Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Tak jsme měli na námluvách modrou britku. Ten náš ťunťa by tak chtěl, ale kočička byla celá ve stresu a Damiánek si neuměl vzít co chtěl emoticon

http://magnolia.rajce.idnes.cz/namluvy/
26. únor 2010 v 18:12  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiří, já právě nevím, jestli si mám ten portál koupit a nechat si udělat jen ten sopouch + nádrž na vodu o topení. Protože z těch Drmal vychází jen portál +komín na 103 000. za portál chtějí 49 000,- a je to opuka a za práci + materiál ten zbytek. Tady je portál z mramoru za 40 000. Kdybych věděla o někom známém, kdo umí udělat ten zbytek za méně, tak bych do toho šla. Jiří, Vy jste si ten krb dělali úplně sami, nebo s nějakým odborníkem.
26. únor 2010 v 18:21  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tohle je ta kalkulace, všiměte si, že v ceně není krbová vložka a ta nádrž na vodu.

Kalkulace stěnového krbu

Portálové obložení opuka masív 49 890,-

Křemičitano-vápenaté izolační desky SILKA tl.5 12ks 8 796,-
SILKA tl.3 6ks 2 646,-
Spojovací tmel SILKADUR 1 092,-
montážní rám 1 990,-
Podstavná část v 30cm 1 660,-
Mřížky M3 2ks 1 360,-
Mřížka M4 2ks 1 500,-
Silikonová omítka 2 200,-
Pojivo malty tmely 1 290,-
Spojovací materiál 1 390,-
Dilatační materiál 620,-
Roura AK pr.200 mm 0,5m 3ks 2 160,-
Koleno AK pr.200 mm 45 st. 2ks 1 940,-
Redukce AK pr.200/190 1ks 810,-
Doprava + manipulace s materiálem 4 800,-
Práce:sekání,tmelení,vrtání,montážní práce,
vyhotovení horního dílu a ostatní práce
spojené s montáží krbového kompletu 19 700,-
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cena bez DPH 103 844,-

10%DPH platí pouze při realizaci staveb určené pro bytové účely(pro rekreační objekty20%).Toto je nutné doložit patřičným dokladem.
Konečná fakturace proběhne dle skutečně spotřebovaného materiálu (odkouření).
26. únor 2010 v 18:23  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1947 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Normálně Mončo, já vůbec nevím o čem tu píšeš emoticon emoticon Mě ty názvy jako portál, koleno, připadají jak ve Španělštině emoticon emoticon Já fakt nevim, jak mi postavíme, když tomu vůbec nerozumíme.... no to je mi teda záhada..
Ale s tou deskou, holky mi budeme mít patrový dům, takže ta deska musí být dražší než u bungalovu, ale těch 400 je fakt moc. Tak uvidíme co nám ještě kdo nabídne :- emoticon o emoticon
Krb krásný Mončo!! Vy jedete jako draci, za chvilku budete bydlet

JIřinko, můžu se taky podívat na fotky tvého Vládíčka?
26. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast, já tomu také nerozumím, ale nezbývá, než abych se to neužila. Na firmu nemáme finance. Já jsem žabař oproti Evče a Jiřince, ani se neptej, za kolik postavili. Motivovalo mně to, jinak bych o domečku marně toužila dál.
26. únor 2010 ve 22:18  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Jiřinko, tak jsem prohlídla fotečky, opět moc krásné emoticon Vládík už umí chodit na nočníček? To je šikulka!! emoticon jak jsi mu vysvětlila, co tam má dělat?

Martinko, k té desce, jak hluboko kopat a vše okolo je napsáno a opravdu velice detailně popsáno v projektu. Není pravda, že pro patrový barák musí být deska dražší, sice se většinou dělají o trošinku hlubší základy pro nosné zdi, ale zase je celkový rozměr desky menší než pro bungalow.. třeba nás deska pro patrový dům, co jsme postavili s ex vyšla o dost levněji než teď na ten bungalow a ten dům byl rozměrově tak velký, jako máte vy a navíc projektant byl kretén a namaloval nám základy jak pro panelák. Určitě si nechte tu desku nacenit u více firem, ať máte pak na výběr. Jinak to album stavba na rajčeti není myslím zaheslovaná.
Ty sety do postýlek se mi také moc líbí, jen jsem upustila od nebes u postýlky, protože budem mít takto načančanou kolébku v obýváku a postýlku chci mít přímo přiraženou u postele se sundanou bočnicí, abych k malé nemusela v noci vstávat, takže v té chvíli by se tam nebesa jen pletla. Ty tam pak šoupnu, až malou odrazíme od naší postele, to bude v době, kdy se v noci už nebude tolik budit, počítám, že to vyjde tak, že už se nevejde do kolébky, tak pak budu mít nebesa z kolébky vlastně volná pro postýlku emoticon Jen teď ty sety a povlečení vybrat, nadliský úkon emoticon

