Menu Forum

Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

(Zamčená)
10. pro 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky holky emoticon

No Markét, já taky ohledně té dovče psala, jak bych k tomu moři ráda a jak to zatím vidím, ale taky se jsem napsala, že se chci vidět pak, jak tu nechám roční dítě emoticon Zatím nemám ještě ten poklad v ruce jak píšeš, takže u mě převládá ten absťák po moři a podle toho přemejšlím, ještě nemám přepnuto v hlavě na roli matka, víš jak.. a právě že mi včera kámoška říkala, že její známí byli ve španělsku letecky už se 7mi týdenním mimčem, tak to jsem si klepala na čelo, ale říkala, že prý naprosto v pohodě, že akorát ho museli kojit při letu, aby mu nezaléhaly ouška.. takže i s takovým prckem to jde, ale do toho bych nešla ani náhodou.

Kačko, já chci taky vidět fotečky!!! emoticon

Manžel mi odjel teď na dřevo, jdu trochu poklidit a dát prát, jsem strašnej leňouch dneska, nic se mi nechce..
10. led 2010 ve 13:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6294 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 Kači, moc hezké! hrozně se mi líbí ty kachlíky v kuchyni. můj sen je červená kuchyně, popř. dřevěná a červené kaličky. emoticon jak máte byt velký a kolik pokojů? to je v Lounech? o domečku jste nepřemýšleli?

tak tady jsem dala ty fotky z včerejšího zkoušení - salony Top Agentura a Naive: http://gujonci.rajce.idnes.cz/
ty ála baletka jsem zkoušela jen z hecu, byly hrozně těžké!

Kači, dívala jsem se ještě do Tvého svatebního alba a hrozně se mi líbily Tvoje šaty. ty máš šité nebo půjčené? a odkud? budu chtít spíš za krk, přijde mi, že korzetové jsou teď hrozně profláklé, ale to není hlavní důvod, mám pocit, že jsou pro mě zajímavější.
rozhodla jsem se, že tedy jdu do ušití, chystám se tam v sobotu, jak budu doma v Hodoníně. jen ještě musím promyslet styl, mám několik favoritů, ale to už bude překvápko. emoticon
10. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 kačko to je krásaaa emoticon emoticon emoticon ta dlažba v kuchyni a ten obývák je úplně přepychový emoticon emoticon
moc chválím nemám ráda bílé stěny takže tohle je pro mě opravdu super!!!!moc se vám to povedlo emoticon emoticon

leni to mám výhodu když budeme nikam chtít jít je tu tchýně emoticon emoticon ale je rozdíl jít na večeři a odletět emoticon emoticon

evi chápu já to také psala že v těhu jsme měla absták a ted už ne!!ale nepsala jsem ani v těhu že bych jí dala v roce nikomu hlídat emoticon emoticon to by mě nenapadlo emoticon emoticon
10. led 2010 ve 14:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni ježiš tolik šatů emoticon emoticon to jsem fakt nezkoušela tolik a než to prohlídnu zapomenu které se mi líbí emoticon emoticon
10. led 2010 ve 14:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
Registrovala se 3. března 2008 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků. Má 7 přátel.
 Leni,jdu na to kouknout.....ráda si prohlížím fotečky nastávajících nevěst,já sama jich mnoho neměla......Mám jen tři fotky se třemi šatami emoticon Na mě prostě moc neměli a hlavně já jsem korzetové nechtěla!!! Nechtěla jsem se hlídat,ale bavit se. Pořád jsem si myslela,že budu muset být v korzetových ve střehu a kontrolovat zda mi neleze nahoru korzet a není vidět oddělená sukně atd...,a to jsem nechtěla! Ty moje šaty byli půjčené ze svatebního salonu Delta Most....byli šité na míru pro Ivanu Gottovou,měla se v nich vdávat....ale stejně mi museli hodně upravovat vše za krkem....ale byli pohodlné! emoticon

Holky, moc vám děkuji za pochvalu!! Moc jste mě potěšili!! Je to byt v Ln....3+1 a má to 80m2. Já bych chtěla strašně moc baráček...,ale zatím si uděláme tohle...popřípadě později postavíme a tohle budeme pronajímat. Chtěla bych bungalow.

