Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
http://www.seznamzbozi.cz/obyvaci-ste... to je ta stěna....... a tady do oken http://www.zaclona.cz/data/USR_048_US...
Profilova fotka
Tak ty rolety jsou pecka. Kolik jsi za ně dala a kdo ti je vyrobí? Kačí, myslíš si, že by ten nábytek nezvládl truhlář? Byo to drahé?
Mončo,jestli budeš chtít...tak ti potom písnu adresu na ty rolety....chce to projet vše,protože tohle byli první které jsem tam zahlédla,ale mají tam ještě hezčí!!!!!!!!! A ty se pohybují cca od 3000,- a výše...byli tam i za 7000,třeba jen dva pruhy....najdu a dám to sem,aby jsi viděla jak to vypadá,ale to je podle mě vyloženě do baráku,aby to vyniklo. Jinak ty rolety do kuchyně,to jsem si objednala už včera vybrala jsem si látku...a slouží to jako žaluzie,akorát když to zatáhneš,tak přes to jde normálně světlo,ale z venku ti dovnitř nikdo nevidí.....mají různé barvy,je to látka a mají i vzory,zkusím to najít také na těch stránkách. Jinak to dělá známý....ale ty černobílé,nedělá...dnes vše obvolává,protože to včera viděl poprvé... :-D - jsme vesnice.... :-D :-D :-D
tady je příklad těch dražších.....so se hodí spíš do baráku..... ale ty co mám v kuchyni,to jsem tady neviděla... http://www.styltex.cz/?superakce=view...
tady je další......trochu jiná varianta... ;-) http://www.styltex.cz/?superakce=view...
http://www.roletyazaluzie.cz/pages/la... Já budu mít něco takového v kuchyni,jak je ten první obrázek s těma bílejma......takhle to vypadá. A normálně přes to jde dát malá nízká záclona..
Profilova fotka
Evčo, tak já doufám, že to tak není, ale stát se to mohlo, přeci jen jsem občas prášek zapomněla, ale zase jsem v té době kojila a ta šance je malá. Celkem jsem měla nahoře 11kg a 7 jsem nechala v porodnici. Kačí, ty rolety jsou nádherné a stěna taky. Rifle jsou světlejší, šoupané, kousky trhané, úzké se světle hnědým páskem z C&A ;-) Na té naší kuchyni mi vadí to, že na ní jsou vidět ty mastné fleky a nejde to ničím dolu a že jsou dvířka a šuplíky strašně ostré, taky se mi nelíbí řešení té spodní lišty. Drátěné koše v rohových skříňkách nemáme, v té jedné mám odpadkový koš, stoličku a pytel na tříděný odpad a v tom druhém gril, toustovač a hrnce, tam by se to hodilo. Vaškovo rodiče mají Ikeu a jsou strašně spokojený a já tam žádnou chybku nevidím, ty vychytávky tam nejsou drahé, což je taky výhoda. Mají tu kuchyň moc hezkou.
Profilova fotka
ahojky dneska nestíhám tak jen zdravím :-) jsme v pořádku naušničky už nebolí a moc jí sluší x-) bylo tu 12 stupnů to byla krása tak jsme byli venku malá měla staženou boudičku a byla vyvalená :-D :-D co to nad ní je :-D ted spinká x-) mě trápí pořád ta rýma :-( a bolest hlavy ]-( opatrujte se ;-)
Profilova fotka
Holky 71 200 za topení, je to hodně? Je v tom kombinovaný bojler na 200l, 8 nových bojlerů, tři použijí staré ( v garáži a sklepě) a vše bude v mědi, je to i se sekáním.
