Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 už topíme je tu 20 st emoticon emoticon emoticon huráááááááááááááááááá

já si myslím také že to evička blbě pochopila když se doporučují tak těžko se bude čůrat do bazénu tot můj názor emoticon
17. bře 2010 v 10:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 jirinko., ono to propousti normal do bazenu, zadna vrstva tam jina neni. Do budoucna se tyto plavky maji pouzivat ve vsech bazenech, v cele Anglii se jiz doporucuji jen tyto. U jednorazovek je problem ze tak netesni u nozicek a mnohem casteji se zencisti bazen a navic omezuji v pohybu a meni teziste miminka. Takze to normalne propousti pres ten neopren do vody emoticon
17. bře 2010 v 10:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 tady jsou postrehy nejakych mamin:

Jj, když se pokadí, musí se svlíknout a umýt hned. Ale chodíme plavat od 4 měsíců a ještě se nestalo, že by se na plavču nějaké mimino pokadilo. Čůrání tam nikdo neřeší, ptala jsem se recepční a prý to nemá až tak negativní vliv na bakteriologický nález v tý vodě jako kakání. Ale maj tam zase nějaké limity, že denně se v tom bazénku smí vycachtat 50 lidí, pak se musí pustit nějaká filtrace, či co, no prostě to tam sledují a doufám, že je to tak i v bazénech pro veřejnost.

Jedorázovka se ti napije vodou a je ti k prdu, neboť to dítě v pohybu omezu a navíc je to těžké,takže i tobě se pronese.

A těžknou ty jednorázovky... Já bych taky okoukla normálně dětské plavečky a koupila jen obyč, hlavně aby měly gumičky u nožiček...

.....vsechny se tam sjednotily ze curanky propoutseji vsechny pleny.
17. bře 2010 v 10:55  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky emoticon

Moni vcera zrovna psali na netu, ze je ted nejaka epidemie strevni chripky, hlavne teda pry v Praze emoticon Tak at vas to co nejdriv prejde!!

ja uz jsem ok, zustala mi jen nejaka ryma, ale i ta slabne. Uz se tak tesim na jaro!! Jsme se byla ted projit s kamoskou a venku je tak krasne teplo, hlasi nam to 8 stupnu, jsem se musela smat jak malo nam najednou prijde jako teplo emoticon
17. bře 2010 v 11:22  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,

stíhám jen pozdravit a čtu tady příspěvek od Lenči o střevní chřipce.
no asi na tom něco bude, kolegyně říkala, že jí i příteli bylo blbě a mamča volala, že babičce a dědovi taky, měli hrozný průjem. tak to já se hned po příchodu vrhám na slivovičku jako prevenci emoticon
17. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj holky. Už je mi lépe, ale bolí mně hrozně břicho, mám vše podrážděné. Ach jo.
17. bře 2010 ve 14:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,

ještě k tomu plavání, já bych chtěla taky s malou pak chodit na plavání. Od kolika se tak s dětičkama chodí?? A kolik má mít ta voda teplotu. Já myslela, že je to vždy speciální bazének pro děti a né ten pro všechny emoticon

JInak ještě jsem se nepozrdavila s pipii. takže ahojky. !!!!

HOlky a k těm vlasům, já se taky barvím, musím, protože už mám spoustu šedivých (nevím, jak jsem si je zasloužila emoticon ), tak doufám, že to pak bude o.k. No a co to vypadávání?? Je to jenom pověra nebo fakt vlasy po těhu vypadávají mnohem víc a člověk se pak musí nechat ostříhat, což já bych dost nerada, protože v krátkých vlasech vypadám jako pako emoticon

Evičko, tady se podívej, když klikneš na jednotlivé sekce, tak tam máš i vystavovatele: http://www.forfamily.cz/