No a teď vybavení........už mám vybranou sestavu do kuchyně....ráda vám vše ukážu a klidně mi můžete radit,zda se to bude hodit nebo ne...ráda vyslechnu více názorů.
Teď mi volal manžel,že nám v bytě přesekli někde pod plovoučkama elektriku emoticon ,tak se bude plovoučka zřejmě v kuchyni a dlažba na chodbě sundavat!!! emoticon emoticon emoticon emoticon Už aby to bylo za náma....

Teď jdu na ty šaty!!!! emoticon
10. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 P1090171
P1090221

Tak tyhle šatičky se mi na tobě líbili nejvíce emoticon
10. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, já vím, že jsem praštěná. jenže kamarádka fotila o 106. já tam šla i pro inspiraci, protože jsem byla už nalomená, že si nechám ušít za těch 5tis. není to v tom, že chci být dokonalá, to vůbec ne, ale jsem prostě náročná a za princeznu být nechci. chci něco obyčejného, ale zároveň hezkého a zajímavého.

já mám ráda taky barevné stěny, ale nemusí to být za každou cenu. někde bych možná i nechala bílé, popř. jen jednu ze čtyř stěn barevnou, to se mi zdá taky zajímavé.

Kači, mně se taky líbí bungalow, ale bude záležet na velikosti pozemku. a ten byteček jste koupili? na domeček určitě taky jednou dojde, neboj. spousta lidí si ho pořídí až jsou děti větší nebo dokonce odrostlé. ale je fajn, že máte balkon, bez toho já bych do bytu nešla.
mně se vždy líbilo doma, jak jsem se mohla na balkóně učit, máme výhled na les.
a na kdy máte v plánu stěhování?
10. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Přesně jak píšeš Leni....mám také ráda barvičky...ale ze čtyř zdí ,klidně stačí jedna... emoticon Nebo když už celé,tak takovou barvu,aby byla fajn emoticon Ten byt jsme koupili,je v našem vlastnictví. Uvidíme s baráčkem...Balkón musím mít---....kouřím emoticon ,ráda si dám v létě večer kávu na balkóně....atd.. emoticon Stěhování?? Nevim...podle toho jak rychle se budeme zařizovat,také podle financí a jelikož začínáme od ,,kliky´´,tak i dodávky určitého nábytku nebudou za týden...linku jsme zadávali v listopadu.....tento týden ji namontovali a ještě tam není pultík na barové nožičce...
10. led 2010 v 15:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko to jsou starost co emoticon joo rekonstrukce to je mazec mě to dalo dost zabrat emoticon a proto jsem asi porodila dřív emoticon at to máte brzo v pohodě,vy tam ale ještě nebyflíte ne emoticon emoticon

vybavení určo ukaž poradíme emoticon

leni my máme obývák 3 stěny bílý jednu červenou emoticon emoticon takže vím jak to vypadá emoticon ale nemám ráda vše bílé mě se to prostě nelíbí.....sami všude máme barevně vymalováno emoticon emoticon
ty šaty jsou na tobě....mě se zas tak jednoduché šatky nelíbí....mě se líbí ty první jak psala kačka emoticon
10. led 2010 v 15:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 nás čeká v lednu ten krb emoticon emoticon na jednu stranu se těším ale zase toho bordelu emoticon už je mi z toho špatně ted emoticon
10. led 2010 v 15:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 No jo, co se dá dělá...stejně jak píšeš,že vás třeba čeká krb...my jsme ho také dělali v tomto bytě co teď bydlíme a kdy jsme si mysleli že tady už zůstaneme....Krb - bylo strašně moc bordelu,prachu,lítalo všude...ale teď ten pocit....je krásný, a to teplo přijde vhod v zimě a praskání dřeva emoticon Myslím,že ho mám v albíčku na střeše....musím to tam také smazat to album,je mi tam k ničemu.
10. led 2010 v 15:10  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 jo Marky, právě u vás jsem to viděla, ta červená se mi líbí moc. je to moje nejoblíbenější barva. emoticon
mně se taky nelíbí vše bílé, ale vše úplně barevné bych taky nechtěla. bílá má něco do sebe, je taková čistá. už se taky moc těším, až budeme řešit bydlení, i když je to náročné. respektive až se do toho nového jednou nastěhujeme! emoticon

k těmu šatům, já bych se v moc nazdobených princeznovských prostě necítíla a jsem spíše sportovní tip, takže proto. emoticon

co rekonstruují známí, tak všichni říkají, že už by do toho nešli. jenže ono to někdy vyjde levněji a člověk musí taky počítat.

