profilova fotka
Tak jsem koukala, že taťka byl i ve vodě :-D Je to veliký bazén, to je jen pro děti? Co by mi možná vadilo, že je vás tam 10 maminek. My chodili ve 4 a to bylo super, teď nás je 6 a už to není úplně ono. Je vidět, že se to Sofince moc líbilo.
Profilova fotka
ahojik... teeda dneska bylo uuuzasne!!!byla tu tchyne s Matejem, tak jsme byli venku na veelikym hristi, no krasna!!!! jirinko v tech tuchlovicich myslim je i normalni pristup pro lidi, koukala jsme na jejich stranky, byla jsme tam i prihlasena, ale zakaz vstupu s koznim onemocnenim(ekzem atd) takze jsme tam kvuli tomu chodit nemohli, asi ta voda neni tak osetrovana, ale pro zdrave deti myslim ok. My jsme ted byly 3 maminy a melo nas byt 4 ale bude se mnou chodit i kasmoska s tou vlasatou Jolankou!!!! juuchuu a uz to ma zamluvene:) takze nas tam bude 5 coz si myslim ze je porad ok:) kaci, urcite zima neni, Teplota vzduchu je silena :-D jako v saune:-D:-D:-D kaci ty mas nekde album vaseho bydlenicka? ani nevim kde co jak :-( jsme ostuda :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak dneska bylo fakt úúúúúžasně x-) Celé odpol jsme byli venku, prošli jsme to tu křížem krážem, zastavili se v hospůdce na zahrádce, pak přijeli známí na návštěvu, prostě parádní den, to sluníčko nevídaně nabíjí x-) Jen mám pocit, že má malá trochu červené tvářičky a nosánek, oproti čelíčku, kde měla čepičku, asi se trochu chytla, i když na ní sluníčko nesvítilo, asi to bude chít i do kočárnku něčím mazat, jak to praktikujete holky? Kačko, ten nápad s umělým stonkem orchidee je bomba, to musím taky udělat :-) No a kdypak vidíš stěhování? Jakou tu sedačku jsi si vybrala, hoď sem odkaz :-) a stěna furt nic? co budete dělat? Jaké bylo grilčo? Jiřinko, to je dobře, že jste si udělali takový hezký večer a odpočinuli jste si od malinkého, muselo to být super, co.. a co alkohol po takové době? to musela být velice levná opice, co :-D Markét, tak co malá a sporťáček? Líbilo se jí? Míšo, Matěj je ten malej paňárek zlobivej, jak jsi o něm psala, myslím Kubovo brácha? Jakej byl dneska? A jak se chová k Amálce?
Profilova fotka
evi, takze jste meli take super den x-) x-) x-) doufam ze zitra bude take krasne, vyrazime smer park i s bruslema :) x-) silene miluju nas kocarek, jezdi se s nim tak nadherne. Stim opalovacim kremem, na Amalku jeste slunicko nikdy nesvitilo, takze jsem nemazala nicim, ale zitra ji chci dat v parku na deku, tak ji maznu 30 co mam od eucerinu, je to na citlivou pokozku, myslim ze ji to urco neublizi i kdyz to neni specialni detstky krem, potom ji jinak koupim bud v DM nebo rossmanu 50 a k mori neco poradnyho. kaci my mae orchidej ted krasne rozkvetlou, fakt luxus, ale az nam odejde tak to udelame jako ty :-D fakt super napad :-D evi a Matej je porad no... zlobivej proste, tchyne je silenej nervak, porad ho okrikuje, prehnane se o nej boji a je to na nem poznamenany, on je chvili super, za chvili hruza, ze bys ho musela zabit...silenost hruza...malou bych ho snim samotnou nenechala ani vterinu, dneska jsem koukala na kubu a on behem vteriny amalce strkal do pusy suseny brusinky..no zastavila jsem ho...ale vis jak..hruza hruza.