Mončo, ta obložka krbu je moc krásná emoticon Jak píšeš o nádrži na vodu u toho popisu krbu atd, vy budete teda dělat taky teplovodní krb? nebo o jaké nádrži na vodu mluvíš? Protože pokud budete mít také teplovodní vložku krbu, tak k tomu žádná nádrž na vodu není, ta voda se ohřívá přímo v plášti té krbové vložky, a pak je odváděna do radiátorů.
Kočičky krásné emoticon takže koťátka nebudou nebo se bude konat druhej pokus? zase nemůžu z těch tvých narcisek, to je vypěstované z cibulky nebo koupené? Já si v Tesku před 14ti dny koupila krásné narcisky v květináči a už mi zase chcípají emoticon

Jdu do hajan, dobrou noc a krásný víkend emoticon
27. únor 2010 v 01:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi teplovodní, ale mně krbař říkal, že bude krbová vložka a v tom sopouchu nádrž na vodu emoticon . Holka já tomu nerozumím. To je jak s bojlerem. Plynař mi řekl, že máme pořídit jen nějaký bojler, který je jako na plyn, ale vodu v něm ohřívá plynový kotel a to i v létě, stojí asi 25 000 nějaký Qvuantum. Nezávisle na sobě přišli dva topenáři a oba mi řekli, že to je sice pěkný, ale ten náš kotel to v létě nebude umět.Tak babo raď. Kašlu na to, pořídím kombinovaný bojler 200l Dražice, v zimně do něj půjde voda z topení a v létě poběží na elektřinu.
27. únor 2010 v 15:19  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, pošlu ti plánek toho našeho teplovodního krbu, opravdu žádnou nádrž vody extra nemá a nepotřebuje, je to v tom plášti. Taky máme bojler na elektriku, k tomuto krbu je to nejvýhodnější, protože když topíš a máš přebytek nahřáté vody, tak to jde do toho bojleru a člověk má pak zadarmo i horkou vodu na koupání atd, no a když se netopí, tak vodu v bojleru ohřívá elektrika na noční proud. Co máte jako záložní zdroj topení? Plynový kotel nebo elektrický? Doporučuji elektrický, protože pak máš od Čezu nárok na 20h nočního proudu a my zatím ani jednou kotel nezapli, fakt celej barák v pohodě vytopí ten teplovodní krb, je to obrovská úspora.
Jinak k tomu bojleru ještě, o něm se pak domluv s instalatérem-topenářem, co ti bude zapojovat topení a krb, aby to spolu komunikovalo a správně to fungovalo.

No a jakpak holky trávíte dnešní krásnej den? My byli od rána venku a teď se jdu pustit do žehlení..
27. únor 2010 v 17:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi pošly mi to, to jsem zvědavá. Nevíš, co to stálo? My máme plynový kotel, je původní, po revizi a zatím dobře funguje. Já si myslím, že pro nás ten krb bude záložní zdroj. Jako kdybych byla doma, tak není co řešit, ale pokud budeme chodit oba do práce, tak si myslím, že budeme topit plynem. Ta horká voda z topení by také mněla jít do bojleru

Já jsem dnes byla u toho známého truhláře. Za tu cenu, co je v Asku prostě kuchyň neudělá. Do pondělka mi pošle návrh. Pokud by to bylo do 100 000, tak bych to vzala, ale pochybuji o tom.

