Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Evčo, mně ten jeden výrobce krbů do toho krbu napočítal tohle, proto je cena 161 493Kč.

http://www.dobra-kamna.cz/eshop/teplovodni-krbove-vlozky/hoxter
1. bře 2010 v 10:45  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Mončo to se zbláznil, zrovna to nejdražší.. my měli v minulém domě Aquador nebo jak se to píše a spokojenost a teď máme ten Blanzek, protože ten Aquador dělají jen s velkou výkoností a to by to tady bylo předimenzované, bývalý dům byl trošku větší a i tam z toho byl moc velkej hic..
Ten Blanzek je ideální, velká spokojenost emoticon

Už fakt letím, papa
1. bře 2010 v 10:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No, já jsem nemněla porovnání, ale jak jsi mi poslala tu vaší, tak jsem se do toho ponořila a nestačím se divit. Prostě tam půjdu a zeptám se, jestli to nebude s jinou krbovou vložkou. Kouknu na tu vaší Aquador , protože přeci jen tam máme ten sklep, to by asi odpovídalo Vašemu domu s EX, ten byl patrový ne?

Tak ten náš kamarád umí udělat tu kuchyň pro nás za 115 000 s tím, že nám to udělá bezDPH. Mně to bylo jasný, spoustu dílů by musel nechat udělat na míru, tenhle styl běžně nedělá. Řeknu to doma manželovi, ale 82 000 a 115 000 je rozdíl a z Aska budeme mít papír emoticon , no fakt nevím.
1. bře 2010 v 11:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Mončo,vložila jsem tu židličku na MS...do alba.
1. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Evi uz jsem doma a stiham min nez kdyz jsem byla v praci emoticon emoticon

Teda tady je staveni a predelavani v plnem proudu emoticon To je dobre, jen ja tomu vubec nerozumim emoticon
1. bře 2010 ve 14:04  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Kačí ty židle jsou nádherný. Možná by k tomu ten stůl s kovem šel, ale popravdě, neumím si to představit.

Já byla právě s montérama přeměřit kuchyň. Samozřejmě to podle plánku nesedělo. Vymysleli něco jiného, ale myslím, že to hne cenou nahoru.Když odcházeli, tak mi řekli, že účtenku za zaměření budu mít v Asku. Koukala jsem na ně jak z jara, protože zaměření mají v letáku a ani slovo o placení, ani když jsem si je objednávala. Jako nehodlám jim dát ani korunu, už jen proto, že ženský na pobočce udělají návrh o 20cm kratší, takže měření na místě je nutnost. Nákres pro kontrolu Vám totiž nedají, dají, ale za 1000Kč. Tfuj to jsem se rozčílila.

Horejsi, já když jsem doma, tak také nestíhám, většinou začínám fungovat až po obídku a pak vše rychle utíká. Užívej si klídku a pohody.
1. bře 2010 ve 14:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky jsem se zamilovala do dveří

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/magnolia/album/bydlenicko/5028650/
1. bře 2010 v 15:46  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Kdepak máme všechny????
Moni,děkuji...jen ten stůl....opravdu nevím,ale už jsem našla s dřevěnýma nožičkama v té barvě co máme židle a deska je skleněná emoticon ,tak snad to budou mít a reál bude hezký,tak jako na netu....Jinak ses zamilovala do stejných dveří co jsme si objednali,jen tam budeme mít o jedno sklo méně a je to barva WENGE a sklo bude mléčné.....ty samé budou i jezdící . emoticon
1. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No, pokud by tyhle dveře neprošli, jsou o trochu dražší, než mám rozpočet, tak půjdu také do těch co mají čtyři skla. Má je i Jiřinka. V Sapeli na ně mají tu akci, ale dělají je i ty, co jsem ti poslala odkaz, že dělají z každá strany jinou barvu a ty jsou nejlevnější.
1. bře 2010 v 16:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Mončo,původně jsme je měli od Sapeli vybrané,ale jak jsi mi dala ten kontakt,tak jsme je objednali na místě....až mi přijde na mail kalkulace,pošlu ti to....vyjde to přesně o půl levnější než od Sapeli,i přes akci!!!!!
1. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Takže máte ty dveře z Boulitu, co jsem ti poslala?

