Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
http://www.hracky-vybavicky.cz/86-man... si to přečti ;-)
Marky, taky se mi zdá, že je to jak píše Evča s těmi nosítky. a co třeba šátek, o tom jsi nepřemýšlela? určitě to není dobré mít tam to dítě pořád, fyzioterapeuti na to dost nadávají, ale občas, když třeba budeš vařit, proč ne. no vidíš Evi, tak ředitel, jsem blízko! :-D
Profilova fotka
holky to je jako se vším někdo chválí někdo kritizuje....má to zpěvněné záda nosí v tom ty miminka po krámech po výletech a ty děti jsou tam prý spokojení x-) x-)
Profilova fotka
jdu hajat dobrou noc holky x-) x-)
Profilova fotka
Markét, to první nosítko na té stránce v té bílé je nádherné x-) My dostali nějaké od šváry k vánocům, manžel se na to strašně těší, až v tom bude malou nosit, chce taky šátek, bude to moje indiánská babička :-D Já teda tomu moc neholduji, takže když bude malá se mnou bude nejspíš na hrací dece nebo v nějakém tom lehátku.. ale třeba do lesa na houby mi to přijde fajn :-) Leni, jen teď nevím, jestli jsi myslela mého nebo Petrovo tatínka :-D
Profilova fotka
evi jasně to vaření byl příklad také to budeme mít na výlety atd ;-) ;-) jaké jste dostali?
Markét , malá je kouzelná a jak žvatlá... x-) No je to malé a krásné... :-) Evi,gratuluji k výhře... :-D My jsme celé volno mastili na horách při večerech Pokera....už to byla normálně nemoc! :-N Ale dobrá hra ;-) Děti to dostali k Vánocům,aby dospělí měli co po večerech dělat :-D Evi,máte nádherné fotky a tobě to moc sluší...musím říct,že jsi kus! ;-) Hezké tričko to proužkované ;-) A ty vlasy jsou které tvoje přirozené,ty vlnité,nebo rovné?? Už jsem se tě jednou na to ptala....vím, ale nepamatuji si :-) Pavlí,ten stůl se tam vejde,je to i rozšířené. Stůl se dá k té zdi do čela dvě židle,a po boku lavice s dvěma koženýma polštářema přímo už na té lavici.Je to moc pěkný komplet do kuchyně. Když najdu odkaz,tak ho sem dám... :-) No a schválně.....my bez břicha a bez dětí...,nebudeme na srazu překážet??? ;-) :-D :-D
Profilova fotka
kačko blázníš x-) x-) x-) proč byste překáželi....moc se na vás všechny těším x-) x-) x-)
Profilova fotka
Markét, nevím, co je to za značku, nezkoumala jsem to ještě, ale nepřijde mi tak vymakané jako tohle na tom odkazu, ale jelikož zatím to není aktuální, tak to neřeším, pak uvidíme, zda bude vyhovující. Kačko, zapomněla jsem ti odpovědět na tu barvu v kuchyni, myslela jsem florenskou, jako druh barvy.. přijde mi, že je to ta, co máme v koupelně, jen v jiné barvě.. je voděodolná a jde otírat, je to ona? Jinak díky za chválu, to proužkované tričko je z toho mého oblíbeného krámu za 49Kč ;-) A moje vlasy jsou ty vlnité. A určitě vy bez břicha a bez dětí překážet nebudete, byla by nuda, kdyby to bylo jen vše o těhu a miminkách, nee? ;-)
Neblázním...byla to legrace...věřím, že chcete všichni vidět všechny bez rozdílů :-) Já se už moc těším!!!!! x-) Evi ano,to je ta barva. Máme ji už i teď v tom starém bytě,nebo v tomto bytě co jsme teď. Je to dobrá barva! Hmmm,tak to jsem si mohla myslet...zase pěkný kousek a zase z levného krámku......já snad vyrazím místo do Anglie na nákupy do Plzně :-D :-D Holky,loučím se....jdu spát,jsem dnes celý den nějaká unavená,pořád pospávám a hlavně pořád jim!! ]-( Furt se něčím cpu! Přes svátky jsem nabrala tři kila,tak to musím napravit! Tak dobrou noc - a zítra ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste mi teda daly. Začala jsem číst včera večer a dočetla až teď ]-( :-D Tak já se ještě vrátím k tomu cestování. V 8. měsících bych s malým dál nejela, už teď mám trochu vítr ze cca 150km, musím vyjet tak, aby byl unavený a značnou část Vládík prospal. Dřív spak kdykoliv jsme vyjeli autem, ale to se tak kolem 3. měsíce změnilo a spinká, jen když je hodně unavený. Když nespí, tak musí být zase krásně vyspalý, aby vydržel, ale taky to není dlouhá doba, nechce se mu být v sedačce. Co se týče ročního miminka, tak když to vidím u švagrové, tak bych taky autem dál nejela. Synovec je zvyklý jezdit autem skoro každý den a teď v roce stejně beká a nechce tam být. Chtěli jsme jet v červnu do Itálie a odkládáme to na srpen - září, to bude Vládíkovi o nějaký měsíc víc a doufáme, že to bude lepší. S Vaškem jsme se shodli, že k moří budeme lítat i s malým, když u nás nebude léto, že léto si užijime tady český a na baráčku. Hlídání taky schvaluju, Vládík je u mých i Vašíkovo rodičů úplně v pohodě a věřím jim, takže se nebojím. U našich byl už půl dne a v lednu teď jedeme za známýma do Prahy, tak bude déle hlídat Vašíkovo mamča. Na další budu reagovat později.
