Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Mončo, ale rozumíš mě :-D Takhle to bylo v plánu...jenže manža minulý týden přišel s tím,že se pojede na Kubu :-| Také jsem měla co dělat abych se udržela a neřekla ano....ale fakt teď to nejde,máme dodělanou komplet rekonstrukci,tak to musíme vybavit a potom.....Také pořád budu trvat na tom Thajsku,ale vzhledem k tomu že je to plán až na zimu,tak to s ním teď neřeším a odkývala jsem mu zimní Kubu :-D Těhu fakt nejsem.... :-) Ahoj Jiřinko, také bych vyrazila...HNED!!!! x-) Také koukám na dovolené,a ohřívám se přes net :-D :-D ,ale...musíme vše dodělat a potom se uvidí. Jinak Itálie je asi krásná, to máte pěkné!!! My vyhráli loni prodloužený víkend ALL na horách a dodneška jsme to nevyužili :-D Tak to využijeme v únoru letos,máme to domluvené,že to můžeme uplatnit,tak snad bude sníh... :-) Markét, válečka?? Hmm, to je pěkné....už se také těším na mateřskou :-N
Profilova fotka
Já nikdy nic nevyhrála. Kecám, letos s tím balkónem, ale jinak nikdy nic. Kačko já myslela, že už máte koupené letenky. My jsme na tom stejně. Peníze, které jsou naše se budou investovat do vybavení, které ze stavebka pořídit nejde. Z bytu nechci nic, máme tu samé staré krámy. V duchu jsem doufala, že nám domeček vyjde, tak jsem nechtěla byt zařizovat, ono se to pak málokdy hodí do jiného bydlení.
Letenky jsme Mončo udali... :-| Tak já pro dnešek balím a jedu domu žehlit.... :-( Pa...
Profilova fotka
Aha a mně jsi je nenabídla ]-( , ale Pavel by stejně nejel ;-) :-D
Profilova fotka
Tak jsem skočila do Tesca pro drobné, udělala jsem obloženou mísu, půjčila jsem si karty a večer u nás doma vyhlašuji karetní prší turnaj. Sice nám dvě karty chybí, ale to neva :-D . Dnes manžela oškubu ;-)
Profilova fotka
moni tak hezký večer x-) a pořádně ho oškubej :-D :-D holky za 10 dní sraz x-) x-) x-) se tak těšíme x-)
Profilova fotka
Mně to v tu sobotu asi nevyjde. Záleží na tom, jak dlouho tam budete. Ještě se pokusím to nějak zařídit, ale, nevím, nevím.
Profilova fotka
moni pokus se už to nejde změnit :-| udělala jsem rezervaci už na začátku ledna a jen tak tak 8-( 8-(
Profilova fotka
Ahoj mončo, jak jsi dopadla v kartách? Já manžela vždycky porazím 8-) Já to vidím tak, že s Vládíkem vydržíme stejně maximálně 2 hodiny, takže tak ve 3 bysme zase jeli nazpátek. Tak dej vědět, ju.
Profilova fotka
Jojo holky, já to pochopila, že už to nejde změnit. My do Liberce vyjíždíme v pět ráno a domů se vracíme okolo osmé. Když nepojedu, tak bude muset Pavel najít náhradu a to už podruhé, protože teď jsem byla nemocná a já přijdu o docela dost peněz, už podruhé. Ale na mně se neohlížejte a já se pokusím ještě něco vymyslet. Škoda, to školení je vždy jednou za čtrnáct dní, takže ten další víkend, nebo v neděli bych mohla. A kdo vůbec dorazí, pochopila jsem, že přijede Markétka, pipiii, Jiřinka a dál? ŽE by dorazila i Evka, když má to nové autí a nepojede vlakem :-D :-D :-D Jiřinko, že se ptáš. Obrala jsem manžela o 16Kč a vyhrála, páč víc drobných už neměl, ale v jednu chvíli mi už zbývali jen 2kč a myslela jsem, že to projedu. No, ale kdo umí, ten umí ;-) :-D
Profilova fotka
moni evička i lenka,pavlínka,míša s amálkou,jiřinka s vládíkem,já se sofinkou
Profilova fotka
Tada to je účast, to se mi fakt nechce chybět. No nějak to pořeším :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky baráčnice, potřebuji poradit. Jak je to z dani z nemovitosti. Já vůbec netuším, jak to mám podat, myslela jsem, že mám čas do konce března, ale prý to musí být v lednu. Mám jít na finančák a říct, že mám dům a oni mi dají formulář? Nebo to mám nějak připojit k přiznání, které dělá zaměstnavatel. Taky asi budu platit daň z bytu, i když jsem ho po půl roce převedla na mamču. Mamča má tedy podat daňová přiznání dvě? Jedno u nás za byt a jedno v Lípě za jejich dům? Jsem z toho volaká změtěná :-.
Profilova fotka
Leni ty jsou krásné. http://www.aukro.cz/item894254681_nad...
Profilova fotka
Ty jsou opravdu krásné a ta cena, viď. Neříkej mi, že se to daňové musí do ledna? Pokusím se to zjistit. My šli loni na finančák a oni to tam s námi vyplnili, ale všude je to jiné. Ještě jsme tam šli asi 3 dny po termínu. Jenže si už nepamatuji, jestli v únoru nebo v březnu =-) Jinak si myslím, že mamča opravdu bude muset dát 2 ty přiznání a každé jinde, ale kdyžtak si brnkni na finančák. To přiznání ti podle mě zaměstnavatel neudělá, musíš ty sama.
