Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Ahoj holky, Markétko, tak to je fajn, že jste se pobavily.. horší rána k tomu bohužel patří :-D Ale je vidět, že Sofinka s tebou soucítila, když byla tak hodná. Jiřinko, ten tvůj Vládíček je teda šikulka. Ani se nenaděješ a už ti bude vyprávět báchorky :-D A co ta zahrádka?? Co jsi nakonec vymyslela??? Evičko, jestli myslíš ten velůetrh v Letňanech, tak to je For family, t.j. bydlení + zahrada + věci pro miminka :-D Přesně pro nás prostě ;-) ;-) Je tam několik vestibulů a v každém je jedna část ;-) No a koupila jsem několik body (všechny růžové) :-D, dudlíky, černé lakovky a pod. jiné kravinky, které jsme tam prostě nemohli nechat, ale těším se, že toho ještě dost pokoupím právě na tom veletrhu nebo se alespoň inspirujui. Hlavně s kočárkem :-) Leni, koukala jsem na fotečky, moc Vám to na nich sluší ;-) Jste hezký pár ;-)
Mončo, ty obklady co máš v albu jsem už viděla na živo, ale v temně hnědé a jsou fakt nádherný, ale přišlo mi to strašně drahé. Tak pokud se ti to podaří sehnat za nějakou rozum,nou cenu, tak určo dej vědět, já o nich taky uvažuju ;-) ;-) Jo a jinak jsi pěkněj dříč :-D :-D
Profilova fotka
Mast, koukám na ně tady. http://www.nejlevnejsi-obklady.cz/ind... Nabízejí je o 100,- levněji na m2 než u nás v koupelnovém studiu a při nákupu nad 12 000,-, což bude, je doprava zdarma. Psala jsem i do Polska o ceník, že by jsme si pro ně dojeli, ale nikdo mi neodpověděl :-(
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Mončo, neprošvihla jsi nic, neboj, já si ten porod nechám pěkně online, až tu budete všechny a budu poctivě hlásit každou kontrakci :-D Ten obklad je super a cena taky parádní, tam to ale strašně vyskáče nahoru těma ozdobnýma dlaždičkama, ty jsou ceněné po kuse, viď. Ale vypadá to vážně fantasticky :-) Martinko, tak s tou výstavou jsi mi udělala velikou radost, že tam je i bydlení a děti, už takhle jsem se těšila, když jsem věděla jen o té zahradě, ale teď se už nemůžu doslova dočkat!!!! x-) Markét, tak to jo, já si jen představila sebe, jak se po litru vína starám asi o mimi, to bych se fakt hodně bála, po litru už bývám fakt moc hezká a moje pohyby jsou dosti nekoordinované :-D Jsem zvědavá, kolik mi bude stačit teď po té dlouhé abstinenci, to budou hodně levné opice :-D Hezky si užij den s maminkou :-) Já se půjdu pomalu vypravovat, po 12h jdu na první monitor, na ozvičky, už se těším jak malá :-) Holky, četly jste to, příští víkend už 18 stupňů!!!!!! x-) x-) x-) Už aby to bylo, v noci nám tu zase napadlo pár cetáků sněhu, to je děs.
Ahoj holky, v rychlosti zdravím.....nebudu ani moc dočítat....tak snad se sem vsunu a zapojím bez problémů. Doufám,že se nic nedělo vyjímečného.....těhotné jsou celé???? ;-) Mám toho teď nějak moc v práci... :-( Jinak jsem přidala na střechu konečně vyfocený náš nový stůl a židle,ale je to focené mobilem... 8-)
Profilova fotka
Evi, tak doufám, že s tím počasím nelžeš. Já už se z té zimy po....
Profilova fotka
Kačí, moc pěkné. Nebyla tam náhodou původně kuchyňská linka?
Profilova fotka
Evko, stránky super, šikovná.
Děkuji Moni,ano...původně tam jak je stůl byla linka. Chtěla jsem to posunout,tak se to celé předělávalo....
