Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
míšo x-) x-) x-) supeeer ježiš jak já se těším na zítra x-) x-) x-) x-) totální výtuh fakt spala 4 hod mazec kdy jedla :-o :-D ?????
Profilova fotka
Tak když se tu chlubíte dětičkama, tak se taky pochlubím Našeho 15ti letého chlapečka přijali na Elektrotechnickou průmyslovku. :-) Jinak papá, a spinká víc než je zdrávo. :-D
Profilova fotka
Ahoj vv, tak taky se je čím pochlubit, to je dobře :-) Musím se mrknout na fotečky, to je fajn, že se Amálce líbilo. Ty hmaty se naučíš a básniček co budeš znát :-D Markétko, tak to je fajn, že ti takhle spala, mě dnes Vládík jen od 10:30 do 11:50 a usnul až po koupání v 18:10 ;-) Ale bylo to dneska neskutečný zlatíčko, věčně vysmátý a strašně hodný. Něco mu prostě ty dva dny nesedělo. Evičko, na ty stavy si zvykneš, to tak prostě je ;-)
Profilova fotka
jiři to bylo asi na míšu ne :-N mě spala normálně :-D :-D vv gratulace ;-) ;-)
Profilova fotka
Míšo, to plavání muselo být super, je vidět, že se to Amálce líbilo :-) a jaké hmaty ti nešli? jako jak ji držet atd? Příště už to bude určo lepší, žádnej učenej z nebe nespadnul ;-) Vv, tak to moc blahopřeji :-) a tak mě napadlo, kaká taky pěkně? :-D Jiřinko, no asi si budu muset zvyknout, nic jiného mi nezbyde, dneska je zase průběžně celé odpol vzhůru. Netrápila Vládíka ještě ty minulé dny třeba ta rýmička? třeba s emu už udělalo úplně dobře a je to zase to staré hodné zlatíčko:-) Markét, no doufám, že je to tím, co jsi psala, bu´d ten spurtík nebo tak a zase se to vrátí do starých kolejí :-) Jo a Jiřinka asi reagovala na to, co jsi psala v 16:56, že ti malá spala 4hod odpol ;-)
Profilova fotka
ale evi to jsme psala míše :-D :-D :-D ptám s etam a kdy jedla :-o :-D holky naučte se číst jo :-D :-D
Profilova fotka
my už jsme uložený ještě tam mydlí do hraček ale neřve :-D x-) já jsme nějaká totál k.o zítra ráno na gyndu pak s malou na plavčo..a pak jedeme do alberta kde mají akce na pleny takže zítra nestíhačka :-p
Profilova fotka
VV gratuluji ;-)
Profilova fotka
Díky za gratulace, mám taky radost. Jo a kaká taky pravidelně :-D
Profilova fotka
Mončo, koukala jsem na ten odkaz, co jsi tu nechávala, to koukáš po dovče nebo jen tak utíkáš odpočívat do snů za hranice reality? :-) Ježiš jak já bych zase vyrazila, ani DR by to nemusela být, mně by snad stačil i Mácháč, hlavně aby bylo teplo a sluníčko a člověk nemusel nic dělat :-) Vv :-D kdyby chudák věděl, jaká debata se tu o něm vede, co :-D Markét, jaké pleny mají v akci? hezky si zítra užij plavčo, pak nám hned poreferuj, ju ;-) a co manžel, jde taky? Jinak já tu zprávu o spinkání pochopila jako Jiřinka, že spala tak tvoje malá a že to byla jako řečnická otázka, kdy jedla :-)
Profilova fotka
evi mají sleep and play snad za 139 jinak stojí 239 ;-) já jsme s nimi spokojená x-) manžel jede samozřejmě také x-) první plavčo si nenechá ujít ;-)
Miško, moc hezké fotky! to jezdíte do toho Berouna? a jak jsi zvládla cestu? Markét, vy nebudete chodit plavat? a Evičko, vy s malou se chystáte? já si dnes koupila svatební botičky, takové páskové zlaté. ke krémovým šatům snad půjdou. já bych chtěla taky takovou čepičku, jak mají Amálka a Sofinka! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
leni ahojky gratulace k botkám ;-) proč bysme nechodili :-o jdeme zítra x-) x-)
Profilova fotka
Markét, tak to je super cena, to jsou takové ty oranžové nebo jaké? a mají i ty nejmenší? My zatím teda používáme nulky od happy, protože Pampers jsou jen od 1 a ty jsou nám ještě strašně velké, tak je dávám, jen když mi Happy dojdou. Jsem moc zvědavá, jak se bude malé líbit na plavču, držím palečky :-) Leni, na plavčo určitě budeme taky chodit, ale až dýl, musím zjistit, od kolika měsíců tady ty kurzy jsou, ale viděla bych to tak ve čtvrtém, pátém měsíci :-) Tu čepičku taky budu asi objednávat i pro sebe, abychom měly s malinkou stejnou :-) jo a gratuluji k botičkám!!! :-)
Profilova fotka
Evi-za hranice reality :-D .Realitu mám doma, měli jsme výstup kvůli neurotickému přepínání kanálů v TV, když mu něco vyprávím, fakt mně dím dovádí k šílenství. Dobrou noc.