Profilova fotka
Děkuji Jiří. Zítra budu vyzvedávat přiznání pro lidi z baráku, tak se na to poptám. Koukám, že ty to taky ještě nemáš úplně vryté v paměti. No jo, čerstvý baráčník :-D
Profilova fotka
jo a kačka samozřejmě tu jsem zapoměla :-N promin kačko x-) :-x holky dorazila manduca: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... malá je v ní spokojená :-) 8-)
Profilova fotka
Markét, ty si můžeš ještě rozepnout ten zip, aby jí ta hlavička lépe držela. Nebo to je rozeplé a nevidím to?
Profilova fotka
jiřinko nevím co myslíš =-) mám tam ještě na hlavičku kapucku a ta je schovaná =-)
Profilova fotka
jiřinko už vím je tam zip :-D :-D už jsem to rozepla a je to vyší děkujuuu x-)
Ahoj holky, konečně mám chvíli čas nakouknout, ale ne na dlouho, budu se věnovat Adamovi, připravuje pravou italskou večeři. ;-) Byl na pár dní pracovně v Milánu. Musím říct, že mi bylo docela smutno. První noc byla šílená, v baráku samé zvuky, sousedi hluční a jak tálo, padaly ze střechy kusy ledu a sněhu. Celou noc jsem neusnula, a když jsem už usínala, vždy něco hrozně hlasitě prásklo na zem a já se strachy málem po! :-D A. mi přivezl CD Ricci a poveri. Znáte je? Měla jsem hroznou radost! Jako malá jsem poslouchala doma desku. K těm šatům, je to trošku styl jako tady měla Kačka, ale nakombinovala jsem dvoje šaty, tak jsem sama zvědavá, jaké budou. Když tak pak pošlu fotku ze zkoušky, do měsíce by měly být. Jdu mrknout, o čem jste povídaly. ;-)
Profilova fotka
Markét to je super. Mně se tohle vždycky líbilo. Mám pocit, že je to mimčo pěkně u srdíčka a člověk má volné obě ruce. Zdá se mi to bezpečnější, než ty šátky.
Moni, tak ty šaty jsou fakt nádherné! Nemohla jsi mi je sem dát před týdnem? ;-) A ta cena nemá chybu. Normálně přemýšlím, že si je i tak objednám. Do toho ušití jsem zatím vrazila zálohu 2500,- No a tyto bych třeba pak mohla střelit za víc. Kámoška tak nakupuje v jednom super sekáči za pár korun a pak to střlí za víc a vydělá. :-D Já si tam teď koupila značkovou sukýnku za 30,- Markét, to nosítko se mi líbí, brala bych to třeba na převoz domů na Moravu k rodičům. Ale spíš preferuju kočárek, nebo až pak drobek sedí tak nosítko na záda. Jiři, myslím, že daňové přiznání do března, teď jsem to řešili v práci a mám to vyplňovat s klientama. No nebude to sranda, musím si to přes víkend nastuodovat. Ale to je asi z živnosti. Aha, Monča se ptá. Já dnes byla na finančáku pro formuláře. Moni, fakt si tam jen brnkni a oni ti to řeknou. Moni, Katka a Lenča H. taktéž! Takže byste byly komplet a já navíc. Jen škoda té Míši A. Opravdu je to zvláštní.
Profilova fotka
ahojky holky :-) leni v kočárku budeme jezdit na dále 8-) a tohle nosítko jde i na záda ;-) je do 20kg ;-) moni ty šatky jsou fakt nádhernéééé x-) x-) škoda že se nebudu ještě vdávat 8-) :-D mě ty šátky nic neříkají a navíc je to také drahé jak mrška :-p takže jsem zvolila toto x-) s tím srazem to nějak udělej PROSÍM!!!!! dlouho tu nebyla evička snad je vše v pořádku? kde je pavlínka lenka H.kačka jiřinka,evička no kde jste :-o :-o
Profilova fotka
Dobré ráno. Asi holky někde bobují. Já se tu dnes také už asi neukážu. Musím na byťák pro daňová přiznání pro lidi v baráku, pak k mudře a nakonec uklidit auvařit, protože přijedou na víkend naši. Tak se tu pěkně mějte.
Profilova fotka
Ahoj holky, ja jen nestiham v praci psat, jen vas zbezne docitam, zaucuju novou kolegyni a nejde to tak lehce jak jsme si vsichni mysleli :-( a doma uz na net nechodim, tak proto nepisu,ale se srazem pocitam a pristi tyden se urcite ukazu ;-) Tak se mejte a pekny vikend papa
Profilova fotka
Ahojky, tady jsou nové fotečky za tenhle měsíc: http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
jirinko, vladicek je uuuzaaasny!!!! x-) x-) moc vam to vsem slusi!!!! x-) x-) x-)
Profilova fotka
Jiřinko malej je kouzelnej. A co Vám na té vesnici chybí viď? Hele, nechceš mi půjčit manžela? Umí postavit dům a dělá pěkné děti :-D :-D :-D . Jiří Vy máte plovoučku, nebo lino? A ten vysavač i vytírá, nebo jen luxuje do vody? Horejsi, neměla by jsi už zůstat doma :-( , zdá se mi, že píšeš víc a víc, že je toho v práci hodně.
ahoj holky, přeju hezký sobotní den, jak trávíte víkend? Jiři, moc hezké fotky, hrozně se mi líbí, jak Tvůj manžel s malým blbnul! ;-) já se chystám s kamarádkama podívat na nějaký masopustní průvod u Hradu a večer jdeme do sauny. ale nejprve tu musíme poklidit, je tu hrozný borďas. no a Adam bude psát disertačku. Moni, souhlas, Jiřinčin manžel umí dělat moc hezké děti! :-D Leni, šetři se a moc to v práci nepřeháněj, hlavně hodně odpočinku.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?