Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky,
zdravím vás po víkendu.
v práci máme šrumec, protože finišujeme projekty a pracuju i po večerech.
ale omrkla jsem fotečky Amálky a Vládíka. moc hezké! emoticon

v sobotu jsme byli na tom krojovém plese, bylo to fajn, zatančili jsme jak zamlada! emoticon
Evi, fotky přidám později. pár by jich mělo být.

Moni, jsem ráda, že jsi v pořádku a je Ti líp. Buď na sebe opatrná a dej se do kupy.

Kači, šatky jsem si nechala nakonec ušít. v sobotu jsem byla v Hodoníně v salonu, s paní jsme probraly obrázek a moji představu, změřila mě a za měsíc by měla být první zkouška. snad se mi budou líbit. cena bude 5500,-

Jiři, tak to jste si parádně užili. už jste přemýšleli o letní dovči?
Vládíkovi přeju taky všechno nejlepší a ať moc nezlobí!
emoticon

Evi a Míšo, mám pro vás ty pálenky, tak v sobotu vám je předám. ale asi to bude spíš pro vaše chlapy, že? emoticon
18. led 2010 v 18:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
horejsi
2
Registrovala se 30. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 2298 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 29. června 2007
    Ve Staré Oboře u Hluboké nad Vltavou, Region České Budějovice
 Ahoj holky,

mela jsem v patek dovcu tak jsem si pekne odpocinula,ale po vcerejsku bych uz ji zas potrebovala. Ale ty dva tydny uz to vydrzim emoticon

Moni super, ze uz jeti lip, teda takhle si zahravat, ja mit 40 tak uz jsem davno u dr,ale vim, ze uz to vis ted taky vid emoticon hlavne, aby uz to bylo vse v pohode.

Misa A se stale neozvala co emoticon
19. led 2010 v 07:29  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Ahoj.....včera jsëm měla nějaký šrumec v práci,pořád něco nakonec jsem musela vyrazit na druhý konec Prahy emoticon a přijela jsem až odpoledne. Na fotečky se podívám dneska,včera fakt nebyl čas.
Jiřinko,tak snad také nezpomeu Vládíkovi popřát v květnu emoticon

Co pořád objdnáváte u HP??? Pořád ty knihy????? emoticon Markétko, tak jak jste pokročili s autíčkem???

Leni, takže šaty nakonec budeš mít ušité? A jaký střih sis vybrala,máš někde nějaký obrázek? Ještě se zeptám,náhodou místo slívky nějaké dobré víno na prodej nemáte????? Slivovice domácí máme přes 200L.... emoticon
19. led 2010 v 09:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 kačko já dělala fotečky sofinky a nás od seznámení takže 200 fotek emoticon emoticon

auto posílala jsme sem odkaz na octávku za 170 tis.v česku ale dá se platit eurama takže by nás vyšla na 150tis...ale to víš Jirka pořád váhá ted říká počkat a našetřit na tu novou emoticon jsme z něho jelen emoticon emoticon emoticon
19. led 2010 v 09:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Markét jako fotoknihu,ano?
To si pamatuji ten odkaz,tak jsem si myslela,že ji budete hned kupovat. Tak to byl takový typ na další....?
No to víš,to je těžké. Samozřjmě nechce udělat špané rozhodnutí....,ale to musíte samy....My jsme dokonce uvažovali včera ještě o tom novém Superbu v combi......včera mi to doma bylo sděleno.....že by to také nebyo špatné... emoticon
19. led 2010 v 09:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko emoticon emoticon ne fotečky do alba emoticon máme vše v compu a nic vyvolaného a já miluji fotky emoticon emoticon máme album svatební z DR,psa jinka nic ted chci udělat album malé emoticon emoticon a přivezu ho na sraz emoticon

pro mě by to tak těžké nebylo ale toto nechávám na něm....nemohli bychom jí hned koupit nemá vyměněné eura má jen 15OO emoticon

co ty jaký byl víkend
19. led 2010 v 09:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Aha..., tak to jo....Ale to přece stačí dát na CD a udějí ti to v ateliéru normálně ve městě ne??? Já vím,že mi to aspoň u nás tak říkali,když jsem chtěla foto pro dědu. Přivez ho na sraz,to určitě........!
No tak teď jste se koukli p autu,víte ceny, víte jak se to pohybuje a až to budete mít v ruce,tak bych šla ronou do toho...teď už bych asi nekoukala......
Víkend...ani nevím co jsem dělala..... emoticon Jo , v pátek jsme byli na návštěvě,v sobotu také,to jsme hráli u mé sestřenky Pokera do dvou do rána...a v neděli další návštěva....v sobotu přes den práce na bytě.....atd... emoticon Už máme hotovo,tak teď lítáme a vybíráme nábytek.... :o)
19. led 2010 v 10:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko a na co chodit do města když to mám z pohodlí domova emoticon emoticon a přijde mi to pod nos emoticon emoticon
19. led 2010 v 11:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ahoj holky,
přeju hezký večer.