Mast, co říkáš na tu linku co jsem ti poslala?
1. bře 2010 v 16:20  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak procházka se dnes vyvedla, i když byla zima. Udělaly jsme si dvouhodinovou procházku a nějaký ten kilometřík jsme nachodily.
Vládík nejdřív pozoroval auta, pak začal kníkat, položila jsem ho, aby spal, to řval, tak jsem ho zase posadila a ve vteřině mi v sedě usnul emoticon Po hodině se probudil a byl to zase ten můj usměvavý uzlíček. Už to v kočárku celkem zvládá.
Pak jsme jeli nakoupit do Tesca a já ho posadila do vozíku do toho sedátka pro děti, no byl z toho unešený. Smál se na každýho, kdo na něj promluvil a že těch starých paní bylo dost emoticon

Mončo, dveře jsou moc krásný.
Kačko, židle jsou hezký, ale popravdě si k tomu nedovedu představit stůl s chromovýma nohama. Máš v albíčku krásný věci.
1. bře 2010 v 19:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky,

tak teď jsme dorazili toho kurzu s tatínkama, manželovi se to moc líbilo, bylo to super, paní vyprávěla, jak se mají chovat, jak pomáhat, co můžou očekávat, pak pustila video porodu, bylo to moc hezké emoticon
V pátek jdem pak ještě na přednášku přímo do porodnice, kde chceme rodit, tak se už těším emoticon

Mončo, to jsou teda lumpové z toho Aska, vůbec se nedivím, že tě to rozčililo, taky bych jim nic neplatila. Ty dveře jsou nádherné emoticon A ty by jsi chtěla z každé strany v jiné barvě? To jsem snad ještě neviděla emoticon jak to bude vypadat, když je třeba necháš otevřené nebo tak? Takhle si to neumím představit, ale rozhodně to má své výhody emoticon
K tomu krbu, ten výkon, který je potřeba se počítá podle užitných metrů, u každého bývá popis, kolik těch Kw vyhřeje jakou plochu.

Kačko, tomu skleněnýmu stolu, pokud ty nohy budou v barvě té židle, tak to bude určo super emoticon Jen ten skleněný stůl bude otročina na úklid, nemáš z toho strach?

Jiřinko, tak to jsi si dnešek krásně užila emoticon To jsem se tě chtěla ještě zeptat, co jsi měla v kočárku na přikrytí? deku nebo peřinku? Maminka mi dala po mně polštářek a peřinku do kočárku a k tomu krásné povlečení, takové saténové vyšívané a ještě jedno, vše ještě po mně, používá se to ještě nebo se dává do kočárku nějaká deka?
1. bře 2010 ve 20:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky

kači my měli také původně mít dřevěný stůl pak jsme si vzali židle s chromovaným spodkem a nelíbilo se mi to stůl naštěstí nedošel emoticon emoticon do termínu tak jsme to zrušili a koupili stůl s chromovanými nožkami emoticon

jiřinko to jste měli hezký den emoticon vládíček už je fakt šikulka emoticon emoticon a zvládá to hezky emoticon

evi ty kurzy jsou super emoticon mě se to také líbilo ale pak je skutečnost jiná emoticon emoticon já mám do kočárku polštářek který ještě nedávám emoticon a peřinku dávám na fusak a na to to pouzdro od kočárku....ted už fusak nedávám jak je teplo...

my dneska super den byli jsme také 3 hod venku courali po parze super den emoticon a zítra jedu k míše emoticon emoticon

ale na mě tu stejně nikdo nereaguje emoticon ani nevím co psát máme po rekonstrukci a moc o ní nevím emoticon

leni H.užívej klidu a pohody emoticon pak nebudeš mít čas na nic emoticon emoticon
1. bře 2010 ve 20:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Mončo, tak ta kuchyňka je moc hezká. Nejvíc se mi líbil ten nákres č.1, tak podobně bych to taky chtěla emoticon emoticon
Dveře jsi si vybrala moc hezky, taky začínám pokoukávat, jaké by se mi líbily..
No a ta linka od truhláře mi zase nepřijde tak drahá, vím, že to je rozdíl oproti tomu Asku, ale myslím, že by se ti do toho vyplatilo investovtat. Ještě bych to určitě promyslela, kor jestli ráda vaříš emoticon emoticon

Evičko, tak tu soupravu do postýlky a kolébky jsi si vybrala úplně nádherně!! To se bude ta tvoje proncezna mít!! Taky bych to podobně chtěla... a ta smetanová barva se mi taky líbila nejvíc emoticon emoticon Budeš to mít fakt krásné.

Kačko, tak jsem taky jukla na tu židličku. Moc hezká fakt. Ale stejně jako holky bych k tomu volila spíš dřevěný stůl. Budete to mít moc hezký. Kačko a vy plánujete taky stavět domeček??? Koukala jsem do tvého albíčka a tam máš jeden moc hezký???