Jinak Lucinka už si snad dala říct a pustila si Damiánka k tělu. Musela jsem ho dát k nim, protože Lucinka seděla nehnutě v květináči s narciskami osm hodin. Byla tady ve stresu. To našemu mladýmu změna prostředí očividně nevadí.
27. únor 2010 v 17:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Mončo, tady je ta vložka, co máme: http://www.koupelnyatopeni.cz/7354-zbozi-bef-bef-teplovodni-blanzek-700-aqua-iron-flat-adapter-dochlazovaci-smycka.html
Tohle se jen napojí na vodu a je to. Jinak my taky netopíme celej den, bohatě stačí, když zatopíme vždy večer, když přijdeme domů, přikládáme, než jdeme spát a přes den se tu pak teplo udrží v pohodě, není třeba zapínat kotel. Teď, jak se oteplilo, tak zatápíme večer tak ob den a furt je tu přes 20 stupňů emoticon
K té kuchyni, pak dej vědět, za kolik by ti ji udělal. Představ si, že nám jedni truhláři řekli tady za výrobu botníku do předsíně 15tis a teď známý truhlář udělá to samé za 4.5tis, to je nářez, co.
Jo, jinak dnes jsem viděla podobnou kuchyni, jako máš v merku z toho aska, tak v Elektrowordu, ale nevím, jak to tam vyjde cenově, kdyžtak se tam zkus podívat.
Budete si pak nechávat koťátko? emoticon
Jdu se dát do kupy, večer jdem na oslavu kámošky 30tky emoticon
27. únor 2010 v 18:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Elektrowor? To vůbec neznám. Juknu na tu teplovodní vložku. Já nechápu, proč mi cpou vložku za 20 000 a tu nádrž za dalších 20 000. Budu tam muset zajet osobně. To co jsi mi poslala ty si vytisknu. Jako kdybych vzala za 39 000 ten portál k tomu za 20 000 tu vložku, tak i kdyby mi to někdo s ostatním materiálem udělal za 50 000, tak pořád ušetřím.

Koťárko si nechávat nebudeme. Jestli se povedou koťárka, Damiánek dostane 1 000.

Užij si oslavu.
27. únor 2010 ve 20:47  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Tak jsme zpátky z oslavy, bylo tam už moc nahuleno, tak jsme to radši zabalili.
Mončo, Electroworld, určitě znáš, špatně jsem to napsala. U nás v něm mají i kuchyně. I když teď koukám, že v Chomutově asi není emoticon Kdyžtak tam zajedu v pondělí a tu kuchyni ti blejsknu a mrknu na ceny, ju emoticon
K té nádrži, co ti cpou k té teplovodní vložce, ptala jsem se na to manžela, tak to k tomu můžeš mít, ale nemusíš, funguje to i bez toho, jak to máme my. Ta nádrž se jmenuje akumulační a spočívá v tom, že ten krb nejdřív tu vodu, co ohřeje, nažene do té nádrže a teprve když se natopí celá ta nádrž, tak to jde do radiátorů.. výhoda je v tom, že to pak dýl vydrží teplé i když je už krb vyhaslej, nevýhoda je v tom, že to dýl trvá po zatopení, než ti začne vytápět barák.. takže u nás by to bylo na prd, když zatápíme jen večer, přijde mi to zbytečné, takhle máme teplo hned a do druhého večera fakt vydrží, i když už se netopí a to i v těch mrazech, co byly.

Kdepak máme všechny? emoticon
27. únor 2010 ve 23:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky nedočítám tohle už se mě netýká emoticon a hlavně moc nepomůžu protože šlo vše skoro mimo mě emoticon emoticon

krb budeme dělat asi až v květnu prý to hrozně smrdí tak abychom mohli větrat emoticon a navíc jsme se vydali dost za to auto emoticon emoticon

včéra bylo krásně emoticon emoticon jsme ted pořád s malou skoro venku emoticon dneska musíme na nákup jídla emoticon

zítra pro mě přijede kámoška jedem do prahy k ní dom a snad i do nějakého nákupního centra emoticon emoticon a v úterý jedu k pipouškovi také tam budu od rána emoticon emoticon už se moc těším emoticon

malá je ted docela hodná přes den spí víc a víc emoticon noci jsou pořád stejný emoticon akorát včéra se rozhodla vstávat v 6 to byla mazec emoticon emoticon

hezky den emoticon
28. únor 2010 v 07:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky, jakpak jste strávily víkend???

My jsme měli takový válecí s návštěvou u rodičů a kávaren emoticon emoticon

Jiřinko,
koukala jsem na ty fotečky, ty máš ale nádhernýho kluka. Mohla jsem na něm oči nechat emoticon emoticon Jestli umíte dělat takovéhle pěkné dětičky, tak to doufám, že jsi zase těhu... jeden je málo emoticon emoticon Né fakt je krásnej a nemůžu uvěřit, že už chodí na nočník emoticon To jsi jak dokázala? Mě každá kámoška říká, že kluci chodí na nočník až tak ve třech letech emoticon emoticon Je to fakt šikula a Vám to na fotkách taky moc sluší!!!!!

