Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Holky tak jsem se akorát vrátila z těhu cvičení a jsem zralá na postel. To nebylo žádné malé protahování, ale pořádná zabíračka :-p No já lenoch jsem ted úplně k.o. :-p Jiřinko my budeme stavě kousek za Prahou, už máme stavební povolení a ted vybíráme firmu, která nám to postaví a já si vybírám koupelny, kuchyn atd.... protože elektrikáři a ostatní už to chtěj přesně dopředu, jak to bude, aby mohly přesně udělat zásuvky atd.. no a to je dost těžký, já vůbec nemám představivost, takže se jenom modlim, aby se v tom pak vůbec dalo bydlet :-D :-D
Profilova fotka
ahojky jiři máš pravdu je to nádherný je moc hodná ale může se to změnit :-| :-N nedoufám že bude hodná pořád :-D pak o té sedačce poreferuješ jaká je v praxi ju??fakt se mi líbí a cena je super 8-) mast těhu cvíčo je dobrý mě to moc bavilo 8-) x-) ale také jsme byla k.o :-D :-D tak dnes NAUŠNIČKY achjooo :-N leze na mě i chřipka není mi moc dobře :-| přeji hezký den :-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky. Moje kamarádka byla také na těhu cvičení a říkala, že hrozný, že se nemohla hýbat. Takže je to asi všude stejné :-D . Včera jsem byla na baráku. Všude visí kabely, jak pavouci. Akorát se pořád nemůžeme shodnout na znění smlouvy, dnes jsem jí upravila dle svého, tak uvidíme. Já si myslím, že to možná přeháním a problém nebude, ale po tom, co jsem zažila při rekonstrukci koupelny se bojím. Holky překvapila mně cena oken. Máme 15 oken a vychází to s parapety, žaluziemi a asi 3ks protihmyzáckých sítí na 81 000Kč včetně DPH. To se mi zdá super, ale akce platí do 28.2.2010 a máme dvě nabídky, tak mám trochu nerv abych vybrala dobře. Mast já mám stejný problém, v hlavě si představit koupelnu a kuchyň a nakreslit odpady a elektro je nadlidský úkol. Ale budete to mít nové a kousek za Prahou, to je pecka. Už malinko padám na hubu, včera jsem musela něco vysvětlit elektrikářám, pak přišel chlapík zaměřit okna, pak další probrat topení, pak jsem jela do prodejny, kde už okna zaměřili doladit detaily a cenu, pak odnést kostýmy a uvařit. Jsem kantáre. Jako skončí to někdy? Mast prosím tě, když jste ten hotel zaplatili, přišlo Vám nějaké potvrzení, nebo něco, jak jste to pak v Bankoku prokázali. Ta má kolegyňka do toho hotelu na 100% chce, dokonce místo třech dnů, tam kvůli tygrům zůstanou týden.
Dobré ranko, holky tak jsem byla dneska u doktora, říkal, že je všechno v pořádku, ale že prej mám moc velké břicho. Tak říkal, jestli mimi nebude příliš velký. Poslal mě na cukrovku, že prej se děti s cukrovkou rodí takhle veliké :-( Tak mám normálně strach. Je pravda, že mi to říká každý, že mám mega břicho, ale já myslela, že to není žádný problém, no a doktorovi se to moc nelíbilo :-( :-( Mončo ta cenma oken je fakt super, to bych brala taky ;-) ;-) A co se týče toho hotelu, tak přijde ti na mejl takové potvrzení - je to vlastně obyčejný papír, kde je napsáno, od kdy do kdy máš rezervaci a to se pak předkládá na recepci v hotelu.. Vypadá to divně, ale fakt se nemusí tvoje kamarádka bát, funguje jim to tam takhle výborně ;-) ;-) Mury tak držíme palečky na naušničky, at malá moc nepláče. Ale bude to krasavice ;-) ;-)
Profilova fotka
Mast to je mi líto. Moje kolegyně tu cukrovku mněla a jen se omezovala v jídle,nesměla například i sladké ovoce, zas tak hrozné to nebylo a malé se narodila normální, jako velikostí ;-)
Profilova fotka
ahojky jsme zpět holky já brečela v čekárně s ní :-( :-( bylo to strašný takový pláč jsem od ní ještě neslyšela |-| ale je to kočička x-) pak už byla hodná má to zakrvácené večer to umyjeme a bude to kočička x-) x-) ale fakt je to hrůza slyšet svý miminko takhle trpět |-| mas určitě to bude v pořádku moje kámoška měla oproti mě mega břich a cukrovku neměla každý je jiný 8-) moni ty okna super cena fakt!!!! ;-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska je Vládíček zase u babi a dědy a já nakupovala a byla u ženského. Udělala jsem si radost a koupila rifličky za 650,- s páskem a ve velikosti 34 :-D Jinak stále nemám menstruaci, tak jsem dnes dostala vyvolávačku. Mončo, já se v těch cenách vůbec nevyznám, tohle šlo mimo mě :-D Markétko, hlavně že to malinká zvládla a už to má za sebou. Sedačka v reálu opravdu super. Je fajn, že se dá dát i do polosedu, takže mi tam včera prcek krásně spinkal. Je bez Isofixu na pásy. Mast, kamarádka cukrovku měla a musela se hlídat, ale zvládla to, jen se pak těšila na sladké. Malej se narodil na termín a měl necelých 3200g. Kolem mě měly také holky velká břicha a cukrovku neměly, tak snad bude vše OK. Držím palečky.
