Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik..

mag, jezis tak to je mi silene lito!!!!! emoticon emoticon nechtela jsme se tu ptat jak jste na tom, cekala jsem az napises sama co a jak. Beres nejaky vitaminy? treba calibrum babyplan? kyselinu listovou? pijes ten malinovnik? urcite to chce klid, nemyslet na praci atd.. ale vim ze je to tezke emoticon jak dlouho se ceka na dalsi?
26. dub 2010 v 10:57  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Děvčata maliník jsem ještě nezkoušela, jinak se řídím snad každou babskou radou, které existuje. Piju třezalku, řapík, baštím kyselinu listovou, brala jsem i ty vitamíny.Spermie měli sakra snadnou cestu mudra je dala přímo k vajíčku a ještě mi je mršky líný ukázala. Bylo to pěkné, ale nic z toho. Další bude asi v květnu, pokud bude vajíčko.Manžel se mnou dokonce celých čtrnáct dní nechtěl spát, aby embrijku neublížil emoticon a ono tam stejně žádná nebylo emoticon
26. dub 2010 v 11:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Moni.....je mi to líto...,ale věřím a věř...bude brzy lépe!!!!! emoticon
To u nás je to naopak........
26. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag, verim ze se to podari!!!!!a vite tedy v cem je vubec ,,zakopany pes,,? tak moc drzim palecky!!!!

kaci, jak je to u vas naopak?
26. dub 2010 v 11:36  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 U nás ještě nechci já....... emoticon ,tak až budu chtít,tak snad to půjde.... emoticon
26. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Vůbec nevíme, kde je zakopaný pes emoticon
26. dub 2010 v 11:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag, to je divny emoticon chjo...ja jsme myslela ze ti delali nejaky specialni testy treba a poznali to co nefunguje jak ma emoticon

kaci a ty nechces jo? ja myslela ze jo emoticon
26. dub 2010 ve 12:08  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky!!
Tak teď jsem vám napsla strašně dlouhej příspěvek a on se mi normálně smazal... emoticon emoticon
Tak ještě jednou:

Mončo, moc mě mrzí, že máte takovéhle trápení. Určitě budu moc moc držet palce na příště!!! Málokomu to vyjde na poprvé, chce to holt trpělivost a hlavně se šetři.. né abys makala na stavbě a dělala si jakékoliv jiné starosti...no a stím zedníkem si mě tada pobavila... lump jeden emoticon

Evčo, teda vy máte tak úžasně hodné miminko, že to snad ani není možný!!! Ale ty tvoje příspěvky mě hrozně těší, tak si vždycky říkám, že to třeba u nás bude taky tak a já budu moct taky takhle trajdat po kámoškách, na zahrádky apod...
Noa to plavání máte teda u Vás strašně levné, to tady by jsi šla tak 3 X za tu Vaší cenu emoticon
No a přidej konečně nějaké fotečky!! Už jsme na tu tvojí princeznu zvědavé!!!

kačko, a kolik ti je let?? )jestli to teda není tajemství) Ale já bych moc nečekala, někdy to nejde tak jak si představujeme a pak by jsi třeba zase čakala až moc dlouho emoticon A těhotenství je krásné období emoticon emoticon

Jiřinko, tak to jste měli krásný víkend a hlavně ten večer s manžílkem emoticon Ono je to někdy třeba vid emoticon Jo a jak jsi se ptala tak termín máme v půli července emoticon

Míšo, tak malá už je velká holka, když už sedí. A kolik jí je vlastně??? A jak máte vůbec Vy naplánované to bydlení. Minule jsi psala, že chcete taky stavět?? Kdy to máte v plánu a máte už něco vybraného??? a co manžel?? Už je to lepší???

