Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Nám právě airbag vypnout nešel, tak mám malého vzadu.
Kdyby měli kluka, tak by to byl Enzo. Kdyby to byly fotky, tak by to ještě šlo, ale v Topstaru to bylo video, jak byla bez podprdy v bazénu.
12. únor 2010 ve 14:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Jsem tady jen na skok, čekám na kámošku u ní v práci, tak si krátím chvilku emoticon
Jiřinko, no nám právě airback taky nejde jen tak odpojit, musíme s tím do servisu, aby to odpojili tam mechanici. Snad to takhle půjde.
Jooo a jak jsi psala o té Itálii kvůli malému a písku, představ si, co jsem teď objevila v katalogu, co mi přišel. Sardinii emoticon je to tam úžasné, vypadá to hodně exoticky a vždy jsem si myslela, jak je drahá. Ale v září tam stojí apartmány na týden jen 4-6tis a je to z Plzně jen 1000Km a když se zamluví trajekt včas, jako třeba už teď, tak se dá sehnat třeba jen za 1Eur, jak to tu čtu, no je to nářez emoticon emoticon emoticon
Já původně přemýšlela na září o chorvatsku nebo itálii, ale tam mě trochu odrazovali ty dlouhé široké pláže plné lidí, ta Sardinie je v podstatě jen o kousek dál a vypadá senzačně, takže poku dto malá dovolí, tak od 18.9. jedeme, to je první termín s těma suer cenama. Teď se jdu pídit po těch trajektech, jestli seženu nějakej za euro, tak ho hned zamluvím, to zas nebude taková ztráta, když to propadne emoticon no mám zase čím žít, jsem nadchnutá emoticon
12. únor 2010 v 15:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Koukněte dole na to ubytování, to je prostě krása a ty pláže a krajina emoticon
http://www.nev-dama.cz/sardinie.html
12. únor 2010 v 15:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 ahojky nějak nedočítám jen jsem zahlédla emoticon

omlovám se celý den jsem k.o je mi děsně mizerně emoticon

evi isfix v tomto autě máme a není pravda že budu jezdit jedním emoticon my máme auta dvě a dvě mít vždy budeme a v tom druhém isofix nebude nebo jestli jí půjčím našim tak mamka isofix také nemá to řeším jinak mi o nic nejde...jen zvažuji toto emoticon

jinak malou vozím vzadu ani kdybych mohla dopředu na spolujezde jí nedám říká se tomu sedadlo smrti že emoticon mám to v hlavě a vzadu vozit jsem si zvykla emoticon ona je stejně v autě hodná a spinká emoticon
12. únor 2010 v 16:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Já také vozím malého vzadu i kvůli bezpečnosti, mám ho za sebou. Ono může být i nebezpečný, kdybych se mu věnovala, třeba hledala dudlík apod. To si raději zastavím a dám mu ho.
Jaktože ti je zle? Vládík má rýmičku, jinak dneska hodně brečí, v noci taky.
Evčo, noci jsou špatný, naučil se budit a nechce spát emoticon Dnes byl vzhůru už v 5:45.
12. únor 2010 v 17:01  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko přesně také jsme byla naštvaná že jí nemůžu vozit ve předu ale ted jsme ráda...jak říkáš jsi máma a uěláš vše pro mimi šáhneš pro dudlík a neštětsí je na světě emoticon emoticon takže pro mě je lepší jí mít vzadu emoticon

ale blíží se MS včéra břicho dneska meha hlava emoticon ...fakt na odstřel ale malá byla dnes moc hodná skoro semnou pořád spala emoticon emoticon

jejda posílám Vládíčkovi pohlazení at je mu líp.........
12. únor 2010 v 17:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak já jsem zatím stále bez menstruace emoticon Ale začala jsem si říkat, jestli to něco nenaznačuje emoticon
Sofinka je hodňoučká emoticon
12. únor 2010 v 17:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko se máš já to dostala extrémě brzo emoticon ale beru HA takže je to pravidelné jen zatím bolestivé emoticon
12. únor 2010 v 18:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Jiřinko, mohlo by to něco naznačovat, že jsi to ještě nedostala????? emoticon To by byl celkem masakr, takhle brzo po sobě, co emoticon Chráníte se nějak?
S tím Vládíčkem mě to mrzí, že se ti v noci tak budí, snad bude brzo líp a rýmička brzo odejde.. jakpak snáší odsávačku?