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes byl krásný den, co x-) byla jsem na výletě a parádně se nabila sluníčkem :-) Mončo, na co 8 nových bojlerů? nemyslela jsi radiátory? Jinak k té ceně, nám tohle dělali švárové, takže těžko říct, kolik by to stálo, ale jestli ti to nějak pomůže, tak před 5ti lety, když jsme stavěli ten dům s exmanželem, tak nás od firmy voda+topení+plyn, včetně 9ti radiátorů, bojleru a kotle, vyšlo na 100tis bez DPH včetně sekání a všeho. Ale víš co mě teď napadlo? Mohla bych to zkusit nechat nacenit šváru, je to instalatér, topenář, Chomutov není tak daleko, pošli mi kdyžtak tu jejich cenovou nabídku a nějakej plánek, dám mu to, aby to zkusil nacenit a uvidíš ;-) Markét, to mě mrzí, že jsi marod, přeji brzké uzdravení. Pro malou to musel být zážitek, když viděla pořádně z kočárku svět kolem sebe, viď :-) Ty naušničky musely být fakt nervy, ale hlavně, že se jí to tak pěkně hojí berušce :-) Kačko, ta stěna, kterou máš vybranou, to je ta bílá? Ty rolety atd jsou moc krásné :-) Jen nerozumím tomu, jak přes tu látku nemůže být vidět dovnitř, když se třeba bude svítit? Nebo to bylo myšleno jen jako přes den? Jiřinko, tak to je super, že jsi nechala v porodnici 7kg, to by se mi taky líbilo, zatím mám nahoře necelých 9kg, poslední měsíc se prý moc nepřibírá, je to pravda? Kolik malej vážil při narození? Jo a neuvažuješ nad testem? :-) Martinko a v kolikátém jsi teď týdnu? Moje dr má taky takovej UTZ na prd, taky jsem na ty pořádné UTZ posílala k jinému dr, tak držím palce, aby bylo pak vše vidět, kdy tam jdeš? :-) Jo a sportovala jsi nějak před těhu? Já vůbec, tak si říkám, jestli je to třeba kvůli tomu, že mi to těhu protahování dává tak zabrat, ale to fakt hukot :-D
Profilova fotka
Jojo, radiátorů :-D. Evi, děkuji za nabídku, ale já do toho asi půjdu. Když srovnám tu cenu s Vaší, tak to není tolik.Za vodu jsme dali 150 200,- za plyn asi 2000,-, ten se nový nedělal. Škoda, že u nás v rodině je jediný šikovný táta, strejda a bratránek neumí vůbec nic,, takže touhle cestou neušetříme :-D
Profilova fotka
Mončo, vy jste dali za vodu 150tis??? těch sto, co jsem psala, bylo tenkrát za komplet vodu, plyn a topení. Jo, ptala jsem se dnes známé, co mají kuchyni z Aska, ale jen takovou obyčejnější v paneláku, ale říkala, že vzhledem poměru cena/kvalita je moc spokojená. Jsem zvědavá, kolik si řekne ten váš známej, kdyby to dělal, ty rustikální čimčarády asi budou pěkně náročné na ruční výrobu.. nebo se to už nějak kupuje vyrobené a on by udělal třeba jen korpus a dvířka by jsi dokoupila?
Článek se načítá
Ahoj, tak už je tady konečně pátek. A co plánujete na víkend???? Snad bude hezké počasí... Evi,jsou tam různé druhy těch rolet a stěn.....u toho máš napsanou v % průsvitnost světla a zároveň viditelnost když rozsvítíš. Tyhle konkrétně mají nějakých 67%..... ;-) Ta stěna je jedna,ten odkaz a to je ta černo-bílá. Mončo, v sobotu jedeme do Jirkova,tak snad vybereme ;-)
Ahoj holky, hezké ráno!! Kačko, tak stěna i roletky nádherné!!! Akorát mi ta stěna přijde docela velká, to máte docela velkej obývák co??? Jestli se nepletu, atk jsi psala, že bydlíte v paneláku??? Roletky bych brala taky, jsou krásný. Kamarádka to udělala tak, že si koupila v Ikee jenom ty pojezdy a pak si nechala ušít svou vlastní látku a vyšlo jí to na pár korun a má to přesně podle svých představ ;-) To jenom kydby si třeba chtěla ušetřit ;-) Mončo, mě ta cena přijde velmi dobrá, jenže já to posuzuje podle nás, tady v Parze je všechno mnohem dražší. Alke já bych do toho šla ;-) A když jsem u toho holky kolik myslíte, že by měla stát stavební deska. My budeme mít barák 10X11 m a ted nám to firma nacelnila na 400 tis. a manžel říkal, že se mu to zdá hodně.. co myslíte??? Evičko a kdepak jsi byla na výletě?? Já bych taky někam vyrazila, ale jsem pořád utahaná, že zvládam akorát práci a pak hned spát... no ještě teda stihnu se vždy bohatě najíst :-D :-D Jinka já taky před těhu moc necičila, tak to bude asi tím... No a stím ultrazvukem to děláš dobře, že jdeš vždy k jinému. Jenže mě je to blbý mu říct, že když má špatněj at mě pošle jinam. Je to sice fakt dobrej doktor, super odborník, ale to vybavení ordinace snad zdědil po pradědovi :-p JO a jsem ted 20tt. Na tu genetiku jdu 8.3.... se snad nedočkam... Jiřinko, taky jsem zvědavá, jestli tam teda v bříšku nečeká Vládík č. II :-D :-D Zase by si mohli děti spolu dobře hrát, byli by podobně staří, to taky není k zahození ;-) ;-) Markétko, brzy se uzdrav!!!!