Leni, já měla taky v pátek dovču. řeknu Ti, že bych to tak brala pořád. ten týden líp uteče a bylo by to spravedlivěší - 4:3! emoticon

Kači, šaty budou za krk, trošku podobný styl jako ty. obrázek mám, ale nechte se překvapit. emoticon
vínko bych Ti dovezla i zadarmo. děda má moc dobré. ten víkend, co je srazík, přijede mamča s přítelem k nám, tak ji poprosím, ať nějaké víno doveze, jo? máš radši bílé nebo červené? nejradši bych přivezla vám všem, ale to už bych asi neutáhla. emoticon
ale když budete chtít, na jaře domluvím sraz u nás a můžeme k dědovi do vinného sklípku. vím, že s maminkama to bude horší, ale třeba se vás pár najde.

taky často přemýšlím, co je s Míšou A. je to zvláštní, ani tu nebyla před Vánocemi, nevím, kdy naposledy. moc se mi nezdá, že by na nás tak zanevřela. vše, co o ní víme je, že se jmenuje Míša Vaněčková a je z Českých Budějovic. snad je v pořádku!
19. led 2010 v 19:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj, tak jsem tu jen na skok....vzala jsem si práci domu,tak jen nakukuji a nikde nikdo emoticon Co všichni děláte????
Leni,tak na ty šatičky jsem moc,moc zvědavá!!! emoticon A to nám je ukážeš až jako nevěsta?? emoticon emoticon S tím vínem budeš hodná,ráda ochutnám.....radši mám červené,ale je to jedno - pokud jsou suchá. A samozřejmě to nebudu chtít Leni jen tak,ano? Aby jsme předem obě věděli emoticon emoticon
Jinak my jedeme 20.března do Valtic....máme tam objednaný nějaký hotýlek se sklípkem,tak se moc těším!!! emoticon

Míša A. tady opravdu dlouho nebyla....a také se mi nechce věřit,že jen tak bez ničeho na nás zanevřela... emoticon A nikdo nemá číslo????
19. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Kači a pracuješ? emoticon
Já mám už pár dní taky po večerech o zábavu postaráno. A dnes jsem siroteček, Adam mi odjel na tři dny pracovně do Milána. Jak já bych jela s ním!
Ale zítra odevzdáváme závěrené zprávy projektů a snad se to trochu zklidní.
Kači, ony ty šaty budou stejně ještě trošičku jiné než na obrázku, protože jsem chtěla něco upravit. Ale už jsem je měla na sobě, jen to půjčovné bylo tenkrát nehorázné!

Já za to vínko opravdu nic nechci, když mě někdo požádal, tak jsem od dědy přivezla, pro něj ani pro mě to není problém, opravdu. Jestli budeš chtít, pozveš mě na panáka, jo? emoticon
A Vlatice jsou krásné!

Holky, jedete někdo na hory? My chceme v únoru jen na víkend, ale ještě nemáme nic zajištěno, snad nějaké slušené ubytko najdeme.
19. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 ahojik..lennusemoticon tys me vcera dostalaemoticonemoticonemoticon ze sis spletla kdy je srazemoticonemoticonemoticon

mury, ty beres album male na srazik, jo? ja tam nic tahat nebuduemoticonemoticonemoticonstaci ze budu mit dite a hraci deku a jeste ke vsemu nevim zda budeme mit autoemoticonemoticon
20. led 2010 v 09:17  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ahojky

míšo vezmu jedu autem emoticon pokud tedy do té doby udělam album emoticon

s tou míšou je to divný emoticon emoticon emoticon
20. led 2010 v 09:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj emoticon
Markét, jak sis dělala teď ty fotky, tak tam je na výběr druh foto papíru....,jaký si zvolila? Já jsem tomu nějak nerozuměla,nevím ten rozdíl.
Leni, tak si dáme panáka emoticon A ty šatičky budeš mít kdy ušité????? Jina my na hory určitě ještě pojedeme....,plánujeme to na 19,,nebo 20.února..ten víkend před letíme do Žiliny..... Tak snad bude ještě sníh.
20. led 2010 v 10:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 teeda kaci, ty budes takhle cestovat, se maaasemoticon ja bych si taky potrebovala na chvilku odpocinout od vsech starosti... az nebudu kojit tak vypadnu nekam na cele odpoledneemoticon
20. led 2010 v 10:44  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Ahoj holky.