JIřinko, s tou sekačkou je to fakt bomba. Taky by jsme nějakou potřebovali, ale takový štěstí asi mít nebudem...
17. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 mast, ahooojik, take jsem se s tebou chtela konecne pozdravit emoticon emoticon k tem vlasum, pouzivej jako prevenci jiz v tehu sampon plus tonikum, nebo serum, v sestinedeli vlasy opravdu hodne padaji, me padaly nejvic asi tak 3 mesice po porodu a ostrihala jsem se dobrovolne emoticon
17. bře 2010 v 17:29  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj holky, vůbec nestíhám!!!!!! Mám toho teď moc v práci......nemůžu dočítat,nemůžu psát....až bude čas,tak napíšu - třeba víkend,ale to zas máme oslavu,tak snad to zvládnu v neděli.
Mějte se krásně!!!! emoticon
17. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 čau holky

Moni, tak to je dobře, že je Ti líp. asi fakt něco řádí. a my si dali k véči domácí vlašák, to je tak na po! emoticon
mně víc než Endiaron pomáhá černé uhlí.
takže marodíš doma?

Kači, já to taky nestíhám, přečtu občas, o čem holky klábosí, ale odepisovat ne.

zítra jedu pracovně do Kladna, ale nemáme teď k dispozici služební auto, vezu se ale se známým, tak mě možná nechá řídit.

to já si říkala, že až budu těhule, tak půjdu na krátko. emoticon

Marti, myslím, že je to individuální. to malé si holt bere důležité látky z těla, někomu to odskáčou vlasy, někom zuby, viz. moje mamča. a holčičky berou přeci krásu, ne? emoticon
17. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

marti na plavání se codí od 3 měs.třeba do vaniček na klasické plavčo od 6 měs. emoticon jsou to bazény speciálně por děti ale já se bavila o tom že v létě budeme chodit normálně na koupaliště do veřejně přístupných bazénů emoticon
jinak k těm vlasům mě mega moc padaj ted po porodu jsem 4 měs.po porodu a je to hrůza všude moje vlasy emoticon asi budu brzo plešatá emoticon jinak asi ti tvá holiččka bere krásu emoticon holk to odnesly tvoje vlásky emoticon

kačko neuhoň se nám prosím tě emoticon

tady je dneska od rána nad nulou a bude svítiti sluníčko emoticon emoticon emoticon
18. bře 2010 v 07:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 tak koník už se předělává na novou verzi emoticon
18. bře 2010 v 07:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno.

Markét, tak to si užijete, než si zvyknete na nového koníka.
18. bře 2010 v 08:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky emoticon

dneska máme krásně, co, jaro už se fakt blíží emoticon Jsem tu jen na skok, mažu do poradny, držte palce, ať zase nezačnu při vyšetření krvácet,vůbec se na to netěšim..

Martinko, díky za ten odkaz, to bude mega veletrh, už se nemůžu dočkat emoticon Jinak k tomu padání vlasů po porodu, o tom jsem četla to, že je to normální a děje se to z jediného důvodu, v těhotenství totiž vlasy tolik nepadaj, určo jsi si všimla, že je teď mám hezčí a hustší než kdy jindy, ale po porodu až se vrátí tělo do normál hladin, tak se i vlasy vrací do normálního stavu, co žnamená, že všechny ty nashromážděné navíc za těhu jdou postupně ven, proto člověku přijde, že mu tak padaj vlasy.
K tomu plavání dětiček, tak se na to může už od chvíle, kdy drží hlavičku, včera jsem zrovna byla u kámošky, co právě dělá právě tu cvičitelku na bazénku, chodí tam maminky běžně už od 4.měsíce.

Markét, speciálně jsem se jí ptala na tu vodu v bazénu, čuránky atd, tak říkala, že třeba tady, kde pracuje ona, tak dětičky mají jen ty jednorázové koupací plavky, protože s těma neoprenovýma zažili pár fakt špatných zážitků a navíc kvůli tomu, že když se tam ty propouštěcí neoprénové můžou používat, tak se musí prý zvyšovat i hladina chemie v tom bazénku, což není pro dětskou kůži a vše okolo to nej. Proto doporučuje ty klasické jednorázové plenky koupací, jak používá Jiřinka a s jinýma prý tady nikoho ani nepustí. Je to prostě jak kde. A taky říkala, že by do normál bazénu nebo na koupaliště s dítětem nešla dřív než po roce a to ještě v nejvyhnutelnějším případě, protože ta voda v bazénech je fakt humus, že jsou sice nařízení, kdy a jak často vodu měnit a čistit, ale nikde se to nedodržuje kvůli nákladům a řeší se to předávkováním chemie a nebo se to neřeší vůbec. Takže je prý lepší přírodní koupání, samozřejmě ne rybník skrz na skrz zelenej emoticon

