Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Evi už za čtrnáct dní :-o ? Teda to tak hrozně letí.
Ahoj holky, Mončo, koukala jsem na ty tvoje fotky. Fakt paráda. makáte jako vzteklý :-D :-D . Ty dlaždičky jsou krásný a za super cenu, já je teda viděla mnohem dražší. A co ta injekce? zabrala??? Evičko, já se taky těším na ten veletrh. Doufám, že tam i něco pokoupím. Ale pořádně ti to letí viď. Ani se nenaděješ a mimíska máš doma :-) Kačko, koukala jsem na ty židle a stůl, moc hezké to tam máte a dobře vymyšleno. taky znám tento byt a je fakt, že kuchyňská linka v téhle nudli je hrozná. takhle to máte mnohem lépe vymyšleno ;-) Jiřinko, fakt smekám. Já když si předstvím, že takhle budu za chvilku pořád v noci vstávat, tak mě asi povezou... já jsem hrozný spáč. to snad ani nemůžu vydržet... Ale je fakt, že bych malou taky nenachala brečet, srdce by mi nedovolilo ;-) Murynko, ty máš fakt zlaté dítě, jak to čtu :-) Sofinka je neuvěřitelně hodná.. Holky tak mi jedeme dneska zase za jedním stavebníkem. Tak držte palce, at si řekne nějakou rozumnou cenu. Už mě to vybírání stavební firmy nebaví. Nejhorší je problém s cenou. Všude píšou, že stavebnictví je v krizi a ceny klesají. Nevím, kde to vzali, protože nám každý napálí cenu jako za dva baráky :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, prcek spinká, tak jsem u vás. Je to těžký, to spinkání se mění pořád. Měli jsme období, kdy krásně usínal sám s hafíkem. Prostě jsme přečetli pohádku, pohladili a po chvíli usnul, pak zase zlom. Taky mi občas - krásně spinkal v noci v postýlce až do rána, to bylo asi 3-4 měsíc, teď si přesně nepamatuji, než nastal zlom toho častého kojení, kdy jsem kojila třeba 3x za noc, ale hned usnul. Dnes v noci k němu šel 1x Vašek, pak 1x já a na podruhé jsem u něho zůstala a on spal se mnou. Pak se ještě probudil, pohladila jsem ho a usnul, pak se znovu probudil a začal po mě lézt ve 3:30. Tak jsem mu dala mlíčko, dala da postýlky a nechala ho tam, plakal hodně, někdy i na chvíli přestal a hrál si asi 30 minut, ale pak usnul. Nedá se nic dělat, kdyby se mnou spinkal klidně, tak je to v pořádku, ale začiná mi připadat, že se budí jen na to, abych ho hladila. Já s ním strašně ráda spinkám, držím za ručičku, ale mám strach, že čím dýl to budeme prodlužovat, tím to pak bude horší. Kdyby jsme věděli, že Vládík bude náš jediný, tak bych to ještě neřešila, ale až budeme mít za nějaký čas druhé miminko, tak jak bych to pak dělala? Jinak i usínání přes den je špatné, ale pak třeba spí 1,5 hodiny. Ale pokusíme se najet na jedno intenzivnější spaní denně, než 2x šílené usínání a kratší spinkání. Třeba to nepůjdeme, no uvidíme. Uvidíme dneska, řekla jsem si, že ho nechám v postýlce a k sobě si ho nevemu, tak uvidím, jak budu silná :-( Jinak je to neskutečné zlatíčko. Na plavání zase řádil, všechny děti jsou od něj mokrý, ještě než se potopí, pořád cáká a kope :-) Taky je v rybičce (něco jako kruh z molitanu) a krásně už kope nožičkama jako že chce plavat. To plavání je úžasná věc, takže všem maminkám určitě doporučuju :-) Míšo, je skvělý, že se Amálka takhle sklidnila :-) Mončo, jste naprosto úžasný x-)
Profilova fotka
Ještě se vám chci pochlubit, co se povedlo manžílkovi. Chtěl si koupit navigaci, tak mu táta řekl, že chtějí na půl koupit sekačku a že v Mountfieldu mají navigaci zdarma a je to kolo štěstí. Tak tam dneska jeli, vybrali sekačku za necelých 16tis. a manžílek vytočil 70% slevu :-) Takže máme sekačku za cca 4500tis. (teda šli jsme s rodiči napůl) + navigaci zdarma 8-)
Profilova fotka
