Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Evi, já se na to dívala. Sardinie mě láká, byli tam loni kamarádi, musí tam být nádherná, i příroda krásná. taky Sicilie je prý moc hezká. ale zas tak levné to není. k šatům - před čtyřmi týdni jsem si byla domluvit šití, paní mi říkala, že tak za měsíc by měla být zkouška a příště jedeme domů za dva týdny, tak snad už budou připraveny rozešité. ;-) Marky, taky chválím fotky, klukům to sluší. ;-)
Profilova fotka
Leni, no právě, že ubytování je tam strašně levné, to co jsem našla, tak je za hubičku, apartmán na týden pro 4 jen za 4tis, takže týden na osobu jen 1000Kč, k tomu cesta, je to 1000Km, to je 6tis za cestu, plus trajekt, tj. cca 1500Kč, takže to pak vyjde na týden na osobu ani ne na 5tis Kč!!! x-) a kdyby se tam jelo na 14dní, tak se to vyplatí tuplem, největší položka je ta doprava, takže 14dní v Sardinii za 6tis na osobu, proto jsem z toho tak vydřená :-D No a když jsem koukala na ceny jídla a pití tam, tak je to srovnatelné jako u nás :-) Mají někde ti kamarádi, co tam loni byli, vystavené fotky? Na šatičky jsem moc zvědavá :-)
Profilova fotka
ahojky :-) děkuji x-) evi to je fakt super cena ta itálie to naše chorvatsko je právě podobné na deset dní 11 tis za celý apartmán budeme to dělit dvěmi plus cesta také počítám tich 6 tis :-. takže na deset dní deset tisíc i s cestou x-) plus tedy jídlo ale i tak to vyjde levně 8-) leni já věřím že nějakou tu dr vyberete a že si to užijete 8-) bude to přeci svatební cesta ;-) já tu boca chicu neviděla na vlastní oči tak nevím..... my dnes jedem na kyčle poslední kontrola tak držte palce
Profilova fotka
jo evi ted jsem koukla na odkaz je to tam opravdu krásný :-D x-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Leni ja na tu BC slysela dost negativnich hlasu prmo od lidi co tam byli, taky jsme ji puvodne meli v planu,ale Bayahibe melo mnohem lepsi reference a fakt nemelo chybu. Jiank ja byla v jinym hotelu nez holky - Oasis Canoa a taky naprosta spokojenost ;-) Evi na tu Sardinii mela jet segra, ale popravde nevim jestli tam nakonec jeli. Kazdopadne to tam vypada uzasne, jsi mi zas udelala chute :-D jiank my vcera byli na prohlidce ve starem fotoatelieru, bylo to moc pekny a nakonec nas vyotili pred starym platnem, no mohli jsme se tvarit lip,ale ja nejak nenam rada foceni pred cizimi lidmi. Ale neni to takova hruze, pokud s mi to podari vyfotit tak to dam do alba. Bylo to moc pekne odpoledne, takova zvlastni atmosfera, no moc pekny ;-)
Profilova fotka
Evčo, ta Sardinie se nám s Vaškem moc líbí, už od začátku, co jsme spolu o ní mluvíme. Já bych tam jela, až bude Vládík větší, prostě ta cesta je dlouhá. Leni, my Valentýna neslavíme. Může to být hezký svátek tam, kde to má tradici, ale pro mě je to už moc komerční.
Profilova fotka
Jirinko me to prijde taky komercni, takze neslavime ve velkym, spis si dame malinkou pozornost, nebo udelame pekny den jako to odpoledne vcera ;-) Me od te Sardinie odrazuje ten trajekt 6 hodin, to nevim jeslti bych s mimcem jela :-| A doletet se tam asi neda co
Profilova fotka
ahoj holky :-) koukám, že tady se cestuje :-) Sardinie vypadá úžasně, počkám si na Evičky reference ;-) Leni H - do Olbia létá přes sezónu SmartWings ;-) Jiři - moc pěkné fotky s Vládíkem x-) ty si s nima pak asi dost vyhraješ, co? jak kouká do toho zrcadla a byl tam černobíle, to se musí pak v nějakém prográmku upravit, ne?