Já nějak nic nestíhám a nic mně nebaví. A to mně o víkendu čeká rodinná oslava mých narozenin, které jsem letos proležela v horečkách.

Já bych taky jala na hory. Včera jsme byli na baráku, zapojovali nám plyn a kotel, vypadá to, že rozvody plynu jsou v pořádku a kotel prý také měnit nemáme, jen nám ho vyčistí, napustí topení atd. Už topíme, tak se tam večer musím zajet podívat. No, ale chtěla jsem říct, že na zahradě je hromada sněhu, mněla jsem takovou chuť postavit sněhuláka, ale po hodince běhání okolo domu, jsem si musela sednout do auta, páč jsem byla zmrzlá a bojím, bojím.

Kačí, Vy už jste v Thajsku byli, nebo se teprve chystáte? Mám teď málo informací, dočítat prostě nestíhám.

Leni já bych ty šatičky chtěla vidět před svatbou. Jsem zvědavá a nejsem ženich emoticon emoticon emoticon

V pátek jdu na gyndu a v pondělí do práce. Tedy né, že by se mi chtělo, ale nemůžu se doma válet a pozorovat, jestli mi nestoupá teplota. Jo a jinak mně pěkně bolí levá ruka, zatím, že je to šlacha, nemůžu jí narovnat. Bolí mně to už od nemocnice, jak ve mně vrtali a hledali žíly, tak asi napíchli nerv. Holky kdyby jste viděli ty modřiny, Žíly hledali i na zápěstí a na hřbetu ruky, fuj.
20. led 2010 v 11:14  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko normální fotky emoticon jen jsme to prostě poslala přes net a přijde mi to domů pod nos emoticon emoticon

moni ty si užíváš emoticon snad bude brzo líp emoticon
20. led 2010 v 11:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Markét, mně už je dobře, ta ruka je jen nepříjemná, ale normálně funguju, jen v hlavě tp mám porarašené. U mně docela zlom, já nikdy nic neřešila, k doktorům nechodím a teď se pozoruju jak magor. Myslím si, že až půjdu do práce, tak to přejde.
20. led 2010 ve 12:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Jasně Markét,rozumím ti. Ale chtěla jsem vědět,co jsi zvolila při objedávce - ideal/klasik....tak jako tam byl výběr velikosti fota,víš. Ale já už jsem to právě poslala s ideal emoticon emoticon Tak uvidím co dorazí,škoda že to nemůžou třeba udělat také černobílé....
Míšo, moc nadšená z toho nejsem,ještě rozhodujeme zda se nevyplatí Žilina klasicky autem,jedeme tam na narozeniny známého z DR.... emoticon Oni už tady byli asi pětkrát...tak se pořád navštěvujeme i s těma pražákama emoticon A jestli já se dočkám mimi, tak mě to také čeká....vy už to budete mít za sebou emoticon

Ahoj Mončo emoticon Teda.....to je hrozné,co píšeš....ať už je to brzy za tebou a v pohodě si můžeš realizovat baráček! Zvládni to co nejlépe!!! V Thajsku jsme nebyli....a nepojedeme. Známý co s náma měli letět jak s náma byli v DR a na Djerbě,tak se snaží o mimi,tudíž jsme letenky udali a oni také,nemělo cenu je držet,kdyby se jim t náhodou povedlo a ještě letět tam a tam několik přeletů na ostrovy. Minulý týden jsme doma řešii menší spor...manža nechal bloknout Kubu...tak jsme to v klidu rozebrali a v létě dáme týden...někde?????? Řecko,Egypt,Kapverdy,Dubai....a zimu Kubu.....teď je přenější byt a vrážet peníze tam. emoticon
20. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 A fsvojap hrozně ti to jako těhulce sluší a jsem hotová z vašeho domečku. Nevím proč, ale myslela jsem si, že předěláváte starší. Holky všem fakt klobouk dolů. Já mám teď pocit, že máme dům a nevíme co s ním. Budu si muset najmout stavební dozor. Nerada bych udělala nějaký velké chyby. Teď už je vše připojené a mnělo by se začít fakt makat, aby jsme mohli bydlet co nejdřív.
20. led 2010 ve 12:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko to nevím rozměr jsme dala 10 krát 15 emoticon černobílé můžeš přímo fotit na fotáku a udělají ti je přeci!!!!
a nebo pak dát do černobíla v nějakém prográmku emoticon

moni zvládnete to emoticon je to boj ale budete to mít také moc moc krásné emoticon emoticon
20. led 2010 ve 12:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Markét, uvidíme co dorazí emoticon Dala jsem tam i některé ten rozměr 19 emoticon Tak jsem na to zvědavá!
Jo, jo.na foťáku to jde....,ale jsem ráda,že to fotí emoticon teda mě... emoticon
Co děláte,holky??? Co Sofinka??? emoticon
20. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky,
v rychlosti vás zdravím ještě před obědem emoticon jsem v práci ve skluzu a zítra mám dovču, tak to tu musím ještě během odpoledne pořešit