Profilova fotka
Chudák Sofinka, ale pro krásu se musí trpět
Profilova fotka
jiři jéé také bych si potřebovala udělat radost :-( nemám co na sebe :-N tak snad vyvolávačka MS donese ;-) jo hlavěn že už to máme za sebou byla to mazec v životě zažije větší bolest ale ten pláč mi z ní stále v uších :-(
Profilova fotka
http://foto.dama.cz/galerie_user.php naušničky x-) x-)
HOlky díky za podporu, snad to bude dobrý, ale mám strach, já mám břicho fakt neúměrně velký, a to jsem přibrala 2 kila, to snad ani není normální.. Murynko, no to je mi líto, že takhle Sofinka plakala, ale jak se říká pro krásu se musí trpět :-) :-) Tak by jste si ted opravdu zasloužily obě něco pěkného na sebe ;-) ;-) Jiřinko, jééé rifličky ve velikosti 34, to je můj naprosto nedosažitelný sen :-) Ani by nemusely být hezké, jen kdybych měla velikost 34 :-D :-D Prosím tě, jak se takhle udržuješ, že máš takovouhle velikost a po dítěti, to teda vůbec není fér :-D :-D Já chci taký!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
mast :-D :-D já mám také velikost 34 normálně kupuji S někdy XS :-D :-D jiřinka je štíhlá holka x-) neměj obavy cukrovka to nebude a basta 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
http://foto.dama.cz/foto.php?f=756696
Profilova fotka
http://foto.dama.cz/foto.php?f=756699
Profilova fotka
Je to kočka x-) Mast, já se právě vůbec neudržuji. Řekla jsem si, že budu cvičit každý den u večerních zpráv a po sedmé už nejíst, vydrželo mi to týden a zase skoro 2 týdny nic ]-( Postava je stejná jak před těhotenstvím, ale bříško už ne, je už vidět, že není vycvičené. Ale nestěžuji si. Jen prsa mám teď menší, než když jsem otěhotněla, všechny podprsenky mi jsou veliké ;-(
Profilova fotka
Je to kočka. O velikosti riflí se s vámi odmítám bavit :-p :-D
Mury, Sofince to strašně sluší, je to kočanda ;-) :-N Jiřinko, no to ti teda tiše závidím, to já jsem takovej malej macek :-D :-D A jak budu vypadat po těhotenství, to si snad ani nechci představit :-p Já si zase pořád říkám, že nebudu tolik jíst a nevydržím to ani den :-p No akorát ty prsa by mi teda nevadily, ty bych menší mít klidně mohla :-D :-D
Profilova fotka
Tak jsem do alba dala fotky kuchyní. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m... Já si nemůžu pomoct, ale ta z Aska se mi líbí nejvíc :-(
Profilova fotka
Martin, třeba to nebude takový rozdíl. Já spíš znám maminy, co se po těhotenství vrátily do původního stavu. S věkem už se musíme hlídat všechny :-D Já jak 3 týdny neberu antikoncepci, tak pleť zase šílená. Jen doufám, že to je opravdu tím, v létě jsem si taky myslela, že to je prací a špínou na stavbě a byl z toho Vládík :-D Holky, tak snad vyjde ta mateřská a dostanete nějaký kačky zpátky, to bude pěkná záplata, když to příjde najednou co :-)
Profilova fotka
moni je hezká ale já bych se toho aska bála :-| není to tak dlouho co nadávali naši přibuzní na kuchyně ze sconta aska atd :-( prý je to takové odbyté nevím říkám co jsme slyšela :-.
Profilova fotka
Mončo, já na tenhle styl nejsem, ale ta podle tvých představ je z Aska, tak snad ti některá holčina poreferuje, že je spokojená. Nejvíc se mi líbí ta hnědá, ale to už není to, co si představuješ, ani ty dvě další. Mončo, Oresi má taky chyby, spoustu věcí bych změnila a některé věci mi vadí.