Profilova fotka
ahojky kači ty jsi tedy :-D :-D :-D šikulka ;-) to bymě nenapadlo díky za tip :-D 8-) ta vaše stěna co :-( jinak pokračujete parádně ;-) jaké bylo kolečko???užili jste si to? ;-) asi jo bylo nádherně :-) zima???je tam 30st hrozné vedro :-p :-D jiřinko mě maminky nevadí ;-) ;-) věděla jsme že je to po 8-9 maminkách mám ráda lidi :-D je to zábava když je nás tam víc ;-) je fajn že jste si užili výročí x-) x-) super! evičko bylo úžasně parádně přepychově x-) x-) my máme také červené tvářičky a jsme jakoby opalený ale na sluníčku není..začnu jí mazat mám krém babylove myslím 50 ;-) takže dneska namažu jedeme za kamarádama na chatu takže radši ju ;-) sportáček naprosto bomba x-) x-) 8-) odpoledne prospala :-D takže je jí tam i pohodleně k večeru jsme jí to zvedla koukala a byla spokojená x-) a byli jsme venku do 6 :-o :-) grilovali jsme pak přijeli kámoši oslavili jsme jirkův svátek a večer to oslavili ještě my :-D dva x-)
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/mur... fotečka ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Dnes to venku vypadá zase na nádherný den, to je taková paráda x-) Co máte v plánu? Malinká ještě po noci spinká, jdu se dát aspoň do kupy,umejt hlavu a tak, jedem na oběd ke tchánojc, pak se půjde ven, už se moc těším. Manžel zrovna myje okna :-D teda zvenku, protože jak nemáme kolem baráku ještě upravenej terén, tak jsou blbě přístupné, ono by to šlo samozřejmě dělat zevnitř, ale je to navíc dřina, protože jsou zaflákaná od lepidla, jak se dům zateploval a natahoval, takže zrovna už hodinu tráví na jednom okně, ale jde mu to, radost pohledět :-D Míšo, na malou sluníčko taky nešlo ani chviličku, ale ono UV je jen ve vzduchu, tak možná z toho byla zarůžovělá, přece jen je na světě 3 týdny a my byli opravdu celé odpol venku. Mám tu opalovací krémy jen pro dospělé a žádné extra kvalitní, ale dnes jedem na nákup, tak se stavím pro něco v lékárně. Kočárek je super, taky ho miluji!!! A na bruslích to bude bomba s tou brzdičkou :-) S tím Matějem je to síla, to mohl být pěkněj průser, kdyby jí tam tu brusinku strčil a ty jsi si toho nevšimla.. kolik je mu? Tchýně ho měla asi pozdě, vid, proto je tak podrážděná a bojí se, prostě na to už tak nemá, to je normální. Naši mě měli taky pozdě, mamince bylo 39 a tátovi 42 a je to prostě na chování rodičů a celkově výchově hodně znát, ježiš jak já celé děttví obdivovala rodiče všech svých kamarádek :-D Markét, to je dobře, že jste si tak krásně užili den a malá vypadá ve sporťáčku opravdu spokojeně a moc jí to sluší :-) To už se tedy může, jim to trošku přizvednout, i když ještě sami nesedí? určitě je to super, že může sledovat okolí a zabaví se, viď :-) Mončo, copak domeček nového?
Ahoj holky :-) Dneska zas bude krásný den!!!!! x-) Aha, tak to jsem nevěděla....Jiřinko. Je to divné,že za tak krátkou dobu ti odešla....je to škoda :-( Mě teda nikdy nevykvetla po druhé,jako u někoho,prostě ne..a tak jsem to udělala,jak jsem napsala - už jsem vám to hodila na střechu do alba ;-) Už toho moc tady nemám ve starém,jen kytky...a ty budeme převážet naposled. Jiřinko a kde byl Dalibor?? Jako normálně host na diskotéce? To musel být parádní večer!!!! x-) Míšo,ptala jsem se na ten bazén proto,protože já jsem strašně zmrzlá,a opravdu nevydržím...kór když se musí jen stát,asi bych byla brzy mamina fialová :-D Album mám na střeše ,,okka´´. Evičko stěna pořád nic.., ale už pomalu koukám jinam a polevuji z nároků,protože bych asi stěnu neměla nikdy. Jen si asi ještě počkám na ten nový nábytek co otevřou v Praze.....Sedačku jsem si dala už do alba,už jsme poslali na ni i dotaz,tak uvidíme...nejradši bych kombinovanou - korpus kůže/sedák a opěradlo ta drsná látka....,ale uvidíme. Viděla jsem to zatím jen málo. Ten umělý stonek je fakt super,jen je třeba se vyvarovat takových barviček co nevypadají krásně a živě - nejčastěji to vídám v takové té sladké růžové (OBI,HORNBACH,IKEA atd...) to je šílené!!! Je to střapaté ta látka po okrajích a nevypadá to pěkne. Tohle se fakt vyplatí připlatit a super! Dala jsem vám to do alba na střeše ;-) -moje orchidee :-D :-D Evičko máte nějaké fotky z venku?? Procházka ,pivečko atd??? ;-) Musí to být báječné!!! Já jsem včera najezdila několik km na kole bylo mi fajn......mp3, málem mě zajelo auto :-D ,jinak super! A dneska jedem spolu s manželem! Míšo,co že Kuba strkal Amálce do pusiny??? :-N To snad nééé......, a není nastydlá???? ;-) 8-) Tak já jdu zkontrolovat plotnu,pač včera jsem lehce spálila vývar.....smrad tady byl,kastról černý :-p ....tak snad teď to bude ok.......zatím... Krásný den!!!!!