Evičko,
pak jsem na to přišla sama, že to není zaheslované... jsem pošuk emoticon Tu desku si necháme nacenit určitě u více firem.. jsem na to moc zvědavá, ale my si spíš necháme postavit celý dům... Nejdřív jsme mysleli, že to rozkouskujeme a nejdřív necháme postavit desku, pak hrubou stavbu atd.., ale nakonec to asi zadáme všechno jedné firmě... už aby to bylo.....
S tou postýlkou a peřinkama to mám podobně, taky nevím co vybrat. Líbí se mi jich tolik, že by to dítě nikdy neužilo. tak nejspíš objednám jenom dvě sady. Ale mantinel a nebesa budu asi objednávat jenom jedny. Nebo holky máte i ty nebesa ve více kusech???

HOlky my se nakonec asi budeme stěhovat v létě do jinného bytu a to mám v červenci termín porodu emoticon Normálně mě z toho asi švihne... doufám, že to nevyjde zrovna na ten červenec emoticon emoticon
28. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

jiřinko fotečky bomba emoticon emoticon krásnej a to fakt chodí na nočník emoticon emoticon

mast pohoda emoticon já se stěhovala ten den co nám pustili z porodnice emoticon emoticon
28. únor 2010 v 19:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky, přečetla jsem vás jen strašne rychle, zítra to snad napravím.
Mončo, mi krb nemáme, ale krbová kamna. Takže nám dělali komín a my si krbovky nasadili sami.
Vládík byl na nočníku jen párkrát a 2x se mu povedlo vyčůrat, ale spíš to byla náhoda, teď už mi tam zase sedět nechce emoticon Prý je na to stejně ještě čas, dokud ty děti vůbec neví, o co vlastně jde.
Vládík je ďáběl, všechno musíme dávat pryč, nebo o patro víš, všechno hned chce. dělá zase spoustu nových blbostí, je to krásný emoticon
V noci se budí na jedno mlíčko a pak k ránu kolem páté. Dneska se na něj vzbudil v 5:45 a pak už nechtel spát a to usínal až v 19:20. Ale dva dny před tím se probudil v 6:30 a v 7:10, po druhém mlíčku ještě zvládl usnout, ale musím ho mít u sebe, protože kolem té čtvrté se začíná vrtět a budí se, tak ho musím pohotově pohladit, nebo chytit za ručičku. Asi to není nejlepší, ale já potřebuji spát emoticon

Martinko, nebesa a mantinel mám jen po jednom kuse, nebesa už mám asi 2 měsíce sundaný, protože mi to Vládík stahoval dolů. Mám akorát dvoje povlečení a prostěradlo, to stačí. Určitě je lepší mantinel podél celé postýlky, vidím to na Vládíkovi, že mu občas zajede nožička mezi špryclíky nebo se bouchne hlavičkou.
Jinak moc děkuji za pochvalu Vládíčka a zatím sourozence mít nebude, vyvolávačka zabrala emoticon
Martin, my se nastěhovali do domečku na začátku dubna a Vládík se narodil 20.5., v té době jsme tam měli jen nafukovací postel a pak teprve vybavovali, ale stálo to za to. I když stěhovat se do nového bytu jen na chvíli asi nic moc, viď. Markétka se vrátila z porodnice přímo do nového a Míša se taky stěhovala před porodem, asi je to tady dané emoticon

Venku pěkně fičí a já se na zítra dohodla s kamarádkou v Mostě na procházku, myslela jsem, že bude krásně a vítr se má prý držet emoticon
O víkend bylo krásně, tak jsme to využili emoticon
28. únor 2010 ve 21:39  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Dobré ráno.

Mast, napiš mi do IP mail, já pitomá si ho neuložila. Pošlu ti bílou kuchyň od toho mého kamaráda, dělá i v Praze. Jinak mi na rovinu řekl, že za 82 000 to neudělá. Pokud by to zvládnul do 100 000 tak by se o tom ještě dalo uvažovat, ale i tak pochybuji. Zůstaneme u Aska a počítám s tím, že časem budu ledacos opravovat.