Marky, jak se má dnes malá? byli jste na procházce nebo to furt nejde? já dnes viděla pár kočárků a je to fakt zápas!
10. led 2010 v 15:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 Bílá je bílá..přesně jak píšeš emoticon
A co se týče těch šatiček,tak tě naprosto chápu...,také mám takovou kamarádku...a takové věci vyšperkované,nebo lodičky,to jí opravdu nic neříká... emoticon
Jinak k té rekonstrukci....zatim jsme dali takovou sumu,že bychom měli snad jen ten pozemek...,a na to postavit stan
emoticon
10. led 2010 v 15:17  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko pošli mi ten krb emoticon jo jo bude bordel nejvíc mě mrzí že to tu máme nové zařízené a ted do toho budeme zasahovat emoticon ale jak píšeš potom ten pocit prostě do toho jdu emoticon

leni byli jsme venku emoticon je tam krásně jako v pohádce emoticon malá si hraje na dece a usíná emoticon kočárek zvládnul i sníh takže fakt terenní emoticon emoticon
10. led 2010 v 15:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 kačko emoticon emoticon no ale něco jste dali za byt ne?

nás ta rekonstrukce vyšla na 600 tis.je to super suma.....nejvíce vyšlo okna a topení 300tis emoticon emoticon a zbytek zařízení atd emoticon ted ještě ten krb 50 tis....
10. led 2010 v 15:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ale když vezmete že by to někdo tady koupiln třeba my tak ten baráček má hodnotu 4mega plus ta rekonstrukce to už se vyplatí nový emoticon emoticon emoticon
10. led 2010 v 15:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Holky, vy jste se dnes rozkecaly, teď jsem konečně dočetla emoticon

Kačko, byteček parádní, fakt jste s tím hejbli emoticon Ten pruh v obýváku na stropě vypadá super, a ta barva v kuchyni, to je uroč ta florenská, že jo? emoticon
S krbem souhlasím, neumím si to bez něj představit, topíme v něm každý večer a je to prostě parádička emoticon no a navíc nám vytápí celej barák, takže jsme ještě ani jednou nemuseli zapnout kotel, to mě moc těší emoticon

Leni, s tím ušitím je to super nápad, budou dle tvých představ a přesně na tvé tělo emoticon

Markét, nevim teda, jestli teda ještě nepracujou u mě mateřské pudy, nejspíš ne, ale co je špatného na tom, dát někomu na hlídání roční dítě, když už není kojené? Kámošky rodiče si berou její ani roční holčičku, na víkend na chatu, aby si mladí odpočinuli a vše funguje naprosto v pohodě a v září ji tam měli na týden a bez problémů. Když to vidím, tak se mi to líbí, ta malá není úzkostlivá, je zvyklá vegetit i s jinýma lidma a to je myslím do budoucnosti pro to dítě hooodně důležité a nejen pro dítě, ale i pro rodiče. No a když bude malá v pohodě, tak pojede na dovču s náma, to je pak samozřejmý. Ale je to vše daleko, nemá to cenu teď řešit, já se jen ptala na názor a zkušenosti, jak to vidí třeba teď Jiřinka, když už má větší dítko a tak.

Holky, stal se ze mně gambler emoticon kámoška mě přinutila na facebooku hrát poker, mně to strašně chytlo, je to nářez emoticon
10. led 2010 v 15:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Kači, já mám ráda sportovně elegantní módu, ráda jsem někdy za dámu, ale celkově spíš volím pohodlí a v kanýrech a sukních bych prostě u cimbálu skotačit nemohla! emoticon
my bycho měli asi taky zatím jen na pozemek, plus něco malinko navíc.

a krb vám holky schvaluju, je to nádhera! my ho máme doma a v sobotu to bývalo moc příjemné, když jsme se u něj všichni nahřívali. působí to na mě tak domácky a opravdu to ten dům pěkně vyhřeje, bez něho bych domek nechtěla!