Markétko, super víkend jste měli co? Malá je pěkná a fotky z plavání super!! Už se taky moc těšim emoticon A v sobotu jsme doma taky ten svátek slavili emoticon

No a jinak my byli o víkendu na focení pupíku emoticon Paní fotografka říkala, jé dvojčata.... no už jsem si na podobné hlášky zvykla emoticon tak jsem na ty fotky moc zvědavá!
No a pak jsme byli chvilku posedět na zahrádce, krmit kačenky a večer v kině... byli jsme na tom filmu Mamas and Papas... no pro těhulky, snažilky a ai pro maminky naprosto nevhodný film... já bračela 3/4 filmu... to fakt nedoporučujeü!!! a ještě mi v tom kině tak natekly nožky, že jsem myslela, že ani k autu nedojdu emoticon

NO a holky mám dotaz, kupovaly jste sterilizátor lahví a ohřívač lahví a jakej??? A co lahvičky??? Jaké jsou dobré?? Je nějaký rozdíl mezi těma flaštičkama za 20 Kč a za 300,- Kč??? Díky za radu emoticon
26. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj mast :o)
ty jsi byla na focení???? No tak doufám,že nám ukážeš nějaké fotečky emoticon Co to je za film?? To je náš??? Vůbec mi ten název nic neříká...... emoticon
26. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik mast...jeee uz se tesim na fotecky briskaemoticon musis ho mit opravdu poradny!!! diky ze se ptas na malou emoticon amalce je ted 6 mesicu a 2 tydny, sama jeste nesedi, on se pritahne do sedu a spadne jak svestka treba na bok nebo dopredu emoticon dneska nam tu delala sudy emoticon s tim bydlenim nic neresime, nejsou penizky. Ted jsme v pronajmu, takze tak za 4 roky si budeme brat hypoteku moooc velikou bleee a pujdeme do sveho, ale stavet nechci, byla bych pro radovy domecek, dvojdum nekde dal za prahou, uvidime... a s tema flastikama....dopredu si kup jen jednu pro pripad nouze, koupis az poom zda budes kojit ci ne... Ja jsme mela koupene Avent, jsou super, ale mala jak byla dlouho kojena tak nechtela mi pit a musela z lasky a k tomu je super MAM, jsou take drazsi ale maji sametove splostele savicky a jsou nejpodobnejsi tvaru prsu pri sani. Ty levne flasticky(treba sklenenou bych vubec nekupovala) je tam hlavni rozdil v tech savickach, tvaru lahvicky, i material, v nekterych jsou nejake teba skodlive latky ktere se muzou pri vyssich teplotacj(sterilizator atd) vypoustet do jidla :-X no vubec jako a ty savicky nemaji ,, zdravy,, tvar pro vyvoj zoubkuemoticon. Ja mam parni sterilizator klasicky, ohrivacku mam, ale nepouzivam(prae prodavam) je vhodna treba na cesty kde nejsou mikrovlnky ale jinak urcite mikrovlnka, kdyz ti dite rve hlady tak potrebujes spechat. holky si dost chvali sterilizator do mikrovlnky, je skladnejsiemoticon
26. dub 2010 ve 14:10  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 JO jo holky, bříško mám pořádný.. hlavně fotografka byla docela srandovní, říkala, že viděla větší bříška, ale u lidí, co byli tak nějak celkově tlustý, že se to jako rozprostřelo, ale né, že někdo přijede a má těch 10 kilo v břichu emoticon emoticon No samozřejmě to přehánim, přibrala jsem i jinde, ale to není tak znatelný, takže bvypadám fakt srandovně emoticon emoticon

Kačko ten film je od Alice Nelis, je to český film a říkám dost smutnej.. byl to takový zvláštní projekt, kde není napsán scénář, a tak si herci mohli říkat co chtějí.. přečti si recenze, já neumím moc vyprávět emoticon emoticon