Mast, z Vládíka jsem hotová i já. Chtěla jsem po Jiřinky manželovi " udělat dítě" , ale neprošlo to ani u nich ani u nás emoticon emoticon emoticon

Evi, mně o víkendu topenář tvrdil, že krb mi stejně dům nevytopí. Jako jsem z toho daněk. Ta nádrž je opravdu akumulační. No, prostě se seberu, zajedu do té krbárny a poptám se.
1. bře 2010 v 08:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Ahoj holky, hezké ráno,
tak jste mě trochu uklidnili, že jste se stěhovaly taky těsně před porodem nebo po, i když si myslím, že pokud jste se stěhovaly do vlastního domečku, tak je to mnohem lepší než do pronájmu jako my. Nebude tam uklizeno nic...a navíc ty pronájmy bytů v Praze fakt nejsou nic moc hezké. Každý pronajímá nějaký starý byt a chce za to spoustu peněz. emoticon emoticon no nezbývá než doufat, že vše zařídí manžílek emoticon

Mončo, mejl máš i IP emoticon No a s tím krbem, my budeme mít taky krb a bylo nám řečeno, že je to pouze na přitápění, že by to celý dům nevytopilo ani náhodou... tak nevím no.. my budeme mít plyn, v pokojích ústřední topení a dole v obýváku a kuchyni a koupelnách podlahové topení... no a kydž bude třeba budeme dovytápět krbem nebo když třeba nebude taková zima, třeba v dubnu atd...

Jo a holky, kdo jste měly zájem o ty další fotky z Thajska, tak jsem je dala na rajce a jméno i heslo je stejné jako u těch letošních emoticon emoticon
1. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

mast míša šla také do podnájmu emoticon my do svého emoticon

jiřinko přesně tak nočník v tomto věku náhoda emoticon prý až v roce a půl ovládají svěrače a ví kdy se jim chce čůrat nebo kakat emoticon

přeji hezký den emoticon za chvíli je tu kámoška a razíme do víru prahy emoticon emoticon se moc těším emoticon papa
1. bře 2010 v 09:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Dobre rano emoticon

jakpak se mate? Je neco noveho?
Ja minuly tyden byla nejdriv porad venku, to krasne pocasi me neudrzi doma,ale ve ctvrtek me zacalo pobolivat bricho tak jsem radsi dva dny prolezela a je to ok emoticon Kmail se mi snazil zprovoznit stary notebook co mame doma, abych nemusela sedet tady u compu, tlacim si tu na bricho,ale nepovedlo se emoticon
A vikend super, prochazka, navsteva a odpocinek emoticon
1. bře 2010 v 09:07  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Mast tak to Vám nezávidím, Já myslela, že teď jste ve svém.Ta Praha je co se týče bydlení hrozná. Já tam bydlela půl roku kvůli škole.Bylo nás v bytě pět a platila jsem 3000,-
1. bře 2010 v 09:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
fotoportrét
fotoportrét
mast
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Kroměříži
 Mončo, my teď jsme ve svém, ale musíme to prodat, aby bylo na domeček emoticon
1. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Aha, tak jsem si myslela dobře, že máte svůj byt. Tu chvilku to v podnájmu vydržíte, neboj.

Jinak smlouvu s plynařem jsem podepsala. Teď se uvidí, nejsou na doporučení, takže je to HOP nebo TROP. V neděli jsme doškrábali patro, už jen koupelnu, ale tam je toho málo, protože do půlky byli dlaždičky a na tropě bude sádroš. Pěkně jsem nastydla, protože nejde kotel a netopíme. Nechali jsme udělat revizi kotle za 2000 ,- muselo se tam cosi koupit za další asi 1000,- a teď už zase nejde a bude se kupovat nějaký ionizátor za dalších 1500,-. To už jsem trochu vylítla, jak to, že to při revizi nezjistil, opáč se obávám, že z nás tahá peníze a pak řekne vyměnit kotel. No, uvidíme, je to totiž člověk, který nám doporučil ty vodaře emoticon
1. bře 2010 v 09:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj...tak jaký byl víkend??? Co jste všichni dělali???
Mast,já si myslím že ve svém je prostě ve svém...a určitě to všechno zvládnete v pohodě....zvládli to i tady holky emoticon
Jinak my jsme byli v sobotu na těch dveřích,tak jsme vybrali a objednali.Teď čekám na zál.fa.kterou mi pošlou do mailu a domluvíme si schůzku. Dál jsme byli na Čerňáku v Letňanech.....zaplatili jsme židle....vybrali sstůl,ale teď řeším problém....židle mám zaplacené,jsou to ty kožené černé a nohy tmavé dřevo,ale stůl jsem si vybrala skleněný na chrom.nohách.....to se asi nehodí,co???? Holky poraďte..... emoticon Zřejmě budu muset vzít dřevěný stůl.....No a stěny....vše na jedno brdo,a všechny černo-hnědé!!!! emoticon Tak ten další víkend vyrazíme do Plzně,nebo do Německa. Přijeli jsme pozdě večer,a včera jsem umyla dvě okna...jedno v kuchyni a druhé v koupelně....a víkend fuč!!!!!
1. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Kačí, tak si to nech udělat od truhláře tu stěnu. Jako není to nic levného, ale když jezdíte od čerta k ďáblu a pořád nic.
1. bře 2010 v 10:09  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Mončo....ne,od truhláře opravdu ne,vyšlo by mě to hodně draze a to můžu jet do toho Italského nábytku a tam je mají za 53 000,-......a to samé bych dala u truhláře,už jsem se o tom bavila. Podívám se do té Plzně,a buď si počkám až tu německou pobočku otevřou tady nebo si zajedu do Německa. A to je opravdu super nábytek! Nebo skončím u hnědé emoticon ,ta se tam také hodí,jen jsem nechtěla klasiku.....ˇ
Akorát teď nevím jak ten stůl,ty zatracené nohy!!!! emoticon
1. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Máš pravdu, truhláři jsou drazí emoticon