Profilova fotka
Holky já jsem asi smířená, že kvalita bude na čtýru, ale mám pocit, že tyhle kuchyně šplhají všude na dost vysoké ceny. Je tam dost zdobení a serepetiček. Asi to risknu a budu se modlit, abych mněla štěstí. Ale ještě sedneme s kamarádem a pokecáme, jestli by to uměl vyrobit a za kolik.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem vás v rychlosti přečetla, zase nějak poslední dny nestíhám :-D Mončo, ta kuchyně z Aska je fakt úplně jiná než z Oresi, vypadá skvěle a asi bych se jí nebála.. jen doporučuji do těh rohů koupit otočné koše, protože takhle s těma policema se tam pak zblázníš, bude to hodně nepřehledné a člověk se tam blbě bude dostávat. Já jsem třeba s kuchyní z Oresi naprosto spokojená, ani jedna vadička, vše dle představ, ale jak vidíš, Jiřinka jí má taky z Oresi a nějaké mouchy by našla a stejně tak to bude s tím Askem, je to o štěstí a náhodě, problém může být od jakéhokoliv výrobce. Martinko, tak včera jsem byla taky na těhu kurzu, už podruhé a již podruhé jsem při té půlhodince "protahování" jak to paní nazývá, málem chcípla a hlavně pak, vždycky mě začnou trošku bolet kyčle, jak nás tam učí ty úlevové cviky a polohy při porodu.. no úlevu mi to teď nepřináší, to chci vidět pak při akci :-D K tomu velkému bříšku, nenervuj se, fakt to má každej jinak, já zase dlouho neměla vůbec žádné a to dr taky hlava nebrala.. A oni ti mimi na ultrazvuku neměřili? A nemůžeš mít třeba jen víc plodové vody nebo tak? Určitě bude vše v pořádku. Jiřinko, gratuluji k novým džínečkám :-) Já ty 34, co jsem si kupovala někdy v tom 5.měsíci, tak teď už nezapnu, tak doufám, že se do nich po porodu nasoukám, teď s emi už podle mě asi trochu rozlezla pánev. Kolik kg jsi nechala v porodnici? A jakpak Vládíček, už je mu líp? Jiřinko, myslíš, že by jsi fakt třeba mohla být těhu?? fíííha :-D Markétko, malé ty naušničky moooc sluší, je to kočička x-) to píchání muselo být fakt drsný, to jsi ji držela ty nebo kdo? :-( A jak to snáší teď? Projevuje se nějak, že jí to ještě bolí nebo tak něco? Jdu do hajan, dobrou noc a hezky si užijte zítřek, má svítit sluníčko!!!! x-)
Profilova fotka
ahojky dobré ráno :-) jsem vyspálá usnula jsem po 20hod, :-D a už je mi i trochu líp dneska přijede mamina že se o malou postará abych mohla ležet x-) moni tak to riskni pokud se ti líbí jdi do toho 8-) ;-) evi my jsme s ní vevnitř nebyli vzala si jí sestřička stačil mi naprosto ten zoufalý pláč přes dveře :-( fakt my tekly slzy s ní....a vevnitř se mi to svíralo fuj....pak otevřela malá měla čtverečky na ouškách pořád plakala pak jsme jí položili dali čepičku dudlík a dobrý už přestala v autě už byla klidná..já pka vešla do ordinace a stačilo mi vidět ty zakrvácené čtverečky a to jsem zdr.sestra :-D :-p doma už byla hodná byla 3 hodi s tchýní venku a pak pohoda...mažu to 5 krát denně líhem a framykonem má to lehce červené ale už jí to určitě nebolí otáčí se atd :-) venku už fakt začíná jaro mám radost x-) x-) x-)
Ahoj, tak jsem vás dočetla.. Markétko,ta Sofinka je kočka!!! Moc jí to sluší x-) Je statečná a odměnou je krása ;-) Marti.....s tou cukrovkou si myslím to samé co holky..,určitě vše bude v pohodě ;-) Jinak velikost kalhot....s váma též nemohu rozebírat,nevím jak jednou budu vypadat,ale mohla bych bejt jako Jiřinka,Markétka.....to by se mi fakt líbilo!!!!! :-) Jiřinko,je fajn že sis udělala radost. A jaké jsou džíny?? Jsou to nějaké světlé,tmavé??? Rozdrbané,trubky,zvony...?? To je hezká cena! Jinak holky...od včerejška prožívám hrozný smutek!!!! Má vysněná,vytoužená ob.stěna....je pouze k vidění na krámě ve Frydku Místku |-| ...jinak potom v duhém krámě a ten je pouze na netu... :-( Tak si asi uděláme výlet. Já jsem se do ní zbláznila! Jinak Mončo....,já bych do té kuchyně také šla,pokud se ti líbí....Je pravda,že v tomto směru Asko,Sconto je na čtyřku,ale asi bych do toho šla. Včera nám naměřili okna....objednala jsem si ty látkové role se vzorem a potom kombinaci římské rolety s japonskou...... x-)
Profilova fotka
Kačí já chci vidět tvůj vysněný obýváček. Já jsem si do oken nechala zatím napočítat jen ty nejvíc obyč. žaluzie, až tam budeme bydlet, tak postupně dám závěsy, nebo ty římské rolety.