Moni - držím palce, ať se co nejrychleji uzdravíš emoticon a díky za pochvalu fotek, stavíme nový, jen se s tím dost crcáme, ale teď už se to konečně chýlí ke konci

Kači - závidím ty cestovatelské plány emoticon

Leni - taky jsem zvědavá na šaty emoticon pochlubíš se nám hned jak budou hotové?
20. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Kačí co to Thajsko?

Já jsem teď dojedla, při vaření jsem připálila brambory, pak jsem kápla mléko do oleje a nakonec jsem přihořívání poslední trošky mléka na kaši to mléko vylila na sporák. Co z toho plyne?....DNES NIC NEDĚLA emoticon .

Holky já jsem tragéd.

fsvojap, jak dlouho stavíte? Máte to větší než holky, asi i podkroví viď, na kolik Vás to vyjde po dokončení? Já mněla včera pána v baráku na plyn. kotel. Byl milej, ale jen na to kouknul, zapnul, změřil, jestli to neutíká, byl tam 1,5 hodiny a vzal si 600,- a to vlastně jen zjistil, co všechno musí nakoupit a co se musí příští týden s tím kotlem udělat-vyčistit. Mám asi zkreslené představy o cenách
emoticon
20. led 2010 ve 13:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Ahoj Pavlí, tak hlavně opatrně v práci... emoticon Myslím si,že nám max.vyjde dovolená v létě... emoticon Se zimní nepočítám ...................... emoticon
Mončo.....,nechtěla jsem to tady psát veřejně..,v duchu doufám,že to bude místo té Kuby...tam se mi moc nechce - zatím.
emoticon emoticon ...hlavně v klidu...když se to S....re, tak se to....zasměj se!!! emoticon

Mončo,a co elektrika? Tu budete dělat novou,nebo tam je?
20. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko ted jsme uspala malou na ruce a dala do košíku snad bude spinkat emoticon

jinak neděláme nic emoticon válečka emoticon emoticon
20. led 2010 ve 13:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Kačí, já ti nerozumím? O tom Thajsku už jsi psala před docela dlouhou dobou, omlouvám se, jak nedočítám, tak o Kubě nevím. Nebo jsi nakonec těhu emoticon ?

Válečka, to mi jde. Jako jsem zvědavá, jak budu fungovat v práci, připadám si jak trubec a hlavně vstávám v deset emoticon

Holky mám ve špajzu v mouce ty černé broučky, se z toho po… Zrovna já, takový milovník úklidu budu vyklízet a dezinfikovat špajz. Ach jo.
20. led 2010 ve 14:03  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
 Ahoj holky, tak mi dnes byli na osmiměsíční prohlídce a Vládík už má 8990g a 71cm emoticon
Mončo, tobě se to opravdu s...re, ale snad bude brzy líp. Určitě si pak zpravíš náladu na baráčku.
vládíček právě usnul a já musím ještě rychle poklidit, za chvíli přijede nějaká paní kvůli pojistce. To domluvil Vašík, opravdu mám radost emoticon
Kačí, to jsou tedy plány, vyrazila bych hned a kamkoliv emoticon

Leni, v létě chceme asi Itálii, kvůli písku pro malého. Vašek dostal od jedné firmy poukaz na 2 noci v hotelu v Alpách, máme si vybrat z 24 hotelů, tak vybereme takový, aby byl na cestě do Itálie a spojíme to. Chceme konec srpna, začátek září.
20. led 2010 ve 14:13  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Ty bláho, zase samé cestování, já si asi vezmu torničku, stan a udělám si v létě prodloužený víkend na baráku emoticon .

Náš táta na Silvestra vyhrál v šipkách prodloužený víkend na horách s plnou penzí. Šikulka.
20. led 2010 ve 14:19  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Škoda, že nemáme korunky, manžel totiž nedostal odměny, které mněli dostat v lednu. To byla jedna z věcí, která nás hned na začátku roku nepotěšila. Kdyby je dostal a vzhledem k tomu, že nejsem těhotná, tak bych snad jela do toho Thajska. Jenže, kdyby byli v prdeli ryby, nemuseli by být rybáři. To praví má moudrá babička. Takhle koukám na koruny na účtě, páč mi Liška poslala peníze na rekonstrukci, slintám, ale vím, že nesmím emoticon emoticon
20. led 2010 ve 14:22  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.