Jiřinko, mám k tomu stejný názor jako ty, přijde mi trošku sobecké používat něco, co je sice pro maminku i dítě třeba možná jednodušší, ale ohrožuje to ostatní dětičky. Je fakt malej těžkej v těch normál koupacích plenkách? Já si furt říkám, že je to dítě přece jen ve vodě a voda nadnáší.. A vládík dle fotek nevypadá, že by se v té plence trápil emoticon Evidentně je spokojený, viď emoticon

Mončo, to je dobře, že už je ti líp, dej si hořkou čokoládku, ta staví, dodá ti sílu a ještě obalí nervy emoticon
Jinak manžel měl to samé co ty, celou noc lítal a skučel.. něco fakt řádí.

A kdepak máme Pavlínku?

Letím k tomu dr, papapa
18. bře 2010 v 09:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky nemáte některé telefon na Kačku? Poslala mi včera trasu do koupelnového studia na střechu a dnes se tam nemůžu dostat, potřebuji jí písnout. Děkuji. Napište mi ho když tak do IP.
18. bře 2010 ve 13:39  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 ahojik

evi, tak jeste k tomu koupani, prisly mi informace do naseho bazenu a muzeme mit jen tyto neoprenove nebo jine plavecky ale NESMI byt jednorazove, ze neudrzi stolici. Ptala jsem se jak je to s curankama, pry tam maji silene prisnou hygienu, kazdy tyde tam chodi merit hygienik vodu a ty plavecky je mozno si koupit i na miste, ja uz je mamtakze super emoticon
18. bře 2010 ve 14:15  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak jsme zpátky od dr, dnes to bylo naštěstí bez krvácení a vše ok, jen mi dr trošku vynadala, že jsem od minule nic nepřibrala a zhubla 30dkg emoticon Malá je strašně narvaná dole, nemohla jí změřit, ale přes bříško jí řišla malá, ale když pak dělala vyšetření spodem a prohmatávala mi pidbřišek, tak říkala, že ta hlavička zase tak malinká není, tak jsem zvědavá, co ze mě nakonec vyleze emoticon

Mončo, telefon na kačku mám někde v IP, jdu to najít a pošlu..

Míšo, tak všude to je evidentně jinak, ty nakonec na to plavání s malou budeš chodit ? Ty neoprenové udrží stolici? to bych spíš řekla, že udrží ty, co používá Jiřinka, když u těch neoprenových píšou, že propustí 60% obsahu.. ta kámoška mi právě říkala, že kvůli tomu třeba ty neoprenové na tom bazéně, kde dělá, odbouraly.
Co člověk, to názor, to je jako se vším emoticon Já to psala jen pro zajímavost, jak na to kouká nezaujatý člověk, který v tom přímo dělá a nemá důvod za něco případně lobovat.

Venku je překrásně, takže zase mizím užívat sluníčka, pa večer emoticon
18. bře 2010 ve 14:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tady je nádherně, tak jsme zaměřili zahrádku a Vašík dorovnává terén emoticon
Martin, všechny bazény pro dětičky jsou speciálně jen pro ně. My chodili od 4. měsíce a voda tam má 32-34 stupňů, ale třeba v jiném bazéně ve městě má voda jen 28 stupnů a v Praze je prý ještě studenější - říkaly to maminky, co tam jezdí na prodloužené víkendy s mimčama.
Nám taky právě ta cvičitelka řekla, že do roka na veřejné chodit nemáme.
Evčo, máš pravdu, Vládíkov v bazénu problém s pohybem nemá emoticon Nikdy mi nepřipadalo, že by byl v té plence těžší. My musíme mít právě také jen ty jednorázové. Prostě se to liší, no.