Míšo díky za radu, akorát my nemáme mikrovlnku což je asi dost problém a kupovat jí nebudem, páč bych si jí musela asi dát do postele emoticon Nikde jinde už místo není emoticon emoticon
No a Amálka je teda šikulka, máš z ní asi radost viď emoticon
26. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mast tak jestli chces, prodavam tu ohrivacku(je uplne nova) za 350KC
26. dub 2010 v 15:25  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 NO holky a předat si to můžete v Praze a ušetříte za poštu emoticon emoticon
26. dub 2010 v 15:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mag aha uz chau emoticonemoticonemoticon ja myslela ze bude sraz emoticon
26. dub 2010 v 15:58  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mast a kdyby jsi neco shanela, nebo kdokoliv na holcicku, prodavam na internetu.
26. dub 2010 v 15:58  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

holky já jsem nasraná byla jsme na té resonanci v 10 odekli to že vezou akutní případ voalla jsme mamině zda zvládne hlídání dát oběd prý jo přišla jsme po 11 vzali mě do tunelu za chvíli přišli prý vy jste jedla a já že jo že mi nikdo!!!!neřekl že mám být na lačno naopak takže vyš.se nekonalo!!!!!! emoticon emoticon

to je k tomu vyšetření emoticon

evi aono kvůli jatrům opět mega zvýšený hodnoty už jsme vysadila i ha emoticon emoticon jinak k tomu zabavení těžko jí ted zabavíš nic je ještě nezajímá takže chování nošení povídání je obvyklá činost emoticon emoticon je fajn že je zlatíčko emoticon emoticon

moni to mě moc mrzí emoticon emoticon emoticon právě kde je tedy problém je mi to fakt líto tolik bych ti to přála.....

mast to se mi také stává že se to maže emoticon emoticon děkuji za pochvalu foteček a těčím se na fotečky tvého bříška a focení emoticon emoticon já mám sterilizátor do mikrovlnky za 300 jsme mega spokojená lahvičky mám avent tu strartovací sadu 4 lahvičky dudlík plus ta štětka na vytírání za 1000kč já si ty lahvičky nemůžu vynachválit emoticon mám i obyč ale ty mi nesedí ani moc malé emoticon ohřívačku mám také ale je na nic už tam neohřívám já jí dostala..ale fakt je rychlejší mikrovlnka!!!dá tam vodu s obsahem vody na ml zapnu za 30 vteřin ohřáté přisypu sunar a hotovo takže v noci super příprava..mikrovnku bych určo pořídila emoticon já bych bez ní už nefungovala emoticon emoticon emoticon
jinak my slavíme i o čárošky bude tu asi 15 lidí emoticon budeme vedle u tchýně malé nechám chůvičky došáhnou i tam takže pohoda už se těším emoticon emoticon

jinak den super byli jsme u babičky sofí prababičky já se cpala cpala cpala emoticon nakoupila jsme plno skleniček zítra už dávám dopoledne přesnídávku tak jsme zvědavá emoticon emoticon
26. dub 2010 ve 20:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét, tak to je síla. Jinak držím palce, ať jsi v pořádku.

Holky koukali jste na Jak se staví sen? Co si o tom myslíte? MNě ta proměna přišla víc než děsná.
26. dub 2010 ve 22:27  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Dobré ráno emoticon
Markét,tak to mi je líto.......měli by na to včas upozornit,stejně tak jako upozorňují ohledně krve! Je to potom blbé,když člověk má prcka......Markét,když píšeš o jídle,tak se pořád jen cpeš.....jak to děláš? Kam to dáváš?????? emoticon emoticon
27. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

moni já nekoukala tak nevím....

kačko nevím kam to dávám ale pár kileček navrch bych potřebovala emoticon

tak přesnídávka měla docela úspěch jen byla unavená tak řvala emoticon ale snědla tu malou skleničku skoro celou měla jablíčko ted spí na terase a já vařím,čekám dneska vzácnou návštěvu emoticon míšu s amýkem emoticon
27. dub 2010 v 09:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik, mag, nekoukala jsem na jak se stavi sen, ale nekdy mi to prijde dost sileny a nevkusny.
27. dub 2010 v 09:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 muryno uz zase tu jsi nastejno? akorat jsem chtela napsat ze jedeme za vami holky emoticon
27. dub 2010 v 09:34  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak jsem teď vůbec nestíhala, byli jsme pořád venku a včera tu byli naši. Ale stíhala jsem vás alespoň dočítat. Vládík spinká po plavání, ale zase ho to nebavilo, prostě se sekne a nechce dělat určitý věci - má asi obodbí vzdoru emoticon emoticon S holkama jsme se domluvili, že o prázdniny chodit nebudeme, takže dochodíme naše lekce a končíme 1.6. pak už budeme v bazénu u nás, tedy u tchánovců emoticon