Ahoj mast.... ,ano jsme v paneláku....zatím jsem ani nekoukala na tu stěnu jaké má rozměry,ale my máme 582x342....tak snad by se vešla. A vzhledem k tomu,že se nemůžeme na ni podívat,tak budem hledat dál. :-) Děkuji za typ......,ale to by musel manžel nainstalovat...a to nevím...... 8-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Kačko, tak to je ta stěna blá+zebrano? vyskočí mi jich na té stránce vždy víc. Je moc hezká, sice ne můj šálek kávy, ale u jiných se mi to líbí :-) Akorát mě napadá, nemás strach s úklidem? Ta bílá budou hotové galeje. Koukám na ten popis, že v ceně je jen ta tv stěna, ta má 197x320x30cm, ty by jsi chtěla i ty skřínky vpravo? K těm roletám, tak to je super, že přes ně není vidět i když se rozsvítí, budou vidět jen siulety, viď. Jinak o víkendu mě čeká zase žehlení a praní mimivěciček, pak možná nějaký výletík, když bude hezky :-) Co máte v plánu vy? Martinko, k tomu jinému dr mě posílala na UTZ sama dr, poprvé na trippel testy a od té doby jsem tam docházela na UTZ každý měsíc, to bylo moc příjemné, vždy mi to nahrál i na dvd :-) Jinak na výletě jsem byla v Karlových Varech, a pak na Božím daru a Klínovci, když už nemůžu lyžovat, tak aspoň na procházku, bylo tam překrásně :-) Ale taky jsem toho moc nenachodila, jestli dohromady hodinku, byla to víceméně projížďka :-D K té desce, 400tis mi přijde strašně moc :-( my si ji dělali samy, barák máme 10,5x 14,5m a vyšla nás ani ne na 100tis.. když si představím, kolik na tom ty stavební firmy mají jako za práci, když vám za menší desku řekli 400tis, tak mám sto chutí ti tam nahnat manžela, aby ti ji udělal, kdyby za 250tis, my bychom 150tis vydělali a vy 150tis ušetřili :-D A mám to, otevřu si stavbení firmu :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky maminky, vybírám teď povlečení do postýlky a potřebuji radu.. Jaký rozměr peřinky jste pořizovaly? 90x120 nebo 100x135? rovnou ten větší nebo ten menší? Mně láká koupit rovnou tu větší peřinku, že to vydrží malé dýl, ale zase vejde se to v pohodě do postýlky?