Máš vyfocené židle a stůl?
1. bře 2010 v 10:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky emoticon

Mončo, to tvrdí všude, že teplovodní krb stejně dům nevytopí, ale my ho měli v předešlém domě i v tomhle a fakt jsme ani tam ani tady nezapli kotel, vytopí to ten krb a fantasticky!!! Vždy´t ta horká voda z něho jde do všech radiátorů a podlahového topení, takže to topí stejně po celém domě a v obýváku ještě navíc hřeje ten krb, takže v obýváku bývá nejtepleji.

Jiřinko, malej je fakt ďáblík, musí to být teď přes den náročné, co.. ale jeden úsměv a je vše zapomenuto, viď emoticon Hezky si užij dnešní procházku s kámoškou emoticon

Martinko, tak mám objednáno, postýlku, přebalovák do koupelny, přebalovací podložku na komodu do ložnice, povlečení a matrace do postýlky a kolíbky atd a jsem v tom za 10500Kč, pěkně to lítá, ale už mám vše, uf emoticon
Jinak povlečení do postýlky jsme koupila dvoje, ale mantinel a nebesa jen jedny, koupila jsem tohle: http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/detske-povleceni-luxusni-petidilne-bezova-srdicka-2 a k tomu ještě to samé povlečení jen v bílé, aby se hodilo i k tomu mantinelu atd. Tady to vyjde nejlevněji, co jsem hledala.
Nakonec jsem dokoupila i ty nebesa, neodolala jsem emoticon No a do kolíbky jsem koupila jen jedno: http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=550001
Jo, jinak jsem nakonec koupila ten větší rozměr peřinky, protože ta 120x60 mi přišla malá, jakože když se pak prcek vrtí nebo otočí a už bude krapet větší, tak bude furt odkopanej.. stejně to přes léto člověk nebude používát a na zimu už bude malá větší, tak se do toho bude moc pěkně zachumlat a vydrží jí to dýl emoticon

Leni H a chodíš ještě do práce nebo už ne? ta zima mě drtí, snad fakt nikdy neskončí emoticon

Kačko, tak to jste měli krásnej nákupní víkend emoticon S tou stěnou je to síla, ale asi by bylo fakt nejjednodušší si ji udělat přesně dle svých představ u truhláře, jak píše Monča, ne? emoticon

Letím se dát do kupy a tradá do města a večer jdeme s manželem na kurz i pro tatínky, jsem na něj zvědavá emoticon Papapa
1. bře 2010 v 10:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, ty peřinky, nebesa atd. jsou úžasné. Přesně to, co bych si koupila já. Já se teď v truhlárně u toho kamaráda rozplývala nad kolébkou emoticon .
1. bře 2010 v 10:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Kačko, k tomu truhláři, oni jak kteří, vem si, že blbej botník jeden nacenil na 15tis a druhej nám ho teď dělá za 4.5tis a to je sakra rozdíl a přitom ta samá velikost, ten samý materiál a vše, třeba by jsi narazila na nějakého rozumného truhláře..
K tomu stolu, no nevím, pokud mají židle dřevěné nohy, tak si k tomu skleněný stůl s nerez moc neumím představit, ale zase k té kůži by to mohlo jít.. emoticon

Mončo, já tu nad tím taky včera slintala, už se těším až to vše dorazí, začíná se u mě silně projevovat ten hnízdící efekt emoticon Furt chodím načuhovat do komody, jak to tam mám vše krísně naskládané, nažehlené, no magor emoticon emoticon emoticon
1. bře 2010 v 10:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.