Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi alpy jsem nečetla protože to bylo pro jiřinku to jsem fakt přehlídla..jinak bych reagovala i na to ;-)
Evi, moje známá byli i s malou na horách, to neměla ještě ani rok. a bylo to fajn! prý se střídali v hlídání s ostatníma rodičema, takže si i zalyžovali. jak jsem psala, nevím dle sebe, ale z okolí, že záleží na dítěti, jak je klidné či divoké. musíš dělat častěji pauzy při cestě a vše přizpůsobovat jemu. jsou i rodiče, kteří posadí dítě do přenosky na záda a razí do exotických zemích cestovat a nemají ani zázemí. k té svatbě, tak já už to Evi až tak neřeším. když jsme se zasnoubili, furt jsem u toho seděla a chtěla mít vše dokonalé a teď už si říkáme, hlavně ať se pobavíme a máme se rádi až do smrti! ;-) s barvou jsem furt nevěděla, ale nakonec necháme krémovou. šaty mi sluší taky víc krémové než bílé, tak to nebudeme komplikovat a přijde mi to taková svatební barva. ty jsi měla tušim zelenou, ne? my budeme mít svateb.hostinu uvnitř s rodinou a pak až dorazí kamarádi, přesuneme se ven na dvorek. když tak my pošli prosím fotky těch potahů, ale upřímně nevím, my si na nějaké zdobení moc nepotrpíme, každopádně díky za nabídku, jsi hodná! :-) teď právě trochu omrkávám favority, ať se do soboty rozhoupu, co chci vlastně vůbec ušít! ;-) holky, mám tady takovou reklamu pro bráchu. on pálí slivovici a jabkovici a požádal mě, ať se zeptám, jestli nechce někdo koupit: jabkovici (kalvados) 1l/200,-, švestkovici 1l/250,-, tak kdybyste chtěly, jedu teď na víkend domů, můžu dovézt a pak vám to předat na srazíku. Míša P. si už objednala. :-) je to docela dobrá medicínka, hlavně při cestování proti průjmům. rozhodně si to beru do DR, pokud tam vyrazíme. :-D
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=Cb7nxR... jak honí dudlíka není moc vidět je bílý :-D :-D :-D ale zvuk !!!
Profilova fotka
leni my právě ted budeme kupovat to nosítko ale hledám co je lepší vyhrává manduca stojí sice kolem 3 tis.ale na ty výlety atd je to super :-)
Profilova fotka
Markét, nenazvala jsi mě tak, ale směřovala jsi to tak, stačilo málo :-D Jo a ty Alpy byly v jedné větě s tou dovčou k moři ;-) Ještě nejsem matka, takže právě píšu, jak bych to tak viděla, ale skutečnost může být jiná a je pravděpodobné, že bude, asi jsem to nepochopitelně napsala.. S tím autem to byla jiná věc, to není to samé přece, tam šlo úplně o něco jiného, jen jsem ti celou dobu připomínala, co je pro tebe, když už máš rodinu atd výhodnější, aby jsi se pak netrápila s třema autama s nedostačujcím kufrem, víš jak.. Moje otázka na názor děti, moře a cestování je v této chvíli čistě fiktivní, auto řešíš přece reálně. A už toho necháme, nebo se holky z toho dočítání v pondělí zblázní, povíme si to kdyžtak za 3 týdny z očí do očí, ju :-D Na to video jsem moc zvědavá, pak dej odkaz x-) No a co jste vlastně holky dělaly celej den? Já vyhrála 60tis v tom pokeru a vyprala, to jsem toho stihla, co :-D Teď jsem teda ještě uvařila véču a jsem k prasknutí. Půjdu konečně nahrát ty fotky z vánoc a s pupkem na rajče, pak hodím odkaz..
Profilova fotka
Jé, já zase než to odeslala, tak jste tu toho napsaly :-) Leni, ty potahy jsou čistě bílé, ušité z prostěradel, nejsou zdobné, no mrkni na rajče, mám to tam v albumu :-) Tu slivovici bych si ráda objednala, tak jestli je dobrá, tak litr švestkovice pěkně prosím :-) S těma horama to taky tak právě vidím, už jsme se právě domlouvali s bandou, co jezdíme, že třeba jedno odpoledne se někdo obětuje a bude hlídat a my si zajezdíme, prostě že se prostřídáme :-) Jen se bojím té cesty, ale to se vše ještě uvidí, přesně jak píšeš, jaké to dítě bude :-) Markét, jsu zkouknout to video :-)
Profilova fotka
evi auto je možná také fiktivní záleží na manžovi :-D :-D odkaz jsem dala ale prý nefunguje :-( ]-( ty vade jsi vyhrála 60 tis, no super :-D :-D :-D na fotky se těším x-) x-) x-)
Profilova fotka
mně to video nejde spustit :-(
Profilova fotka
To je fiktivních 60tis, ale radost mám :-D pokud mi to takhle pěkně půjde, tak si asi stáhnu ten poker o pravé poker a zkusím to za pravé peníze, vložím do toho třeba jen 200 a uvidíme :-)
Profilova fotka
míše šlo nevím jaktože nejde :-(
Profilova fotka
mně to píše chybu, a že to mám zkusit později
Profilova fotka
jo jo mě také když se to nahrálo tak to šlo a ted nic....počkáme a uvidíme...