K tomu vožení vzadu, já se toho právě bojím, že když právě malá bude plakat, že z toho budu nervní a budu mít nutkání se otáčet a zjišťovat, co se děje atd a neumím si zatím představit, jak pokaždé budu mít možnost někde zastavit, když si představím ty trasy, kudy nejčastěji jezdím.. Proto bych ji ráda měla vedle sebe, aby mě to právě nerušilo od řízení, vypadne dudlík, nahodim, to je jako, když při jízdě vyměňuji cd v autě nebo tak, prostě se při tom vozovka dá v poho sledovat. Ale možná to taky nepůjde jinak, než vozit vzadu, pokud ten airback mechanici nebudou moct odpojit, uvidíme.

Markét, k tomu isofixu, tak já tě asi prve špatně pochopila, chceš ho nebo ne? Jakože by se dal do jednoho auta a ve zbylých by se to bylo normál na pásy nebo jak jsi to myslela? Já třeba vím, že naším druhým autem nikdy s malou jezdit nebudu, kvůli bezpečnosti, přece jen Ka je skořápka, kvůli tomu jsme taky kupovali nové. zatím isofix kupovat nebudu, uvidím pak dle toho, zda nakonec budu malou vozit vzadu.
A už je ti líp? Ještěže malá je takovej poklad, viď emoticon

Holky, koukaly jste na tu Sardinii? Já to tu furt projíždím, strašně bych tam chtěla.. jen jsem dnes zjistila, že cesta tím trajektem trvá 6hod, jsou tam teda i kajuty, takže pro pohodlí malé ok, ale celkově se tím ta cesta hodně protáhne emoticon

Přeji krásný víkend, jdu do hajan, papa
13. únor 2010 v 00:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky holky emoticon

evi mi isofix v novém autě máme emoticon takže ted je na mě zda koupíme sedačku s ním nebo bez....jenže vozíme í v obou autech zase ten iso je bezpečnější já nevím emoticon uvidíme až to bude aktuální emoticon

tak naše malá v autě nikdy neřve emoticon emoticon spí tam vždy jak zabitá emoticon emoticon a co vím v okolí všechny děti jsou v autech hodný jízda je ukolíbá emoticon

dnes už mi bylo líp večer jsme si vzala brufen tak zabral....dnes jsme byli s malou na zličíně setkali jsme se tam s míšou a amálkou holky moc hodné emoticon emoticon akorát mega lidí emoticon emoticon byl tam ten ze superstar Ben Cristavo to jsme nevěděli takže nedalo se kde ani zaparkovat a lidí jak no hrůůůzaaaaaaaa emoticon

ale koupili jsem s míšou čepku vCA za 30kč emoticon emoticon a já tam koupila bodýčka dneska jsme vyřazovala malé věcičky a je ich hromada roste moc rychle emoticon

a co vy jak trávíte víkend??
13. únor 2010 v 18:45  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jinak se musím smát emoticon emoticon ten můj chlap mě baví emoticon emoticon emoticon

tak dnes jsme novým autem nevyjeli napadlo hodně sněhu a hodně solili to prý vadí emoticon emoticon
na Kladno jezdit nebudeme blbý silnice emoticon emoticon
na zličín jezdit nebudeme kvli parkování emoticon emoticon dneska jsme byli svědlem vyjíždění jdné ženské a couvala a tuk do octávky emoticon emoticon znovu si najela znovu tuk do octávky emoticon emoticon to když jirka viděl řekl že tam jezdit nebude....
tak a na víkend co máme jet v květnu tam prý ne že by ho ukradli emoticon ale to už si ze mě dělal srandu emoticon

mě se líbí jak ho strašně opečovává emoticon emoticon
13. únor 2010 v 19:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Tak jsem si po celém dnu poprvé sedla, manžel mě vytáhl z postýlky už v 9h, jeli jsme se podívat na ty dlažební šutry, pak ke známým, nakoupit lišty k plovoučce do ložnice, pak jsme je tam dělali, teď jsme se najedli a asi padnu za vlast emoticon