Ahoj Evi, přesně ta s tím zebranem.....a chtěla bych to komplet i s těma komínkama třema.....Hlavní pro mě bylo, aby bílá nebyla u země...Ale teď už tu stěnu vypouštím..,když se na ní nemůžu podívat...tak nebudu riskovat a objednávat to. Moc se mi nechce do těch sestav hnědo-černá......už nevím kde hledat,prošla jsem snad už všechno. :-( Jinak my budeme o víkend zřejmě pracovat na bytě. Musím vymejt starou linku,protože si ji odvezou do bazaru,tak ať trochu vypadá...zítra jedeme na dveře a objednat ložnici. A koupit kýbl s mopem,protože jsem ho rozbila, :-D
Profilova fotka
Kačko, to jsi teda drak :-D S tou stěnou je škoda, že není nikde k vidění.. zkusila jsi zadat do seznamu bílá obývací stěna? Já to teď zkusila a vyjede jich mraky v té kombinaci s černou, tak to zkus, třeba tu tvoji vysněnou někde najdeš :-) A jakou máš vybranou tu ložnici? Dneska je tady zase hnusně a to hlásí i hnusnej víkend a příští týden zase sníh a mráz, ta zima snad nikdy neskončí :-( včera jsem si aktivně nakoupila už velikonoční výzdobu, strašně se těším na jaro..
ahoj holky, chci vám popřát hezký víkend a snad se sem zvládnu o víkendu podívat. mám nemocnou kolegyni, tak toho mám nad hlavu a nemám vůbec čas Moni, můžu se Tě prosím zeptat na nějaké věci ohledně dávek a sociální oblasti? přeci jen jsi v tom už zaběhlá a já vím, že teorie a praxe je úplně něco jiného. napsala bych to asi do mailu zítra jdeme na ples, už se těším, až se vyblbneme! tak si užijte víknd a odpočiňte si! :-)
Evi, děkuji...zkusila jsem to ...ale to je vše co jsem viděla a také všechno pouze shopy.... :-( po netu. |-| No,už se s tím pomalu smiřuji......ještě něco skoukneme v Praze o víkend a uvidíme.
Profilova fotka
Evi, ráda bych ti poradila, ale s peřinkou to nebude :-D . Víte co těm dětem závidím kromně vození v kočárku? Ten spací fusak, to by se mi tuze líbilo a nikde by na mně netáhlo :-N . Kačí to je hrozný, když člověk konečně něco vybere a lup ho, problém. Děvčátka, co říkáte na tuhle obložku? Já si myslím, že by nás to vyšlo levněji, protože já mám cenu jen za ten portál skoro 100 000Kč od krbaře. http://email.seznam.cz/redir?hashId=3...
Jéé Evičko, my byli na Klínovci a Božím daru pře 3 týdny na celý víkend, když byly ty mega návaly sněhu a hrozně jsme si to užili. Nachodila jsem denně 10 km :-o Ale pak jsem v restauraci snědla málem i číšníka :-D :-D Já to tam miluju, jezdíme tam každý rok, letos ale poprvé bez lyží ;-) ;-) Jinak ta deska nám přišla samozřejmě taky hrozně drahá, tak ještě budeme hledat. A jak vy jste si to dělali sami?? Jakože jste si najali nějaký bagr a ten Vám to vyhloubil a pak jste si to tam lili sami??? Nebo jste si najali nějaké dělníky??? Evičko a co týče té sady do postýlky, tak já bych to koupila podle rozměrů postýlky. POstýlky jsou taky větší a menší,. já třeba budu určitě kupovat tu menší a i povlečení menší. Ono je to pro miminko stejně mega, teda podle toho jak jsem to viděla u kámošky :-) Ale možná holky co mají už mimísky doma ti poradí líp ;-) Kačko, tak budu držet palce at o víkendíku nějakou stěnu pořídíte ;-) Určitě je vždy lepší to vidět na vlastní oči... než kupovat zajíce v pytli :-o Mončo, mě ten tvůj odkaz nefunguje :-(
Profilova fotka
