Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Kurňa, holky omlouvám se za ty hrubky mi-my atd, ještě ležím v posteli a mozek evidentně ještě spí emoticon
11. únor 2010 v 11:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Teď jsem schválně mrkla na ceny do toho našeho hotelu v červnu a v červenci a jsou za 14dní za 33tis.. takže to je přesně ta cena, za jakou jsme tam byli my předloni, letos to tím pádem určo bude na poslední chvíli zase o dost levnější emoticon http://airstop.cz/zajezdy/dominikanska-republika/punta-cana/?from=01.06.2010&to=31.07.2010&daysMin=13&daysMax=15&food=6&hotel=viva+dominicus+beach
11. únor 2010 v 11:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holky, já vás včera nestíhala a dneska jsem měla problém vás dočíst.
K té dovolené, Leni, my tam byli na 15dní/13nocí. To bylo tak akorát, delší už by bylo asi moc, ale zase bysme se tak po měsíci vrátili. 9dní mi připadá málo, když už tam jednou letíš. My byli na přelomu dubna a května a pak ceny klesaly. My dali za náš hotel 32tis. a v květnu už to stálo 25tis.
Jak píše Kačka, my jsme taky hledali podle toho, aby v té destinaci, kam poletíme, nebylo období dešťů. Ale na druhou stranu, holky jsou důkazem toho, že je to o náhodě. Teď na diskuzi o DR psala holčina, že její rodiče tam byli v prosinci nebo lednu a měli zataženo skoro každý den.
11. únor 2010 ve 12:05  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Mončo...my to také měli do třiceti,přesnou částku nevím.....když tam budu chtít jet za padesát bez výměny,jak píšeš,tak to seženu i u české CK emoticon A když nebudu počítat cestu do Německa...,tak bych si ještě spočítala parkovné v Německu.....a asi bych ve většině případu skončila na ceně jako u nás....

Leni,neděs se......to jsou jen názory....může být štěstí,tak jako to měli holky....počasí je nevyspitatelné...,jen je větší riziko v období dešťů....,ale je to zas o náhodě emoticon Ale na devět dní to je krátké......a kolikrát ty ceny za devět dní se rovnají cenám za 11......A pokud je to svatebka,tak záleží jak na to koukáte...pokud to chcete opravdu jako líbánky a komfort..tak bych si vzala ALL, a pokud ne.....a uvažuješ nad Thajskem,tak bych koupila letenku....ubytování tam...jídlo tam je za hubičku a na každém rohu......a bylo by to levnější ne DR - bez cestovky. Mončo...,já bych řekla,že DR...je drahá a předražená na všechno.....!!! To s tebou nesouhlasím!!!! V Thajsku co vím,je hodně drahý alkohol!