Mončo, na jak se staví sen jsem koukala a bylo to šílený, nevím, co pořád mlel o tom, že mají k těm skříňkám vztah, když o tom vůbec nemluvili, taky jsem nepochopila, že jim dávají kamenou podlahu, když čekají miminko emoticon To byla přestavba pro designéry a ne pro ty lidi.
Jinak mě moc mrzí, že vám to takhle dopadlo emoticon Budu držet palečky, ať je to příště úspěšné.

Markét, tak s tím vyšetřením by mě naštvali a kdy jdeš znovu?
Ještě k tomu plavání, mám obavu, aby vám ten počet maminek nevadil v době, kdy se budete potápět apod., protože my jedeme po jednom, takže na sebe čekáme a čekat na 9 maminek je dost dlouho. Jak dlouhá je ta lekce? Nám trvá 30min.
Jinak Vládík měl třeba dneska mlíčko v 6 ráno, pak ještě 45 min. vstal a v noci jsem u něj byla ještě 2x, ale to hned usnul. Je to pořád jiný emoticon

Kačí, ta orchidej vypadá super, kdepak jsi jí teda kupovala?
Na bruslích musíš dávat pozor emoticon
Dalibor Janda byl na diskotéce, opravdu super. Bylo hezký, jak ho berou i ti mladí.

Miško, tak to je super, že budete chodit i s tou Jolankou. My se tam zkamarádily všechny a je to hezký, že si můžeš povídat s někým, kdo to má stejné jako ty. Budete jezdit společně?
Chtěla bych vidět Amálku, jak si takhle sedne, to musí být paráda. Myslím si, že takhle to nedokáže Vládík ani teď.

Evičko, když bude malá vzhůru, tak si zatím nevystačí, Vládíka pak tak kolem 2. měsíce začalo bavit na dečce a občas si plácnout do hračky, nebo je pozorovat. A bude to horší, uvdiš emoticon
Já teď Vládíka mazala pořád, ale je hnědý, opalovalo to stejně, ruce má mnohem černější, než já. On je tedy hodně na sluníčku, leze po celé zahradě, kde stín není. Má čepičku a pak jdeme domu, aby nebyl pořád na sluníčku, to se ale vzteká emoticon
Jinak já si ten večer dala 2 bílá vína a to mi moc nejelo, bála jsem se, že mě bude bolet hlava a pak jsem si dala 2 mojita. Druhý den mi bylo dobře, jen bych spala klidně do dvanácti emoticon

Martin, tak kdy ukážeš fotečky? Jsem zvědavá na to bříško, to už asi pohyb a uklízet jde ztěžka, co?
K těm lahvičkám, já vyvařuji v hrnci, nebo dávám lahvičky do myčky. Tchýně přivezla dvě láhve z Francie a já si na to dala jiné savičky, pak mám taky lahvičku od MAM a tam mám větší dírku v savičce, v tom mu dávám mlíčko s kaší na noc.