Marky, takže jste si nemuseli brát ani hypotéku? to je super cena!
to je jasné, že se to musí vždy spočítat, co vyjde líp. někdy se rekonstrukce nevyplatí. ten váš domeček je opravdu veliký!
10. led 2010 v 15:41  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi neříkám hlídat víkendy!!pozor!!já bych neudělala to odjet na dovču a nechat jí tu to si pleteš!!!

leni ne ne nemáme hypošku máme stavebko platíme 3tis.měsíčně a neručíme emoticon
10. led 2010 v 15:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi tak jsi se měla zeptat přímo jiřinky a ne veřejně emoticon emoticon emoticon já ti napsala s ročním jo ale po evropě....ale já spíše reším to že bys ses bavila někde na dovče a dítě tu nechala na to já nemám emoticon
10. led 2010 v 15:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Evi, souhlas, ale prostě záleží na tom dítěti. taky si nemyslím, že je dobré, když je dítě pořád s maminou! já bych chtěla, aby si postupně zvykalo, i na tátu, protože někdy kolem sebe vidím, jak jsou ty děti na mamině vyloženě závislé a s vlastním tatínkem pořád jen brečí, to by mi přišlo líto. já bych chtěla, aby si Adam, když přijde z práce, prcka vzal a trochu mi ulehčil. abych si někdy mohla zajít zacvičit či na kafčo s kamarádkam. do roka bych asi dítě na týden nedala, a spíš by mi bylo smutno, kdybych jela na týden na dovču bez něj. ale na víkend na chalupu s prarodičema, proč ne! uvidíš sama, to je na každém, já nic a nikoho neodsuzuju, každá maminka nejlíp ví, jaké to její dítko je a co snáší.
10. led 2010 v 15:52  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni já to také tak vidím emoticon emoticon

naše je hlídaná od šestinedělí emoticon emoticon ale na 2 hodky maximálně emoticon ..jirka přijde vezme malou a já jsem na netu nebo jsi jdu lehnout krmí hraje si s ní povídá v tomto je naprosto super emoticon emoticon

ale jak píše mě by bylo tolik smutno a popíjet někde drinky v DR bez malé to fakt nedám....
nevíc když se něco stane chata je kousek nikdy nevíš co se vyvrbí a rodiče jsou rodiče emoticon
10. led 2010 v 15:56  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky emoticon
koukám, že debatíte o 106
já hodlám dítko taky hned zpočátku nechávat prarodičům na hlídání, ať si zvyká emoticon z okolí znám pár odstrašujících případů, kdy máma pomalu nemůže bez hysterického řevu ani na WC

Leni - ty jsi přebornice ve zkoušení šatů emoticon pokud tě až doteď žádné nechytly, tak je nejrozumnější si je fakt nechat ušít emoticon já jich zkoušela jen pár, na mě toho totiž moc neměli, jsem prcek a chtěla jsem šaty vcelku...

Kači - já bych taky chtěla vidět fotky emoticon
10. led 2010 v 16:38  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ono si pak povíme emoticon emoticon

já v těhu mluvila jinak...ted jí nechám hlídat ale je mi bez ní tak smutno..u mě naskočili mateřské city v plné síle emoticon
jak se na mě směje úplně to hřeje u srdíčka prostě pro ní jsme ted střed světa jen já a to je na tom to krásné vzhlíží ke mě směje se na mě a mě taje srdíčko emoticon emoticon emoticon

ted nežiju kvůli sobě ale pro ní!!!a udělám vše aby byla štastná a vychovaná tak jak nejlépe dovedu emoticon
10. led 2010 v 16:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Pavli, já si přijdu spíš jak blázen! emoticon ale jsem dost nerozhodná a mám svoji praštěnou představu, od které neustoupím.
proto jsem začala chodit už na podzim, protože jsem věděla, že to tak stejně dopadne! emoticon

Marky, to tvrdí všechny maminky a tak to má být, že mimčo je to nejdůležitější na světě! emoticon a každá to musí poznat na vlastní kůži, předtím můžeme tvrdit cokoliv, ale pak se to stejně bude točit jen kolem toho malého zázraku. já jsem sice starší než ty, ale jako zkušené mamině Ti rozhodně důvěřuju! emoticon
10. led 2010 v 17:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 leni oo děkuji emoticon emoticon ale opravdu to museí poznat sama každá z nás emoticon

ted brečím štěstím i směju zároven...od 4 si hrajeme s hračkami nádherně se na mě směje výská žvatlá no prostě zázrak a jsem nesmírně štastná že mi tento dar byl dán emoticon emoticon
a směju se protože má dudana vyplivne ho pak ho honí a chce ho zpátky do toho brečí jako mámo pojd mi ho dát někdy se jí ho podaří lapit emoticon emoticon pak chvíli cumlá a znovu vyplivne a na novo jsme mrtvá smíchy emoticon emoticon
10. led 2010 v 17:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 Marky, tak nám to natoč, ať se taky pobavíme! emoticon
10. led 2010 v 17:31  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
 Markét, tak to mě teď zarazilo, proč bych se na to měla zeptat Jiřinky neveřejně, to jsem nějak nepochopila emoticon Já se ptala na názor a zkušenosti všech, prostě jak to vidí třeba z okolí a podle sebe, zajímá mě to, tak proč bych se neptala veřejně? Já názory jiných beru, ráda debatuji, když je o čem emoticon