A je pravda co píše Jiřinka...Punta Cana....vítr tedy moc nebyl,ale vlny dost často.....je to Atlantic,ale zase můžu říct,že při jedné dovolené jsem se koupala v Atlantiku a Karibiku na výletě emoticon A moře studené nebylo a to jsem hoooodně zmrzlá!!
11. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Kačko, vždyť jsi psala, že Vás to stálo 50000 na osobu. My se bavíme o koupi zájezdu, tak co do těch 50000 počítáš? Pokud se jedná o výměnu, tak sama dobře víš, že v hotelu člověku nechybí vůbec nic a pokud nebude na výlety, tak se dá krásně s pár kačkami na pohled strávit dovča v hotelu a okolí. Tím bych Lence hlavu nepletla.
11. únor 2010 ve 12:29  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ok....nebudu jí tím plést hlavu....ale je lepší vědět vše...i když s tím potom můžu naložit jak chcu,ne??? Jasně,v hotelu člověku nebude chybět nic...,ale pořád dokola pít ty jejich vybrané alkoholické nápoje,které ve většině případu jsou spíše pro pány...je lepší mít nějakou kačku bokem....nebo si splnit to,a dát si koktelj v ananasu...,ale to záleží na každém...... emoticon A kdybych v této destinaci nejela na výlet,docela by mě to mrzelo...sama víš....,jak holky také jezdili na výlety,protože ten kus cesty...stojí aspoň za jeden výlet. A ty tam levné nejsou......,potom je dobré aby měli zahrnuté vízum v ceně....aby na tohle třeba koukala,nebo bude překvapená na letišti jako ostatní lidé...některá cestovka to má v ceně,některá ne....potom co se týče výletů na vlastní pěst (levnější).....ale jak píšeš....nebudu jí blbnout hlavu....ale podle mého je dobré vědět aspoň tyhle věci....,aby tam člověk potom nekoukal jak blázen....není to motání hlavy ani strašení.......
Jo...., a freshe...se tam třeba také platí.....a pokud ne,tak zase celková cena je jiná......a nevim kdo by dokola pil ty jejich sladká lepidla v podobě džusu emoticon
11. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Kačko, tak já nevím, nejspíš jste to měli ve vašem hotelu jinak, ale u nás bylo toho chlastu ať alko nebo nealko, čerstvých džusů atd fakt nepřeberné množství a za celej pobyt jsme nestihli ani vše okusit, a že jsme tam teda kalili první ligu od rána do večera emoticon A naprosto vše bylo zdarma, nic se nemuselo platit. Stejně si člověk oblíbí jeden nápoj, kterej mu fakt šmakuje a neměli jsme potřebu pití nebo jídlo kupovat mimo hotel, na hotelu bylo toho fakt mraky, i třeba rozdávali kokosy s mlékem a všechno na co si člověk vzpomněl a zdarma.. takže za jídlo a pití se neutratí ani koruna.
Ceny výletů Lenča ví, z naší destinace to bylo vše mám pocit okolo 60Eur.. a myslím, že na nějakém tom výletíku jsme byly všechny. Celkem mě překvapilo, za co jste tam mohli utratit 20tis na osobu ještě k ceně zájezdu..
My si přivezli obrazy, x litrů rumu, doutníků, dárků, prostě všeho, co šlo a nejvyšší utracená položka v rozpočtu byla ta pokuta x tisíc za přetížené kufry, ale za to nás pak usadili zase do první třídy emoticon
No a vízum je přece otázka pár dolarů nebo eur, ne? to už si moc nepamatuji, jen vím, že mě ta položka nějak nezaskočila.
Myslím si, že když si Lenča řekne, že chtějí aspoň jeden výlet a něco drobného koupit pak domů, tak jim stačí kapesné 200Eur a tím pádem se mají velkou šanci vejít do požadované sumy..

Jejda, to je zase hodin, musím letět, pěkný den, papapa
11. únor 2010 ve 13:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Evi.....my tyhle služby měli také...to pití jsem myslela na výletě....také tam toho bylo všude plno...ale je to věc názoru...
My třeba pokaždé....už utratíme dost peněz na letišti....když to byla DR,nechali jsme tam 8 000,- a vše jsme nechali u známého na letišti. To samé na letišti zpět...a když jsme chtěli kvalitní doutníky,tak ty tam také nebyli levné...a ty cetky kolem nebo obrazy,to nebylo levné...,ale takové normal....ale zas levnější než tady a na plátně. My hodně jezdili taxikem ven,do města a navštěvovali různé francouzské butiky.....
Ale já to beru.......... emoticon Já jsem spokojená byla emoticon
11. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Kačko,no tak to potom jo, pokud do toho započítáváš i útratu na letišti za parfémy atd emoticon Ale to pak zkresluje Lenče hodně info, víš, já to taky pochopila tak, že na běžný provoz na dovče vás to stálo tolik peněz emoticon