ahojky evičko je pravda že každé miminko je jiné ;-) naštěstí naše jen plakala žádné hysteráky když jsme jí vyndala z postýlky ihned zmlkla a spala takže jsme věděla že to zkouší ale řvát bych jí samo dlouho nenechala to ti ani cit nedovolí,sama za 14 dní poznáš spíše za dýl než se sehrajete co vám vyhovuje atd ;-) já zase u náhlého syndromu četla že nebrat mimi do postele hrozí zadušení atd to je o tom že názory se mění a má každý jiný ty si to musíš udělat podle sebe.. chování malou jsme od začátku chovali a je mírně rozmazlená ale ted už si hraje i sama a dlouho a spinkání přes den se nám neuvěřitelně zlepšilo spí i 4 hod x-) x-) přes den takže super marti držím palce at nějakou už vyberete a dej vědět jak jste dopadli ;-) jiřinko jsme ráda že to plavčo doporučuješ x-) my už máme plavečky :-D tak se na plavání moc těším x-) moc držím palce at se vládíkovi to spinkání urovná musí to být na hlavu :-| jinak je to moc hodný klučík x-) x-) my dneska byli venku přes 2 hod bylo krásně x-) x-) ted jsme doma malá si hraje na dece já si udělám čaj a s ním buchtu :-D
Profilova fotka
jiřinko to je super :-) my tam máme vyhlídlé kalové čerpadlo za 6 tis.také budeme točit je to pár let co tchán tam měli nákup za 10 tis a on vytočil 100% takže ho berem na točení sebou :-D :-D
Profilova fotka
Tak u nás tedy dneska hezky není :-| Vašek si teď vzal Vládíka a šli se podívat k sousedům a do naší zoo :-D Po plavání spal jen v autě 20 min. a před chvílí se probudil po 1,5 hodině spánku. A jaké máte plavečky? My můžeme mít jen ty jednorázové a ne klasické látkové.
Profilova fotka
http://www.mimiplus.cz/mimiplus/eshop... tyto jen balonkové x-) x-) x-)
Profilova fotka
ahojik...teeeda Jirinko tak to je super s tou sekackou!!!fakt super, tchanovci takhle koupili myslim loni bazen se 70% slevy. a mam take ty plavecky jako mury, skoda ze nebudeme chodit spolu ;-(
Profilova fotka
Jiří tak to je pecka, já bych nevytočila nic. Mast, to se ještě připrav, takových jednání ještě bude. Mně to také unavuje. Dnes jsem mněla jednání s dvěma kominíky, jeden si spletl čas, druhý nepřijel a nereaguje na SMS. Pak dva zedníci, jeden tvrdí, že na strop dát perlinku a štuk a druhý, že je to blbost, že na sadroš se to nedává. Jako fakt nevím. Jo a v práci se mi podařilo ztratit klíče od archivu, nebo mi je někdo ukradl, během deseti minut, kdy jsem nesla krabice se starými papíry. Fakt, to je dnes den.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak jsem zpátky z těhu kurzu, pak jsme byli ještě u tchánojc, dorazila už i sada do kolébky, takže jediná věc, co mi pro mimi chybí, je ta postýlka.. nějakou už musím tento týden objednat. Jiřinko, dnes jsem se na těhu kurzu dozvěděla super tip, pro klidnější spaní dětí, tak by jsi to mohla zkusit, paní říkala, že má dobré zkušenosti s tím, když třeba nosíš na krku šátek, aby načuchl tvojí kůží, a pak to dát k mimču na spaní, že je klidnější, protože stále cítí maminky vůni :-) Jestli to zkusíš, tak pak dej vědět, zda to mělo nějaký efekt, já to určo tak udělám :-) S tou sekačkou je to naprosto super a ještě k tomu navigace, no to je pecka x-) Markét, no když budu mít malou v postýlce vedle naší postele, tak zalehnutí snad nehrozí, ne? Zítra si jedu ke kámošce pro monitor dechu, tak jsem na sebe zvědavá, kolikrát se nám v noci rozhouká, až ho zapomenu vypnout rozespalá před přetáhnutím malé ke mně na kojení :-D Ty plavečky jsou boží x-) Ale taky jsem měla za to, že na to dětské plavání musí být ty nepropustné koupací plenky, aby se případná moč nedostala do té vody, když to mimča polykaj a tak. V popisu plaveček píšou, že to propouští 60% moči, to nevadí? Mončo, no je to děsný, první termín mám 1.4., mám z toho husí kůži, jak je to už blízko :-D K tomu sádrokartonovému stropu, my ho máme po celém baráku a na to se už nic nedává, žádná perlinka, žádný štuk, jen se to vymaluje ;-) Držím palce, ať ty klíče od archivu najdeš.. Martinko, držím palce, ať už najdete nějakou tu stavební firmu a můžete se do toho taky vrhnout :-) Stavební povolení už máte? Na ten veletrh jedeme v neděli, trošinku mám sice strach, doufám, že se mi tam neprdne voda nebo tak něco, nerada bych rodila v Praze :-D Ale zase si říkám, že do Plzně je to hodinka cesty, takže by to mělo být v pohodě. Tak mě napadá, jestli s tou postýlkou ještě nepočkat, třeba tam budou mít taky nějaké pěkné.. není někde na netu přehled vystavovatelů a co tam vše tak vůbec bude?