Profilova fotka
ahojik, tam je teeda zase krasne!!!!sedim na balkone a slunim se, nalakovala jsme si nehty na nohach, no je mi krasne!!! kaci az zalezu dovnitr tak se podivam na fotecky :) tady na slunicku prd vidim :-D a do pusinky to nestrkal kuba!!! ale jaukub maly bracha je mu 4,5 let, ale je to fakan... Jeho mamina ho mela asi ve 40-ceti... ona je silene vynervovana, silene na nej zvysuje hlas a jak ona na nej tak on na ni..dost sileny kdyz na ni zarve na hlas treba uáááá silene hlubokym hlasem a jeste se tvari jako zaviju te!!:-X ja bych ho nechala, at si klidne rozbije palici kdyz dela neaschval a naschval nekam leze, on by si nic neudelal ale ona je vynervovana, ja jakmile neco amalii reknu 3 krat a ona nic tak proste pujdu na prochazce dal, ji to prestane bavit a pujde taky. to vis no, sama rika ze si ho porizovat nemela, chtela totiz holcicku a je i dost zklamana :-/ a silene cumela jak je amalka hodna, pry rikala ze je to nejzlatejsi dite zco zna..ze tohle nikdy nezazila...jenze ja jsme k ni klidna. i kdyz je hodne protivna tak k ni jsme mila a zpivam ji...asi by mela brat taky antidepresiva :-d:-D:-D
Profilova fotka
evi, amalka ma asi taky opaleny nosik a to byla ve stinu, ale ted tu doma jeste nic nemam , tak ji namazu 25 Eucerinem pro dospele co tu mam, alespon dneska, myslim ze to bude ok, kdyz bude ve stinu v kocarku, s klobouckem atd...
Profilova fotka
ahojky evi my už brzo budeme sedět ;-) už se sama posazuje přichytává všeho to prý může když to dělá sama..a ve sportáčku je jako ve vajíčku nebo lehátku nebo v jídlení židličce ;-) úplně v sedu nemám nic z toho manžel okna to je zlatíčko ;-) x-) jinak sofí koukala a byla vykulená jaký svět asi vidí :-D kačko ježiš málem tě zajelo auto ju bud opatrná ;-) oni ty řidiči :-D :-p však nás sebe znáš :-D :-D ale je fajn že jsi si to užila x-) x-) já dneska malou namazala tím krémem byla taková bílá jako nemocná :-D :-D ale pak se to vsáklo :-N byli jsme u kámošů a k večeru nechali malou tchýni jeli na véču x-) x-) a nakoupit pak se vrátili jen jsme jí dala kašičku vykoupala a už chrní :-) ted jsme ještě vyžehlila :-p zítra tu nebudu hned ráno jedu na krev a pak na magnetickou resonanci pak půjdeme k mamce a jirka mě vyzvedne večer ;-) tak se opatrujte :-)
Profilova fotka
ahojik...teeda market takze den uplne super! :) nam sei uz mala sama sedne, vubec nechapu, u nikoho jsem to zatim nevidela ale ona se pritahne uplne do sedu pres brisni svaly! niceho se nechyta..nechapu. dela mi to porad ve spacim pytliku a nechce spat, bez nej ji to jde hure ale take to uz dala, jinak tu valela sudy, otaci se na brisko jak zprava tak zleva, toci se na miste jako hodinky, souep se tak nejak vselijak, ale jen kousek nebo dozadu a dela to co Sofi(rikam tomu pidalka) prdel nahore, hlava dole a kope kope a chce lezt :-D
Profilova fotka
míšo jj nakonec den super x-) také chceme lézt :-D :-D nevím kam ty naše spěchají :-p :-D
Profilova fotka
holky naše miluje našeho psa x-) x-) krásně se na něj směje x-) výská šahá na něj hladí ho no nádhera x-)
Profilova fotka
ahojky jdu vám popřát krásný den x-) já už vstala balím milion věcí :-D pro naší madam a za chvilku jedeme ona ještě spinká x-) tak nakukuji 8-) evičko co malá? jiřinko a vládíček jaké ted máte noci?? moni jak vy makáte?? leni svatbička se blíží co x-) ?jak jdou přípravy? mast leni H,jak je vám těhulky????doufám že si užíváte poklidného těhu a nic vás netrápí.... a co pavlínka =-) =-) fakt tu dlouho nebyla :-| asi nestíhá..a užívá maličkou
Profilova fotka
Dobré ráno. Markét máme se dobře. O víkendu jsme makali na baráku, ale zdá se mi, že se to strašně vleče. V sobotu jsem sprdla zedníka, když jsem ve tři přijela na přepadovku, tak vymydlenej čuměl na pohádky, ale už to snad bude dobrý. Jinak těhotná nejsem a včera jsem se ožrala. Nechtěla jsem to tu psát, předem, ale teď už Vám to povím. Před čtrnácti dny jsme byli v Praze na inseminaci a v sobotu jsem to dostala ;-( . Ach jo.