Ahoj holky, zdravím vás.. :-) Zatím vás nebudu dočítat,protože nestíhám..,ale snad se nějak zapojím :-) Jen jsem koukla na fotečky Sofinky - a musím pochválit,je krásná a moc hezky se směje x-) Ještě se podívám na Vládíka ;-) No a jak jste trávili víkend??? Já vám potom pošlu během týdne fotky z víkendu až je stáhnu. Slavili jste Valentýna???? Jinak když tady vidím Sardinii,mě hrozně láká Toskánsko...,tam bych jela..... x-)
Profilova fotka
Děkuji za pochvalu foteček x-) Sofinka už je velká kočka, jak píše Kačka, moc krásně se směje. A líbí se mi na tom přebalováku, jak už jí jdou vidět faldíky :-N Kačí, tak pak šupky s fotkama. A užili jste si to? Markét, vy jste byli v tom Tropical Island, stojí to za to? A jaká je tam teplota? Jinak díky tomu, že je Vládík nastydlí, tak jsme strávili víkend doma, já se šla jen na chvíli provětrat, když Vládík spinkal, tady bylo oba dny nádherně. Dneska s ním chci jít na chvilinku ven, aby se vyvětral.
Profilova fotka
Pavlí, ty fotky upravuji ve photoshopu, už jsem na to přišla a není to tak hrozný, jen nějaký čas to zabere.
Jiřinko,fotky máte opět nádherné!!!!!!! Vládík je opravdu krásné děťátko x-) !!! Moc je pěkná fotka s tím kbelíkem,v postýlce a potom opět všechny. Ať Vládíka brzy opustí bacilák a je fit!!! Jiřinko,jinak tobě přeji k dnešnímu svátku hodně zdravíčka,hodného Vládíčka,štěstíčka a lásky!!!! x-) Fotky dodám,jen jak budu doma u pc. Užili jsme si to víc jak dost!!!!!!!!!!!!! Bylo to super! Dlouho jsem si takhle nezapařila!!!!! V pátek jsme dorazili kolem sedmé na místo....nejdřív jsem byla mimo z hotelu před který jsme dorazili... =-) Hotel přesný jako loď v Dubai,stejně osvícený,nádherně měnící se barvy po bokách hotelu a potom padající hvězdy po stěnách hotelu x-) No nádhera!!! Manžel mě hned uzemnil,že je rád že to vidím to co jsem chtěla a tak už nemusíme do Dubae :-D ,tak jsem řekla dík ]-( .... ;-) Po ubytování jsme vyrazili na večeři,kam nás známý pozvali - do jejich Indiánské hospody....bylo to krásné. Potom jsme razili dál...a pařili jsme do pěti do rána...druhý den jsme byli pozvaný na oběd....a potom začla oslava narozenin do ranních hodin a v neděli odjezd domu. Bylo to úžasné!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Jiři - tak to až se budu od pátku nudit doma, tak bych na ten fotoprográmek mohla taky mrknout a taky přeju všechno nej ke svátku :-) Kačko - těším se na fotky, muselo to být super x-)
Profilova fotka
kuk :-D jsme zpátky stihly jsme i poradnu u dr ;-) tak kyčle máme v pořádku x-) x-) x-) vážíme 4780g 57cm x-) x-) a příští středu jdeme na naušničky :-( :-N bojím bojím :-N očkovaná bude kolem 4 měsíce... valentýna neslavíme my se milujeme celý rok x-) x-) evčo jestli je to tím trajektem 6 hod to je mazec :-| teta jeli takhle do řecka se dvěmi dětmi 15,16 let a měli co dělat :-| takhle s malou bych to neriskla také vždyt jí budou 4 měsíce :-o děkujeme za pochvalu x-) jo směje se opravdu krásně a faldíky má :-D jiřinko byli jsme tam a je to tam super a teplo myslím že tam bylo kolem 28 30 st ale už si to přesně nepamatuji :-x s malou se tam určo vydáme 8-) někdy... kačko to muselo být bomba 8-) těším se na fotečky!!! jinak dnes jsem jela v novém autíčku x-) x-) super je to oproti té mé skořápce něco jinéko a kačko i jsme předjížděli :-D vlbec to není líné a zastavili jsme vedle octávky a my seděli tak vysoko oproti ní =-) :-N no krása moc se mi to líbí 8-)
Tady jsme byli ubytovaný.... http://www.penzionkamelia.sk/index.ph... A tady je ten nádherný hotel co byl vedle nás....Jen je škoda,že ani tady to nemají nafocené hezky večer. Já jsem to nafotila,ale jen přes den,když jsem se na to chystala poslední večer že to vyfotím,nechali jsme foťák v restauraci :-( A taxikem zpět se nám nechtělo......To mě moc mrzí...Jinak fotky dám co nejdříve!! http://www.zilina-holiday-inn.com/ind...
Profilova fotka
kačo vypadá to luxusně :-) super 8-) x-)
Markétko, gratuluji ke kontrole :-) Jinak že jsi spokojená s autí,to je hlavní....ty s ním jezdíš ;-) My také neslavíme Valentýna....,oslavili jsme ho včera dlouhou cestou domu a já doma zbodla dvě nugetky a jedno KinderBuenko,který na mě čekalo a já jsem se na ně těšila celý víkend a bylo to :-) Jo,dostala jsem tričko a kalhotky....ale jen pozornost jako bonus :-D no a já jsem v osm ulehla do postele,protože jsem toho měla víc než dost.....jestli jsem spala za celý víkend 10-11 hodin.....