Profilova fotka
Evi a co bude za znamení? Před chvilkou mi volal kominík, mám pocit, že se právě probudil, hrozně se omlouval, zapomněl na mně a přijede v pátek. Ty kominíci jsou nějaký zmatený. No co, to se může stát, akorát já jsem zmrzlá jak sobolí lejno. Na tom šátku s pachem by mohlo něco být, akorát nevím, jestli jsou děti tak vnímavé na vůně. Jako naše kočky na 100%, ale děti :-.
Článek se načítá
Profilova fotka
evi a kdo říká že ho zalehneš :-o zase já to psala že míša psala že spaní v posteli se doporučuje tak já napsala že jsem četla ža k syndromu úmrtí píšou toto o tobě ani zmínka ;-) ;-) ty plavečky mají prostě každý v bazénu jsou určeny do bazénu mají je všichni kdo chodí s miminkami plavat a pokud je nebudu moc mít o nic nejde byli za hubičku a jsou do 11 kg takže v létě v bazenku je určo využijeme ;-) 8-) asi to nevadí když se prodávají ne :-D a na bázeně je doporučují :-N =-)
Profilova fotka
Mončo, no jestli se narodí v dubnu, tak to bude beran, asi mi z ní jebne, jestli to bude pravej tvrdohlavej beran :-D Děti jsou prý na vůni hodně citliví, třeba když se narodí, tak maminku poznávají hlavně podle vůně a hlasu, proto by se prý neměly maminky ani moc vonět nebo aspoň by neměly střídat parfémy :-) Markét, k těm plavečkám, já to neznám, proto jsem se ptala, protože kámoška, co dělá cvičitelku pro dětičky na bazénku, tak nikdy o plavečkách nemluvila, jen o těch plenkách do vody, jak používá Jiřinka. ty plavečky jsou pro mě novinka :-) pak dej vědět, jestli vás s tím na to plavání pustí. k tomu zalehnutí, já myslela, že to patří pro mě, víš.
Profilova fotka
mury, ty plavecky muzes mit, mas to napsane na strankach toho bazenu :) ze bud jednorazove nebo specialni plavky do bazenu:)
Profilova fotka
my jsme od narozeni nepouzivali ten monitor i kdyz jsme ho meli doma, troubil nam v noci, pac jsem ho uplne ospala zapominala vypinat, tak jsme se na to vybodla..myslim si ze osobnost miminka se celkove vyklube na tech 3 mesicich, kde se zajede do nejakych koleji atd... Do te doby je to jak na houpacce a preji ti aby nebyla jako ta nase na zacatku :-D
Profilova fotka
míšo já to vím ;-) však jsem ti psala že ty plavky využiju v létě u nás :-) a 300 mě nazabijou pokud je používat moc nebudu ;-) evi mi monitor používáme na něj si navykneš ;-) už pak automaticky vypneš zapneš nikdy jsme neměli falešný poplach máme baby senses..máme ho do května můžeme to prodloužit ale to nechci malé už bude půl roku a to je největší nebezpečí zažehnáno navíc se pak v postýlce cestuje a pak jsou ty poplachy :-| vůbec díky monitoru na malou nechodím koukat a že by mě to nějak znervoznovalo to tak není fakt jsme ráda že jsme ho měli ta osobnost to je pravda ve 3 měs.si už uvědomuje kdo to je od čeho jsi ty atd...začne si dělat režim atd my to měli úplně v pohodě x-) fakt pohodové miminko x-) tak držím palce at je ta tvoje trochu jako ta nše 8-)
Profilova fotka
míšo aha :-D :-D ted jsme to pochopila vidíš já ani nečetla co na tom bazéně našem doporučují :-N :-D :-D
Profilova fotka
mury, me to take neznepokojuje, nechodim ji kontrolovat, stejne spi s nama v posteli :-D si muzu dat monitor pod sebe :-D:-D:-D my mame doma ten co jsme mela v porodnici, ja ho nezapinala ani v porodnici.