Profilova fotka
To ožrala neberte doslova ;-)
Ahoj všem :-) Tak krásný víkend máme za sebou, bylo opravdu nádherně!!!! Markét,Sofí už bude sedět??? No to to teda letí,neuvěřitelné!!! Zachvilku si bude sama hrát na srazíku s Vládíkem,Amálkou.....prostě už si vystačí samy! Jinak s tím autem jsem si za to mohla také trochu sama.....mp3 neslyším,jedu si podle svého,ale hlavně na té silnici co jsem jela,nikdy auta nejezdili.....někdo tam odtsrčil závoru která tam byla a tak si to lidé zkracují.....a já to nevěděla....Ale včera jsme jeli už s manželem,já opět mp3 a jeho píchla vosa do břicha a já jela dál....a po několika metrech když jsem ho neviděla,tak jsem čekala....on mě dojel a říkal,já kdybych spadl...tak si jedeš dál 8-) Markét,tak ať ti to dobře dneska dopadne ;-) A co dělali ostatní o víkend???????
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Mončo, to mě strašně moc mrzí :-( Měla by jsi se víc šetřit, nedři na baráku a odpočívej, aby mělo vajíčko klídek na uhniízdění. Kdy jdete na příští inseminaci? Piješ maliníkový čaj, aby jsi měla dostatek hlenu a spermijky měli snažší cestu? U hodně žen je problém v tomto a dr tohle právě vůbec neřeší, tak to zkus. Drž se, ono se brzo zadaří, uvidíš ;-) S tím zedníkem je to sranda, to je ten slovák? A vymdlenej jsi myslela jako zhulenej nebo jako čisťounkej, že ještě ten den nesáhl na práci? Kačko, jakej novej krám se bude otvírat v Praze, to ani nevím? Jinak fotky zvenku máme, pak zase něco hodím do albíčka, dlouho jsem se tím neprobírala, musím na to mrknout. ty orchideje koupím hned, jak se někam dostanu, už se nemůžu dočkat :-) Míšo, malá je šikulka, musí s ní už být děsná sranda, když dělá takovéhle věci, co :-) Markét, na tu magnetickou rezonanci jedeš proč? kvůli těm játrům? držím moc palečky!!! Jinak malá je pořád zlatíčko, včera jsme byli na oběd u tchánojc, pak s nima na procházce, pak jsme jeli poprvé s malou nakoupit a ona to vše prospinkala a doma jsme ji večer ještě museli budit na koupání a papu, spala celé odpoledne, pak byla tedy asi 2hod vzhůru, kolem 23h jsme papaly a spala až do 5.30h, papu a spánek do 8.30h. Fakt pohoda, jsem vyspinkaná do růžova.. akorát ty hodinky, co je vzhůru jsou takové náročnější, protože se samozřejmě sama nezabaví, takže vydrží koukat za světlem nebo tak jen chvíli, a pak se jí člověk musí věnovat, nosit atd, jinak fňuká. Hračky a chrastítka jí ještě nezajímají.. nebo jak se dá takové mimi zabavit kromě nošení a chování a povídání?
Ahoj Evi :-) Ve Stodůlkách místo Sconta,teď z hlavi nevím ten název,ale hodně lidí tam jezdí do toho krámu do Německa,vím že už dělali nábory zaměstnanců a v květnu se to má otevřít.Měli to otevřít už v dubnu,ale stavba trvala dlouho. Tak jsem na to zvědavá. Určitě dej nějaké fotky do albíčka,jsem zvědavá na kočárek,malou atd.. ;-) Ježiši,vy máte všichni taková zlatíčka....to ani snad není možné???? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?