Jiřinko tak to je super, že jste si den pěkně užili emoticon A chtěla jsem se tě zeptat, jak jsi psala, že by jsi teď už koupila spíš mantinel okolo celé postýlky.. tak to se prodává kde??? Já všude vidím jenom ty poloviční????
1. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 HOlky než jsem stačila dopsat zprávu, tak jste mě předběhly emoticon
Evičko, my se taky chystáme na kurz. Hlavně manžílek se hrozně těší emoticon emoticon Tak jsem na to taky zvědavá..

markétko, tak to je super, že jste si den užily!!! Říkala jsi, že pojedete i po nákupech?? Koupila sis něco pěkného??
1. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky,
po delší době se zase hlásím emoticon
koukám, že se tu přestalo cestovat a začalo se ve velkém stavět a zařizovat emoticon

Moni - ten teplovodní krb podle mě dům bez problémů vyhřeje, když to žene teplou vodu do radiátorů, tak se to stejný jako kotel ,ne?

Marti - my se taky budeme stěhovat těsně před porodem emoticon

Markét - tak zítra Míšu pozdravuj emoticon
1. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Holky, prosím jukněte mi do albíčka na MS,vybrala jsem na rychlo myslím tři stoly,co chci zítra koupit,jen nevím který??? Nejvíc by se mi tam hodil s tou celou skleněnou deskou. Co vy na to????? Srovnala jsem fota v albu,tak se můžete podívat jak to bude ladit s podlahou.....děkuji!!!!!
1. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Kačko - mě by se k těm židlím líbil nejvíc ten první emoticon
1. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jiřinko, já jsem teď náhodou narazila na albíčko na MD je hned na titulní stránce a tam je přesně skleněný stůl,chromové nohy a k židlím jsou nohy dřevěné,tak jsem na to koukla....dalo by se to..,ale....Jinak moc děkuji za pochvalu albíčka....ale musím říct,že kolikrát na obrázku je to moc krásné,ale na krámě někdy docela hrůza.....
Jéé, to bych chtěla vidět,jak se Vládík krásně vozil po Tescu emoticon
Evi, z uklízení nemám strach....už teď jsem si zvykla na chromové kliky a baterie,neustále mám připravený hadr,nebo to odnese můj rukáv od trika a jde to hned do špíny emoticon Né...,sranda....holt to budu utírat...,je to hned..... emoticon Uvidíme realitu.... emoticon
Mast,nestavíme....to je baráček který by se mi jednou líbil a který jsem si vybrala ještě než jsme sehnali svůj byt....tady nejsou pozemky kde bychom chtěli...a kde jsou,tak jsou u hlavní a ještě nejdražší!!! emoticon

Ahoj Pavlí, jak se máš???
1. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Že jo, Pavlí...také si to myslím...to je ten co má komplet tu desku ze skla,viď?

Jo, jinak Moni nevim zda jsem ti to psala,ale vybrali jsme dveře v tom Jirkově!!! Moc ochotná pani!!!!! emoticon
1. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Kačko, tak jsem koukla do albíčka, já bych vybrala ten, který bude mít nejpodobnější barvu nohou k těm nožičkám židlí.. aby se ti tam ty barvy netřískaly..

Pavlí, jak je a co nového? Jak jsi na tom s přípravama? emoticon

Marti, děkuji za pochvalu, já teda dost pošilhávala i po růžovém povlečeníčku, ale to už by bylo už moc a navíc tohle krémové si v pohodě můžu schovat i na druhé, případně i třetí dítko a půjde to i klukovi emoticon Už se těším, až to dorazí, pak to vše nafotím emoticon

Markét, no to je mi jasný, že skutečnost bude asi trošku jiná, to nechci ani domejšlet emoticon
Dlouho jsi nepsala, co nového Sofinka? emoticon Zítra pozdravuj Míšu a a´t za náma taky přijde s novýma fotečkama Amálky emoticon
1. bře 2010 ve 21:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Kačko - jj, ten s tou celou deskou ze skla, ta barva dřeva mi přijde jako nejvhodnější k barvě židlí emoticon