Markét, tak to je dobře, že už je ti fajn, už mrcha přišla?
Jo, já měla za to, že ten isofix je taková ta podložka pod autosedačku, která se na pevno přidělá do auta: http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1439133 Jen některá auta tu možnost přidělání mají a např ty starší ne.
Takže ty si můžeš koupit autosedačku, která je možná připevnit i na tu podložku isofix, ale jde kdyžtak připevnit i pásy, když si ten isofix nekoupíš, ne? Takhle to mám s tou naší casualplay, lze k ní ten isofix dokoupit, ale nemusí. Takže já to budu řešit kdyžtak pak až v praxi, právě podle toho, na jakém místě tu malou budu vozit. Jo a ta sedačka, co máš teď, ta není na isofix uzpůsobená?
Je fakt, že děti bývají v autě hodné, ale třeba kámošky malá je teď v období, že se dost v autě vzteká, že právě nevidí na maminku a kamarádka mi říkala, že je to při řízení o nervy. Jsem zvědavá, jaká bude ta naše emoticon
Jakou velikost teď má Sofinka?
13. únor 2010 v 19:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, Jirka husteeeej emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. únor 2010 v 19:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky evi tu co chci já dělají bud na isofix nebo na pásy emoticon

tohle vajíčko co ted máme je pouze na pásy myslela jsme že vajíčka ani nijak jinak nedělají emoticon emoticon

no tak se bude vztekat emoticon emoticon já jí naučím nechci aby byla ten rozmazlenec co mě musí mít na očích emoticon
jak říkám v tomto autě bych jí mohla vozit vepředu ale nebudu prostě něco mi v tom brání hrozný strach přeci jen v zadu mi to přijde bezpečnější nevím emoticon

sofinka má ted tak 62 56 už jí je malá emoticon tu jsme přeskočili nějak moc rychle emoticon emoticon

to jsi měla také akční den ted si hezky odpočin emoticon emoticon

ne MS nedorazila v pátek jsme vysadila prášek počítám v pondělí emoticon
13. únor 2010 v 19:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak u nás byla noc hodně špatná, Vládík má velikou rýmičku a špatně se mu spinká, dnes přes den také špatný. V 18 usnul a teď je zase od 19hod. vzhůru emoticon
Markét, třeba to Sofince zůstance, ale co poslouchám, tak to spaní v sedačce pak přejde skoro všem dětem.
13. únor 2010 v 19:48  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, na isofix jsou i vajíčka, my máme tento typ a to je i na ten isofix http://detskezbozi.com/inshop/autosedacky/prislusenstvi-k-autosedackam/casualplay-isofix-base-for-prima.html
Myslela jsem právě, že tímto způsobem jsou dělané pak i ty autosedačky pro větší děti, že buď jí můžeš dát jen na pásy nebo k tomu pak dokoupit isofix.
Vožení vzadu je i podle mě bezpečnější, v případě nehody, to třeba jo, ale já se právě bojím, že když ji budu mít vzadu a neuvidím jí, začne řvát nebo něco, tak budu nervní a mohlo by se něco přihodit, proto bych jí radši vepředu na očích a po ruce, no uvidíme, jak to nakonec vyřešíme emoticon Furt si říkám, že když se stane bouračka, tak je to stejně průser na entou tak nebo tak a ono taky hodně záleží na nárazu, pokud by byl někým do boku, tak je to stejně nebezpečné i vzadu, on si člověk moc nevybere.
Malá teď pěkně vytáhla, je to šikulka, všechno dohonila, viď emoticon

Jiřinko, jejda, prďolka malej, to je mi moc líto, že má takové trápení emoticon Podložili jste mu nějak postýlku, aby nespal úplně na rovném? to prý pomáhá, že se při rýmičce líp dýchá.. čím se vlastně takoví prckové léčí? I když s rýmičkou je to asi stejné jako u dospělých, viď..
Přeji dobrou noc, ať se oba dobře vyspinkáte emoticon
13. únor 2010 ve 22:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
přeji hezkou neděli.

teď jsem se sem pár dní nedostala, jen v práci občas mrkla.
chci vám poděkovat za rady ohledně DR. trochu se obávám, jestli nám to vyjde a mám ještě jeden dotaz. opravdu si myslíte, že je Bocca Chica tak ošklivá a vyloženě byste to nedoporučili?
já bych se do DR opravdu ráda podívala a na líbánky v luxusním hotelu by to bylo parádní, ale obávám se, že pokud ta cena bude 25tis. a víc na osobu, nebudeme na to mít. tedy asi jo, ale zase nechceme vše utratit, přeci jen už začíná být aktuální i vlastní bydlení, takže musíme mít nějaké rezervy.
asi zkusím vyzjistit od lidí, co v BC byli a poptat se. moře tam bude určitě taky nádherné, kdybychom si vybrali fajn hotel a vyrazili na výlety, nemuselo by to být tak zlé. hledám prostě všechny možnosti.
jinak bychom asi hledali něco jiného, ráda bych exotiku. a když ne, tak nás láká Řecko nebo Malta. uvidíme.