V těhotenství mi rostly pomalu a málo chlupy na nohou, nemastily se mi tolik vlasy a měla jsem pěkné nehty. Rozhodně dostaly na frak zuby, ale už jsme to snad srovnaly. Vlasy po porodu opravdu síla, ale co jsem přestala kojit, tak se to mnohem zlepšilo a už nejsou všude. No a chlupy se zase rozrostly a vlasy mastí emoticon emoticon
18. bře 2010 v 15:51  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jo a dorazil mi ten ušitý mantinel, je opravdu krásný a výborně drží na postýlce. Dávala jsem za něj 350,- + pošta.
18. bře 2010 v 16:24  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi to asi nebyla odpověd na mě já už plenky neřeším ani neřešila emoticon to bylo asi k míše ne emoticon ????já už se o tom fakt bavit nehodlám emoticon ježiš dneska se mega moc vše přehání emoticon tot můj názor a vše moc řešíte.....konec emoticon

tady dneska bylo mega krásně emoticon emoticon emoticon celé dopoledne jsme byli venku na zahrádce a odpolko ve městě emoticon
mslá už nebyla nabalená takže fakt super emoticon už jsme jí dneska dali očuchat i maxíkovi smála se na něj a on jí oňuchával no kouzelný emoticon emoticon koupila jsme jí supráckou čepičku s kšiltem emoticon sluší jí

a novinka OTOČILA SE NA BŘÍŠKO ale pořád jí tam vadila ručička takže se vrátila emoticon ale už ví jak na to emoticon
18. bře 2010 v 17:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Markét, ty pak vše bereš, jakoby se po tobě útočilo. Tak to není, rozebíráme to jako vše ostatní a říkáme jen svůj názor emoticon

Sofí je šikovná, tak jsem zvědavá, jak to za chvíli zvládne úplně emoticon
18. bře 2010 v 19:21  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, bylo to pro tebe, pro info, když jsme se spolu o tom bavily a bylo to taky k tvému příšpěvku z včera v 10:23. Pak nám Sofinku blejskni v té nové čepičce emoticon Je to šikulka, na tohle se už těším, až člověk bude každej den unešenej z nějakého pokroku mimča, je to hezké. Jo, dnes jsem si v tescu všimla, že mají hodně slevněný ten Persil sensitiv, tak jsem si na tebe vzpomněla, že jsi v něm už chtěla začít prát, tak si tam kdyžtak zajeď, je levnější snad o 80Kč než normálně emoticon

Jiřinko, úplně nehorázně ti závidím ty terénní úpravy!!! emoticon Pak vám to tu budu muset blejsknout, v jakém stavu je to kolem našeho baráčku, jak slezl sníh, tak vylezl všechen ten bordel, igelity, odřezky obkladů a všeho, co se tu nechalo před zimou, připadám si jak na skládce a do toho všude bláto, fakt paráda a pochybuji, že do porodu stihnem vepředu udělat zámkovku, to stihnem tak ten bordel napytlovat a odvézt. Vůbec teď není na nic čas, manžel má nemocného kolegu, takže je vpráci každej den dlouho, pak je tma a nic se neudělá a o víkendu jedeme na tu výstavu atd. Je to peklo. Ale teoreticky by se to mohlo udělat ten týden, co se mnou bude doma po porodu emoticon S těma chlupama na nohou to mám přesně jako ty, snad 14dní jsem si neholila nohy a mám je furt jako čerstvě oholené, je to pecka emoticon ale na ostatních místech rostou pořád stejně emoticon Kde jsi si nechala prosím tě šít ten mantinel? To je ten dokola, viď emoticon
No a co Vládík, co je nového?
18. bře 2010 v 19:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi ted se ty pokroky umírnily už to není každý den že něco udělá..je to ale šikulka dělá vše co děti v tomto věku takže nedonošenost není znát a to mi dělá radost emoticon emoticon

evi emoticon emoticon ty popisuješ nasí zahradu ne emoticon emoticon emoticon také bahno před barákem také tam chceme udělat vjezdovou cestu nevím zda zámkovku nevím co to je emoticon ale takové ty zatravnováky..pak všude bordel vše se musí odvézt vyklidit na přístřešek pro auto-megana a pergolu no práce jak na kostele emoticon emoticon
takže na léto plán u vás u nás jasný co? emoticon
18. bře 2010 ve 20:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, jojo, plán léta je jasný emoticon My navíc musíme udělat ještě plot, srovnat terén, zasít trávu, udělat pergolu, terasu... no nudit se letos ještě nebudem emoticon
Je fakt super, že to malá tak dohnala emoticon Jo a jak jsi to nakonec vymyslela s těma příkrmama?