Konečně jsem se dala do kupy, namalovala na ksicht něco jako obličej a razím na kafčo emoticon
Jo, to se s váma musím podělit o svoji včerejší zkušenost s truhlářem.. byl tu zaměřit tu předsíň, chci na míru udělat botník, že to bude jako lavice se šoupacíma dvířkama a bude jako přes ten zkosenej roh.. je to tam dlouhé cca 2.5x0,5x1.5m.. no a nahoru jen prkno na věšáčky s poličkou... chtěla jsem, aby mi udělal cenu v masivu a laminu.. včera mu volam, jak to spočítal a normálně jsem si sedla na prdel - 16tis v laminu, tak jsem se na masiv už radši ani neptala, blááááááááááááááázen!!! emoticon Prostě matroš na to bude stát max 3tis, tak ted musím sehnat nějakého rozumného truhláře, tohle mi přišlo jako vrchol drzosti. A nejspíš to nakonec necham udělat tchána, když zvládl kolébku, tak botníček nemůže být problém emoticon Ale jsou to hovada, někteří řemlslíci, co.. emoticon
11. únor 2010 ve 13:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Tak já nevím, ale v hotelu bych si pití nekoupila, ani nevím, jestli se tam koupit dalo. Já se také lepidel přepila, tak jsem pak pila víno a kluci pivečko. Kávu tam dělali také luxusní, čajů výběr hromada, ty si člověk mohl udělat na baru sám.Freše byli u snídaně, přes den nevím, já je nevyhledávala. Ten náš hotel byl fajn v tom, že bary a plná penze byli až do zavření a to na diskotéce jeli kolikrát nonstop( v sezóně, po přelomu, v září už to bylo klidnější), né vždy je to tak, někde se na barech od určité hodiny platí. A do ledničky na pokoji nám krom vody dávali i colu a sprite. Jídlo bylo také celý den, na barech sendviče a párky a pizzerii nonstop pizza myslím od jedenácti do čtyř, to si nepamatuji přesně. A pokud člověk nechtěl pořád jíst z bufetu, tak jednou za týden se dalo jít do jedné ze dvou restaurací, zdarma. Já na letišti neutratila nic, sice tam třeba alkohol vyšel levněji, ale parfémy vyjdou lépe přes net a značkové hadry si nekupuji, takže když je to o stovku levnější, k nákupu mně to nepřesvědčí. Pokud bych mněla omezenější rozpočet, tak bych se vykašlala i na ty výlety, zašla bych po pláži do národního parku do jeskyní ( celodenní výlet zadáčo) a pak bych půjčila motorku. A když na to člověk nemá, tak obrazy, ani doutníky domu tahat nebude. Leni, nikdo z nás není boháč, když vyčíháš dobou cenu a v to já věřím, tak do DR pojedete i VY a basta.
11. únor 2010 v 15:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi, já mám s řemeslníky podobné zkušenosti. Není se co divit, že pak člověk jde a koupí to v Asku. Občas mně cena za hodinu práce řemeslníka dost překvapí. Pokud dělá nějaké parádičky, tak to beru, ale nejsem ochotná dát někomu za hodinu neodborné práce víc než beru já. U plynařů, topenářů atd. ano, ale né pokud někdo kope díru na kabel, na to mu stačí jen 10dk mozku kvůli zajištění životně důležitých funkcí.
11. únor 2010 v 15:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jo a ta Soana byla krásná, ale za ty prachy si myslím, že to nestálo, jen kvůli fotkám, já byla dost zklamaná, kdyby jsme měli pláž jako ostatní hotelu, tak by to asi rozdíl byl, ale u toho našeho hotelu, nevím. Já čekala víc, bylo nás tam moc a to i z toho jednoho člunu.
11. únor 2010 v 15:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Mončo, to co jsi popsala ohledně toho hotelu,to jsme měli také....Co se týče parfémů a hadrů....kdyby to bylo levnější o tu stovku,tak se mi to ani nevyplatí,protože to projedu do Prahy benzin a slevy kolikrát vyjdou ještě víc emoticon A co se parfémů týče,tak to bych si také mohla kurýrem objednat rovnou do práce a po Praze je to zdarma emoticon Na značkové si nepotrpím,ale když jednou za čas letíme,tak se to vyplatí.....a v tom jsme měli také dost čokolád,kter opravdu jsou levnější na letišti,a když je toho u nás velká spotřeba,tak proč to nekoupit emoticon A já hlavně cigarety emoticon Jinak těch výletů tam není tolik,aby byl na každý den jeden,tak to si myslím pocourat kolem je samozřejmostí,jen to je bez výkladu.....a nic se nedozvím. Ale rozhodně to není o tom,kdo na kolik má a nemá....krásná dovolená může být i bez nákupů....a navíc dnes už mají vše co mají u nás,krom tradičních výrobků země........
Mě se Saona líbila,i když tam byla stejně čistá a hezká pláž jako u našeho hotelu,a náš delegát zařídil,abychom tam byli první a nikdo tam nebyl.....a ten jeden člun,není to na romantiku,ale jde to...my jsme potom šly kus dál po té Saoně..., a hlavně jsme vyzkoušeli i Karibik.