včera jsme byli na svateb. veletrhu, doufala jsem, že seženeme prstýnky, ale nic. moc se nám líbily od Lukáše Rýdla. Marky, vy je máte, že? z jakého materiálu a za kolik? díky
my chtěli jen chirurg.ocel, ale tam neměli moc dobrý výběr.
14. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Tak Vládík pak usnul ve 20:30. Noc byla o něco lepší, pak jsme vstávali v 6:30. Mám pro něj kapičky libenar a vysáváme. Jinak postýlku už mám trochu podloženou pořád.

To brečení vzadu je někdy na nervy, ale ono ho třeba neuklidním, ani když sedím vedle něho. Takže už pořád nestavím, jako dřív, ono to stejně nemělo cenu, jen jsem tu cestu prodlužovala. Teď se spíš leknu, když najednou rychle přestane, nebo když vydává divný zvuky.

Leni, tak se poptej, my jsme tou Boca Chicou jen projížděli a zalekli jsme se toho přístavu, ale taky asi záleží, do jakého hotelu pojedete, chtělo by to zase už lepší. co si ale myslím, že když třeba budete chtít jet na Saonu, tak se to tam prodraží. Uvidíš,čas ještě je a nevíš, co třeba udělá koruna.
14. únor 2010 ve 13:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, díky. jasně, uvidím. budeme to řešit až nějakým last-minute tak měsíc předem nejdřív.
ona mi ta DR neuteče! emoticon

to mě mrzí, že Vládíkovi není dobře. držím palečky, ať je brzy zdravý a radostný klučík!
14. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni my máme od retofy emoticon od Lukáše rýdla má myslím Míša Pipiii emoticon pozeptej se jí emoticon

mě ta boca chica neláká viděla jsme hodně foteček a není tak pěkná emoticon

jinak holky máme tu dalšího ŠMÍRÁKA!!!ne nebojte se není to na vás šmíruje mě emoticon emoticon fakt se tich.....nezbavím emoticon
no co takže ví všechno a dává to o mě dál fakt se bavím emoticon emoticon emoticon

tímto té osobě vzkazuji hezké počteníčko a nezávid emoticon !!!!jinak aby nedošlo k omylu to auto jak jsem sem dávala odkaz to nemáme jen máme tu barvu emoticon takže není z loun emoticon emoticon ani to není nafta emoticon blbě jsi informovala dotyčnou a řeji ti hezkou svatbu emoticon emoticon

tak a ted k vám nevím holky co už tu můžu psát a co ne protože jsem asi hodně sledovaná osobnost emoticon emoticon
14. únor 2010 v 16:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 To je hrozný, viď Markét. Já jsem zatím nic nezjistila, ale snad to nikdo známý (nebo neznámý, pro koho bych mohla být důležitá) nečte emoticon
14. únor 2010 v 18:51  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Holky, do IP jsem vám poslala odkaz na nové fotky Vládíčka.
Co ty Markétko, nemáš nějaké nové?
14. únor 2010 v 19:27  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Ahojky holky emoticon

Jiřinko, zkoukla jsem fotky, jsou úžasné!!!!!!! Měsíc od měsíce děláš krásnější fotky, tyhle vypadají už jako od profíka, moc se mi líbí a malej je fakt nádhernej emoticon to se to fotí viď, když máš doma takového modela emoticon
Je dobře, že už noc byla lepší, copak ty, nejsi utahaná? spinkáte aspoň přes den?

Markét, to je nářez s tím šmíráctvím, jenže ono se není čemu divit, je to veřejná diskuze, čte nás spousty lidí, takže se s tím dá tak nějak i počítat, ale stejně je to hnus.