Jinak k té dovče, jasně jsem napsala hned poprvé, že teď jako ještě nematka bych to viděla klidně tak a tak, ale pak se chci vidět, jak to bude v reálu. Samozřejmě podvědomě cítím, že by se mi po malé stýskalo, kdybych byla někde bez ní, proto pokud to půjde, tak na dovču s ní, ale to je ted vše tak fiktivní, že to nemá cenu řešit natvrdo, ještě ji nemám, takže se můžu jen domnívat co a jak bude emoticon
Ale jedno vím teď jistě, do DR nebo někam k moři prostě chcíííííííííííííííííííí emoticon taky jsem se na to cestování ptala kvůli těm ALpám, jestli to dítko zvládne xset km v autě, na to jsi vůbecc nereagovala, jen na to, co se ti hodilo, aby jsi mě mohla pomalu nařknout, že jsem krkavčí matka, když jen přemýšlím nechat malou na hlídání emoticon Prostě jsem si chtěla udělat obrázek, zda si můžem něco plánovat a tak.. emoticon

Pavlí, taky máme v okolí právě pár závisláčků, je to horor, přitom ale jedni malého dávali sem tam na hlídání babičce, ale on vydrží takhle jen pár hodin, přes noc nikdy, to dělá šílený scény, protože přes noc jako mimi nikdy nebyl z domu. Jen se chci vidět, jak pak nechám poprvé mimi na hlídání třeba našim nebo tchánovcům přes noc.. myslím, že budu viset na telefonu celou noc emoticon Ale chci malou naučit na spinkání jinde, protože až dokojím a budem se chodit zase s manželem bavit, tak aby nebyl problém.

Leni, ještě mě napadlo, co když si ty vysněné šaty, které si představuješ namaluješ a necháš někde ušít? emoticon
Koukala jsem znova na ty fotky, když je to takhle pohromadě, tak je to děsnej nářez, co jsi toho vyzkoušela
emoticon Ale zase budeš mít jistotu a klid, že jsi proto, aby jsi měla ty vysněné šaty udělala opravdu maximum a nic ti neuteklo emoticon Moc se na tebe jako na nevěstu těším emoticon Jo a do jaké barvy budeš ladit svatbu, to už máš vymyšlené? Jak jsi psala, že by jsi to chtěla venku, tak bych ti mohla půjčit potahy na židle, mám jich asi 70-80Ks emoticon
10. led 2010 v 17:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 evi o alpách jsem nic nečetla emoticon ale asi víš jaký názor mám na auto a dovču to spíše letadlem emoticon to už jsem psala
nenazývám tě krkavčí matkou emoticon emoticon to jsi napsala o sobě ty emoticon ...to bych si nedovolila..opravdu je to na každé z nás jak budeme vychovávat své děti emoticon emoticon jako ty jsi do mě šla pořád s autama a nechápala já nepochopila že vůbec uvažuješ že bys jí tu nechala emoticon to je přesně co jsme psala že jsme jiný a je to tak dobře emoticon

napsala jsi jsem chtěla vědět jak to vidí jiřinka když má starší dítě proto jsme se ptala vyznělo to jako že tě můj názor nezajímá...al o.k vysvětlila jsi to emoticon

leni točím nahrávám na youto.be emoticon

a jinak jsem s vámi závisláčky také nesnáším emoticon emoticon
10. led 2010 v 18:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
fotoportrét
fotoportrét
okka
2
 ahoj Evi,děkuji za pochvalu.....ta barva v kuchyni,myslíš tu zeď?? To je nějaký coral... emoticon Musela bych se zítra podívat.

Markét,krb jsem doplňila do albíčka - REKONSTRUKCE emoticon Jééé,Markétko...to musí být parádní!!!! emoticon emoticon Užívej si ji!!! A manžel je také doma, nebo je v práci? Natoč to!!!! emoticon
Jinak vás asi dočtu zítra....už mám doma manžu,dnes jsem ještě neměla ani cígo,teď odjela mamka....tak si jdu jednu dát emoticon
Možná že se tady objevím,.... emoticon
10. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.