Určitě Lenča pojede,musí tam jet aby viděla tu krásu!!!!!! emoticon

Holky mějte se fajn...hezký pátek a víkend.....ahoj emoticon
11. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Já nevím, ale ve většině krámů, které na letišti jsou, bych nenakupovala, ani kdyby šli se slevou o 70% levněji. A myslím si, že Lenča je na tom stejně jako já a kabelku od Gucci nepotřebuje. Viď Evi, v lidovce mají hezčí emoticon .Cigára asi ano, ale to já nezkoumám a parfémy levnější nejsou. Já se na to těšila, že vyjdou lépe, ale levněji než na netu nevyjdou. Oproti parfumérce ano. Já značkové parfémy kupuji hodně, hlavně pro Pavla. Ty jeskyně mi přišli zajímavější než Soana a z hotelu se do obou dalo dojít, když si Lenka sežene toho průvodce po DR, tak to nebude problém, my našli podle průvodce i starou pevnost ve vnitrozemí.
11. únor 2010 v 15:34  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 tedy tady se to rozjelo emoticon emoticon

shrnula bych to tak že leni myslím že většina ti říkáme že období deštů nevadí emoticon pak záleží na ceně ale určo se to vyplatí z německa více jak z čech!!!!

mě třeba punta cana nelákala opravdu s emi íbilo to bayhabe to nemělo chybu emoticon emoticon tento hotel od nás na 10 dní vyšel na 89 tis.na osobu a přes německou na 13 dní 28tis emoticon emoticon tady vidíš sakra rozdíl!!! emoticon

náš hotel neměl chybiřku byl dokonalý emoticon emoticon to s emysím shodneme všichni emoticon emoticon

jooo cesta do německa nás vyšla na 2 tis.korun parkovný jsme neměli emoticon emoticon když máš kámoše které tě tam hodí je to super a na letišti jsme neutratili ani korunu jo možná nějakou kačku joooo emoticon emoticon ale nekoupiala bych tam nic děsná drahota emoticon emoticon také nepotřebuji drahé parfémy,kabelky jak píše monča v lidovce mají hezčí emoticon a za tu cenu bych jich měla mraky emoticon emoticon
11. únor 2010 v 19:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Leni, už nemá cenu ti říkat, jak to v tom hotelu chodí, holky ti vše napsaly emoticon Jen se vrátím k obrazům, ty tam jsou opravdu moc krásné. Máme doma 3 a všichni je moc chválí. U pouličních prodejců musíš smlouvat a nedostaneš se na takovou cenu, jako je měli v obchodním centru, kde nám je ještě o něco zlevnili. Všude jsou skoro stejné.

Markétko, auto je krásné, opravdu moc emoticon Já si také říkám, že extra rychlé nepotřebujeme, stejně to využiješ maximálně v Německu na dálnici.
Dost mě překvapují manželovo úspory, my bychom nenašetřili ani za 5 let společně.
Vy plánujete na léto Chorvatsko? My Itálii, malej už by měl cupitat a chceme písek. Jinak už plánujeme i někam letecky, s manželem jsme se domluvili, že budeme lítat k moři v zimě nebo na podzim a léto strávíme u nás na baráčku, nebo třeba vyjedeme s rodičema do Itálie nebo Chorvatska, ale to jen, když budou penízky.
Jaká je ta autosedačka? My už máme objednanou Carreru, jen ještě nedorazila emoticon To vajíčko je praktické, hlavně díky tomu, že když mi v ní usnul, tak jsem ho mohla dát na kočárek, nebo do pokojíčku dospat, ale už je tam dost stísněný emoticon
Jinak Vašek taky cestu odřídí sám, ale kdybych se ho zeptala, tak by mě asi nechal, ale nestojím o to. Ale troufla bych si jet sama. Takhle jsme to plánovaly s holkama, ale nějak z toho tenkrát sešlo.

Kačí, mě ten petrklíč zašel hned, ale pořád mu dávám šanci emoticon

Mončo, já nemyslela, že nový baráček je výhodnější finančne, ale kvůli té práci, asi je to takhle složitější ne? Pro vás to byla určitě nejlepší varianta. Baráček je hezký a na tvém vysněném místě s velikou zahradou. Jak dlouho myslíš, že vám to bude trvat? Pavla to určitě nadchne, až ta nejhorší práce bude za vámi emoticon