Profilova fotka
Evčo s tím kojením, já si myslela, že budu tak do roka, ale asi je to lepší, že to tak dopadlo. Zatím se z něho nestal závislák a přecházel postupně, určitě to hodně udělala ta noční láhev, přestávala jsem mít tolik mléka. Míšo, ty budeš kupovat kvůli autu nový kočárek? Ještě se vrátím k tomu autu. Tak 3 pojistky bych určitě platit nechtěla a připadá mi to zbytečný, my jsme vždycky hotový, když nám přijde ta jedna :-| :-D Vašek má druhé auto služební a může ho využívat, jen si platí benzín, tak to je dobrý. Kačí, prosím, taky odkaz na fotečky ;-) Markét, my manducu máme, dávala jsem za ní asi 2700,- a Vládík v ní byl jednou a to pár metrů od baráku, moc se mu v ní být nechce. Taky jsem si jí vybírala, aby v ní měl dobře kyčle, neubližovalo mu to na zádíčka apod. Vaškovi vadí, že je v ní hrozní vedro. Ale je do 20kg, tak snad jí ještě využijeme :-|
Článek se načítá
Ahoj :-) To máme nadílku,co?? Kde jste všichni??? Snad ještě nelenošíte v postely,nebo jste zapadli??? ;-) Já měla dneska cestu do práce,hroznou...přijela jsem kolem deváté,nedalo se jet ani 70km/h. :-( Ahoj Jiřinko...,ještě se zeptám....co to je to manducu???
Profilova fotka
Ahoj kačí, to je nosítko na mimčo ;-) Jojo, nadílká je krásná, ale už méně praktická :-D U nás ještě teď pořád sněží x-) Prosím o fotečky :-)
Profilova fotka
Teda moooc hezký, já nemám ráda moc barevné byty, ale vy jste to vychytali, hlavně ten obývák, to je fakt super. Ta podlaha na chodbě je ta, co jsme chtěli na chodbu a do obýváku, ale pak jsem se toho bála. Vypadá to suprově.