Mončo, taky mi ten odkaz nefunguje :-( Jinak ty spací pytle jsou super věc, už jich pár pro malou mám, tak doufám, že v tom taky bude chtít spát :-D Martinko, taky Boží Dar a Klínovec mám moc ráda, jezdím tam lyžovat mnohem raději než třeba na špičák, jednak je tam vždy míň lidí a i ceny jsou milejší :-) 10km jsem neušla ani nepamatuji :-D Tu desku jsme dělali tak, že jsme si nechali vytýčit geodetem na pozemku barák, to se musí, pak se udělají "lavičky" podle toho se chytá pak rovina, pak jsme sprejem na zem namalovali, kde bude bagr hloubit, objednali bagr, od to vykopal, pak nastoupili zedníci-ukrajinci a manžel a dělalo se ztracené bednění, pak zalýt betonem ztracené bednění, pak se navezl štěrk, to manžel pak žábou udusal, švára pak tam natahal všechny ty rozvody, co musí být v desce, zase se to zasypalo, dali se kari sítě, a pak se na jednu sobotu pozvala banda přátel, objednal beton a lila se deska, vše je zdokumentováno na fotkách na rajčeti, jak je i to bydlení, tak se můžeš mrknout :-) K té peřice, postýlka bude ta klasik 120x60, tak myslíš koupit teda ten menší rozměr peřinky? A pak, až půjde do normál postýlky, tak koupit tu větší peřinu? O víkendu to chci už vše doobjednat, abych už to měla připravené, jestli budu jako Markétka, tak taky můžu příští týden rodit, trochu mi to stále nedochází :-D
NO Evičko, tak to my by jsme asi nezvládli.. hlavně by jsme nevěděli, jak hluboko máme kopat a takové ty věci, museli by jsme asi mít někoho, kdo nám to poradí.. vy jste teda šikulky šikovný, že jste si to takhle udělali sami. Radši se ani neptám na cenu celého doměčku, možná by mě kleplo. My se chceme vejít do 3.5 mil, ale nevim nevim, jestli nám všichni naceněj podobně jako tu desku :-( :-( A jak se k tobě dostanu na to ostatní, já mám heslo jenom na ten domek :-o to je stejné heslo??? K té postýlce, já osobně bych koupila tu menší sadu, ono se to tim pranim i dost opere a pak až ti malá povyroste, tak zas koupíš jiné ;-) JO a postýlku chci stejný rozměr jako ty a povelčení se mi hrozně líbí z www.ebutik.cz tam mám vybranou celou sadu i s tím mantinelem a nebesama... sice zbytečnosti, ale mě se to tuze líbí :-D :-D škoda,. že to nemají i pro mě :-D :-D
Profilova fotka
Evčo, já v posledním měsíci přibrala asi 2kg a malý měl 3100g. Test jsem si ještě nedělala, zapomněla jsem si ho vždycky koupit. Kdyby v bříšku prcek byl, tak bych to tak vzala, ale zatím nemusí ;-) Vládík má větší rozměr té peřinky, ale má i větší postýlku 70x140cm. Ten spací pytel teď malému zase nedávám, jak se často budil, tak mi vadil, do peřinky ho krásně zachumlám a přijde mi to pro něho lepší. 400tis je prý mega částka, od firmy prý tak 150tis., nás vyšla asi jako Evičce. Já myslím, že je jedno, jestli máš bílou nebo tmavou stěnu, prach je vidět pořád, u nás je to vidět dost, ještě že nemáme toho nábytku hodně.
Profilova fotka
ahojky :-) opět nestíhačka :-( kdy vás dočtu ]-( evi my máme klasiku 12O na 6O a super je to i větší bude to mít na dýl a spací pytel senza věc zabalím jí do pytlíku a přikryju dekou ;-)
Profilova fotka
Přidala jsem na Vládíkovo stránky jeho nové fotečky, tak se můžete mrknout ;-)
Profilova fotka
Mast, to je super mít tu holky, které už mají dostavěno co? A věř, že když to zvládli ony, tak my taky. Ten odkaz na krb sem dám ještě jednou: http://www.profistavba.cz/Krby/page-8... Jinak u oken už jsem na 92 000Kč i s vchodovými dveřmi, žaluziemi, parapetama 25cm. Dokonce mně nechají rozhodnout do úterka, akce mněla končit 28.2. ale počkají mi. Mám to zadané u Euro jordán ( odkaz od Kačky ) a ještě u mého spolužáka, který se té ceně asi přizpůsobí a udělá mi je on. Klínovec mám za humny, ale na mně je tam moc lidí. Jezdíme lyžovat na Mezihoří, nebo na Pyšnou, obojí asi 15km v zimně tam jezdí MHD :-D
Profilova fotka
Krb krásný, moc se těším, až budete mít hotovo x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?