Profilova fotka
Omlouvám se.......DOBRÉ RÁNO ;-) :-D
Ahoj holky, Mončo tak já ti z kuchyní z Aska neporadím, taky jsem na to slyšela spíš negativní reakce, je to asi spíš pro nenáročné lidičky. Taky dost záleží na tom, jestli doma v kuchyni jen tak prolítneš a nejvíc si vaříš kafe :-D :-D to bych řekla, že je to úplně v pohodě, ale jestli vaříš a často, tak bych asi šla do něčeho kvalitnějšího. Já jsem třeba blázen do vaření a v kuchyni trávím hodně času, takže bych chtěla kvalitnější kuchyňku,ale zase nevím, jestli na jí zbudou penízky :-o No a jak psala Evička, tak bych taky rozhodně doporučovala koše do rohů nebo prostě nějaký ten drátěný program. já mám ted v kuchyni v rohu ve skříňce jen police a je to fakt šílený, nepřehledný a dozadu dávám jen věci, které vyndavám jednou za rok... Mě se třeba líbila jedna kuchyně i v Ikea, ale hodně lidí už mi taky říkalo, že jsou hrozně nekvalitní, tak nevim no... JInak máš stejný vkus jako moje rodiče, oni mají téměř stejnou, ale udělanou od truhláře a vyšla je i spotřebičema na 180 tis. ;-) Jinka JIřinko a ty jsi nespokojená s čím konkrétně u té Oresi?? Já na co si mám když tak dávat pozor ;-) Co se týče pleti, tak tu mám taky šílenou, a to jsem vždycky měla krásnou pleť :-p Holt to těhotenství dělá divy. Ale zato mám nádherné nehty. Celý život jsem měla ošklivé, roztřepené až jsem začala chodit na umělé. No a ted v těhu mám svoje, ale vypadají jako umělé. Fakt neuvěřitelný :-D :-D No a postavu na džíny 34 nebudu mít asi nikdy no... musím se s tím smířit... Evičko, přesně jak píšeš, na cvičení je to hrůza... prej malé protahování a já funěla jako boxer :-D :-D No a u doktora mě neměřili mimčo ani nevážili.. můj doktor má tak špatnej ultrazvuk, že tam není vidět vůbec nic... tak si musím počkat až na tu genetiku, tam snad budou mít lepší přístroj a možná se tam i něco dozvím :-D :-D Hlavně to pohlaví, to se nemůžu dočkat :-D Kačko, pochlub se jaká je tvá vysněná obývací stěna :-) :-) No a alespoň bude výletík.. všechno k něčemu dobré ;-) Murynko, tak to jsi mě uklidnila, že se tam s těma mimískama dovnitř nechodí, jestli budeme mít holčičku, tak bych tam nerada vyváděla jako pětileté dítě... aby pak sestřičky nemusely křísit mě :-D :-D Když si to představim, tak je mi úplně zle :-p
Profilova fotka
Mast vařím často a hodně, ale nejsem ochotná dát za kuchyň 180 000Kč. Naši si kupovali kuchyň v Polsku, také je všichni zrazovali, ale deset let jim perfektně sloužila, teď začala trochu praskat ta dýha na dvířkách, takže si mamča koupí nová dvířka, kuchyň je vyšla na 20 000, takže není co řešit. Já si prostě myslím, že i kuchyň jsou pouze skříně. V rohu už napočítaný koš mám, ale jen jeden, tím, že chci rohy ostré a ty poličky jsou tam vyříznuté, tak to není hluboké, hrnce se naskládají do L. Je to tam vyfocené. Prostě váhám, jsem zvědavá, co mi zítra řekne Michal, nafotila jsem ty okrasné lišty, ty hlavně dělají tu kuchyň rustikální, hladké skříňky pro něj nejsou problém, věřím, že to bude umět, ale za kolik :-N. Dám Vám hned vědět.
Holky, já se snad zblázním!!!!!! |-| Když jsme se rozhodli vyrazit takovou dálku....tak když jsem tam zavolala , tak mi pani řekla,že ani u nich není stěna momentálně na prodejně. A budeme muset zvolit to,že ona mi to přesně popíše do mailu a potom se rozhodneme zda objednáme a pokud se nám to nebude líbit,tak to vrátíme,nebo budu shánět jinou. Ale oni ji jinde nemají,hlavně tu kombinaci těch barev,všude rvou hnědou s černou......... Dám vám sem odkaz.........podlahu znáte s fotek a malbu též.... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?