Jinak dnes si naši vzali v 10:30 Vládíka, já ve 14hod vyjela na nákupy. V 15:30 si ho vyzvedla a jeli jsme na dámský dýchanek s dětma a měli tam informační schůzku o znakování miminek emoticon
Koukali jste na to lítání dětiček? To je hrůza co?
A koukali jste včera na Topstar? My byli z Belohorcové a Hájka úplně hotový a to mi ona nevadí, ale nechápu, jak si může takhle pozvat do porodnice kamery, už mi to připadalo přehnaný. A chudák holčička - Selma, ještě že nemají kluka, byl by to Enzo emoticon
11. únor 2010 v 19:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiří Pec začíná být hodně lukrativní, podobně jako Spořice, ceny pozemků jsou tam pomalu stejné jako v Chomutově. Já bych si na stavbu domu musela vzít firmu, táta by to sám nezvládl a jak znovu a pořád dokola říkám ten sklep je skvělej, každý nám ho závidí. Strejdovo známý říkal, že by nám za něj dal hotově 2 000 000 a možná by šel i víš a to v tom stavu co byl. Brousilo si na něj zuby víc lidí i sousedky sestra, ale nikoho nenapadlo oslovit majitelku, což nechápu. Ale pokud někdo sežene dobře pozemek a řemeslníky, tak není co řešit, nový je nový. MNě třeba mrzí, že nebudu mít topení v podlaze.

Holky majiteli firmy, co dělá můj muž se dnes narodil kluk Sebastien. Sice mně naštval, ten majitel, ale syna mu přeju a trochu závidím. Hned volal Pavlovi, ať nechá, co právě dělá a jede do Ostravy. Takže teď slaví. Táta potřebuje zítra pomoct s trámem, to jsem tedy zvědavá.
11. únor 2010 ve 20:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko děkuji emoticon no mě to také překvapilo co ti budu povídat emoticon emoticon
míša nám navrhla abychom s nimi jeli do apartmánu do chorvatska ale uvidíme jak na to bude hlavně maličká emoticon
ta autosedačka chtěla bych maxi cosi je sice dražší a ted nevím zda isofix nebo pásy emoticon ???
jo také so do řízení neženu neřídím nikdy když semnou jede jirka emoticon a vlbec mi to nevadí řízení není můj koníček emoticon spíše se nechávám vozit emoticon

to lítání je týrání nic jiného!!!!! emoticon emoticon mě z toho bylo úplně zle emoticon emoticon

na to jsme nekoukala ale stačí mi jen jaké jméno dala emoticon emoticon to fakt přehání hvězdička emoticon emoticon
11. únor 2010 ve 21:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No, mně Belohorcová nevadí, kamery do porodnice si podle mého pozvala, protože je sama moderátorkou top stáru. Holky a je to i penězích, můj porod nikoho zajímat nebude, ale kdyby ano, pár desetitisíc se hodí vždy.A hlavně, dělá to dnes kde kdo. Já si myslím, že ona bude hrozně fajn, taková ta ženská do nepohody, co bude věrně stát po boku svého muže a on je machýrek, namachrovanej. Ale když se mají rádi? No náhodou, je to vtipný ona bude Selma Hajek, tedy Hájková emoticon . Sofie také není zrovna česká jméno a je nádherné. Stejně jako Nella, Sebastien atd.

Holky, mně se bude po bytečku stýskat emoticon
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/magnolia/album/bydlenicko/5022709/
11. únor 2010 ve 21:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj, tak jsem se ještě na skok podívala,něco jsem musela udělat na pc....
Že se k tomu ještě vracím..,už je to opravdu blbé,ale Mončo,tady se nikdo o kabelkách nebavil.....a když Gucci tak určitě ne kabelka! A myslím si, že kdyby tam opravdu slevy 70% byli.....tak na náš národ to zabírá a nebudu nikomu šahat do svědomí.....Já chodím také do levných krámů mají tam super kousky,ty samé co ve značkovém,jen to tam není napsané a na to si opravdu nepotrpím,to mi může Evička potvrdit,že bych ji jinak nepožádala o to,co jsem ji požádala emoticon A parfémy....jen některé,víš.... emoticon Jinak pohled z okna je to opravdu pěkný......a z baráčku koukáte také na přírodu,ne?
Belohorcová mě také nevadí,je hezká a podle mého klidná a sympatická. A myslím, si že si kamery nepozvala ale zařídil to právě Top Star....,ale vůbec jí to nevadilo ,viděla jsem včera Top Star ...Toho jejího manžela vůbec neznám......jen mi to jejich bydlení přišlo docela zbytečně velké.....ale to je na každém - jsou to hvězdy emoticon
11. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Kačí, ať si každý kupuje co chce, mně jde jen o to, že když jsi napsala, že to stálo 50 000 na osobu bez vysvětlení, že v to máš i útratu, tak například mně by to odradilo, řekla bych si, že na to nemám. O co jsi požádala Evču nevím, asi jsem to přehlédla.