Jooo, už mi fotograf poslal náhledy fotek, zatím neupravené, má toho moc, ale příští týden už budou, ale už takhle jich pár vypadá fakt dobře, mám z toho radost, pak to dám na koníka, až půjde emoticon
18. bře 2010 ve 20:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi plot nás také čeká ale asi až za dýl vyjde to moc korunek chtěli bysme i otevírací bránu na dálkové ovládání ale vše časem emoticon nikam nespěchám emoticon po porodu malé jsme si to uvědomila že spěchat s enevyplácí u mě emoticon

příkrmy nedávám v pondělí jdeme k dr tak jsme zvědavá co jí řeknu emoticon

na fotečky se moc těším emoticon emoticon určo jsou parádní emoticon
18. bře 2010 ve 21:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, no tak tu bránu na dálkové chceme taky, když už se to bude dělat, tak ať už to rovnou nějak vypadá a k něčemu je..
o korunkách mi ani nemluv, zrovna jsem zralá na provoz nebo aspoň panáka, dneska mi paní účetní předala příkazy, co musím doplatit na sociálku, zdravotní a daň za rok 2009 a ještě teď to vydejchávám, za to bychom měli plot i tu zámkovku a to mě teď ještě čeká DPH emoticon
K těm příkrmům, počkej, co začne říkat dr, ona bude počítat s tím, že je určo dáváš, takže malou začne chválit, jak pěkně prospívá, a pak jí s klidem můžeš říct, že jsi s těma příkrmama ještě nezačala a nebude moct říct ani pumpička emoticon Kdyby prudila, tak jí vždycky můžeš říct, že je malá prostě radikálně odmítá a hotovo emoticon
Na fotečky se taky těším, ráda bych stihla z nich udělat ještě tu fotoknihu, když má Happy foto zase tu akci emoticon
18. bře 2010 ve 22:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky emoticon

krásné ráno opět to vypadá na sluníčko emoticon a krásný den emoticon

evi cože to je taková darda emoticon a s tím jsi počítala nebo ne emoticon ..já tedy nevím kolik vyjde takový plot a zámkovka ale malý peníz to nebude emoticon emoticon to je docela nemilé emoticon

jo jo určitě přibere protože ted baští mnohem více emoticon ze stovky to vytáhla už třeba na dvěstě šikulka

co máte dneska v plánu já čkámmaminu bude tu celý den emoticon tak si malou užije a já odpočinu emoticon
19. bře 2010 v 07:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Dobré ráno holky emoticon

Evčo, mantinel mám z www.janperi.cz a mám to na 3 strany. Na tvou velikost postýlky by ta cena byla kolem celé postýlky. Motiv na tom mantinelu je úžasný - vyfotím emoticon
Jinak chápu, že to u vás musí asi vypadat, ale to se nedá nic dělat, měli jsme to podobné. Včera mi Vašek připravil záhonek před baráčkem a začíná srovnávat celou zahradu, ať můžeme zasadit nový trávník.
My letos budeme dělat plot s pojezdovou bránou, ten bude ve předu a z boku od silnice a vzadu a mezi námi a tchánovceme bude pletivo a živý plot. Markét, spočítalo se to na pěkné peníze emoticon
Takže u nás zámkovka až zase příští rok, tohle letos stačí.