Aha,takže to je taková ta kolébka do ruky,nebo na konstrukci kočáru??? To je ,nebo to bývá součástí kočárku,ne? Děkujeme za pochvalu :-) Já jsem spíš zvědavá na tu podlahu v tom obýváku,jak se na ní budou honit chuchvalce špíny a jak hezky to bude vidět 8-)
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Zima_2010/ do ted jsme odklízely sníh mazec :-p :-p :-D
Profilova fotka
jiřinko děkuji za vyjádření k cestování já to také tak vidím když mám toho uzlíčka v náručí že to bude brzo...ale asi i záleží na miminku když je klidné tak to jde ale nikdy nevíš co ta cesta nebo v jiném prostředí mimi udělá :-| k tim autům platíme do ted 2 plus motorku víte nám to problém nedělá protože neplatíme šílení peníze za hypošku a ty 3 auta budeme zatím potřebovat třeba jen půl roku než se v jiném zajedu atd 8-) prostě na půl roku to je nutnost!! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky tak vas postupne cele dopoledne docitam :-D a budu reagovat postupne, jsem na strance 263 :-D Evi ja jsem rada, ze se ptas na veci do porodnice, uz si delam poznamky abych se pak neptala znova ;-) :-D Koukala jsem na fotecky z vanoc, a nasi chlapi dostali uplne tu samou knizku jen ten muj ji jeste neotevrel, cte si ty svoje a tuhle zatim neocenil :-( Mimco a more: kamaradka byla v lete s holcickou, ktere bylo pul roku, jeli i s rodici a pry to bylo fakt super. Ja se toho cestovani taky nebojim, zalezi na tom, jake to mimco bude, alepokud bude klidne tak proc nezacit driv ;-) kaci me odkaz na fotky neprisel:-(
Profilova fotka
oficiální upozornění NEPOUŽÍVAT NUROFEN JAHODA-sirup č.sarže 909263 použitelný do 4-2012 je závadný!!!! pošlete dalším maminkám nebo řekněte přišlo mi to SMSkou od kamarádky
Markét.., koukám že jste pracovali celá rodina,co? A nejlépe na tom byla Sofinka x-) Já jsem odhazovala sníh před barákem včera a dnes.....jak kdybych nic nedělala ]-(
Profilova fotka
dobré poledne ;-) já bohužel nelenoším, jsem v práci a řešíme tu milion "sněhových" problémů Leni H - tu knížku má i manžel ;-) a namátkou jí otevřel zrovna na straně, kde radí, že si má miminko od začátku zvykat na záliby rodičů, tzn. třeba na fotbal a dítě si dát do nějakého nosítka, aby měl volné ruce na fandění 8-) tak to se mu hodně líbilo 8-) Kači - tak to se mi asi jen zdálo podle té fotky, že je tam málo místa ;-) kdyžtak sem hoď ten odkaz ;-) Markét - pěkně jste si mákli se sněhem ;-)
Ahoj Pavlí, hledala jsem ten odkaz,nebo tu firmu jsem našla,ale mají to jen v katalogu co mám doma a na stránkách to nemají vůbec. Já to mám pouze vyfocené z katalogu na mobile....není to moc kvalitní. Zkusím to doma přetáhnout do pc...a dám to do alba.
Profilova fotka
Kači - to nehroť ;-) já si počkám na fotku, až to budete mít v bytečku ;-)
Profilova fotka
Kačí nene, je to nosítko na břicho nebo na záda, jak v tom dítko sedí ;-) Je to super, když to mimčo v půl roce takhla zvládlo. Já se nebojím, že by to nezvládlo na místě, ale té cesty |-|
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... holky tu jsou nove fotecky amalky:-) jinak vecery opet totaln i peklo:( i jsem plakala:-(
Profilova fotka
Míšo - to mě mrzí, že jste měli zase pernou noc nebo večer ;-( přitom na fotkách vypadá Amálka jako andílek... x-)
Profilova fotka
Markét, tak jsem koukala na ten nurofen, naštěstí máme jinou šarži. Miško, to mě mrzí :-( A jak dlouho se to táhne? Nám ty pekelný noci začali kolem toho 4. měsíce a táhlo se to až do teď a díky té flašce se to zlepšilo.
Profilova fotka
Amálka je kouzelná :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak u nás hlásím taky obrovskou sněhovou nadílku x-) Dneska jsem málem nevyjela od baráku, protože jak nám to tu protahovali, tak mi inteligenti nahrnuli tu kopu sněhu před auto ]-( Takže jsem si dala v poledne hned rozvičku s lopatou :-D Jela jsem s kámoškou do města na oběd, kávinku, pak jsem měla rande s další a domu jsem se dostala před chvílí, náročnej den :-) Pavlí, te´d to musí být v práci horor, co, koukala jsem na zorávy, jak všude stojí kamiony, celkem asi průsery, viď :-S Manželovi se ta knížka taky moc líbila, prohlížel si ji na Vánoce a od té doby se k ní jaksi nedostal, za to já si ji čtu před spaním, je super psaná :-D Jiřinko, díky moc za rady a typy, pak nám musíš referovat, jak Vládík vlétě to moře zvládnul a cestu, bude mu něco málo přes rok, jsem na to moc zvědavá :-) Takže už jsou noci lepší od té doby, co má lahvičku? To je moc dobře x-) Leni H, jsem pěkně na manžela taky nakrknutá, že si tu knížku nečte, příště se na ně vyprdnem, na uličníky :-) Markét, koukala jsem na fotky, tchýně vypadá správňácky :-) malá je v kočárku sladká x-) Míšo, moc krásné fotečky x-) Už se fakt těším, až ty vaše miminečka pomuchluju x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?