Profilova fotka
Jojo, takové byty já znám, nenapadlo by mně dát tam jídelní stůl, super nápad.
Profilova fotka
Ta Denisska jak jste o ní minule psali má pěkné nápady, sice tedy tuhle červenou nemám ráda, ale je to krásný byt. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/d...
Profilova fotka
ahojky moni obklad je krásný a cena super :-) jo a máš pravdu tatínek se také starat musí 8-) evi těm 18 st se mi nechce věřit až to zažiju uvěřím :-D :-D já dnes četla že i duben bude studený :-( takže nevěřím už ničemu jaký byl monitor pro mě to byla vždy nuda :-N a malá do toho kopala takž au :-S kačko ahojky x-) x-) ty žiješ x-) jinak moc krásný..fakt super nápad
Článek se načítá
Profilova fotka
my dneska měli super den x-) x-) já to nechci zakřiknout ale mám fakt tak hodnou holčičku :-D :-D
Profilova fotka
Evi tak povídej, přeháněj, co monitor?
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám usnul Vládík. Musíme něco vymyslet, protože i přes den usíná šíleně. Možná už zkusíme najet na jedno spaní kolem oběda. Ale jak jsou všude ty rady, nechávat miminko usínat samotné, tak to určitě udělejte co nejdřív, nebo se z toho zblázníte. Pro nás už je to těžký, strašně pláče a zase občas musíme chovat (a že 10kg je makačka), nebo nad ním pokaždé dlouho dlouho stát a hladit. Jinak má Vládík už jen jedno mlíčko kolem 4-5:30 ráno, ale budí se na pohlazení. Někdy se stane, že stačí pohladit a spinká krásně, jindy jen tak nezabere. Ze soboty na neděli byl vzhůru od 1:30 skoro do 3 a prostě nechtěl spinkat. Ale stejně musím vstát, abych mu ho připravila a pak na to, dát mu láhev. Včera u nás šílený vítr, v noci mě to budilo a dneska přes den nás zastihla sněhová vánice. Už aby bylo krásně, ale po víkendu se má zase ochladit, ale říkají, že už by mohlo být kolem 10 stupňů, tak snad. Evčo, tak jaké to bylo? Pro mě vždycky hrozná muka, protože se mi dělalo špatně, když jsem ležela nějaký čas na zádech, i při tom 3D UTZ jsme to dělali na etapy, abych si mohla sednout, nebo lehnout na bok.
Profilova fotka
jiřinko naše malá usíná sama od začátku fakt jsem za to ráda že se to naučila a doufám že jí to vydrží..ty si to fakt užíváš!!snad bude brzo líp musí se to zlomit!!!
Profilova fotka
jirinko, tak to je mi lito s Vladikem, amalka je ted uplne zlata a drzi s eji to uz pomerne dlouho..takze je moooc hodnoucka, usina sama. No tak to mas tedy trapeni :-( leni, navsteva byla super, moooc diky za navstevu :) evi tak coooo?:)
Profilova fotka
Jiří, já mám takový pocit, že Vám bude malej lézt do postele do puberty. A to není žádná sranda. Mám na chatě kamarádku a když jsem u ní o prázdninách spala i s jejím bráchou v pokojíčku, tak jsem se ráno probudila sama. Jana byla u babičky a u dědy a Ladík se nacpal k mámě a tátovi. Dělali to každý večer a bylo ji už asi dvanáct a jedenáct let.