Evi - miminkovské přípravy = žádný pokrok, zjistila jsem, že jsem si chytře objednala povlečení a mantinel, ale výplň do toho povlečení jsem nějak pozapomněla... emoticon
jinak ale přípravy na stěhování u mě v plném proudu, všechny kufry, tašky nacpaný a připravený k transportu, během pár týdnů by snad měly být na domečku vybalené emoticon
1. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Pavlí, jé tak to je super, to ti vyjde akorát do porodu, viď emoticon Pošleš nějaký odkaz na aktuální fotečky domečku a na aktuální bříško? emoticon
1. bře 2010 ve 21:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 Evi - aktuální fotky zatím nemám, ani bříška, ani domečku, až budou, určitě se pochlubím emoticon
domeček se zatím netváří, že bychom tam měli co nevidět bydlet, jednou stranou tam nosíme nábytek a z druhý strany vynášíme rozbourané kusy zdí a betonu emoticon byli nám totiž zaměřit dveře a ty posuvný nemají klasický rozměr 2*60, jak jsem předpokládala, takže jsme museli trochu bourat 30cm tlustou nosnou zeď, aby jsme za atyp nedávali 60% navíc emoticon a pak jsme bourali podlahu před krbem, kde nechci dlažbu, ale sklo a tím doufám bourací práce skončily a teď už jen ty dokončovací emoticon
1. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jé Kačko, tak to jsi se mněla stavit na kávičku. Je to asi 300m od nás. Jsem ráda, že kontakt pomohl. Já ty jinak barevné dveře nechtěla, to Kačka a myslím jen jedny že?

Holky bojím se poslat topenáři peníze. Koukala jsem na něj do rejstříku a ani podle jména, ani podle Iča ho nemůžu najít. Na druhou tranu elektrikáře také ne a má¨ého manžela jen s.r.o.Naše večerka také nevyjíždí. Jsem z toho daněk, chce zálohu 55 000 a ještě nic nepředvedl. JaK to mám ověřit, neviděla jsem OP ani živnostěk, jsem trubice co?

V Asku jsem byla, upravili jsme to a přidali pár skříněk. Jsem na 99 000 včetně DPH a montáže. Ten náš známý by nám jí udělal za 115 000 i bez DPH, jenže já nemám kde sehnat doklad.
emoticon U oken jsme na tom stejně.

Dnes jsem byla v práci tak otrávená, chodili tam samé maminky s miminky a mně docházelo, jak nám taková přirozená věc nejde. Pak jdu sem, vy buď vozíte, nebo cvičíte, ach jo. Já na to umělko nechcíííííííííííí
1. bře 2010 ve 23:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Moni, třeba na umělko nedojde, nejdřív kdyžtak zkusí tu inseminaci, ne? Ani se nenaděješ a bude z tebe taky verlybka, neboj emoticon
K té kuchyni a ty potřebuješ nutně doklad? Kvůli úvěru? Tak to zkus propočítat, jestli třeba ti nebudou stačit doklady pak za něco jiného.. Tomu topenáři bych se taky bála platit předem, proč to vlastně chce předem??? Normálně se platí až za DOBŘE odvedenou práci, přece mu nezaplatíš za něco, co ani nevíš, zda bude v pořádku, nejdřív to musí udělat, ty to musíš převzít, a pak se může modlit, aby jsi mu to zaplatila emoticon emoticon My teda nikomu za nic předem nic neplatili, všichni chtěli peníze až po, jen na okna se skládala záoha, ale to je něco jiného.

Pavlí, no tak to muselo být k naštvání s tím bouráním, co. No hlavně, že to máte už za sebou emoticon Sklo před krb? O co jde? To jsem ještě neslyšela a zní to moc zajímavě emoticon

Dala jsem na koníka aktuální foto bříška, tak se můžete mrknout emoticon
2. bře 2010 v 00:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky dneska jen zdravím emoticon za chvíli pro mě přijede mamka a jedem k míše emoticon budu jí pozdravovat a fotečky má na rajčeti!!klidně jí písněte IP ona na koníka občas chodí emoticon

evi bříško krásnýýý emoticon emoticon jé já chci také emoticon emoticon a to povlečení jak jsi objednala je super emoticon včéra jsem na to koukala!!bude to princezna emoticon emoticon

co sofinka pořád hodná...je už ní sranda!!hrozně sleduje tahá psy za chlupy mě za vlasy emoticon emoticon

a dneska slaví 4 MĚSÍC emoticon emoticon emoticon
2. bře 2010 v 07:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 a už nedostává jen mlíčko asi najedem na kašičky na večer a dostává hruškovou štávičku od hippu čaje moc nechce emoticon kdybyste viděli ty ksichty co u toho hází emoticon emoticon ale ted vypila desítku úspěch emoticon emoticon
2. bře 2010 v 07:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj holky, moc děkuji za rady! Dneska vyjedeme pro židle,které jsme zaplatilï a konečně pro stůl. Tak jsem na to zvědavá,snad ho budou mít na prodejně. Dnes znova jedu na casting,tak to bude takový kolotoč.... emoticon
Jéé Mončo, a já jsem tam koukala kousek byli nějaké baráčky....ale jak jsem tam byla poprvé tak jsem si říkala,že to určitě v Jirkově není.....,no a vidíš.. emoticon Pak jsem tam jela do Tesca...,to je docela velké....
Markét,pozdravuj Míšu!
2. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.