Leni, s tou Bocca Chicou neporadím, na vlastní oči jsem to neviděla, ale co jsem tenkrát o těch destinacích četla a zjišťovala info, tak to tam prý fakt není moc hezké oproti jiným místům. Zkus si třeba zavolat i do cestovek, co nabízejí DR, takhle jsem to udělala já a nakonec jsem volala i do samotné DR, přímo čechovi, kterej tam žije a má tam taky něco jako cestovku, na toho je dobré mít i sebou kontakt, kdyby se na dovolené něco stalo, nedej bože nějaký zdravotní problém, který tam nepůjde vysvětlit, tak on je ochoten přijet a pomoct. Tady je odkaz na jeho stránky, je tam i hodně info o DR: http://www.dominikanskarepublika.com/default.html
Tomu jsem taky volala, když byla Monča na dovče a řádil tam hurikán a mi měly o ní strach a několikrát kvůli počasí emoticon

No a jakýpak jste měly víkend? emoticon
14. únor 2010 v 19:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Jiři, díky za fotky, hned se jdu celá natěšená mrknout!

Marky, kašli na šmíráka, možná je jich tu víc. to je prostě riziko veřejné diskuze.

holky, psala mi holčina, co byla v Boca Chica a prý byli moc spokojení. ten přístav byl prý vidět, ale dost daleko. no uvidím, vyzjistím co nejvíc. prostě uvidíme podle ceny, hrotit to nebudeme, ale nesmí nás to zruinovat! emoticon
poslala mi i odkaz na fotky, zatím to vypadá hezky.

Evi, díky za odkaz. já si myslím, že bychom byli nadšeni i tak, je to něco jiného a já jsem zvyklá na Itálii a Chorvatsko. jen jednou jsem byla v Řecku na Kosu a to prý jsou i mnohem hezčí místa v Řecku. je jasné, že když se to srovná s Bahyahibe, tak to bude nebe a dudy, ale všude je něco. my jsme celkem nenároční. uvidíme.

já byla dnes plavat s kámoškou, bylo to fajn.

holky, slavíte Valentýna? mně se líbí ten původ, ale nepřeháníme to. dřív jsme si zašli třeba do čajovny, na véču a tak. dnes to nevyšlo, Adam měl zápas, ale přinesl mi tulipánky a já dělám lehkou véču a koupila jsem vínko a jahody.
14. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_2-mesic/

2 měsíc emoticon emoticon
14. únor 2010 ve 20:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni nejde o náročnost ale když už tam jedete emoticon tak vidět tu krásu dle mého emoticon
14. únor 2010 ve 20:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofinka_3-mesic/

3 měsíc probíhající ted emoticon
14. únor 2010 ve 20:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko vládíček je úžasnýýýýý emoticon emoticon emoticon emoticon fakt krásné fotky emoticon
14. únor 2010 ve 21:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, na výlety bychom se taky mohli podívat, moře je tam prý taky hezké a teď jsem omrkla fotky té holčiny, co tam byla. už to, že je to DR! emoticon
uvidíme, nechci nic předčasně plánovat, je ještě čas.
Řecko to jistí! emoticon

Jiři, moc hezké fotky, hrozně se mi líbily ty, jak je Vládík u zrcadla.
a švagrovou bych vůbec nepoznala, je úplně jiná než na fotkách z vaší svatby.
14. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Leni, jako je jasný, že jen to, že člověk bude v DR je pecka, ale je fakt, že když už za to utratíte spoustu peněz, tak aby jste byli opravdu nadšení a ničím nezklamaní, víš jak emoticon Proto jsme v podstatě všechny jeli tam, kde už to bylo vyzkoušené, i když to bylo o krapet dražší. Ale je jasný, že zase nemá smysl se kvůli dovče totál vycinkat emoticon joo, četla jsi a koukala jsi tady na ten odkaz, co jsem nechávala na Sardinii?
Nikdo se mi k tomu nevyjádřil a já jsem toho tak plná.. emoticon Furt o tom pročítám dokolečka a dočetla jsem se, že jsou tam bílé pláže a moře, co připomíná Karibik emoticon Takže jestli nám to v tom září klapne, tak budem mít "karibik" za pár kaček a i s prckem, to jsem na to vyzrála emoticon
Jinak Valentýna nějak neslavíme, jen si vždy dáme čokoládku nebo tak, jakože na sebe myslíme emoticon
Jo, teď jsem si vzpomněla, kdy máš zkoušku těch svatebních šatiček?

Markét, zkoukla jsem fotečky, tam jak je s ručičkama v pusince, tak je naprosto k sežrání, beruška jedna emoticon Taky máš moc krásné fotky!!! emoticon
14. únor 2010 ve 21:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.