ahoj holky Míšo, ráda jsem vás viděla, máte to tam hezké a Amálka je moc miloučká, ráda jsem si ji podlabala! ;-) Jiři, asi se to těžko radí, viď? rozumově to jako maminka víš, ale je mi jasné, že je Ti toho svého drobečka líto a nechceš ho nechat plakat. Moni, už jsem se taky dívala na to album Denissky, já teda červenou můžu, je to moje nejoblíbenější barva, měli tak i laděnou svatbu. Evi, už se Ti to ale krátí, tak nám napiš, jak jsi dopadla. jsem nedočkavá! já s vámi ty vaše dítka úplně prožívám! hrozně mě to teď chytlo. asi to nebudeme protahovat :-D , baráček se beztak bude řešit až později, kdyby vyšel ten pozemek a bydlet bysme mohli v horním patře u Adama. zdravím Kačku ;-)
Profilova fotka
Už jsem do alba naházela fotky ze soboty. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... Leni, mně se líbí vínová, na tuhle červenou jsem alergická o to víc cením, že u ní se mi to opravdu líbí. Jiří, já budu mít také mazla. Jako, když mi lezou kočky do postele, tak už vidím, jak jsem důsledná u svého dítěte. A hlavně, budu ho chtít mít u sebe a kontrolovat, jestli se mu něco neděje.
Moni, já už na ty fotky koukám a opět se nestačím divit, jak jste šikovní! uvidíš, že v létě už budete popíjet vínko na terase při západu slunce, budeš se s radostí opalovat na té úžasné zahradě a celé moře Ti bude ukradené! ;-) no a jak manžel, baví ho to nebo štve? :-) ono když se umí barvy dobře skombinovat, můžou být různé, pak je to jen otázka vkusu. vínová mě v poslední době taky bere! já si furt říkám, jak budu přísná, ale realita je jiná. mamča byla opět u kartářky a prý bude vnouček. no jestli nemyslela bráchu, teď se sestěhoval se slečnou, která je o 9 let starší. a můj brácha má 22 8-)
Profilova fotka
mag...teeeda vy jste mega sikovny, ja bych nikdo do neceho takovyho nesla..fakt vas obdivuju, jak vam to krasne jde!!fakt uzasny!!!! a ten stary nabytek je moc pekny:) jirinko, my s amalkou spinkame v posteli, jsem zvedava jake to bude az ji ted budu ucit na svoji postylku :-/ od te doby co spinka s nama je hodna. 8-(
Profilova fotka
Leni, můj bratránek se bude ženit, jemu je 24 a jí 35. Tomu neporučíš. Jo a je těhotná :-) Děkujeme. Manžela to baví, ale je děs ho k tomu dokopat. Ale když už na baráku je, tak maká, naslouchá tátovi a baví ho to. Ale říkal, že postavit celý barák by si netroufnul.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak monitor dopadl tak, že se doktorce porouchala ta jedna sonda, takže se natáčelo jen jednou, vše ok, jen mám prý už mírně dráždivou dělohu, co to znamená? Byla to pohoda, dokonce jsem si u toho i na chvilku zdřímla :-D Jo o tom počasí to psali na seznamu, že o víkendu má být 18stupňů, z mojí hlavy to nebylo :-) Taky se mi tomu nechce věřit, ale pevně v to doufám, že už bude hezky :-) Jiřinko, s tím Vládíčkem si teda užíváš, ale zase je v jiných věcech zlatíčko, každé dítko má něco a to spinkání se snad brzo taky naučí.. důležité je, že si to uvědomuješ, horší by bylo, kdyby ti to přišlo v pořádku a dopadlo to tak, jak psala Monča o těch známých ;-) Jinak ležení na zádech mi problém naštěstí nedělá, i tak spim, jen když mám natažené nohy, tak je to trochu nepříjemné, ale s pokrčenýma je to stejný, jako bez bříška. Leni, tak máme brzo očekávat radostnou novinu? :-) Nebo začnete až po svatbě? A co na to Adam? Mončo, teda vy jedete, to je paráda a ten nábytek, co chceš do pokojíčku je úžasný x-) Člověk se nestačí divit, když vidí Pavla v takovém stavu, co :-D Je to milé překvapení, viď, že umí vzít i za manuální práci :-) Míšo, Amálka spinká s váma? A jak to praktikujete, jako mezi váma? Já bych chtěla mít právě postýlku přiraženou k posteli a mít odmontovanou tu bočnici, takže bude jako s náma a přitom ve svém, tak snad to bude fungovat :-) Jdu do hajan, jsem utahaná jako kotě, dobrou noc