Článek se načítá
Marky, fugnuje, teda ty jsi ji ale trápila, já bych to už nevydržela a ten dudlík jí tam sama dala! :-D Evi, mrknu. Dobře, píšu si slivovici a přivezu litr. Snad to pak uvazu, ale na Zličín k Tvému autu bych to mohla zvládnout! :-D ty hraješ poker? takové penízky by se hodily, co máš s nima v plánu? 8-) My dnes vařili ty špízy, jak jsem psala, ještě nám zbylo na zítřejší oběd. Adam smolí disertačku, docela se do toho dostal, ale po 16.hod. mi odjel na zápas. Já ještě uklízela, protože jsem to včera kvůli těm salonům nestihla vše, teď jsem připravila tuňákovou pomazánku k večeři a jdu dělat ještě salátek. A večer budu dělat nějaké resty do práce. Evi tak hejbni s těma fotkama, už se těším! ;-)
Profilova fotka
leni tobě to jde :-N =-) nechápu :-D :-D :-D co trápila ona to plive furt já jí ho dám a ona pliv a zase mě volá to je hrozný tak jí nechávám vycukat :-D :-D
Marky, najela jsem na Tvoje jméno, jak tam máš uživatele a tam se mi to objevilo. ;-)
Profilova fotka
kuk buk:) ja se na vas tesim:) jirinko,amalce porad basnim o Vladikovi:-D
Profilova fotka
holky me to video fakt funguje:O
Profilova fotka
Markét, tak mně už taky funguje, teď jsem na to koukala s manželem, měla by jsi ho slyšet :-D nejdřív to jen poslouchal a říká co to je, to je nějaké nevrlé miminko, pak se šel koukat a to bylo smaé ježišku, ta je ještě maličká a proč jí tak trápí, vždyť je tak malinká, chudinka ce selá kroutí a ťuťuňuňu atd :-D tak jsem mu vysvětlovala, že to by jsi nemohla dělat nic jiného, než u ní sedět a nahazovat dudana a on se tvářil tak nešťastně, jako by o toho dudlíka přišel on :-D Mám silné obavy, že to bude ten typ tatínka, co malá pro něj bude princeznička a já se na ní nebudu moc zle podívat, jé, to bude ještě nářez :-D Jinak video super, malá je roztomiloučká x-) Leni, kdyby jsi toho měla nějak moc, tak to nehroť, zase aby jsi se nám nestrhla, ale pokud to zvládneš, tak budu moc ráda :-) ten poker jsem začala hrát dnes, psala jsem vám to v půl čtvrtý, že se ze mě stal gambler :-D škoda, že ty penízky nejsou opravdové :-D Už jsem dala fotky z vánoc a ze silvestra na rajče, tak se můžete mrknout, na konci jsou aktuální bříška, v albu Vánoce jsem v 26týdnu a to bříško v albumu Silvestr je z tohoto týdne, takže 28týden. Ještě jde zatáhnout, že není skoro vidět, ale je to náročné, na fotkách je naprosto uvolněné :-)
Profilova fotka
evi ted jsem zhlédla fotky x-) x-) super silvestr bomba toho jídla ted jsem dojedla a mám zase hlad děkuju :-D 8-( :-p je vidět že jste se bavili a užili jste si to x-) x-) Vánoce super tich dárečků moc ti to sluší :-) ta červená halenka je bomba 8-) jsi kočka no :-D ...bříško už hezky vykukuje holt budeš maminka s bříškem jako jsme měla já :-N prostě maličké ale bud ráda pak to dáš dolů jedna dvě ;-) rodiče vypadají velice mladě a sympaticky :-) no budete moc hezká rodinka x-) x-)
Profilova fotka
tvůj manžel je hustej :-D :-D :-D ono ho to přestane bavit neboj až tohle udělá stokrát 8-( 8-( :-D :-D ale chápu já toto vidět tak řeknu také chudinka malinká aleona byla tak roztomilá jak to honila :-D x-) x-) pak si ho vzala i do ručičky =-) =-) ale nestrčila ho do pusy škoda že už to neumí :-D :-D
Evi, fotky super! tak konečně vypadáš jako těhule, ale tipuju, že jsi byla po jídle! :-D v těch vyžehlených vlasech vypadáš úplně jinak, trošku mi připomínáš Lenču Hořejší. ;-) ale s vlnitými na mě působíš jako šmrncovnější a větší kočka! ;-) neboj, já ty flašky utáhnu, jsem vyslužilá skautka a zvyklá chodit s báglem na zádech. :-D
Profilova fotka