Z baráčku koukáme spíš na zahradu, ten domeček se spíš utopený. Výhled z pátého patra je jiný, chodí ke mně i kamarádka z dvojky a kochá se na balkóně. V sobotu po obědě odjíždí táta s Jirkou. emoticon No ona tam už pro ně stejně moc práce není. Potřebuji rychle topenáře, elektrikáře,vodaře a okna, pak zas můžou nastoupit na sádrokarton a štuky. Jen se modlím, aby mněli na mně čas.
12. únor 2010 v 08:50  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Moni, necháme to být...já jsem to měla vypoložkovat,když už..a bylo by jasno hned emoticon Utopený domeček,to také není špatné...bude tam klid...příroda...,tady na to koukáte z patra,a tam to bude jiné a určitě také pěkné emoticon Takže taťka už má hotovo???

Holky, ....musím si naházet už věci do tašky,než přijede manžel a vyrážíme....Hezký víkend všem!!!!!! emoticon Pa,pa....
12. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 No, já bych na zahradě ráda udělala po obvody takovou zelenou zeď z různých rostlin a uprostřed trávník, jenže nevím, jestli to budu umět.

V baráku už jsou vybouraná futra, začištěná a připravená na obložky, vybourané dlažby a obklady, všude jsou připravené konstrukce na sádrokarton a od včera bourají zeď mezi obývákem a kuchyní. Kdyby nebyla zima, tak rozšíří i okno v obýváku a vstup na terasu, ale zatím nemám okna a venku mrzne, to se udělá dodatečně.
12. únor 2010 v 09:36  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Takhle bych si představovala zahradu, pak by ten utopený domeček měl nádherný výhled do zahrady, ale nevím, jestli něco podobného dokážu vybudovat.

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/magnolia/album/konecne-nase/5022727/
12. únor 2010 v 09:38  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Jojo, určitě to udělala pro top star, ale víš jak, v tomhle období - myslím chřipek, to asi pro malou není nejlepší. Jak říkám, mě Belohorcová taky nevadí, ale zase naopak mi připadá, že je trochu hloupoučká. Ale to je jedno emoticon
12. únor 2010 v 10:55  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Dobré ráno holky,

vy jste se včera rozjely, jdu postupně dočítat emoticon

Mončo, ajk jsi psala, že tě mrzí, že nemůžeš mít topení v podlaze, tak můžeš!!! emoticon Je jedna technologie, kdy nemusíš podlahové topení zalejvat do podlahy, ale dává se na stávající podlahu a zvýší se tím celá podlaha asi jen o 3cm. Je to fakt zajímavé a právě vhodné do rekunstrovaných domů, kde jsou vlastně ty betonové podlahy již hotovéemoticon kdyžtak ti najdu odkaz.
Joo a výhled z bytečku je naprosto božský emoticon Ale myslím, že se ti po bytě stýskat fákt nebude, až budeš ve svém vysněném hotovém domě emoticon Ta zahrada je pěkná, ty máš kytky a zahradničení ráda, takže absolutně nepochybuji, že se ti to povede emoticon

Markét, k té autosedačce, jak řešíš, jestli na pásy nebo isofix.. já ti nevím, ale isofix je výhodný třeba u vajíček, že je lepší manipulace při nandavání a vyndavání z auta, kdy ajíčko často vyndaváš na podvozek kočárku atd a zase vracíš a nandaváš do auta, ne? Tu větší autosedačku přece už tak často vyndavat nebudeš,vlastně vůbec, pokud budeš jezdit jen jedním autem a to už bude malá ve sporťáku, ne?

Jiřinko, tak co noc a malej? Topstar jsem neviděla, ale to jméno Salma mi přišlo šílené jen napoprvé před měsíci, když s tím vyrukovali, teď jsem si na to už zvykla a dokonce se mi líbí emoticon Je neokoukané a přitom žádné princeznovské nebo tak, přijde mi to v pohodě emoticon Jen nevím, jak jí budou říkat zdrobněle.. K tomu, že tam pozvala Toprstar, ono to nemuselo být moc lidí, stačí kameravan a moderátorka, to je jako by za ní přišli na návštěvu 2 kámoši navíc, do porodnice chodí návštěvy běžně, ne? Já bych teda v době chřipek měla taky nahnáno, ale oni žijou celkově trochu jinak a myslím, že to pro ně bylo hooodně lukrativní se pochlubit takhle z porodnice světu emoticon
K tomu autu, tam nebyla reakce na to, že nepojede rychle, každé auto může jet rychle a to člověk ani nevyužije, když se na dálnici může max.130Km/h, Kačka to myslela tak, že to bude pomalé a líné při rozjezdech, do kopce, při předjíždění atd.
Jo, co to je znakování miminek? emoticon
Na lítání dětiček jsem nekoukala, ale všimla jsem si o tom diskuze na koníkovi, byl tam odkaz, tak jsem si to pustila, no to je nářez emoticon Jako jak tohle může někdo dobrovolně dělat svým dětem, jímá mě hrůza, bylo mi u toho pěkně zle emoticon