No a tady je ještě adresa,kde jsme všude byli.....všechny tři restaurace patří těm našim známým,tak první večer byla večeře v Indiánu,druhý den oběd v Pizzerii a oslava Sharingham.....no a ostatní uvidíte brzy na fotkách ;-) http://www.indian.sk/
Profilova fotka
kačko jak dlouho jste tam jeli?a kolik to vyšlo? vypadá to super :-)
Markétko,musí tam být nádherně v létě....chtěli nám ukázat národní parky,přehradu,Tatry,Těrchovou a památník,ale je zima..... :-| Nebylo by to tak krásné.....když jsem koukala na okolí Žiliny,tak v létě to musí být úžasné!!! A v létě tam pojedeme na týden. Včera jsme jeli zpět čtyři a půl hodiny....ale nikde jsme nestavěli,ani záchod.....opravdu jsme jeli....Tam jsme od nás vyjížděli v 11:00....a tam jsme byli kolem sedmé večer,ale to jsme čekali hoďku na pražáky,co vyjeli ve dvě....ale ty to mastili a hodinu z toho byli na obědě. Zálěží jak rychle jedeš a jak stavíš,ale dá se to.... :-) Jinak tam pojedu v létě hlavně na¨sýry a ovčí farmy,na to se moooooc těším!!! Miluji sýry,ale teď u baráčků je nikdo neprodával,protože je zima. Jen jsme dostali velký pytel korbáčků x-) Platili jsme ubytování a myslím že 50euro za noc a pokoj se snídaní....nevim zeptám se manžela....jinak snídaně....LUXUS!!! Přišli jsme pozdě jednou a vše tam bylo přichystané,žádné ksichty od personálu...plno jídla,no bomba!! To u nás by to takové nebylo...A v sobotu na tom penzionu byla svatba,a nádherně stoly přichystané!!! x-)
Profilova fotka
Teda Kačí ty jsi se mněla, mně se Slovensko také moc líbí. My byli včera v Praze na výstavě o bydlení. Bylo to moc fajn, hlavně o nábytku.
Markét, tak jsem ti to zjistila a platili jsme 110Eur od pátku do neděle se snídaní. Ahoj Moni,Slovensko je opravdu krásné. Jinak jsem na tu výstavu také koukala a docela mě to mrzelo,že jsme nemohli. Bylo to hezké????
Profilova fotka
Kačí mně se tam líbilo. Byla to pohodička. Akorát musel člověk prolítnout okolo firem, které prodávají byty v Praze. Mněli ta nejlepší místa u vchodu a byli celkem dotěrní. Jiří vše nejlepší k svátku. :-D
Profilova fotka
kačko děkuji :-) za info 8-) vypadá to krásně chci fotky x-) x-) moni a načerpala jsi inspiraci???? jiřinko vše nej k svátku :-N já zapoměla :-(
Profilova fotka
Holky moje, děkuji vám x-) Kačí, to vypadá opravdu moc krásně, takže se už na ty fotky těším. Na Slovensko taky jednou vyrazíme, máme toho v plánu hodně :-D Já tam byla jako dvouletá v Tatrách, takže je jasné, že jsem z toho nic neměla. Mončo, co to bylo za výstavu, jak se to jmenovalo?
Profilova fotka
Jiří já nevím. Bylo to na výstavišti , jak je to velké mořské akvárium, byla tam i výstava Svatební veletrh tenkrát. My si tam vybrali sedačku, těch tam bylo hafo. kat lustry, nábytek, vázy, ale i okna, dveře, nože, a lepidla, rozbila se mi náušnice, tak mi jí pán zalepil :-N
Profilova fotka
Markét načerpala, jen prachy chybí ;-)
Profilova fotka
A co ceny, ty šly? Jinak vám řeknu, to je den. Vládík vstával v 7, pak usnul v 10:15 a spal do 11:30, od té doby nic. Takže bez jedné hodiny a 15min. jsme stále spolu a řeknu vám, že už je to záhul. Jak je nastydlý, tak jsme nešli ani k Vaškovým rodičům na oběd, aby nenakazil Kryštůfka, tam třeba tak 1-2hodiny strávíme. Takže od rána už 8 hodin dovádí a leze, staví se, padá apod. :-D
Profilova fotka
Jak u čeho Jiří. Jiřinko, pořád lepší, než být v práci ;-)
Profilova fotka
jiř to je na palici co 8-( to znám moni někdy bych byla raději v práci to mi věř :-D dnes byla mega protivná 8-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?