Markét, děkuji za pochvalu :-) ta červená halenka mi bývala ještě nedávno hodně volná a teď už z ní lítají knoflíky :-D Naši jsou staří, táta slaví v únoru 70tku a mami měsíc potom 67let.. měli mě pozdě. Taky doufám, že ho to pak přejde, protože zatím mám pocit z jeho reakcí, že bude malou rozmazlovat, to mi dnes vyprávěl, jak bude s malou vařit v tom šátku atd, tak jsem mu řekla, že pak si s ní bude i celé dny doma, že ji chci naučit, aby si nějakouhodinku vystačila taky sama na dece a on na to, že to jí přece nemůžem udělat, že jí tam bude smutno.. uuuuááááá :-D :-D :-D Sofinka byla fakt roztomilá, jak to honila a schválně jsem koukala, že jsi ji nechala "potrápit" jen minutu a to mi jako zlé fakt nepřijde :-)
Profilova fotka
Leni, tak to jsem ráda, že jsi skautka... bude slívka :-D děkuji moc x-) já ji sice nepiju, ale pravá moravská slivovice je ideální pohoštění :-) Ve vyžehlených vlasech vypadám opravdu jinak, tohle bylo už druhej den, tak to není ono, nej je to vždy ten první den. Já se v těch rovných cítím dobře, že je to takové jakoby upravené, ale je fakt, že když jsem šla ve vyžehlených do báru, že jsem tolik panáků jako s mojema vlasama nevyfasovala :-D :-D :-D
Evi, halenka se mi taky moc líbí, jak už jsem psala, červenou miluju! a tatínek na mě působí jako nějaký vysokoškolský profesor nebo věděc. :-) tatínkové vždycky holky rozmazlují nebo jsou na ně prostě mírnější. holt budeš ta přísnější, i u nás to tak bylo a mamča na mě byla větší pes!
Profilova fotka
evi, no fotecky super, kdyz porovnavam s mym briskem, tak ho mas malinke:-D a to bud rada:) ja se uz valila:-D
Profilova fotka
evi jen si jí naučte 8-( mě to udělala tchýně ale naštěstí se malá i zabaví sama na dece dneska skoro hodinu :-) a nejradši má když jí rozbalím s pleny a nechám na volno :-D to miluje akorát vše zechčije :-N :-D ale kopa tima nožkama x-) já si budu kupovat tu manducu tak budu vařit a jí budu mít na zádech :-D pokud to nepůjde ale snad bude hodná jako do ted ;-) jo koukala jsem že ty s tý haleny něco kouká :-D :-D a je naplá :-D :-D evi mě tedy nepřijde že jim je tolik =-) =-) vypadají dobře ;-)
Profilova fotka
Markét - to video se Sofinkou je krásný x-) a to jak tam ke konci usíná x-) Kači - krásný byteček :-) je nten jídelní stůl - projdete tam kolem něho? mě tam připadá málo místa =-) Evi - fotky taky super, těma silvestrovskýma jsi mi udělala pěkný chutě... ;-) a bříško pořád žádný nemáš, to já to moje už nezastrčím :-D ty krásně zabalené dárky - s tím si si hrála sama? jestli jo, tak si teda šikulka :-)
Profilova fotka
holky já se těším na ty vaše bříška x-) x-) x-) až zavzpomínám jaké to bylo x-) x-)
Profilova fotka
a já se těším na miminka!!! :-D Pavlí, jojo, dárečky takhle balím sama, teď už se s tím tolik nepiplám, dřív to bylo ještě vymakanější, baví mě to :-) Jsem zvědavá na to tvoje bříško, nehodíš taky nějakou fotečku, hmm? :-) Markét, ale oni ty nosítka se můžou používat aý od nějakého věku, nebo ne? Myslím,že mimi by mělo nejdřív samo držet hlavičku, aby to pro něj nebyla zátěž na páteř, nebo se pletu? Míšo, díky, jdu mrknout, jaké jsi měla bříško ty :-) Leni, táta žádnej vědec ani učitel fakt není, býval ředitel, to jo, ale taky hospodský povaleč, když to přeženu :-D
Profilova fotka
evi a já na bříška :-D :-D jo jo ty nosítka jsou od 4 m.můžeš je tam dávat dříve mají novorozeneckou vložku..ale bála bych se takže od tich 4.-5m to budeme pomalu zkoušet ale je to prý dobré na kyčle že je mají od sebe ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?