Profilova fotka
Jé, Mončo, tak to má stejnou nemoc jako ten můj :-D měla jsi nějakej pěknej proslov, že bych ho manželovi taky přednesla? :-D Půjdu taky do hajan, až sundám toho tygříka z kozy, dobrou noc :-)
Profilova fotka
leni, ja uz ridim auto uplne v pohode sama a nebojim se:-) jsem hustaa :-D:-D:-D ale dneska ridil manzel jel se mnou na prvni lekci a meli jsme jak jinak nez zpozdeni :-D a gratuluji k botickam, budes kocicka:) evi, tady v Praze jsou kurzy plavani vetsinou od pul roku, kamoska v Decine to mela od 4.mesice. Ale zalezi na pracovisti. Uz od 3 tydnu veku muzes dochazet do pul roka do tech vanicek, nebo oni budou chodit k tobe domu, ale je to v podstate jen zabava a my jsme na to nemeli penize, ted se to vse ucime uz velkem a bez problemu, ale ty vanicky si lidi chvali kdyz na to maji :-D ale ty ceny jsou sileny opet jen v praze...hnus velebnosti!
Profilova fotka
ahojky ty vaničky jsou mega drahý i u nás ]-( nevím třískají na tom všem peníze :-p evi ano ty oranžové nevím zda mají nejmenší my už máme 3,4 :-D takže koukám po tichto ;-) :-D i když malá byla malinká jako vaše já hned dávala ty pampers newborn nebo jak se to píše =-) =-) a byli nám krásně tak za chvíli jdeme na to :-D moc se těším ale i bojím :-N
Profilova fotka
Markét, ta reakci s tím spaním byla na tebe, protože jsem v té době ještě neviděla Míši fotky. Teda Míšo, krásně ti vytuhla :-D Vypadá to tam na krásné prostředí, jak se vám to líbilo? Fotečky jsou moc hezké. Kolik za to tedy dáváte a ty Markét budeš? Jinak jsem si myslela, že je to u vašich. Taťka vypadal spíš jak brácha :-) Evi, podle mě by vám ty plínky sleep and play taky nevyhovovaly jako nám, jestliže ti malá pořád kadí a je to řídký, protože tyhle plínky nemají pružný pásek a nesedí pevně na zádíčkách. Nám to z toho vždy vyteklo. Ale ta cena je super.