Profilova fotka
ahojky moni Klobouk dolů jste šikulky nábytek je hezký ;-) x-) evi já vím že sis to nevymaslela já jen říkám že uvěřím až to teplo bude :-D drádivá děloho to jsme měla já a porodila jsem dříve prostě máš hodně citlivou dělohu ;-) která reaguje na vše i pohyby prcka atd 8-) k tomu spaní evi ihned v 6 nedělí uč prcka na postýlku!!fakt se ti to vyplatí já tvrdím že jsou děti vyčůraný od začátku jiný tvrdí že to tak není ale mě malá dokázala že to tak bylo vydržela jsem a ted jsem spokojená ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Markét, tak já malou vůbec nechci dávat k nám do postele, od začátku bude ve své, jen ji budu mít přiraženou k posteli, abych nemusela v noci kvůli každému zakňourání vstávat a měla jí pěkně po ruce a na kojení si ji jen přisunu k sobě a pak zase odsunu :-D Do porodu mám 14dní, tak snad s tou dráždivou dělohou ještě vydržím, v neděli jedem do Prahy na tu výstavu, nemám ještě tu postýlku, nějak malou ještě nemám v plánu vidět na světě, tak snad to ví i ona :-) Copak máte dneska v plánu?
Profilova fotka
evi, s tim spanim je to ruzne. Kazdy ma na to jiny nazor, ja jsem nedavno cetla zajimavy clanek ze kdyz dite spi s rodicema, ze je to pro nej silene prospesne, ze je to dobre a nemame nechavat dite plakat v postylce, pac potrebuji ,,citim,, mamu. Kazde miminko je jine. Amalka byla silena od narozeni, cele noci vubec nespala, mela hysterak a ja se ji porad snazila strkat do te jeji postylky, ona vypadala ze kazdou chvilku dostane infarkt z toho rvani az jsem ji jednou po koupani dala do nasi postele, dala jsme ji prso a hned usnula, od te doby mi spi celou noc, jen na jidlo se vzbudi, je celkove hodna, mirna, nevzteka se(teda jen malinko a nekdy ale to nepocitam:-D). Stejne tak je to s tim nosenim, neni pravda ze kdyz dite nosis atd ze si ho rozmazlis...ja ji nosila cele 3 mesice v kuse..porad a ted to vubec nevyzaduje, usina mi sama v posteli, hraje si sama s hrackama. Mame velkou postel, spi mezi nama, je ve spacim pytliku, ma tam vlastni misto..ja jsme trochu uskromnena na misto, ale to mi nevadi, Ted ji zacnu ucit na postylku, ale myslim ze to tak hrozny nebude. Amalka se ted opravdu dost zmenila. A jde o to ze opravdu KAZDE dite je uplne jine a kazda mamka to tudiz vidi jinak...delej to co ti prijde vhodny pro dite, nedrz se toho ze nesmis dite nosit, houpat ho porad atd...delej to co ti rekne srdicko, budes potom v klidu ty, dite to z tebe uciti a bude klidne i samo.
Profilova fotka
jinak ja jsem musela cele tehu spat s kojicim polstarem na boku a prehozenou pres nej nohu, kdyz jsme lezela na zadech, tak jsem se jakoby dusila a silene me mala tlacila na organy.
Profilova fotka
ja pujdu ted delat rizoto a potom razim za kamoskou, je z brna, jeste jsem ji nevidela, ale je tu bez prcka...
Profilova fotka
Míšo, takže tím mým vymyšleným systémem bych neměla nic zkazit, co, ani jednu teorii, že by dítě mělo spát samo a ani tu, že by mělo být u rodičů, protože takhle bude ve své postýlce, ale v bezprostřední blízskosti maminky :-) Je super, že se ti malá tak zlepšila a je to zlatíčko x-) Jdu se dát do kupy a mažu na těhu kurz, hezký den všem, papapa

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?