Profilova fotka
mury :-D :-D :-D.. a vice me znepokojovalo to svetylko na monitoru, porad jsme koukala jak blika, jestli pomalu rychle(podle toho jak moc se hybe) jestli vubec blika atd...
Profilova fotka
Míšo, no v to doufám, že to nebude takovej vzteklounek :-) Na ten monitor jsem osobně hodně zvědavá, jak se znám, tak ho taky budu zapomínat vypínat a mám obavy, že pak proletí zavřeným oknem :-D Ale pro klid duše ho tam nainstaluji, když už mi ho ta kámoška půjčí. Markét, tak nějak bych si to ideálně představovala, aby Sárinka byla klidňoučká a hodňoučká jako Sofinka :-) No jsem na to zvědavá :-) To věřím, že když mimi leží na monitoru, že je člověk hned klidnější, kvůli tomu ho taky chci :-) Jo a není trošku takové eané bebané, když se ty mimča pak na plavání koupají v moči vlastní i cizí, polykaj to atd? Když si představím, že je tam třeba 10 prcků s těmito plavečkama, které propustí 60% moče, tak mi z toho zrovna dobře není..
Profilova fotka
tak to já nesleduji vůbec....nějaké světýlko jo my ho vlastně máme zadělané :-D :-D :-D aby jirku nerušilo mě nedávno malá ani nevzbudila prý jirka jí dával dvakrát dudlíka plakala a já o tom nevím =-)
Profilova fotka
evi :-D :-D k tomu se nebudu vyjadřovat o dospělý močí do vody a dělají tam jiné eané věci :-p :-p :-p a my na bazény s malou chodit budeme tak jak tomu zabráníš hm??dříve plavečky plínečky nebyli tak jak to dělali :-. to mě tedy zajímá
Profilova fotka
Evi beran jo? To teda, ale určitě bude hlavně po tobě........pařmenka :-D Markét, můžeš dát ty plavečky přes ty plínky ne? Mně se stejně líbí, jak ty dětičky v létě na Mácháči běhají nahá, do bazénu to samozřejmě nejde.
Profilova fotka
Markét, no tak nepředpokládám, že dospělý tyhle eaný věci dělají do dětských bazénků, když tam chodí na plavání s prackama, víš jak.. já chci taky s malou chodit na plavání, ale ta představa, že ji ponářím do vody pročurané skrz na skrz mi moc příjemná není, víš jak to myslím..
Profilova fotka
moni tak až bude běhat tyto plavečky jí fakt nebudou :-D :-D jsou do 8 měs. ;-) píšou že plenky už nejsou potřeba já nevěřím ani těm plínkám těmi také něco projde ;-)
Profilova fotka
evi az bude tvoje dite chodit do tech detskych brouzdalist, tak to teprve bude masakr :-D
Profilova fotka
evi nechodíš jen do dětských bazénku ale i do velkých ;-) a tam to ty lidi dělají.. a navíc dětské bazény by měli být asi ěnjak zabezpečené jiná dezinfekce častá výměna vody atd
Profilova fotka
Mončo, no jsem na to zvědavá, když jsem četla charakteristiku dítěte berana, tak mi jen při té četbě vstávaly vlasy hrůzou :-D Jinak pařmenka to určitě bude, celé prenatární období tráví po bigbítech a akcičkách :-D
Profilova fotka
evi, navic to co nam tece z vodovodu jsou vlastne ,,hovna,, ktery jsou upraveny :-D takze pijeme hovna, proc by prckove nemohli pit curanky miminek :-D to se rozptyli a neni to vubec starsne...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?