Ahoj holky, tak já už odpočítávám pracovní metr, ve středu totiž v práci končím!!!!! HUrá hurá!!! Jinak k té dietě, z toho jsem docela hotová, nemám cukrovku,ale je to kvůli tomu, že jsem od minulé kontroly přibrala 5 kilo a téměř vše mi jde do břicha... holky fakt neuvěřitelná slonice jsem!! NO a k tomu jsem celá nateklá, což se doktorovi vůbec nelíbilo, sama nevím proč to tak vadí :-o Ale včera se mi stalo, že jsem přišla domů až v 9 večer a celý den jsem seděla a měla jsem nohy nateklé až ke kolenům a měli trojnásobnou velikost než normálně... no hrůza a pekelně mě to bolelo :-( Tak pořádně nevím co s tím, přitom jsem včera nic moc nejedla.. a nepmáhá mi ani nohy nahoře a přes noc mi to taky moc nesplasklo. Doktor říkal, že jak to přes noc nezmzí, že musím hned přijít, ale já tam holky asi nepůjdu, páč on něco pořád mluvil o předčasném vyvolání porodu a já teda rozhodně nechci rodit ;-) Málá tam musí ještě počkat a mohje nohy to snad vydrří... Tak já nevim, slyšely jsme někdy něco podobnýho???? JInka holky k tomu plavání, shlédla jsem fotky Míši a krásné!!!! Já už se taky moc těším až budu chodit. Představte si, že jsem zjistila, že máme bazén 1 min od bytu :-D :-D Asi budu chodit už v plavkách :-D NO a stojí to u nás 350,- Kč za hodinu a cena je stejná i na ty vaničky. Je to drahé??? No a holky, chci se zeptat, co teda kupujete za plínky?? Jaké jsou nejlepší???
Profilova fotka
marti, vim ze cukrovku nemas, jen jsmedoporucovala kouknout na jejich jidelnicek, myslim ze by se hodil na tu tvoji dietku:) jirinko, tom bazenku to je uzasny, je to uplne novy(od podzimu) krasny, moerni, no jsme moooc nadsena :-D cena za 10lekci je 2250 a s dojizdenim mi to da tak 3tis coz je nadherny. a opravdu to prostredi je uzasny. Bude tam snami jeste jedna pani(mela nemocnou holcicku) a mozna i moje kamoska, zda se k nam bude moct jeste priradit, ale bazen je veliky, takze fakt super, a dost hluboky :-D jsme se uplne lekla :-D
Profilova fotka
mast, vyzkousela jsme plno plinek, amalka bohuzel hodne trpela a nekdy trpi na osklivy opruzeniny, takze jsme porad hledala a hledala. Hugiesky premium vsichni doporucovali, ale me se stalo nekolikrat ze behem noci normalne propstii a byla cela vlhka az do spacacku! ty sleep and play nam nevyhovovaly kvuli nepruznym pasku. Z dm od babylove jsou dost hutny a tudiz se v nich rychle zapari(podobne jako Happy). z tesca taky nic moc, opet podobny problem moc hutny. Potom jsme meli od pampersek i ty uzasny bily...ale zadny rozdil oproti normalnim :-D spis tahac na penize..ze jsou z BIO bavlny nebo co :-D:-D:-D takze kdyz byla mala tak zlute pampersky1,2 ted modre c3, 4 zatim nepouzivame. 3 nam super staci.
Profilova fotka
mast - otoky v těhotenství jsou celkem nepříjemné komplikace. Může to svědčit o tom, že ledviny nepracují jak mají a tělo se neodvodňuje. Pokud se přidá i vysoký tlak tak hrozí eklampsie- což je velmi vážný život ohrožující stav. Ale neboj, při dnešních kontrolách a péči o těhotné se téměř nevyskytuje. Mohlo by se ale stát, že by tě chtěli i hospitalizovat. Rozhodně poslechni doktora, s tím si není radmo zahrávat.
Profilova fotka
mast - odkaz:http://www.porodnici.cz/preeklampsie-a-eklampsie Neboj, nechci tě strašit, ale není radmo něco podcenit. :-)
ww díky za radu. No já samozřejmě jsem se hned v jídle dost omezila (velmi nerada :-p ), ale malou udělám cokoliv, to je jasný. Akorát nevím, co mám teda přesně jíst a co dělat a nedělat, abych to nějak zlepšila?? Doktor mi akorát řekl dietu a nohy nahoře... no ještě do středy to musím vydržet, páč v práci jenom sedím a pak už to snad bude lepší... No a té preeklamsii jsem četla, toho se taky dost bijím, ale vysokej tlak zatím nemám... JO a envíš náhodou jestli se může kafe??? Já totiž zrovna včera měla 2 a to jsem ty nohy měla zatím nejhorší??? Míšo, díky za ty plínky, ale jak koukám, tak ideální asi nejsou žádný co?? Ale vyzkoušela jsi jich teda hodně... NO a ta cena bazénu je fakt super. Kam chodíš????