Kačko, potvrzuji, že nejsi značková barbínka emoticon
Ale v podstatě je mi to jedno, vždyť ať si kdo chce utrácí za co chce emoticon tady šlo jen o to, aby Lenka nebyla překvapená tou cenou za dovču a neodradilo jí to, jak psala Monča, ale už je to vysvětlené, tak ok emoticon

Jo, o víkendu se jedeme podívat tady za Plzeň na dlažební a obkladovej kámen, ráda bych ho místo zámkovky a na barák na rohy atd, už se moc těším. Akorát se mi nelíbí na těch jejich fotkách, jak ho mají položenej, ty spáry vypadají blbě, když jsou veliké, co myslíte? Chtělo by to asi dávat blíž k sobě, že jo. http://www.dlazebni-kamen.cz/galerie/
12. únor 2010 v 11:10  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Evi mně by se to také líbilo víc u sebe. V Praze probíhá nějaká výstava o bydlení. Nevíte o ní něco? Já dostala od táty lístky a chtěla bych tam zajet.
12. únor 2010 ve 13:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, jak se ta výstava jmenuje? My tenkrát byli na Cadence Inovation a na For Archu a bylo to zajímávé, vzala jsem si hodně materiálů.
Evčo, mě se ty veliké spáry také nelíbí, dala bych to určitě blíž.
Jinak u toho Isofixu píší, že je to bezpečnější, ale ne všechny auta to mají, ale ty nové už ano. My to máme bez něho, možná to ani v autě nemáme.

Jako já se na tu Belohorcovou taky ráda podívám, ale prostě mi už připadají, že se moc ukazují, víš. Já si toho začala všímat od té doby, jak se ukazovala jako těhotná bez podprdy na tom Rhodosu. Taky se opaluji bez, ale tohle už mi připadá až až. Ale to je jedno, jen jsem řekla můj názor emoticon Mě se tedy Salma nelíbí, na mě je to už moc exotický, ale pořád lepší, než ten Enzo.
12. únor 2010 ve 13:56  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Mončo, ta zahrada je překrásná. Taky chci hezkou zahradu, ale já se o to nebudu umět starat. Vím, že chci někde kytky a nevím jaké a kde, kdy se vysazují apod. My letos budeme dělat jen plot, na víc peníze nebudou, takže zahrada až příště, letos bude jen trávník nejspíš.
Jinak si myslím, že se ti bude stýskat jen chvilinku. Já si také říkala, jaké to bude a po první noci, která byla jen na zkoušku, jsme se už do bytu nevrátili, jen na jednu noc o víkendu emoticon
12. únor 2010 ve 13:59  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, tak Enzo je fakt masakr emoticon kdo má Enza? To vystavování nahých fotek z dovči mi přijde taky až moc.
Ale je to boj a každej z nich holt bojuje jak umí emoticon
Ten isofix se montuje přímo do auta a přidělává se nějak na pevno ke konstrukci auta, ne? Já myslím, že na to vaše to taky jde. Já zatím autosedačku mám taky bez něho, ale lze dokoupit, jen chci malou vozit na předním sedadle, když pojedu sama a vzadu jen, když pojedu s manželem, špatně bych na ní při řízení dosáhla, na té sedačce spolujezdce mi to přijde praktičtější, tak zase nevím, zda ten isofix nebude zbytečný kupovat, když je na pevno a byl by stejně vzadu. No uvidíme. Akorát musím nechat odpojit ten airback vepředu, ten prý nesmí být aktivní, když se vozí autosedačka vepředu.

Díky za názor ke spárám, uděláme je malinké emoticon
Letím do města, hezký zbytek dne, papapa
12. únor 2010 ve 14:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.