Jinak jsme dnes měli krušnou noc, Vládík měl 38 horečku, do půl desáté kňoural v postýlce, občas si zaplakal. Pak už skoro do dvou dá se říct nespinkal, střídali jsme se u něho v pokojíčku, ležel s námi, v postýlce jsme ho nenechali, protože by pořád jen brečel a bylo by to ještě horší. Od dvou s námi spal v ložnici, v pět se probudil na mlíčko a v 6:15 vstával, jakoby by to byla noc jako každá jiná emoticon

Dnes pojedeme odpoledne do Mostu, Vašek má ještě pak pracovní schůzku, pak půjdeme k mé babičce a v pět večer mají přijet nějací lidé, co by chtěli postavit náš baráček, tak to omrknout. Těším se na noc, snad se vyspíme.
19. bře 2010 v 08:13  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky,
díky za rady ohledně toho plavání, taky bych chtěla určitě chodit. Akorát jste mě moc nepotěšily s tím, že v Praze má voda jenom 28 stupňů - to mi přijde pro miminko docela málo. Na to, že já chodím do bazénu, kde je 26 a klepu tam vždycky kosu... no to budu muset ještě nějak vymyslet a najíát bazén, kde bude voda trochu teplejší emoticon

Jinak koukám, že máte všechny podobné starosti se zahrýádkou. To Vám skoro závidím, my jsme ještě nekopli... ach jo... Tak hlavně at se Vám zahrádky povedeou, at to máte v létě krásný emoticon

Tak my se chystáme zítra na tu výstavu, doufám, že tam bude hlavně výběr kočárků, abych si je mohla všechny naživo osahat- ještě nemám vůbec představu jaký vybrat...a tky bych chtěla pokoupit nějaké další věci, tak uvidíme no..
No a večer jdeme ještě na tu Miss, akorát holky nevím, co si mám vzít na sebe. My jdeme ještě i na tu afterparty potom a na vstupence je napsáno, že máme mít vysoce společenský oděv.. no to by mě docela zajímalo, co si vezmu, teda resp. do čeho se ještě vejdu a nechtějí se mi kupovat nové plesové těhotenské šaty.. tak to bude ještě asi zajímavý.. doufám, že mě nevyvedou, že jsem špatně oblečená emoticon
19. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Markét, je to darda, počítala jsem s tím, to ale nic nemění na tom, že se mi kroutili všechny končentiny, když jsem zadávala příkazy do banky. Prostě to člověka bolí dát to státu, když za to mohlo být tolik věcí emoticon
Dneska budeš mít veget den, viď, tak si to hezky užij emoticon

Jiřinko, tak pak ten mantinel blejskni, ty stránky si dávám do oblíbených, bude pak ten mantinel určo taky potřeba emoticon My budem plot dělat z pletiva kolem dokola, jen vepředu bude takovej ten s vyzděnýma sloupkama, mezitím laťky a pojezdná brána. Ještě řešim, jestli ty sloupy vyzdíme z takových těch štípaných cihel, jak se to te´d většinou dělá, nebo to vyzdíme z ytongu a obložíme šutrem, který bude na nějakých místech i na fasádě domečku. Jo, nepřemýšleli jste taky o té půjčce 300tis pro mladé od státu? Je jen s 2% úrokama, za každé narozené dítě ti odpustí z dluhu 30tis, takže v té chvíli je to v podstatě bezúročná půjčka emoticon
Copak bylo Vládíčkovi, že měl horečku? Zoubky? A jak je mu teď?

Martinko, dej zítra vědět, jaká byla ta výstava a co je tam kde zajmavého, abychom v neděli něco nepřehlédli emoticon Napiš mi pak prosím, jestli tam mají i postýlky. Jsem na sebe v neděli zvědavá, kolik toho zvládnem projít, už mám hodně směšnou chůzi, jeden krok za minutu a jako bych měla v kalhotách emoticon Jak je malá narvaná mezi pánví, tak se mi občas velice obtížně chodí emoticon Vy jdete pak ještě na Miss? Téda, to budeš mít kulturní večer emoticon S tím oblečením to určo nějak vymyslíš, navíc všichni budou určo brát ohled na to, že jsi těhotná, a že není tak snadné jít v tomto stavu nějak VIP oblečená. Hezky si to hlavně užijte, bude tam určo parádní raut, jéééé emoticon

Já se jdu dát do kupy a jedu na výlet za kámoškou, snad bude krásně jako včera emoticon Hezký den přeji
19. bře 2010 v 09:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.