Profilova fotka
mast- hlavně moc nesolit, s kafem bych to taky nepřeháněla. Víš ono nejde tak o váhu ve smyslu tloušťky z jídla. To sice není OK , ale pokud se propapávám postupně kilíčko po kilíčku, tak to není nic hrozného. Ale ty jsi asi ztěžkla moc najednou. A asi ne tak uplně jen od jídla, ale od těch otoků. Proto to doktor nevidí rád. Když jsem byla těhotná, tak jsem taky neskutečně žrala. Já měla takový hlad, až mi bylo mdlo. Snědla jsem na co jsem přišla. A hlavně sladké pečivo, chlebíčky, šlehačku, dorty atd. Přibrala jsem asi 16 kg. A šlo to pak dolů neboj. Jé, teď mě napadlo, že mi maminka vyprávěla, že se mnou taky měla obrovské otoky a bílkovinu v moči a já se narodila císařem. Tak asi taky museli těhotenství ukončit.
Profilova fotka
Dobré ráno holky, dneska máme venku krásný den, co x-) Jaké máte plány na víkend? má být překrásně, jupíííí :-) Míšo, dnes budu volat té kámošce, co dělá plavací kurzy těch dětiček a zjistim, od kolika to je a hlavně od kolika by ona doporučovala, jsem na to zvědavá. A na co jsou dobré ty vaničky? Já si to nějak nedovedu představit.. Markét, no tak ty žluté Pampersky 2-5kg newborn jsme párkrát taky měli, ale pak kámoška přilítla s těma nulkama od Happy a nedalo se to velikostně srovnat, fakt pro tyhle mini mimi sedí líp. Jinak ty newboorn by mohla taky mít, to je jasný, ale nebylo to ono. Teď ale dobírám poslední kusy těch nulek, takže už budem používat jen ty pampersky newborn. Hned jak se vrátíš z plavča, tak piš, jsem moc zvědavá, hezky si to užijte!!! Jiřinko, díky za info, malá kaká opravdu hodně a velice řídce :-D Martinko, to mě opravdu moc mrzí, že máš takovéhle komplikace :-( ty otoky musí být šíleně nepříjemné, mně otekly nohy jen jednou a to už v porodnici a trošku, ale jak se napínala ta kůže, to bylo strašný, takže moc s tebou soucítím. K těm plínkám, já zatím moc zkušenosti nemám, jen jak jsem psala.. Moc nám vyhovujou ty od Happy nulky, nemažeme prdelku a stejně nejsou žádné opruzeninky, fakt parádička, pak jsem jí dala párkrát bílé Premium od Pampers, taky v pohodě a i ty žluté newboorn od Pampers. V porodnici jsme měli Fixies nulky a taky dobrý. Zatím jsme měli problém jen s velikostí pro tu naší žížalku :-)
Profilova fotka
evicko ty vanicky jsou super na tu pripravu do velky vany, uci se tam dost poobne veci jako na tom plavcu, drzeni hlavicky, posiluji svaly, heslo na polevani vodicky atd atd..mrkni se treba sem :) http://www.youtube.com/watch?v=lLB69P...
Profilova fotka
Míšo, tak nakonec ta cena je dobrá, když si představím, kolik si říkala, že stojí plavání v Praze. Jak jsem psala, u nás to stojí 1600,- / 10lekcí. Vypadá to, že to je úplně nové a ten výhled, opravdu krásný, hned bych tam šla :-) Ještě k těm plínkám, my kupovali jsen huggies premium - ty mi vyhovovaly dřív, teď jsou takové velké, ale ještě mám balík, tam je dobíráme, pro nás jsou opravdu nejlepší pampersky a na noc mu dávám ty bílé care a ty nám ještě ani jednou neprosály. Od švagrové máme sleep and play a ty mu dávám třeba když přebaluji hodinu před koupáním a už byl vykakaný. Martin, musí to být hrozné, tak se hlídej a opravdu odpočívej. Kdy máš termín? Evičko, my na plavání začali chodit před koncem pátého měsíce. Tak jaké to bylo Markétko? Mončo a jak vy pokračujete na baráčku? Koupila jsem si v pondělí orchidej a už mi chcípla ;-(
Profilova fotka
uz jsme mluvila s Market pry plavco zvladli v pohode :) urcite se brzy pochlubi :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?