Jak to děláte holky z tou mikrovlnkou, to už tam dáte připravené mlíčko a po jaké době? Všude píšou, že máš mlíčko spotřebovat do 2 hodin. Já to dělám tak, že než jdu spát, tak si převařím vodu a v noci jí ve varné konvici jen ohřeju a mlíčko udělám.
27. dub 2010 v 11:07  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 jirinko..teda vladicek ma obdobi vzdoru :-/ snad se ho to nebude drzet do 3,5 let jako u Mateje :-X emoticon....
S tou mikrovlnkou, dam do lahvicky napr. 180ml vody (ja ji neprevaruju) davam jen kojeneckou neprevarenou, hodim do mikrovlnky cca 30vterin, vyndam, pridam 6 odmerek a hned spotrebuju. Nidy nenechavam mlicko stat(udelane) jak 30min, to vzdy vylevam. Kamoska je az z Prahy 4 a bude jezdit primo kolem nas, takze budeme jezdit spolecneemoticon
27. dub 2010 v 11:15  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 http://pipiii.rajce.idnes.cz/Amalka_od_6._mesice/#album

zase nejaky novy fotecky emoticon
27. dub 2010 v 11:22  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 No Míšo, to taky doufám emoticon Ale snad jo, jemu se nelíbí ty cviky. Jinak se z něho stal pěkný mazánek, je to úžasný, protože on se nikdy moc nemuchloval a teď tak 2 týdny by se chtěl pořád mazlit emoticon
Poslala jsem vám do IP odkaz na kráťoučké video z potápění, to miminko, co tam pláče není Vládík emoticon
Jdu se podívat na fotečky emoticon
27. dub 2010 v 11:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Míšo, super emoticon
Jak to šlo na těch bruslích? Já bych si na to netroufla, ono mi to ani moc nejde emoticon A vidíš, jak manžílek taky umí fotit emoticon To prostředí tam vypadalo hezky, to je někdo blízko u vás?
27. dub 2010 v 11:42  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Tu orchidej jsem kupovala na Zličíně v Itálii...mají tam keramiku a tyto doplňky. Mě se moc nelíbí ty umělé z OBI atd....jsou tam sice levnější,ale připomíná mi to ty polské umělé květy emoticon
Jiřinko,tak to je fajn že jste si to takhle užili!!!! Dalibora jsem milovala jako malá holka emoticon Určitě to musel být parádní odvaz a krásný večer!!!
Míšo,hned kouknu na tu vaší princeznu! Vy jedete za Markétkou??? Dneska je taky docela pěkné počasí.....v sobotu plánujeme větší grilování,tak snad se počasí povede a nebude aspoň pršet...
Co na bruslích??? Míšo ty jezdíš s kočárkem na bruslích???
Jdu na ty fotky...
27. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko mě to prostě nevadí tolik maminek věděla jsem to takže mě to nepřekvapilo emoticon

na video juknu emoticon

jj děti mají různé období vždy překvapí emoticon emoticon emoticon

zítra jdu do porandy k té dr co mě tam poslala tak uvidíme zda tu resonanci zopakujeme nebo ne emoticon

jiřinko já si převařila třeba 2 lahve a přes trychtýř nalila zpátky emoticon takže jsem měla převařenou vodu neustále emoticon ted už nepřevařuji jen používám kojeneckou vodu ted už převařovat se mi zdá zbytečný píšou do půli roka večer si připravím do lahvičky počet ml ohřeju za 10 vteřin to je a přisypu sunar co nevypije vylévám max jsme do dávala do půl hodky pak už se nemá emoticon
27. dub 2010 ve 12:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Krásný fotky Míšo!!! Amálka je nádherná,má pěkný klobouček! To čumím,jak jezdíte s kočárkem na těch bruslích...u nás jezdím jen já a já bych se asi bála...,nevím. Jednou mi tam vletěl kamínek,a od té doby se bojím i na čistém asfaltu. Míšo,ta kárka je z toho vašeho hlubokého kočárku?????

Jiřinko,krásné plavání!! Vůbec to těm dětem nevadí.......,musí to být prima!!!! emoticon
27. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko super emoticon emoticon je moc šikovnýýýý emoticon emoticon emoticon krásnýý emoticon emoticon

kačko jj holky jedou za námi už asi vyrazila emoticon na bruslích jezdí skoro všechny maminy nic to není emoticon a kočárek má míša nový emoticon tamten prodala a koupila si S4 sportáček emoticon
27. dub 2010 ve 12:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.